کارهای مهم بعد از اسباب کشی

شما به تازگی به مکان جدید اسباب کشی کرده اید و سوال بزرگ این است که پس از رسیدن به مقصد باید چه کار کنید.

نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که آنچه در اولین روز خود در خانه جدید انجام می دهید تا حد زیادی به زمان دقیق ورود شما بستگی دارد. اگر زمانی در شب از آستانه مکان جدید عبور کنید ، فقط وقت دارید دوش بگیرید ، تخت خود را مرتب کرده و بخوابید. در این صورت ، اولین روز شما در خانه جدید عملاً روز بعد شروع می شود.

از سوی دیگر ، اگر تقریباً زود در روز جدید به محل جدید برسید ، مطمئناً باید از وقت خود تا اواخر شب برای مقابله با فوری ترین کارهای پس از اثاث کشی مانند موارد زیر استفاده کنید:

آب و برق را بررسی کنید . به محض ورود به مکان جدید ، اولین وظیفه شما این است که بررسی کنید آیا همه وسایل خانه به درستی کار می کنند یا خیر . برق و آب جاری دو تاسیسات اصلی هستند که بدون آنها نمی توانید انجام دهید ، بنابراین آنها باید دغدغه فوری شما باشند. اگر همه چیز خوب است ، سپس کنتورهای برق و آب را تعیین کنید و در صورت بروز اختلاف احتمالی بعداً ، قرائت آنها را یادداشت کنید.

بعد از اسباب کشی خانه جدید را بازرسی کنید تا اسرار آن را بیابید.

باربری هفت تیر

خانه را بازرسی کنید . به امید خدا ، قبل از نقل و انتقال خدمات خانگی را منتقل کرده اید ، بنابراین یکی دیگر از کارهایی که باید در هنگام اسباب کشی به خانه جدید انجام دهید این است که مکان جدید را از نظر علائم دردسرساز بازرسی کنید. فقط از اتاقی به اتاق دیگر بروید و مطمئن شوید که همه چیز عادی به نظر می رسد – همه پنجره ها و درها باید بسته و ایمن باشند و هیچ گونه آسیبی (به ویژه آسیب آب!) نباید در هیچ کجا وجود داشته باشد.

جعبه های ضروری خود را باز کنید . به یاد داشته باشید جعبه باز اول شما قبل از حرکت آماده شده است؟ کاری که باید در اولین روز خود در خانه جدید انجام دهید این است که جعبه های زنده ماندن را باز کنید و همه اقلام ضروری مانند لوازم آرایش ، داروها ، وسایل و هر چیز دیگری که ممکن است نیاز داشته باشید را قبل از شروع باز کردن بقیه اثاث کشی خود بیرون بیاورید. جعبه ها.

حمام را آماده کنید . صرف نظر از مسافتی که برای رسیدن به آن خانه جدید خود طی کرده اید ، این احتمال وجود دارد که از سفر اثاث کشی خود خسته شده باشید. بعد از مهاجرت به خانه جدید چه باید کرد؟ حمام را برای دوش طراوت یا حمام نیرو بخش آماده کنید تا بتوانید با یک حرکت مثبت به روز متحرک پایان دهید. بسته های ضروری حمام را باز کنید ، پرده های دوش را آویزان کنید و حوله ها یا حوله ها را آماده کنید. پس از همه ، دوش گرفتن سریع و رفتن به رختخواب احتمالاً دو فکر غالب در ذهن شما بلافاصله پس از مهاجرت به خانه جدید خواهد بود.

جهت مطالعه : نکات پس از اسباب کشی

کاری که شما در روز اول بعد از اسباب کشی انجام می دهید بسیار مهم است زیرا برای کل دوره پس از اثاث کشی تاثیرگذار است. به یاد داشته باشید که در روز اول قادر به انجام همه کارها نخواهید بود ، بنابراین آن را به آرامی انجام دهید و در روز اول به خودتان فشار نیاورید. به هر حال ، زنده ماندن در روز حرکت هدف اصلی شما بود و شما آن را با موفقیت به پایان رساندید.

خانه جدید خود را ایمن کنید

اطلس بار

مهاجرت به یک خانه جدید به این معنی است که شما به یک آپارتمان یا خانه ای که واقعاً با آن آشنا نیستید اسباب کشی می کنید. شما هنوز اسرار آنها را نمی دانید ، و در حالی که زمان زیادی برای یادگیری این اسرار (تاریک) با گذشت زمان خواهید داشت ، یکی از مسائل مهم بلافاصله پس از اسباب کشی این است که آن مکان جدید ممکن است به اندازه امنیت نباشد شما به آن نیاز دارید

شما و اعضای خانواده خود باید در محل جدیدی که به آن اسباب کشی کرده اید احساس امنیت و حفاظت کنید ، بنابراین یکی از اولین کارهایی که باید بعد از مهاجرت به خانه جدید انجام دهید این است که مطمئن شوید محل اقامت می تواند سطح حفاظت و ایمنی مورد نیاز را فراهم کند.

با تعویض قفل همه درهای جلو ، خانه خود را در برابر ورود غیر مجاز ایمن کنید. در صورت لزوم ، نصب یک سیستم اعلام سرقت و اضافه کردن دوربین های نظارتی و چراغ های بیرونی را برای ایمن سازی پارامتر خارجی نیز در نظر بگیرید.

بررسی کنید که آیا می توان همه پنجره ها را محکم بست و ایمن قفل کرد. در صورت لزوم ، قفل یا روکش پنجره را در نظر بگیرید.

با نصب هشدارهای آتش و آشکارسازهای دود در سراسر محل ، خانه جدید را ایمن تر کنید. همچنین ، مطمئن شوید که در هر طبقه یک کپسول آتش نشانی کاربردی وجود دارد.

شما باید در خانه جدید خود احساس امنیت و محافظت کنید.

اگر با کودکان خردسال اسباب کشی کرده اید ، کل خانه را ضد کودک / کودک محافظت کنید. این کار پس از حرکت بسیار مهم است زیرا شما باید ایمنی جوانان خود را تضمین کنید. اتاقهایی که برای نوزادان و کودکان نوپا خطرناک است مهد کودک ، حمام و آشپزخانه است.

همچنین ، اگر به تازگی به یک خانه دو یا سه طبقه اسباب کشی کرده اید ، یکی از وظایف اولویت شما ایمن سازی پله ها است ، زیرا آمارها نشان می دهد که سالانه تقریباً 100000 کودک به دلیل حادثه پله ای به اورژانس منتقل می شوند.

از حیوانات خانگی تحت فشار خود نیز غافل نشوید. خانه جدید می تواند مکانی خطرناک برای گربه ها و سگ ها باشد مگر اینکه اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید. از آشپزخانه (غذا ، نوشیدنی های الکلی ، مواد شیمیایی ، سطل زباله) شروع کنید ، سپس از حمام (داروها ، مواد شیمیایی ، کاسه توالت) و اتاق نشیمن (سیم برق ، گیاهان ، باتری ، شومینه) به دنبال خطرات احتمالی که می توانند آسیب برسانند ، بروید. دوستان حیوان خانگی شما و وقتی چنین خطراتی را برای حیوانات خانگی خود پیدا کردید ، فوراً آنها را از بین ببرید.

برای ماندن در امنیت ، بیمه مناسب صاحب خانه یا مستاجر را خریداری کنید.

چگونه می توان یک خانه جدید را برای نوزاد ایمن کرد؟

اثاث کشی ارزان در تهران

شروع به باز کردن وسایل خود کنید

البته یکی از اولین کارهایی که باید بعد از مهاجرت به خانه یا آپارتمان جدید انجام دهید این است که بسته بندی جعبه های تحویل شده را شروع کنید. مشابه مراحل بسته بندی برای حرکت ، باز کردن بسته بندی نیز می تواند زمان زیادی طول بکشد تا تکمیل شود ، به ویژه هنگامی که یاورهای کافی برای کمک به شما در اختیار ندارید.

با این وجود ، خبر خوب هنگامی که قصد دارید پس از یک حرکت ، بسته بندی خود را شروع کنید این است که دیگر مهلت ندارید که مانند زمان جمع آوری وسایل خود استرس خود را حفظ کنید. اساساً ، این بدان معناست که شما باید وسایل ضروری خود را با احساس فوریت باز کنید و سپس سرعت مراحل بسته بندی را با توجه به نیازهای خاص خود کنترل کنید.

به عنوان مثال ، ممکن است تصمیم بگیرید که کار جعبه گشایی و چیدمان کتابهای خود را روی قفسه کتاب به تعویق بیندازید ، زیرا فقط زمان زیادی طول می کشد تا شما زمان کافی برای خواندن داشته باشید.

به عنوان یک قاعده کلی ، باز کردن بسته بندی بعد از اثاث کشی آسان تر از بسته بندی برای یک حرکت است زیرا شما نیازی به نگرانی در مورد محافظت از اقلام با ارزش خود با مواد بسته بندی مناسب نخواهید داشت. شما قبلاً از آن مراقبت کرده اید ، به یاد دارید؟

هنگامی که بسته بندی را شروع کردید ، یکی از مسائلی که بلافاصله با آن روبرو می شوید این است که با جعبه های مقوایی خالی و بسته های بسته بندی نشده چکار کنید زیرا این مواد به زودی فضای زندگی را به هم ریخته است.

مشابه بسته بندی اثاثیه منزل ، باز کردن بسته بندی بعد از حرکت ، زمان زیادی طول می کشد تا به پایان برسد.

این مهم است که به خاطر داشته باشید که برای باز کردن بسته بندی کارآمد پس از اسباب کشی به خانه جدید ، باید از دستور بسته بندی از پیش تعیین شده برای بهترین نتایج پیروی کنید. این دستور بسته بندی-که به عنوان چک لیست باز کردن بسته بندی اتاق به اتاق نیز شناخته می شود – شما را در تمام مراحل بسته بندی راهنمایی می کند ، بنابراین در وقت و انرژی زیادی صرفه جویی می کنید.

بنابراین ، هنگام اسباب کشی به خانه جدید ، ابتدا کدام اتاق ها را باز کنید؟ چک لیست باز کردن بسته بندی توصیه می کند که کار بسته بندی را از BATHROOM شروع کنید ، سپس با آشپزخانه و اتاق خواب مقابله کنید و با اتاق نشیمن ، هر اتاق یدکی و همه فضاهای ذخیره سازی پایان دهید .

یکی از دغدغه های اصلی شما هنگام باز کردن بسته بندی بعد از اسباب کشی خانه ، TIME خواهد بود-یعنی از چه تاکتیک هایی استفاده می کنید تا سریع بسته بندی کنید تا در وقت گرانقیمت پس از اثاث کشی صرفه جویی کنید. نکات زیر برای بسته بندی باید به شما در تسریع روند جعبه گشایی کمک کند:

هر بار یک اتاق را برای نظم دادن به امور باز کنید.

تجهیزات اثاث کشی
 • کار بسته بندی را زیاد به تعویق نیندازید.
 • کارهای کوچکی را برای بسته بندی تنظیم کنید تا انگیزه خود را حفظ کنید.
 • برای جلوگیری از چروک شدن غیر ضروری ، تمام مواد بسته بندی را دور بریزید.
 • برای باز کردن بسته بندی یا از دوستان وفادار خود یا از متخصصان کار ظریف بار کمک بگیرید.
 • نحوه باز کردن بسته بعد از اثاث کشی: چک لیست باز کردن اتاق به اتاق
 • شهر جدید خود را بشناسید

مهاجرت به یک شهر یا شهر جدید هرگز کار آسانی نیست زیرا اغلب به این معنی است که مجبورید محل آشنایی قدیمی خود را ترک کرده و فقط یک دنیای جدید عجیب را جایگزین آن کنید که می تواند در ابتدا بسیار دلهره آور و ترسناک باشد. اسباب کشی خانه زمان تغییرات اساسی است و قرار گرفتن در مکانی کاملاً ناشناخته کار را برای شما آسان نمی کند.

در نهایت ، تنها راهی که می توانید در شهر یا شهری جدید که به آن مهاجرت کرده اید احساس راحتی کنید این است که چیزهای ناآشنا را به آشنا تبدیل کنید – به عبارت دیگر ، شهامت کشف آن را پیدا کنید.

چندین راه وجود دارد که با هدف تسریع دوره سازگاری پس از اسباب کشی خانه ، شهر خود را کمی بهتر بشناسید.

شهر جدید خود را بشناسید تا در آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

از نقشه شهر استفاده کنید . هیچ چیز با کاوش در شهر جدید با استفاده از نقشه شهر کاغذی مقایسه نمی شود. بنابراین ، یکی از کتابفروشی های محلی را بخرید و برای کشفیات هیجان انگیز آماده شوید. نکته جالب در مورد استفاده از نقشه شهر قدیمی این است که با خیره شدن به آن هنگام گردش در شهر ، باید بتوانید طرح کل شهر را تجسم کرده و به خاطر بسپارید. و بیش از حد نگران اشتباه گرفتن با یک گردشگر نباشید – طولی نمی کشد که دیگر نیازی به نقشه ندارید.

از شبکه استفاده کنید . از اینترنت برای کاوش بیشتر در شهر یا شهر جدید خود و کشف اسرار آن استفاده کنید. Google Maps یک جایگزین مدرن برای نقشه های کاغذی است در حالی که بسیاری از وب سایت ها اطلاعات زیادی را در مورد هر چیزی که به آن علاقه دارید به شما ارائه می دهد. گروه ها و وبلاگ های رسانه های اجتماعی همچنین می توانند اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید کم کم با مکان خود آشنا شوید. مقدار کمی.

خوش آمدید از سایتهای تخصصی مانند Yelp و Citysearch برای یافتن بهترین مکانهای شهر که می توانید غذا بخورید ، بنوشید ، وقت بگذرانید ، ورزش کنید ، و حتی سرگرمی های جدید را انتخاب کنید یا به کارهای قدیمی بپردازید.

8 راه برای کشف شهر جدید

پس از مهاجرت به شهر جدید ، کلید شروع دوره سازگاری این است که با آن مکان آشنا شوید تا بتوانید در آن راحت زندگی کنید. در اینجا برخی از مهم ترین مکان ها برای مکان یابی در شهر یا شهرک جدید آمده است:

 • مراکز خرید ، سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی ؛
 • مدرسه فرزندان شما ، در صورت وجود ؛
 • دفاتر پست ، بانک ها ، دفتر DMV ، ایستگاه پلیس ؛
 • مناطق سبز داخل یا اطراف شهر – پارکها و مناطق تفریحی.
 • رستوران ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ؛
 • بارها و کلوپ های شبانه ؛
 • سالن های سینما ، تئاترهای نمایشی ، خانه های اپرا ، سالن های کنسرت ؛
 • مراکز ورزشی ؛
 • کتابخانه ها
 • مکانهای ضروری برای مکان یابی هنگام مهاجرت به شهر جدید
 • خودرو خود را در حالت جدید ثبت کنید

صرف نظر از اینکه خودروی شخصی خود را در چندین ایالت به مقصد نهایی خود رانده اید یا وسیله نقلیه خود را توسط یک فرستنده اتومبیل بین المللی با تجربه حمل کرده اید ، حرکت به ایالت دیگر به این معنی است که طبق قانون شما موظف هستید خودروی خود را در منطقه ثبت کنید. دولت جدید در یک دوره از پیش تعیین شده از زمان .

به نظر می رسد از بین همه کارهایی که باید بعد از انتقال به یک ایالت جدید انجام دهید ، ثبت نام خودرو در دفتر محلی DMV تنها کاری است که مهلت مشخصی برای تکمیل آن دارد. بخش دشوار در مورد روند ثبت نام خودرو پس از اثاث کشی در خانه این است که ایالت های مختلف به مهاجران جدید خانه دوره های مختلف رایگان می دهند که در آنها باید وسایل نقلیه خود را در بخش وسایل نقلیه موتوری ثبت کنند.

زیاد منتظر نمانید تا خودروی خود را در حالت جدید ثبت کنید.

به عنوان مثال ، ایالت نیویورک صاحبان خودروها را ملزم می کند تا خودرو خود را ظرف 30 روز از تاریخ ورود ثبت نام کنند در حالی که فلوریدا فقط 10 روز برای مراحل ثبت نام خودرو اجازه می دهد.

خوشبختانه ثبت نام خودرو در حالت جدید تا زمانی که مدارک لازم را داشته باشید کار سختی نیست. در اینجا مراحل ساده ای را که باید انجام دهید تا کار ثبت نام خودرو را بدون هیچ مشکلی انجام دهید ، دنبال می کنید:

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر DMV محلی خود تماس بگیرید . پاسخ دو س questionsال مهم را بیابید: چقدر زمان برای ثبت نام خودروی خود پس از حرکت و چه اسنادی را باید هنگام مراجعه حضوری به دفتر DMV با خود داشته باشید .

به خاطر داشته باشید که از شما بیمه نامه خودرویی خریداری شده از ایالت مقصد – ایالتی که به تازگی به آنجا اسباب کشی کرده اید – درخواست می شود. در بیشتر موارد ، از شما خواسته می شود عنوان خودرو را به نام خود ، گواهی بازرسی ایمنی و گواهی بررسی آلایندگی ارائه دهید.

نحوه پس انداز پس از اسباب کشی به شهر جدید

درباره باربری خود یک نظر بنویسید

پس از انتقال ، فعالیتهای زیادی در اطراف خانه جدید وجود خواهد داشت – گاهی اوقات بسیار زیاد برای شمارش. و با این حال ، یکی از مهمترین کارهایی که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید این است که به خدمات شرکت وانت بار تهران خود امتیاز دهید. اما چرا ، ممکن است بپرسید.

چندین دلیل خوب وجود دارد که چرا باید وقت بگذارید تا در مورد حرکت دهنده خود نظر بدهید. ممکن است متوجه آن نباشید اما انجام این کار بسیار مهمتر از آن است که فکر می کنید.

کمک به افراد دیگر

در حالی که شما در حال تحقیق درباره شرکت های باربری با هدف انتخاب شرکت مناسب برای حرکت خود هستید ، حتماً نظرات مشتریان را به عنوان بخشی از تحقیقات عمیق خود بررسی کرده اید. اما اگر هیچ کس توجهی به خدمات شرکت های اثاث کشی خود نکرده باشد ، چه می شود؟

نوشتن یک مرور در مورد شرکت اثاث کشی که خدمات آن را به تازگی استفاده کرده اید مطمئناً در آینده به سایر افراد کمک خواهد کرد – افرادی که در حال حرکت هستند و نمی دانند یک شرکت اثاث کشی حرفه ای معتبر را برای نیازهای خانه خود در کجا پیدا کنند.

صرف نظر از اینکه از مهاجران به کار گرفته شده راضی هستید یا ناراضی ، وظیفه شماست که این موضوع را به اشتراک بگذارید تا نظر مشتریان شما به عنوان توصیه به دیگران (از طریق بررسی مثبت و رتبه بندی کلی بالا) یا به عنوان یک علامت هشدار دهنده ( از طریق یک بررسی منفی و رتبه کلی پایین).

حل اختلاف با شرکت باربری تهران

اگر به دلیل یک مشکل حل نشده با شرکت اثاث کشی خود بسیار نارضی هستید ، پس از گذاشتن یک گزارش صادقانه از آنچه دقیقاً اتفاق افتاده و توضیح اینکه چرا حرکت کننده اشتباه کرده است ، ممکن است باعث شود راننده مورد نظر در تصمیم خود تجدید نظر کند و تلاش کند همه چیز با شما درست است

به یاد داشته باشید که به خدمات شرکت باربری تهران خود امتیاز دهید.

نکته این است که شرکت های متحرک دارای رتبه برتر از دریافت بازخوردهای منفی و نظرات منفی در مورد کار خود لذت نمی برند-اگر این کار را می کردند ، آنها نمی توانستند منتقل شوند و این اساساً بدان معناست که یک مرور متحرک به خوبی نوشته شده که گزارشی صادقانه از موضوع یا مسائل ارائه می دهد ، دارای قدرت حل اختلاف است که باید در هر زمان که لازم باشد از آن به نفع خود استفاده کنید.

مهم نیست که چگونه به آن نگاه می کنید ، رتبه بندی شرکت باربری شهرستان خود پس از انتقال تنها می تواند برای شما مفید باشد. به عنوان یک امتیاز ، ترک یک بررسی متحرک می تواند حدود 10 دقیقه از وقت شما را بگیرد – فرض کنید بیش از یک استراحت کوتاه از باز کردن بسته بندی نیست.

هنگام نوشتن یک نظر مشتری ، باید تا آنجا که می توانید جزئیات بیشتری را برای پشتیبان گیری از رتبه بندی کلی خود به صورت ستاره از 1 تا 5 ارائه دهید. هنگام توضیح اینکه چرا از خدمات متحرکی که استخدام کرده اید خوشحال هستید یا ناراضی هستید ، مستقیماً سر اصل مطلب بروید. به همچنین ، برای دستیابی به حداکثر سطح عینیت در روایت خود تلاش کنید (انجام این کار آسان نیست) و نگارش و دستور زبان خود را در نظر بگیرید تا به داستان متحرک خود اعتبار ببخشید.

چرا و چگونه می توان یک بررسی تکان دهنده نوشت

مدرسه جدیدی برای فرزندان خود بیابید

اگر به تازگی با یک کودک در سن مدرسه به یک ایالت جدید اسباب کشی کرده اید ، یکی از کارهایی که باید بعد از مهاجرت به یک شهر جدید انجام دهید این است که یک مدرسه خوب برای فرزند خود پیدا کنید. این یک کار بسیار مهم پس از اثاث کشی است که باید قبل از حرکت به آن رسیدگی کنید ، اما می توانید پس از اتمام حرکت نیز از آن مراقبت کنید در صورتی که زمان کافی قبل از حرکت نداشتید.

به عنوان یک قاعده ، خانه نشینی یک کار بسیار چالش برانگیز است ، اما اثاث کشی با کودکان به دلیل فشار اضافی برای اطمینان از امنیت آنها و تلاش های بیشتر برای یافتن مدرسه ای که بتوانند تحصیل خود را ادامه دهند ، حتی می تواند سخت تر باشد.

در مجموع ، چندین مرحله برای انتخاب مدرسه مناسب برای فرزند شما پس از مهاجرت به خانه جدید در شهر جدید ، اغلب در ایالت دیگر ، وجود دارد.

نیازهای آنها را مشخص کنید . لحظه ای توقف کنید و سعی کنید نیازهای آموزشی فرزند خود را دریابید. شما احتمالاً بین چندین مدرسه یک انتخاب خواهید داشت ، بنابراین بر اساس توانایی ها و علایق فرزند خود تصمیم درست بگیرید. آیا آنها در یک مدرسه کوچکتر یا یک مدرسه بزرگتر راحت تر خواهند بود؟ همچنین ، فعالیتهای فوق برنامه مدرسه – ورزش ، موسیقی ، نمایشنامه چقدر اهمیت دارد؟

به دنبال توصیه ها باشید . در بیشتر موارد ، بیش از یک مدرسه برای انتخاب وجود خواهد داشت ، بنابراین شما باید مدرسه مناسب را انتخاب کنید. و یک راه خوب برای انجام این کار این است که به دنبال توصیه هایی باشید که می توانید به آنها اعتماد کنید – از دوستان (از رسانه اجتماعی مورد علاقه خود برای رسیدن به دوستان خود استفاده کنید) یا مستقیماً از والدینی که در شهر یا شهر مقصد زندگی می کنند (انجمن های آنلاین می توانند به شما در این زمینه کمک کنند. انتخاب)

بعضی از مدارس بهتر از بقیه هستند.

منابع آنلاین را مرور کنید . اطمینان حاصل کنید که در مورد مدارس مورد نظر خود به صورت آنلاین تحقیق می کنید. مرکز ملی آمار آموزش و پرورش دارای یک ابزار جستجو است که به شما امکان می دهد تمام مدارس و کالج های کشور را بیابید و سپس داده های آماری مربوط به هر موسسه آموزشی را بررسی کنید. همچنین ، می توانید از GreatSchools.org- یک وب سایت غیرانتفاعی که اطلاعات مفید را فهرست بندی می کند-رتبه بندی مدارس ، برنامه های مدرسه ، نظرات والدین) در مورد مدارس دولتی یا خصوصی در اکثر شهرها یا شهرهای ایالات متحده ، دیدن کنید.

تور مدرسه را انجام دهید. بدون تردید ، بهترین راه برای یافتن یک مدرسه خوب برای فرزند خود پس از انتقال به خانه این است که شخصاً به همراه فرزند خود از مدارس دیدن کنید و سعی کنید فضای داخل مدرسه را بسنجید و اولین تجربیات مهم را دریافت کنید. در صورت امکان ، با مدیر مدرسه یا مدیران جلسه ای ترتیب دهید تا س theالاتی را که از قبل آماده کرده اید از آنها بپرسید. ملاقات با تعدادی از معلمان همچنین می تواند به شما در تعیین اینکه کدام مدرسه برای پسر یا دختر شما مناسب تر است کمک کند.

مدارک را آماده کنید. قبل از ثبت نام فرزند خود در مدرسه جدید پس از اسباب کشی ، به اسناد زیر نیاز دارید: کپی کارنامه و رونوشت ، کپی امتحانات و نمرات تکمیل شده ، کپی توصیه های معلمان قبلی و سوابق ایمن سازی فرزند شما.

چگونه بعد از اسباب کشی بهترین مدرسه را برای فرزند خود بیابیم

پزشک خانواده جدید پیدا کنید

یکی از مهمترین کارهایی که باید بعد از مهاجرت به یک ایالت جدید انجام دهید این است که یک پزشک جدید مراقبت های اولیه را در شهر یا شهری که به آن اسباب کشی کرده اید پیدا کنید. این کار به هیچ وجه آسان نیست و به زمان و تلاش بیشتری از شما نیاز دارد. با این حال ، این چیزی است که شما فقط باید برای آرامش خاطر خود انجام دهید ، زیرا هرگز نمی دانید چه موقع یک مشکل پزشکی به گوشه گوشه می رسد.

نکته این است که پزشک قبلی شما شما و سابقه پزشکی شما را به خوبی می شناسد ، و اکنون شما باید یک رابطه جدید بیمار و پزشک را از ابتدا آغاز کنید-چیزی که به انرژی روانی زیادی نیز نیاز دارد.

بنابراین ، چگونه می توان یک پزشک جدید پس از انتقال به یک شهر جدید در یک ایالت جدید پیدا کرد؟ مراحل زیر را دنبال کنید تا یک پزشک خانواده با تجربه و آگاه برای خود و خانواده خود انتخاب کنید. انجام این کار را به تعویق نیندازید زیرا سلامتی هنوز ارزشمندترین چیز در زندگی است.

با پزشک قبلی خود تماس بگیرید و از آنها بپرسید که آیا می تواند پزشک خانواده را در منطقه جدید توصیه کند یا خیر. این بهترین راه برای یافتن پزشک جدید پس از اثاث کشی است زیرا پزشک فعلی شما بهترین نیازهای سلامتی شما را می داند.

این جمله را بین دوستان خود پخش کنید که در شهر یا شهر جدید به دنبال یک پزشک خوب هستید. سریعترین راه برای انجام این کار این است که یک پست را در بستر رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود منتشر کنید و امیدوار باشید که یکی از دوستان شما به شما پاسخ معناداری بدهد ، یا حداقل پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بلافاصله پس از اثاث کشی خانه ، از پزشک خانواده اطمینان حاصل کنید.

باربری تهران به شهرستان

به دنبال انجمن های آنلاین باشید که ممکن است بیماران قبلی نظرات خود را در مورد پزشکان خود به اشتراک بگذارند – خواه از حرفه ای بودن ، تخصص ، مراقبت و توجهی که دریافت می کنند خوشحال باشند یا نه. چنین بررسی هایی باید به شما این ایده را بدهد که معتبرترین پزشکان در محل جدید چه کسانی هستند.

از قدرت اینترنت برای کمک به شما در یافتن پزشک مناسب برای شما بعد از اثاث کشی استفاده کنید. خوشبختانه تعدادی وب سایت تخصصی وجود دارد که می توانند اطلاعات بیشتری در مورد ارائه دهندگان خدمات درمانی در کشور به شهر در اختیار شما قرار دهند. امیدوارم مقصد شما نیز در آن لیست گنجانده شود ، بنابراین در جستجوی خود به شما کمک فوق العاده ای می کند.

چند وب سایت قابل ذکر عبارتند از باربری تهران ,باربری سعادت اباد و باربری تهرانپارس.

با کمک ارائه دهنده بیمه درمانی خود یک پزشک مناسب پیدا کنید. اغلب اوقات ، اطمینان از پزشک جدید مراقبت های اولیه به این معنی است که پزشک جدید باید در شبکه بیمه درمانی شما قرار گیرد. ایده خوبی است که با شرکت بیمه درمانی خود مشورت کرده و لیستی از پزشکان محلی را درخواست کنید.

با پزشکانی که در لیست کوتاه قرار گرفته اید قرار ملاقات بگذارید و شخصاً با متخصصان پزشکی ملاقات کنید. مکالمات مختصر با پزشکان خانواده آینده موارد زیادی را در مورد سطح حرفه ای و شایستگی آنها نشان می دهد. بنابراین ، قبل از تصمیم گیری ، ملاقات حضوری با چند پزشک توصیه شده را در نظر بگیرید.

نحوه پیدا کردن پزشک جدید پس از اسباب کشی

پس از این حرکت دوستان جدیدی پیدا کنید

پس از مهاجرت به شهر جدید ، به احتمال زیاد در یک ایالت جدید ، به زودی خواهید آموخت که برخی از کارهای پس از اثاث کشی ، در حالی که هنوز ضروری به نظر می رسند ، از سایر موارد فوری نیستند. یکی از مواردی که نیازی به مراقبت فوری از آن ندارید ، یافتن دوستان جدید در شهر یا شهری جدید است که اخیراً به آنجا مهاجرت کرده اید.

ایجاد دوستی های جدید فرایندی است که به زمان نیاز دارد و به هیچ وجه نباید آن را مجبور کرد ، اما اجازه دهید به طور طبیعی تکامل یابد ، به طوری که بدانید دوستان واقعی پیدا کرده اید که سالها و احتمالاً حتی یک عمر در کنار شما خواهند بود. با این وجود ، شما هنوز هم باید تلاش کنید تا دوستان جدیدی را پس از این حرکت با استفاده از چندین راه اثبات احمق پیدا کنید.

در اینجا برخی از بهترین روش های دوست یابی در شهر جدید پس از اسباب کشی خانه آمده است:

با دوستان خود در شبکه های اجتماعی تماس بگیرید . یک پست ساده مانند ، “آیا کسی در [نام شهر یا شهر] دوستی دارد؟” می تواند با برخی از دوستان دوستان شما ارتباط برقرار کند ، که به نوبه خود ممکن است مایل به ارائه کمی کمک تازه وارد به شما باشند. و شاید به شما یک دوستی جدید نیز پیشنهاد دهد.

از یک برنامه تلفن همراه استفاده کنید . بسیاری از برنامه های تلفن همراه وجود دارد که ظاهراً به شما کمک می کند با افراد جدیدی با علایق مشابه آشنا شوید. یکی از محبوب ترین آنها Meetup نام دارد و در هزاران شهر و شهرک ایالات متحده موجود است. چند برنامه برای دوست یابی را امتحان کنید و ببینید آیا برای شما مفید است یا خیر.

با همکاران خود پیوند برقرار کنید . یک راه عالی برای ایجاد دوستان جدید پس از مهاجرت به یک شهر جدید این است که سعی کنید در محل کار خود اجتماعی تر و قابل دسترسی تر باشید. فکرش را بکنید – شما ساعت های زیادی را با افرادی سپری خواهید کرد که احتمالاً علایق مشابه شما را دارند ، بنابراین ممکن است با برخی از آنها نیز دوست شوید.

به احتمال زیاد دوستان خوبی در بین همسایگان جدید خود پیدا می کنید.

یک همسایه خوب . یک چیز ساده که قطعاً می تواند به شما در پیدا کردن دوستان جدید بعد از اسباب کشی به مکان جدید کمک کند این است که همسایه خوبی باشید. با افراد همسایه خوب و مودب باشید و آماده باشید تا در صورت نیاز به آنها کمک کنید. نکته این است که شما نمی دانید چه زمانی ممکن است شما نیز به کمک آنها نیاز داشته باشید.

راه های زیادی برای ملاقات با افراد جدید پس از مهاجرت به شهر جدید و دوست شدن با برخی از آنها وجود دارد. پیوند زیر را دنبال کنید تا به لیست کامل 20 روش عالی برای ایجاد دوستان جدید پس از یک حرکت دسترسی پیدا کنید.

20 روش درخشان برای ایجاد دوستان جدید پس از یک اسباب کشی

ایجاد دوستی های جدید پس از حرکت بسیار مهم است زیرا باید شما را از شرایط خائنانه ای که به عنوان REPOCATION DEPRESSION شناخته می شود ، دور نگه دارد . با این وجود ، بسیار مهم است که سعی کنید با دوستان قدیمی خود در ارتباط باشید – دوستان خوبی که مجبور شدید آنها را پشت سر بگذارید. امکانات در اینجا عملاً بی پایان است: می توانید از روشهای قدیمی برای برقراری ارتباط با دوستان خود (صحبت با تلفن ، تبادل نامه یا کارت پستال) یا روشهای مدرن ارتباطی (پست الکترونیکی ، چت ، شبکه های اجتماعی) استفاده کنید.

 • در حالت ایده آل ، هر زمان که امکان داشته باشد ، دیدارهای شخصی را از یکدیگر برنامه ریزی و برنامه ریزی می کنید.
 • چگونه با افسردگی اثاث کشی کنار بیاییم
 • مهمانی خانه نشینی برگزار کنید
 • پس از مهاجرت به خانه جدید کارهای زیادی باید انجام شود و تکمیل برخی از کارها زمان زیادی نیاز خواهد داشت ، به ویژه فرآیند باز کردن بسته بندی که ممکن است هفته ها ادامه یابد.
 • با این حال ، شما به تازگی از یک خانه استرس زا جان سالم به در برده اید و از آنجا که دیگر مهلتی برای استرس شما وجود ندارد ، همچنین می توانید یک رویداد سرگرم کننده را در تقویم بعد از حرکت خود برنامه ریزی کنید-یک مهمانی سرگرم کننده خانه نشینی!
 • در واقع ، برپایی یک مهمانی خانه نشینی مدت کوتاهی پس از حرکت شما ، راهی عالی برای جشن گرفتن اثاث کشی موفق و همچنین دعوت از چند دوست (در صورت وجود) ، برخی از همکاران و البته همسایگان جدید شما است. کمی با آنها بیشتر آشنا شوید
 • البته ، شما واقعاً مجبور نیستید پس از مهاجرت به خانه جدید ، مهمانی خانه نشینی را ترتیب دهید. اما اگر تصمیم به انجام آن گرفتید ، در اینجا برخی از مزایای آن آمده است:
 • پس از اسباب کشی به خانه جدید ، دور هم جمع شدن ذهن شما را از تعداد زیادی از کارهای ضروری دور می کند.
 • شما قادر خواهید بود مکان جدید خود را به دوستان ، همکاران و همسایگان نشان دهید ، بنابراین از فرصت منحصر به فرد خود برای ملاقات با افراد جدید استفاده کرده و امیدوارم با برخی از آنها نیز دوست شوید.
 • شما از باز کردن وسایل و چیدن وسایل خود در خانه به یک استراحت ذهنی بسیار نیاز خواهید داشت ، که به نوبه خود به شما کمک می کند تا بعد از مهمانی سریعتر با این دو کار وقت گیر کنار بیایید.
 • جشن مهمانی شروع فصل جدیدی در زندگی شما خواهد بود و ظاهراً برای محل جدید و افرادی که زیر سقف آن زندگی می کنند (شما و اعضای خانواده شما ، از جمله حیوانات خانگی شما) خوش شانسی می آورد.
 • سازماندهی یک گردهمایی غیررسمی بعد از حرکت راهی مناسب برای استراحت از همه کارهای پس از حرکت است.

اگر در مورد بهترین زمان برای برپایی مهمانی خانه نشین فکر می کنید ، به یاد داشته باشید که قوانین مشخصی در مورد آن وجود ندارد. با این حال ، شما می خواهید از برگزاری چنین رویداد دور هم جمع شدن خیلی زود بعد از حرکت اجتناب کنید زیرا مکان برای مهمانان بسیار آشفته خواهد بود و ممکن است از نظر ذهنی آمادگی آن را نداشته باشید.

از سوی دیگر ، شما نباید زیاد منتظر بمانید – به هر حال ، هیچ کس انتظار نخواهد داشت که به زودی پس از اسباب کشی خانه اصلی ، مکان کاملاً مرتب و منظم پیدا کند.

باید قبل از تصمیم گیری برای داشتن مهمان در آن ، کمی وقت اضافی برای سکونت در خانه یا آپارتمان جدید بگذارید. به عنوان یک قاعده کلی ، 4-5 هفته پس از حرکت بهترین بازه زمانی است که باید منتظر بمانید تا تصمیم بگیرید که مهمانی بعد از حرکت را ترتیب دهید ، اما زمان مناسب زمانی است که احساس می کنید زمان مناسب است. در هر صورت ، انتظار می رود که مهمانان بالقوه خود را از قبل به اندازه کافی اطلاع دهید تا بتوانند شما را در برنامه های خود قرار دهند.

چگونه می توان یک مهمانی سرگرم کننده خانه نشینی پس از اسباب کشی برگزار کرد.

به مکان جدید خود احساس خانه کنید

هزینه های باربری

وقتی به مکان جدیدی اسباب کشی می کنید ، احتمال زیادی وجود دارد که احساس نکنید آن مکان جدید خانه شما است ، حداقل در ابتدا. کل خانه یا آپارتمان به احتمال زیاد احساس عجیب و ناآشنا و احتمالاً حتی ناخوشایند خواهد داشت … و این طبیعی است زیرا شما تا آن لحظه در خانه دیگری زندگی کرده اید. به طور خلاصه ، شما متعلق به آن مکان جدیدی نخواهید بود که هنوز به آنجا اسباب کشی کرده اید .

در بیشتر موارد ، دادن زمان بیشتر به خود تنها راه اقامت در آن محل جدید است. کم کم ، با شروع روزها و هفته ها و ماه ها ، باید احساس آرامش بیشتری کنید. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید هر زمان که بخواهید در آن مکان جدید احساس خوبی داشته باشید. با این حال ، اکنون که حرکت خانه کامل شده است ، فقط باید به آن بروید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

خوشبختانه ، چندین روش خوب برای تسریع در ایجاد احساس مکان جدید در خانه وجود دارد … فقط به این دلیل که هرچه زودتر در آن خانه یا آپارتمان جدید احساس راحتی و امنیت و شادی کنید ، احتمال این که شما دوران سازگاری را طی خواهید کرد و پس از مهاجرت به شهر جدید روی زندگی خود تمرکز خواهید کرد.

بنابراین ، پس از مهاجرت به خانه یا آپارتمان جدید چه باید کرد؟ این کار ساده ای است: مکان جدید را با ایجاد حس خانه خود ، به خود اختصاص دهید. در اینجا چند توصیه در مورد چگونگی انجام این کار وجود دارد:

طرح طبقه ای ایجاد کنید . یکی از بهترین چیزها در مورد مهاجرت به مکان جدید این فرصت منحصر به فرد برای چیدمان و تزئین فضای زندگی دقیقا همانطور است که شما می خواهید. و برای انجام این کار ، ممکن است به شما در تهیه یک طرح طبقه کمک کند تا دقیقاً بدانید هر قطعه مبلمان بزرگ و لوازم خانه بزرگ را در کجا قرار دهید. مدیریت فضا در اینجا کلیدی است زیرا ممکن است مجبور شوید با محدودیت فضای کار کار کنید ، به ویژه اگر مجبور باشید خانه خود را کوچک کنید

مکان جدید را به خانه ای تبدیل کنید که همیشه می خواستید داشته باشید.

آن را به روش خود چیده و تزئین کنید . ممکن است بخواهید همان طراحی داخلی مشابه با طراحی قبلی خود را ایجاد کنید. این یک تاکتیک خوب است وقتی طرفدار تغییرات نیستید و بنابراین می خواهید همه چیز را تا آنجا که ممکن است بدون تغییر نگه دارید: چیدمان مبلمان به روشی قبلی ، نمایش تزئینات مشابه و غیره.

از سوی دیگر ، ممکن است احساس کنید نیاز دارید کارها را کاملاً متفاوت از آنچه قبل از حرکت انجام می دهید ، انجام دهید. در این صورت ، شما مایل به آزمایش انواع مختلف دکوراسیون منزل با هدف ایجاد فضایی آرام و آرامش بخش در آن مکان هنوز عجیب هستید.

بسته بندی را تمام کنید . نکته این است که شما در مکان جدید واقعاً احساس راحتی و آرامش نخواهید کرد اگر هنوز جعبه های مقوایی بسته بندی شده در اینجا و آنجا به هم ریخته است. برای اینکه مکان جدید مانند خانه به نظر برسد ، ابتدا باید کار بسته بندی را به پایان برسانید تا بتوانید روی موارد بعدی تمرکز کنید.

چگونه به مکان جدید خود احساس خانه کنید

با محیط جدید سازگار شوید

به محض عبور از آستانه خانه جدید ، می توانید انتظار شروع رسمی دوره سازگاری پس از اسباب کشی را داشته باشید. عوامل زیادی وجود دارد که تعیین می کند این سازگاری چقدر سخت است و چقدر طول می کشد. این یک واقعیت است که به نظر می رسد برخی از افراد به راحتی از پس آن بر می آیند و بدون هیچ مشکل اساسی به مسیر اصلی خود باز می گردند. از سوی دیگر ، به نظر می رسد که سایر مهاجران خانه تمایلی به پذیرش تغییرات جدید ندارند و مشکلات جدی برای رهایی از زندگی قبل از اسباب کشی در خانه دارند.

طبیعی است که بعد از خانه نشینی احساس بیقراری و بی نظمی کنید ، به ویژه هنگامی که از نقطه نظر آب و هوایی ، جغرافیایی یا جمعیتی به نقطه ای بسیار متفاوت از کشور اسباب کشی می کنید. اما بیشتر غم نوستالژیک این است که مجبور شده اند همه چیز آشنا و آرامش بخش را رها کنند ، که مهمترین آنها دوستان و اعضای خانواده خوب هستند ، به احتمال زیاد بلافاصله پس از اتمام اسباب کشی و انجام کار ، از مشکلات متوسط ​​تا جدی ایجاد می کند.

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند سریعتر و راحتتر با محیط جدید سازگار شوید:

بعد از اسباب کشی
 • با خانه جدید سازگار شوید
 • دوره سازگاری پس از اثاث کشی از جایی شروع می شود که به تازگی به آنجا اسباب کشی کرده اید.
 • خانه را با سلیقه خود تنظیم کنید تا در آن احساس راحتی کنید. مبلمان را آنطور که می خواهید مرتب کنید ، تزئینات را اضافه کنید تا فضای زندگی از نظر زیبایی از نظر زیبایی چشم نواز شود و آخرین ویژگی ها مانند آویختن عکس ها و نقاشی ها روی دیوارها را اضافه کنید.
 • به خود زمان بیشتری بدهید تا به درستی با محیط جدید سازگار شوید.
 • مکان جدید خود را عمیقاً بررسی و کاوش کنید تا اسرار آن را بیاموزید. همچنین ، از امنیت 100 درصدی خانه یا آپارتمان ، از جمله برای فرزندان و حیوانات خانگی خود اطمینان حاصل کنید تا در آن احساس امنیت کنید.
 • برای خلاص شدن از شر همه جعبه های متحرک بسته نشده و اضافه مواد بسته بندی که فضای زندگی را به هم ریخته نگه می دارند ، کار بسته بندی
 • را به پایان برسانید.
 • محل جدید را کاملاً تمیز کنید تا در داخل آن احساس خوب و راحتی داشته باشید.
 • چگونه بعد از یک حرکت به خودتان پاداش دهید
 • با شهر یا شهر جدید سازگار شوید

احساس امنیت و راحتی در خانه جدید برای سازگاری موفق با محیط جدید پس از اسباب کشی خانه بسیار مهم است. با این حال ، این به ندرت کافی است زیرا شما نمی توانید تمام وقت خود را در داخل خانه بگذرانید – دیر یا زود ، باید از مخفیگاه موقت خود خارج شوید.

برای آشنایی بیشتر با آنچه در این شهر ارائه می دهد ، شهر یا شهر جدید را کاوش کنید. با محیط های ناآشنا آشنا شوید و به زودی احساس غریبه و ناراحتی باید از بین برود. هرچه بیشتر ناحیه جدید را کشف کرده و دوباره کشف کنید ، باید احساس راحتی کنید که در آن زندگی می کنید.

استفاده از شغل خود را به عنوان سپری در برابر اثرات منفی مهاجرت به یک شهر یا شهر جدید در نظر بگیرید. با تمرکز انرژی ذهنی و جسمی خود بر شغل خود ، زمان کمتری خواهید داشت تا ذهن ما را با افکار نوستالژیک دوره ای که احتمالاً هرگز نمی توانید به آن بازگردانید ، پر کنید.

با افراد جدید ملاقات کنید تا تقریباً بدون زحمت با محیط جدید سازگار شوید. سعی کنید ایده خود را برای ملاقات با افراد خود ، گذراندن وقت با آنها و پیدا کردن دوستان جدید در میان آنها باز کنید. اما چگونه باید با افراد جدیدی ملاقات کنید که علایق مشابه شما را دارند؟ یکی از راههای عالی برای انجام این کار این است که سرگرمی های خود را دنبال کنید ، بعد از کار در کلاس های مختلف ثبت نام کنید (تناسب اندام ، یوگا ، رقص ، موسیقی ، هنر ، نمایش) یا عضویت در باشگاه های ورزشی.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments