5 روش مقایسه شرکت های باربری

راه های مقایسه باربری های تهرانبیایید با آن روبرو شویم: شرکت های اسباب کشی حرفه ای زیادی در آنجا وجود دارند که در صورت نیاز به استخدام یک باربری خوب، می توانید به راحتی در مورد اینکه کدام یک را انتخاب کنید گیج شوید.

انتخاب یک شرکت باربری به صورت تصادفی کارساز نخواهد بود، زیرا می‌خواهید مطمئن باشید که شریک باربری که انتخاب می‌کنید قابل اعتماد، شایسته، با تجربه و مقرون به صرفه خواهد بود. وقتی به آن فکر می کنید، درخواست از متخصصان اسباب کشی زیاد نیست، اما با این حال، برخی از باربری های بد وجود دارند، بنابراین می خواهید ایمن باشید.

به یاد داشته باشید که تنها انتخاب منطقی که در ابتدا دارید، مقایسه شرکت های اسباب کشی است. در واقع، مقایسه باربری های تهران یک کار ضروری است زیرا تنها از طریق یک تحلیل مقایسه ای خوب می توانید بهترین محرک را برای خود به دست آورید.

5 مرحله اصلی زیر را دنبال کنید تا یاد بگیرید که چگونه به بهترین شکل ممکن مقایسه شرکت های باربری تهران را مقایسه کنید.

مرحله 1: قیمت های شرکت اسباب کشی را مقایسه کنید

برچسب گذاری

اولین قدم برای مقایسه شرکت های باربری شهرستان، درخواست برآورد هزینه دقیق از آنها است. نه، ما در مورد دریافت آن قیمت ها از طریق تلفن یا از طریق ایمیل صحبت نمی کنیم (به آن نوع تخمین هزینه ها خیر بگویید) – ما در مورد درخواست از شرکت های اسباب کشی حرفه ای صحبت می کنیم که واقعاً شخصاً از خانه شما بازدید کنند تا بتوانند یک بازرسی بصری در خانه از چیزهایی که می خواهید جابجا کنید انجام دهید.

توجه داشته باشید که تنها راهی که می‌توانید قیمت‌های مقایسه شرکت های باربری کنید این است که نظرسنجی در خانه داشته باشید که با صدور برآورد هزینه دقیق به پایان می‌رسد. کارشناسان باتجربه اسباب کشی – نمایندگان شرکت های اسباب کشی مربوطه – در روز و ساعتی که برای هر دو طرف مناسب باشد از منزل شما بازدید خواهند کرد.

نقشه برداران می خواهند تمام وسایل خانه ای را که با شما جابه جا می کنید بررسی کنند – آنها به ویژه به وسایلی که نیاز به بسته بندی و مراقبت ویژه دارند – مبلمان بزرگ، مبلمان عتیقه، ساعت پدربزرگ، پیانو و غیره علاقه مند هستند. سعی خواهد کرد مشکلات احتمالی را در روز باربری شناسایی کند، مانند پله‌های طولانی، آسانسور غیرعملیاتی، راه پله‌های باریک، راهروهای باریک یا اغلب – درهای کوچک.

و به محض اینکه بازرسی های داخلی به پایان رسید و چندین تخمین هزینه کتبی را در دست دارید، می توانید شروع به مقایسه باربری های مختلف کنید و با مقایسه قیمت باربری و خدمات باربری آنها شروع کنید.

مرحله 2. نرخ های شرکت باربری را مقایسه کنید

هزینه باربری ها چقدر است؟

واقعیت عجیب و غریب: برخی از شرکت های اسباب کشی گران تر از دیگران هستند.

اولین چیزی که در نقل قول های خود متوجه خواهید شد قیمت ها خواهد بود. برای انتقال اقلام خود به آدرس جدید باید تا حد امکان هزینه کمتری بپردازید، بنابراین احتمالاً در ابتدا به سمت برآورد هزینه ارزان‌تر متمایل شوید.

البته، قیمت یکی از عوامل تعیین کننده ای است که شما انتخاب می کنید. هنگام باربری محلی، هزینه بهترین باربری تهران به صورت ساعتی محاسبه می شود. هنگام باربری مسافت طولانی، قیمت معمولاً ثابت است و به فاصله باربری، وزن کل اقلام برای باربری، خدمات اضافی و سایر عوامل ثانویه قیمت بستگی دارد.

وقتی نرخ‌های باربری را مقایسه می‌کنید، در مقابل وسوسه انتخاب سریع پایین‌ترین پیشنهاد و انجام آن مقاومت کنید. تحلیل تطبیقی ​​شما به پایان نرسیده است.

هزینه استخدام باربری چقدر است؟

مرحله 3: مقایسه خدمات شرکت اسباب کشی

مقایسه شرکت های باربری

هنگام مقایسه شرکت های باربری مقایسه قیمت نقل‌قول‌ها، مهم است که نگاه دقیق‌تری به خدمات اضافه‌ای که هر یک از شرکت‌کنندگان مربوطه در تخمین‌های خود ارائه می‌دهند، بیندازید. این فقط در مورد قیمت نهایی نیست – نحوه شکل گیری آن قیمت مهم تر است. در نهایت، وقتی نوبت به نسبت قیمت به خدمات می رسد، بهترین پیشنهاد جابه جایی را می خواهید.

برآوردهای کتبی که دریافت کرده‌اید باید تمام خدمات اضافی را که یا درخواست کرده‌اید یا باربری اطلس بار برای تکمیل موفقیت‌آمیز کار ضروری تشخیص داده، فهرست کند. متداول ترین خدمات باربری عبارتند از بسته بندی، باز کردن بسته بندی، جداسازی و مونتاژ مجدد مبلمان بزرگ، جعبه های سفارشی، ذخیره سازی موقت، و بالا بردن اقلام عظیم از طریق پنجره یا بالکن.

خدمات اضافی اسباب کشی: آنچه که اسباب کش های خوب ارائه می دهند

مرحله 4: بررسی های شرکت باربری را مقایسه کنید

اغلب، مقایسه قیمت‌های باربری و مقایسه خدمات به تنهایی ممکن است برای تعیین باربری مناسب برای شما کافی نباشد. اما حتی اگر تقریباً تصمیم خود را گرفته اید، اکیداً به شما توصیه می شود که این مرحله را نیز دنبال کنید و بررسی کنید که سایر مشتریان در مورد شرکت های باربری که برای شغل باربری خود با آنها رقابت می کنید چه می گویند.

بهترین شرکت‌های حمل‌ونقل در صنعت می‌دانند که حفظ شهرت خود نزد افرادی که با آنها کار می‌کنند (مشتریانشان) چقدر مهم است – شهرت آنلاین خوب مشتریان جدید و درآمد بیشتری را به همراه دارد. بنابراین، یکی از اهداف آنها ادامه ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه است. و هنگامی که آنها موفق به دستیابی به آن شوند، بازخوردهای خوب – بررسی های مثبت و رتبه بندی 5 ستاره – در وب سایت های معتبر بررسی موتورهای حرکتی ظاهر می شود.

شما می توانید ستاره حرکت خود باشید.

با مراجعه به معتبرترین وب‌سایت‌های کشور که نظرات و رتبه‌بندی شرکت‌های باربری را که توسط مشتریان واقعی باربری‌های مورد نظر به جا مانده است، بررسی‌های شرکت‌های باربری را با هم مقایسه کنید. سه تا از این وب‌سایت‌های بررسی‌کننده قابل اعتماد ،باربری الوبار تهران ,باربری تهران ,باربری ظریف بار هستند.

شرکت هایی را که در حال حاضر درباره آنها تحقیق می کنید بیابید و ابتدا امتیاز کلی آنها را ببینید (معمولاً با ستاره از 1 تا 5 نشان داده می شود)، سپس برخی از توصیفات مشتریان را بخوانید تا متوجه شوید که آیا اکثر مردم از خدمات باربری ها راضی هستند یا خیر. بله یا خیر، سعی کنید جزئیات کارهایی را که متحرک درست انجام داده و چه کارهایی را اشتباه انجام داده است، بشناسید.

دریافت ایده خوبی درباره آنچه شما در مقابل بر اساس اکثریت کسانی که در حال حرکت بررسی شما فقط خواندن است. مقایسه نظرات شرکت های باربری هرگز آسان نیست زیرا برخی از آنها بسیار مثبت و برخی دیگر بیش از حد منفی هستند. به همین دلیل، مهم است که از نظرات مصرف کنندگان فقط به عنوان یک نقطه مرجع استفاده کنید که می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

از باربری های خدمات کامل چه انتظاری باید داشت

مرحله 5: قابلیت اطمینان و حرفه ای بودن باربری ها را مقایسه کنید

تا اینجا شما موفق به مقایسه هزینه های باربری و بررسی های باربری چندین شرکت حرفه ای اسباب کشی شده اید. هر دوی این مقایسه ها اطلاعات ارزشمندی را در مورد اینکه کدام حرکت دهنده برای شما انتخاب بهتری خواهد بود به شما می دهد.

روز باربری – روزی که باید از خانه بیرون بیایید – به سرعت نزدیک می‌شود، بنابراین نمی‌توانید زمان زیادی را صرف مقایسه شرکت‌های حمل‌ونقل محلی یا مقایسه باربری‌های راه دور، بسته به میزان مسافتی که می‌روید، صرف کنید. بنابراین، هنگام مقایسه شرکت‌های باربری – بررسی قابلیت اعتماد و سطح حرفه‌ای بودن آنها، زمان مرحله 3 است.

اطلاعات مجوز . وضعیت حقوقی شرکت هایی را که برای کار باربری شما مناقصه می کنند مقایسه کنید. طبق قانون، همه باربری های بین ایالتی باید به طور مناسب از دولت و به ویژه از وزارت اسباب کشی ایالات متحده مجوز بگیرند. هنگامی که یک باربری حرفه ای تمام الزامات تعیین شده توسط دولت را برآورده می کند، به شرکت یک شناسه منحصر به فرد داده می شود که به عنوان شماره USDOT شناخته می شود. اعداد USDOT شرکت های باربری را که مقایسه می کنید به

صورت آنلاین بررسی کنید .

بسته بندی رایگان

ProMovers . انجمن باربری و ذخیره سازی آمریکا (AMSA) برنامه ای به نام ProMover ایجاد کرده است که هدف آن تایید این است که شرکت های اسباب کشی حرفه ای که عضو انجمن هستند می توانند کاملاً مورد اعتماد مصرف کنندگان باشند. ProMovers بررسی‌های پیشینه دقیق را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و موافقت کرده‌اند که از کد اخلاقی AMSA حمایت کنند. با تأیید اینکه آنها در واقع ProMovers

هستند، مطمئن شوید که چقدر حرفه ای هستند .

مجوز رسمی BBB . اعتباربخشی توسط Better Business Bureau (BBB) ​​یکی دیگر از شاخص های قوی است که نشان می دهد شما با شرکت های باربری سروکار دارید که می توانید در مورد وسایل خود به آنها اعتماد کنید. متحرکان معتبر BBB باید به استانداردهای BBB برای اعتماد پایبند باشند – 8 اصل که عناصر اساسی ایجاد و حفظ اعتماد بین یک کسب و کار و مشتریانش را خلاصه می کند: اعتماد ایجاد کنید، صادقانه تبلیغ کنید، حقیقت را بگویید، شفاف باشید، به قول ها احترام بگذارید، باشید. پاسخگو، حفظ حریم خصوصی، و تجسم یکپارچگی.

در اینجا می توانید بررسی کنید که آیا شرکت های اسباب کشی مورد تحقیق شما دارای اعتبار BBB هستند یا خیر.

10 موردی که باید در یک شرکت اسباب کشی حرفه ای به دنبال آن باشید

نحوه مقایسه شرکت های اسباب کشی: به جزئیات توجه کنید

گذراندن مراحل بالا به شما تضمین نمی کند که در جستجوی یک شرکت باربری خوب، برنده مشخصی خواهید داشت. در پایان، تخمین‌های متحرک احتمالاً بیش از حد مشابه خواهند بود، بررسی‌های مصرف‌کننده تا حدودی گیج‌کننده و بی‌نتیجه خواهد بود، و همه شرکت‌ها دارای مجوز مناسب (اعداد USDOT)، ProMovers و اعتبار BBB خواهند بود. حالا چی؟

گاهی اوقات انتخاب شما برای یک حرکت دهنده خوب از جزئیات کوچکی که از زمانی که با افراد حرفه ای در تماس بوده اید تا زمانی که انتخاب نهایی را رها کرده اید، مشخص می شود. برای مقایسه موثر متحرک ها، در اینجا چند سوال وجود دارد که باید از خود بپرسید. درست است، این تصمیم شخصی شماست که در آن دوره انتقالی سخت به چه کسی اعتماد کنید.

مقایسه شرکت های اسباب کشی بین المللی

گاهی اوقات این چیزهای کوچک است که می تواند به شما کمک کند یک محرک عالی پیدا کنید.

  • حرکت کنندگان در طول تماس اولیه چقدر پاسخگو بودند؟
  • آیا باربری ها در بازرسی در منزل مودب، محترم و حرفه ای بودند؟
  • آیا متحرکان به همه سؤالات شما پاسخ رضایت بخشی دادند؟
  • آیا قیمت باربری مناسب و رقابتی به شما پیشنهاد شد؟
  • آیا گردانندگان مایل به ارائه تخفیف قیمت به شما بودند؟
  • آیا تمام خدمات باربری اضافی مورد نیاز برای تکمیل باربری به شما ارائه شد؟
  • در صورت درخواست خدمات بسته بندی حرفه ای، آیا هزینه لوازم بسته بندی در قیمت لحاظ شده است؟
  • آیا برای اقلام با ارزش خود بیمه کافی به شما پیشنهاد شد؟

10 نکته برای استخدام باربری

نحوه مقایسه متحرک ها: 3 نکته که باید بدانید

هنگام مقایسه شرکت های اسباب کشی در منطقه خود باید 3 نکته بسیار مهم را در ذهن خود داشته باشید:

1) توصیه های شخصی در مورد باربری ها، ارائه شده توسط افرادی که واقعاً می توانید به آنها اعتماد کنید، ارزش بسیار بیشتری نسبت به بررسی های متحرک دارند،

2) تخمین های متحرکی که خیلی کم هستند و نمی توانند درست باشند، ممکن است برای شما مشکل ایجاد کنند، و

3) ممکن است به تصور شما در مورد اینکه در نهایت کدام حرکت را انتخاب کنید، بر می گردد.

#1. توصیه های شرکت باربری را از دوستان بخواهید

کارگر باربری

همانطور که در بالا اشاره شد، خواندن نظرات مشتریان در مورد شرکت های باربری می تواند تا حدودی گمراه کننده و بی نتیجه باشد. چرا از دوستان، همکاران یا همسایگان خود نمی‌پرسید که آیا با هر یک از محرک‌هایی که مقایسه می‌کنید آشنا هستند؟ یا شاید آنها می توانند شما را یک محرک خوب دیگر نام ببرند که می توانید برای تخمین قیمت با آن تماس بگیرید؟

از آنجایی که در اینجا چیزی برای از دست دادن ندارید، می توانید از پلتفرم شبکه اجتماعی مورد علاقه خود برای پرسیدن این سوال میلیون دلاری استفاده کنید: “آیا کسی می تواند یک باربری خوب به من معرفی کند؟”

چگونه از دوستان کمک کنیم که حرکت کنند

#2. حواس تان به تخمین های کم توپ باشد

وقتی تخمین های متحرک را به صورت کتبی مقایسه می کنید، باید بدانید که گاهی اوقات قیمت بسیار پایین نشانه خوبی نیست. اگرچه نادر است، اما ممکن است که شما یک تخمین پایین را دریافت کنید – تخمینی که عمداً قیمتی را نشان می دهد که بسیار پایین تر از بقیه است.

نحوه مقایسه شرکت های اسباب کشی

حرکت های خوب یک تحلیل مقایسه ای فاصله دارند.

سعی کنید یک توضیح منطقی برای شارژ بسیار کمتر پیدا کنید. اگر نمی توانید، از باربری که آن را ارائه کرده است، توضیح بخواهید. و اگر پاسخ روشنی دریافت نکردید، از چنین تخمینی دوری کنید زیرا می تواند نشانه ای از تقلب در حرکت باشد.

روش های هوشمندانه برای جلوگیری از کلاهبرداری های باربری

#3. به غرایز خود اعتماد کنید

علی‌رغم همه سختی‌های انجام شده برای مقایسه باربری‌ها قبل از اینکه خدمات یکی از آنها را استخدام کنید، گاهی اوقات همه چیز به اعتماد به غریزه‌تان و رفتن به سمتی برمی‌گردد که احساس می‌کنید در بسته‌بندی، محافظت و اسباب کشی دارایی‌های ارزشمند شما کار خوبی انجام می‌دهد.

و اگر اینطور است، پس بیایید امیدوار باشیم که حس شما در تمام مدت درست بوده است!

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments