اسباب کشی به یک محله جدید

اسباب کشی به یک محله جدید کار بزرگی است. در بیشتر موارد، حتی اگر محله مقصد در همان شهر یا شهر واقع شده باشد، این یک قدم برای خروج از منطقه آسایش شماست. و هنگام اسباب کشی به محله جدیدی که در قسمت دیگری از کشور واقع شده است، چالش اثاث کشی حتی بزرگتر می شود.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است تصمیم به اسباب کشی گرفته باشید – کیفیت زندگی بهتر، محله ای امن تر، زمان رفت و آمد کوتاه تر، مدرسه بهتر برای فرزندتان و غیره. و در اینجا چیزی است که باید هنگام اسباب کشی به یک محله جدید بدانید تا از انتقال آرام بین دو خانه اطمینان حاصل کنید.

در اینجا بهترین 10 نکته برای اسباب کشی به یک محله جدید آورده شده است.

1. یک محله خوب انتخاب کنید

قبل از اینکه بتوانید به یک محله جدید اسباب کشی کنید، اولین قدم البته این است که یک محله خوب برای اسباب کشی پیدا کنید. اگر قبلاً در مورد جایی که می خواهید اسباب کشی کنید تصمیم گرفته اید، حرکت شما را بسیار ساده تر و ساده تر می کند … اما اگر هنوز این کار را انجام نداده اید، اکنون زمان آن رسیده است که این انتخاب را انجام دهید.

شما هرگز نباید یک محله را به طور تصادفی انتخاب کنید – در عوض، تکالیف خود را به درستی انجام دهید و قبل از تصمیم گیری در مورد منطقه به طور کامل تحقیق کنید:

قیمت مسکن . به طور طبیعی، شما دوست دارید به یکی از بهترین محله‌های شهر فعلی یا یک شهر جدید اسباب کشی کنید، اما آیا واقعاً می‌توانید در آنجا خانه اجاره یا خرید کنید؟ کارشناسان می گویند اجاره ماهانه یا رهن شما نباید از 30 درصد درآمد شما بیشتر شود.

جنایت و ایمنی . این معیار واقعاً مهم است – فقط باید بدانید که یک محله چقدر خطرناک است یا چقدر امن است قبل از اینکه تصمیم بگیرید برای زندگی در آنجا اسباب کشی کنید. آمار جرم و جنایت را به صورت آنلاین جستجو کنید یا برای اطلاعات بیشتر با ایستگاه پلیس محلی تماس بگیرید.

زمان رفت و آمد محله جدید چقدر با محل کار شما فاصله دارد؟ قبل از تصمیم گیری نهایی، زمان رفت و آمد را در نظر بگیرید.

مدارس _ هنگامی که با کودکان حرکت می کنید، نزدیکی به بهترین مدارس شهر عامل اصلی تصمیم گیری در مورد محله ای برای اسباب کشی می شود.

مناطق سبز . زندگی در شهرهای بزرگ می تواند سخت باشد اگر مناطق سبز بسیار کمی در نزدیکی محل زندگی شما وجود داشته باشد. نیازی نیست دقیقاً در کنار بزرگترین پارک شهر زندگی کنید، اما نیازی نیست که جنگل بتنی را نیز تحمل کنید.

2. انتقال آب و برق

اسباب کشی به یک محله جدید

هنگام اسباب کشی به یک محله جدید، باید به یاد داشته باشید که وسایل برقی خانگی را به مکان جدید منتقل یا تغییر دهید – برق، آب، گاز، اینترنت، تلفن، تلویزیون کابلی و غیره.

اما قبل از این که این کار را انجام دهید، باید تصمیم بگیرید که کدام خدمات ابزار را حفظ کنید. اگر از یک سرویس آنقدر استفاده نمی‌کنید – شاید آنقدر که فکر می‌کردید تلویزیون کابلی تماشا نمی‌کنید – پس حتماً باید به فکر خلاص شدن از شر آن باشید تا هزینه‌ها را کاهش دهید.

حداقل 3 هفته قبل از خروج از خانه، با ارائه دهندگان خدمات فعلی خود در تماس باشید. اگر اتفاقاً در همان شهر یا محلی در همان ایالت حرکت می‌کنید، کمی قبل از روز جابجایی، درخواست انتقال آب و برق به خانه یا آپارتمان جدید کنید. در صورت باربری شهرستان ، درخواست قطع برق خانگی از ارائه دهندگان فعلی را بدهید و به دنبال شرکت های تاسیساتی جدید در شهر یا شهر مقصد بگردید.

البته، به یاد داشته باشید که صورتحساب های معوقه را با ارائه دهندگان خدمات فعلی پرداخت کنید تا در صورت وجود، بتوانید سپرده های امنیتی را از آنها پس بگیرید.

3. آدرس را تغییر دهید

قبل از اینکه یک نامه مهم برای همیشه گم شود آدرس خود را با کد پستی تغییر دهید.

ناگفته نماند که خانه جدید در محله جدید، آدرس خیابانی متفاوت از خیابان فعلی شما خواهد داشت. و دقیقاً به همین دلیل است که وظیفه بعدی شما این است که آدرس خود را با خدمات پستی تغییر دهید تا بتوانید بدون هیچ وقفه ای نامه خود را دریافت کنید.

خوشبختانه، شما 4 گزینه خوب برای تغییر آدرس خود در هنگام اسباب کشی به محله جدید دارید، بنابراین یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

آنلاین . به صفحه تغییر آدرس USPS مراجعه کنید، فرم تغییر آدرس آنلاین را پر کنید، یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید و سپس درخواست تغییر آدرس را ارسال کنید. شما باید به زودی یک ایمیل تایید دریافت کنید.

بصورت حضوری برای بسیاری از افراد، این بهترین راه برای تغییر آدرس خود اندکی قبل از اسباب کشی یا بلافاصله پس از پایان اسباب کشی است. فقط کافی است به نزدیکترین دفتر USPS مراجعه کنید، فرم PS 3575 را در آنجا پر کنید و آن را برای پردازش تحویل دهید.

از طریق پست . البته می توانید آدرس خود را با USPS از طریق پست نیز تغییر دهید. برای انجام این کار، فرم PS 3575 را پرینت بگیرید، آن را پر کنید، و با یک تمبر پستی درجه یک به POSTMASTER، خدمات پستی پست کنید.

با تلفن . با 1-800-ASK-USPS تماس بگیرید و دستورالعمل های از پیش ضبط شده را برای تغییر آدرس خود دنبال کنید.

4. بسته بندی هوشمند باشید

برچسب گذاری

در حالی که برای اسباب کشی به یک محله جدید آماده می شوید، مهم است که یک استراتژی بسته بندی عالی داشته باشید تا بتوانید فرآیند بسته بندی را تا حد امکان مؤثر کنید.

در حقیقت، چندین قانون بسته بندی وجود دارد که باید سعی کنید از آنها پیروی کنید تا وسایل خود را سریع و ایمن ببندید.

هر چه زودتر بسته بندی وسایل خود را شروع کنید – بسته بندی برای جابجایی در باربری ظریف بار زمان برترین کار در چک لیست جابجایی شما است.

وسایل خانه خود را موجودی کنید و فقط مواردی را که قصد استفاده از آنها را پس از پایان اسباب کشی دارید، انتخاب کنید. اثاثیه بزرگ و سنگین را بسته بندی و جابجا نکنید، مگر اینکه واقعا مجبور باشید.

با در دست گرفتن جعبه های جابجایی رایگان، هزینه های بسته بندی را کاهش دهید. تا زمانی که زمان کافی دارید، تهیه جعبه های مقوایی خوب بدون پرداخت هزینه نسبتاً آسان است.

هنگام بسته بندی اقلام بسیار شکننده مانند ظروف چینی، ظروف شیشه ای، لامپ ها، لوازم الکترونیکی، آثار هنری، جواهرات و غیره از مواد بالشتک و بسته بندی فراوان استفاده کنید.

چند جعبه لوازم ضروری پر از … اقلام ضروری را که تا زمانی که دوباره به وسایل خانگی معمولی خود بپیوندید به آنها نیاز خواهید داشت. بهتر است برای هر یک از اعضای خانواده یک جعبه لوازم ضروری تهیه کنید.

به محض اینکه هر جعبه را بسته بندی کردید، برچسب بزنید – محتوا، اتاق مقصد، و دستورالعمل های جابجایی را در صورت وجود یادداشت کنید. به این ترتیب، پس از جابجایی، زمان ارزشمندی را برای جستجوی جعبه های خاص از دست نخواهید داد.

12 نکته و ترفند درخشان بسته بندی برای جابجایی در وانت بار تهران

5. برای حرکت کمک بگیرید

یکی از چیزهایی که هنگام اسباب کشی به یک محله جدید باید بدانید این است که نمی توانید تمام این کارها را به تنهایی انجام دهید. بسته به عوامل متعددی، برنامه ریزی و اجرای یک جابجایی خانه می تواند واقعاً دشوار باشد، بنابراین در بیشتر موارد، برای بسته بندی و انتقال وسایل خانه خود به محل سکونت جدید به کمک نیاز دارید.

وقتی به یک محله جدید در همان شهر یا شهر اسباب کشی می‌کنید، می‌توانید یک حرکت باربری تهران را سازماندهی کنید زیرا فاصله حرکت کوتاه خواهد بود. اگر چنین است، پس باید با دوستان نزدیک خود تماس بگیرید تا در بسته بندی وسایل خود قبل از روز اسباب کشی یا بلند کردن اثاثیه سنگین در روز اسباب کشی به شما کمک کنند.

در واقع، بهترین چیز در مورد جابه‌جایی در فاصله کوتاه این است که می‌توانید چندین سفر را با ماشین شخصی خود انجام دهید و در صورت عدم جابه‌جایی اثاثیه، حتی ممکن است نیازی به اجاره کامیون متحرک نداشته باشید.

با این حال، هنگام اسباب کشی به محله جدیدی که در شهری جدید در ایالت دیگر واقع شده است، بهتر است از خدمات یک شرکت حمل و نقل حرفه ای استفاده کنید. جابجایی های باتجربه از تمام جزئیات برای شما مراقبت می کنند، بنابراین سطح استرسی که باید در طول اسباب کشی مسکونی احساس کنید به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

چگونه در 10 مرحله حرکت دهنده های قابل اعتماد را پیدا کنیم

6. با یک استراتژی خوب بسته بندی را باز کنید

کارتن بسته بندی ظریف بار

نحوه باز کردن بسته بندی پس از اسباب کشی

لازم نیست برای باز کردن همه جعبه ها به یکباره عجله کنید. در عوض، به یک استراتژی باز کردن بسته بندی فکر کنید که بهترین کار را برای شما داشته باشد.

یک کار اولویت دار پس از اسباب کشی به محله جدید این است که شروع به باز کردن وسایل خود کنید تا بتوانید درجاتی از عادی بودن را در زندگی پس از اسباب کشی خود وارد کنید. به خاطر داشته باشید که تا زمانی که آن انبوه و انبوه جعبه های باز نشده را ببینید، هرگز نمی توانید به طور کامل آرام شوید، چه رسد به اینکه بتوانید در خانه جدید مستقر شوید.

باز کردن بسته بندی یک کار ضروری است، اما خبر خوب این است که لازم نیست آن را با همان حس فوریتی که در بسته بندی انجام دادید انجام دهید. و دلیل آن واضح است – اکنون ضرب الاجلی وجود ندارد که شما نیاز به آن داشته باشید.

تا زمانی که 3 اتاق مهم – حمام، اتاق خواب و آشپزخانه را باز کرده اید، می توانید سرعت باز کردن بسته بندی را کاهش دهید تا کمی استرس را کاهش دهید. کاری که باید انجام دهید این است که یک استراتژی محکم برای باز کردن بسته بندی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد توجه خود را به سایر مشاغل به همان اندازه مهم معطوف کنید.

علاوه بر این، کارهای فوری تر از عجله برای جعبه گشایی تلویزیون وجود دارد. درست؟ این چک لیست باز کردن بسته بندی را دنبال کنید تا ماراتن باز کردن بسته بندی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

7. خانه جدید را ایمن کنید

شما در شرف ترک محله ای هستید که باید نسبتاً خوب بشناسید – شاید خیلی خوب. اکنون شما در حال اسباب کشی به محله جدیدی هستید که مطمئناً شگفتی های بسیاری را برای شما پنهان می کند – برخی از آنها خوب، برخی دیگر – بد.

یکی از کارهای اولویت دار شما پس از اسباب کشی، ایمن سازی خانه جدیدتان است. چند راه برای انجام این کار وجود دارد:

خانه جدید را در برابر دسترسی غیرمجاز (سرقت) ایمن کنید: مطمئن شوید که قفل تمام درهای بیرونی را عوض کرده اید، بررسی کنید که آیا همه پنجره ها و درها به طور ایمن بسته می شوند یا خیر، یک هشدار امنیتی در برابر سارقان نصب کنید – به خصوص اگر آن محله جدید شهرت بدی داشته باشد. اگر در حال اسباب کشی به خانه هستید، چراغ های بیرونی اضافه کنید و غیره.

مکان جدید را در مورد ایمنی آتش سوزی ایمن تر کنید: هشدارهای آتش نشانی و آشکارسازهای دود نصب کنید، در هر طبقه یک کپسول آتش نشانی فعال داشته باشید، و مطمئن شوید که در مواقع اضطراری نحوه کار با آن کپسول های آتش نشانی را می دانید.

یک ایده خوب این است که نگاهی به خانه های همسایه بیندازید و ببینید که چگونه ایمن شده اند. حتی می توانید از همسایگان جدید خود در مورد بهترین راه برای ایمن ماندن در منطقه جدید راهنمایی بخواهید.

10 کار اساسی که باید بعد از جابجایی در باربری تهران به مازندران انجام دهید

8. با همسایگان جدید خود آشنا شوید

بسته بندی وسایل شکننده

البته، اسباب کشی به یک محله جدید به این معنی است که شما همسایه های جدیدی نیز خواهید داشت. و بسته به نوع افرادی که اتفاقاً در همسایگی زندگی می کنند، داشتن همسایگان جدید می تواند از بسیار خوب تا کابوس وار بد باشد.

در همان ابتدا، همسایه‌هایتان می‌توانند بسیار به شما کمک کنند، عمدتاً با توصیه‌های خوب یا اطلاعات مفید، زیرا شما پسر جدیدی هستید که به تازگی وارد خانه شده‌اید و هنوز نمی‌دانید اوضاع آنجا چگونه کار می‌کند.

پس از اتمام حرکت، جرات و جسارت خود را جمع کنید و به همسایگان خود سلام کنید. به هر حال لازم نیست کار زیادی انجام دهید – فقط خود را معرفی کنید و شاید از آنها چند سوال در مورد محله بپرسید تا یک گفتگوی خوب ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید که به مرور زمان حتی می توانید با برخی از آن افراد دوست خوبی شوید.

بنابراین، در شناختن همسایه‌های جدیدتان کمی بیشتر از سلام کردن وقتی از کنارشان می‌گذرید، تردید نکنید. در صورت تمایل، حتی می‌توانید یک مهمانی غیررسمی برای خانه‌نشینی ترتیب دهید و برخی از افرادی را که دقیقاً در کنار شما زندگی می‌کنند دعوت کنید.

به هر حال، برخی از اطلاعاتی که از آن افراد دریافت می‌کنید می‌توانند در زمانی که در محله جدید مستقر شده‌اید ارزشمند باشند.

9. محله جدید را بشناسید

وقتی به یک محله جدید اسباب کشی می کنید چه کاری باید انجام دهید

محله رنگارنگ خود را کاوش کنید تا اسرار آن را کشف کنید.

طبیعی است که محله ای که به تازگی به آن اسباب کشی کرده اید، بلافاصله پس از اسباب کشی، احساس ناآشنا و غریبی کند. در اکثر موارد، زمان به شما کمک می‌کند که احساس کنید بیشتر در خانه هستید، اما دوره سازگاری می‌تواند ماه‌ها یا حتی سال‌ها طول بکشد.

برای سرعت بخشیدن به روند سازگاری پس از جابجایی، باید تلاش کنید تا آن محله جدید را کشف کنید تا بهتر آن را بشناسید. بر کسی پوشیده نیست که هرچه محیط اطراف خود را بهتر بشناسید، احساس راحتی بیشتری در آنها خواهید داشت.

بنابراین، هر زمان که احساس کردید نیاز به استراحت دارید، به یک سفر اکتشافی در اطراف محله جدید خود بروید تا محیط اطراف خود را احساس کنید. کم کم از مرزهای آن خارج شوید و بقیه شهر یا شهر را نیز بشناسید.

به عنوان یک قاعده کلی، بازدید از نزدیکترین پارک یا منطقه سبز شروع خوبی برای فرآیند اکتشاف است. مراکز خرید مجاور، مکان‌های دیدنی شهر و سایر نقاط دیدنی مختلف را در پیاده‌روی‌های خود لحاظ کنید. کافی‌شاپ‌ها یا رستوران‌های محلی در مجاورت نیز راه خوبی برای کشف محله جدید شما هستند.

10. در محله جدید مستقر شوید

یکی از مواردی که باید هنگام اسباب کشی به محله جدید به دنبال آن باشید، راهی برای مشارکت بیشتر در جامعه است. اینکه آیا می خواهید این کار را انجام دهید یا نه، مشخص نیست، اما داشتن نقش فعال تر در زندگی اجتماعی قطعا به شما کمک می کند سریعتر در محله جدید مستقر شوید.

فقط به همه افرادی فکر کنید که بدون تلاش زیاد و ناراحتی با آنها ملاقات خواهید کرد و با آنها تعامل خواهید داشت. درست است – پیدا کردن دوستان جدید راز عبور از یک مرحله سازگاری بالقوه دشوار است، درست پس از رفتن به مکانی که در آن کسی را نمی شناسید. یا به ندرت کسی.

صمیمی باشید و نگرش دوستانه ای نسبت به همسایگان خود داشته باشید.

شرکت در رویدادهای محلی – نمایش ها، اجراها، جشنواره ها و غیره.

به گروه های محلی بپیوندید و عضو سازمان هایی شوید که برای اهداف خوب مبارزه می کنند.

مراقب اتفاقات اطراف محله خود باشید. یک حرکت استراتژیک خوب استفاده از برنامه تلفن همراه Nextdoor است – مکانی که در آن “جوامع برای خوشامدگویی به تازه واردان، تبادل توصیه ها و خواندن آخرین اخبار محلی گرد هم می آیند.”

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments