10 عامل اختلاف قیمت توافق شده با شرکت باربری

تا به حال باید برخی از داستان های ترسناک خانه تکانی را شنیده یا خوانده باشید که در آن شرکت های باربری بدون مجوز هر کاری که می خواهند انجام می دهند – قیمت را در روز اسباب کشی بدون دلیل موجه به شدت افزایش می دهند، اموال مشتریان را گروگان نگه می دارند تا زمانی که باج درخواستی خود را دریافت کنند، یا سرقت مقداری از آنها. از اقلام گران تر و سپس ناپدید شدن از روی زمین.

باید بدانید که تمام روش های ذکر شده در بالا برای کلاهبرداری از مشتریان ناآگاه غیرقانونی است و فقط توسط شرکت های باربری غیر مجاز انجام می شود – باربری های واقعا بدی که تنها هدفشان کلاهبرداری از مردم به هر طریق ممکن است. با این حال، هنگامی که تکالیف خود را انجام می دهید – یعنی زمانی را برای تحقیق صحیح در مورد عوامل اسباب کشی در منطقه خود اختصاص می دهید – هرگز نباید قربانی یک کلاهبرداری باربری شوید.

بنابراین، روش‌های قانونی نیز وجود دارد که اسباب کشی‌ها می‌توانند هزینه نهایی را بدون تلاش برای کلاهبرداری از افراد به هر طریقی افزایش دهند. درست است، ما در مورد شرکت های باربری تهران با رتبه برتر صحبت می کنیم که خدمات با کیفیت بالایی را به مشتریان خود ارائه می دهند. موضوع این است که در شرایط خاص، حتی بهترین باربری در کشور ممکن است نیاز به افزایش قیمت نهایی اسباب کشی داشته باشند، کاملاً قانونی و بدون قصد کلاهبرداری از مشتریان خود.

با آگاهی از موارد خاصی که ممکن است اسباب کشی ها هزینه نهایی را به طور قانونی افزایش دهند، کنترل بسیار بهتری بر هزینه های اسباب کشی خود خواهید داشت و می توانید با پرداخت نکردن بیش از حد نیاز به اسباب کش ها در هزینه خود صرفه جویی کنید.

در اینجا 10 روش قانونی وجود دارد که باربری ها شما می توانند هزینه اسباب کشی نهایی شما را بدون تلاش برای فریب دادن شما به هیچ وجه افزایش دهند:

1. شما در روز اسباب کشی آماده نیستید

هزینه های خانه ویلایی

یکی از رایج‌ترین روش‌هایی که اسباب کشی‌ها می‌توانند بیش از آنچه تخمین زده‌اند از شما هزینه دریافت کنند، زمانی است که متخصصان در روز اسباب کشی می‌آیند و بسته‌بندی شما تمام نشده است. ممکن است فقط چند جعبه برای پر کردن باقی مانده باشد، اما ممکن است قبل از اینکه آماده نقل مکان شوید، ظروف بسیار بیشتری برای بسته بندی داشته باشید.

دلایل مختلفی برای کوتاه آمدن شما وجود دارد، اما بیشتر به مدیریت ضعیف زمان برمی گردد. مشکل این است که آماده شدن برای نقل مکان تنها شامل کار سخت چمدان نیست – نه، شما امتیازات و موارد مهم دیگری را نیز دارید که باید از آنها مراقبت کنید، مانند ایمن کردن خدمات یک اسباب کشی با رتبه برتر، تعویض. خدمات خانگی، تغییر آدرس پستی، دریافت مدارک پزشکی، انتقال سوابق مدرسه، بردن حیوان خانگی خود به دامپزشک و بسیاری موارد دیگر.

اگر با آمدن اسباب کشی‌ها بسته‌بندی خود را تمام نکرده‌اید، افراد استخدام‌شده تقریباً به شما کمک می‌کنند، اما همه این بدان معناست که اسباب کشی شما بیشتر از محاسبه اولیه طول می‌کشد و نیروی کار اضافی در صورت‌حساب نهایی لحاظ می‌شود. در مجموع، اسباب کشی های شما چاره ای جز افزایش قیمت نهایی نخواهند داشت زیرا نتوانستید بسته بندی را به موقع انجام دهید.

یک فهرست بررسی دقیق اسباب کشی را دنبال کنید تا مطمئن شوید که قبل از اینکه اسباب کشی‌ها در آستانه درب خانه ظاهر شوند، کارتان 100٪ تمام شده است.

2. برخی از اقلام شما باید توسط اسباب کشی ها دوباره بسته بندی شوند

اگر خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای را انتخاب کرده‌اید، نباید نگران چیزی باشید – بسته‌بندی‌هایی که استخدام می‌کنید وسایل شما را به امن‌ترین شکل ممکن بسته‌بندی می‌کنند. این به ویژه در مورد اقلام شکننده مهم است – آنهایی که از شیشه یا چینی ساخته شده اند، یا آنهایی که بسیار ظریف هستند و نمی توانند از اسباب کشی بدون لایه بندی مناسب جان سالم به در ببرند.

اما اگر انتخاب شده‌اید که وسایلتان را خودتان جمع کنید، باید مراقب نحوه بسته‌بندی وسایل ظریف برای جابه‌جایی باشید، مخصوصاً وقتی که یک حرکت طولانی است. مطمئن شوید که الزامات بسته بندی باربری تهران خود را برای محافظت از چیزهای فوق العاده ظریف برای جاده پیش رو دنبال کنید. اگر چنین الزاماتی توسط شرکت باربری تهران شما وجود ندارد، دستورالعمل های ما (به زیر مراجعه کنید) را در مورد نحوه بسته بندی ایمن وسایل شکننده برای اسباب کشی دنبال کنید.

به خاطر داشته باشید که اگر وسایل ظریف شما در روز اسباب کشی به درستی بسته بندی نشده و به اندازه کافی پر نشده باشند، اکثر شرکت های باربری تهران از شما می خواهند که آنها را دوباره بسته بندی کنید (زمان از دست رفته) یا خودشان این کار را انجام می دهند (کار اضافی بسته بندی). در هر صورت، مطمئناً هزینه اضافی از شما دریافت می شود، به خصوص اگر اسباب کشی های شما نیاز داشته باشند که ظریف ترین وسایل شما را در مسیر خود بسته بندی کنند.

تفاوت باربری درون شهری و برون شهری

3. شما تصمیم گرفته اید موارد بیشتری را نسبت به برآورد اولیه جابجا کنید

اثاث کشی شرق تهران

شما ابتدا قصد نداشتید مبل بزرگ خود را جابجا کنید، اما در آخرین لحظه نظر خود را تغییر دادید.

درک این نکته مهم است که هر کالای اضافی که به موجودی اصلی اضافه کنید، قیمت نهایی را افزایش می دهد. و دقیقاً به همین دلیل مهم است که هنگام مرتب کردن وسایل خانه قبل از بسته بندی آنها تصمیمات درستی بگیرید.

حتماً قبلاً تصمیم گرفته‌اید که چه وسایلی را با خود جابه‌جا می‌کنید و کدام‌ها را پشت سر می‌گذارید… اما گاهی اوقات مطمئن نیستید. کاناپه بزرگ و میز ناهارخوری که در فکر اهدای آن به خیریه بودید، ممکن است گاهی اوقات در آخرین لحظه برش نهایی را ایجاد کند. هنگام اسباب کشی محلی، این دو مورد اضافی مبلمان ممکن است قیمت نهایی را خیلی تغییر ندهند، اما هنگام اسباب کشی در سراسر کشور، باید از نظر قیمت تفاوت قابل توجهی را انتظار داشته باشید.

این روشی است که اسباب کشی های بین ایالتی کار می کند – قیمت بر اساس فاصله اسباب کشی، وزن کل محموله و هرگونه خدمات اضافی درخواستی مشتری محاسبه می شود. بنابراین، اسباب کشی بین‌المللی شما برای هر موردی که می‌خواهید اضافه کنید و در برآورد اولیه وجود نداشته است، هزینه‌ای را از شما دریافت می‌کند.

بله، هر چیز بزرگ و سنگین (اثاثیه در اکثر موارد) که تصمیم به اسباب کشی داشته باشید، به سرعت هزینه های اضافی را اضافه می کند.

هنگام اسباب کشی با مبلمان چه کنیم؟

4. شما در حال انتقال یک مورد تخصصی هستید که نتوانسته اید به آن اشاره کنید

در حالی که اضافه کردن یک قطعه مبلمان به برآورد اولیه هزینه نهایی را افزایش می دهد، به خصوص در اسباب کشی های بین کشوری، عدم اطلاع رسانی به شرکت باربری تهران خود مبنی بر اسباب کشی یک کالای تخصصی، قطعاً صورت حساب نهایی را متورم می کند و احتمالاً باعث ایجاد تعداد زیادی می شود. مشکلات به این دلیل است که اسباب کشیان شما به اندازه کافی برای رسیدگی به آن مورد خاص آماده نیستند.

در واقعیت، چنین سناریویی بعید است که اتفاق بیفتد، زیرا هر آیتم تخصصی که می خواهید به خانه جدید منتقل شود، اولین موردی است که نشان داده می شود و با متخصصان صحبت می شود. و با این حال، هنوز هم ممکن است اتفاق بیفتد که شما به سادگی نتوانید قطعه ای را به حرفه ای ها نشان دهید که منحصر به فرد است و به مهارت های بسته بندی و اسباب کشی خاصی نیاز دارد.

یک پیانو سخت است که حرکت دهندگان را نشان ندهد، اما یک ساعت پدربزرگ کاملاً طبیعی است که به عنوان یک آیتم تخصصی که نیاز به بسته بندی اضافی و مراقبت از اسباب کشی دارد، فهرست نشود. این تا حدودی غیرواقعی است که به اسباب کشی ها بگویید که در حال اسباب کشی میز بیلیارد یا جکوزی هستید، اما می توانید به راحتی به آنها اطلاع ندهید که در حال اسباب کشی یک گاوصندوق سنگین یا یک تکه مبلمان عتیقه هستید.

برای جلوگیری از دریافت هزینه اضافی توسط اسباب کشی‌ها، مطمئن شوید که همه چیزهایی را که در حال اسباب کشی هستید به آنها نشان می‌دهید تا برآورد هزینه آنها به درستی قیمت نهایی را منعکس کند.

5. فراموش کرده اید به اسباب کشی ها بگویید آسانسور خراب است

بهترین زمان اسباب کشی

یکی دیگر از راه‌هایی که اسباب کشی‌ها می‌توانند قیمت نهایی را به طور قانونی افزایش دهند، گرفتن هزینه پله‌ها از شما است.

اگر در یک ساختمان آپارتمانی بدون آسانسور (پیاده‌روی) زندگی می‌کنید و در طبقه اول زندگی نمی‌کنید، احتمالاً برای پله‌هایی که جابه‌جایی‌ها مجبور به بالا و پایین رفتن هستند، هزینه اضافی دریافت خواهید کرد. در طول کل حرکت

یا حتی بدتر از آن – اگر در یک طبقه بلند در یک ساختمان آپارتمانی بلند زندگی می کنید اما آسانسور در روز اسباب کشی خراب است (غیر کارکرده)، مطمئناً پول بیشتری نسبت به برآورد اولیه برای زمان از دست رفته دریافت خواهید کرد. و تلاش بیشتر افراد استخدام شده شما در حالی که وسایل سنگین را از پله ها بالا و پایین می برند.

شما نباید هزینه پله ها را دست کم بگیرید. هزینه راه اندازان برای پله ها چقدر است؟ به طور معمول، اسباب کشی ها در صورتی که قادر به استفاده از آسانسور نباشند، تقریباً 50 دلار برای هر پله فراتر از اولین پرواز دریافت می کنند، زیرا در آن زمان یا غیر کاربردی است یا به طور خاص برای آنها رزرو نشده است.

برای جلوگیری از پرداخت پول بیشتر از آنچه که باید، در مورد خرابی آسانسور، از قبل موضوع را با اسباب کشی خود در میان بگذارید. اگر آسانسور خوب کار می کند، به یاد داشته باشید که با مدیر ساختمان صحبت کنید تا آن را برای اسباب کشی خود رزرو کنید.

6. شما درخواست توقف های اضافی در طول مسیر می کنید

این فقط یک توقف سریع در محل دوستتان برای برداشتن میز قهوه است.

ممکن است مواردی داشته باشید که در مکان هایی متفاوت از محل سکونت اصلی شما قرار دارند. به اندازه کافی جالب توجه است، ممکن است لازم باشد چند مورد را از یک واحد ذخیره سازی یا از مکان دیگری در مسیر انتخاب کنید – برای مثال، خانه والدین خود یا محل دوستی. 

هنگام حرکت به صورت محلی، هر توقف اضافی در طول مسیر، زمان کلی لازم برای تکمیل حرکت درون ایالتی را افزایش می دهد. اساساً، این بدان معنی است که حرکت محلی در نهایت گران تر خواهد بود زیرا تکمیل آن زمان بیشتری می برد.

هنگام اسباب کشی در سراسر کشور، اسباب کشی های بین ایالتی پیکاپ اسپلیت را به عنوان یک سرویس اضافی در نظر می گیرند که به نوبه خود قیمت نهایی را برای شما به عنوان مشتری افزایش می دهد. به طور کلی، باید انتظار داشته باشید که برای درخواست توقف اضافی در طول یک اسباب کشی طولانی، حدود 100 دلار هزینه دریافت کنید، اما هزینه واقعی سرویس الحاقی به فاصله بین اقامتگاه اصلی و محل توقف اضافی بستگی دارد. در طول راه توقف می کند

به یاد داشته باشید که همیشه در مورد هر توقف اضافی که قصد دارید در طول اسباب کشی واقعی انجام دهید، از قبل به اسباب کشیان خود اطلاع دهید.

باربری شهرستان و اتوبار شهرستان

7. اقلام شما باید در انبارهای موقت غیرمنتظره قرار گیرند

انبار باربری شهرستان

واقعاً غیرعادی است که پس از اینکه قبلاً به اسباب کشی‌کنندگان خود دستور داده‌اید که اقلام خود را کجا و چه زمانی تحویل دهند (مخصوصاً در جابه‌جایی‌های بین‌المللی) درخواست ذخیره موقت اقلام خود را غیرمعمول است، اما همه چیز می‌تواند در یک چشم به هم زدن تغییر کند و گاهی اوقات نمی‌توان از ذخیره‌سازی موقت اجتناب کرد. در مجموع

اکنون، اگر اسباب کشی‌های شما نتوانند اقلام شما را در روز و ساعت از پیش تعیین‌شده تحویل دهند، احتمالاً وسایل شما را در انبار قرار می‌دهند و به ازای هر روزی که وسایل شما در انبارشان باقی می‌ماند، هزینه‌ای از شما دریافت می‌کنند. به این ترتیب، شرکت حمل‌ونقل هزینه نهایی شما را بر این اساس افزایش می‌دهد زیرا ذخیره‌سازی موقت در واقع یک سرویس اضافی است که مشتریان باید پرداخت کنند.

اتفاقات غیرمنتظره ای در طول نقل مکان رخ می دهد، بنابراین باید همیشه سعی کنید برای تعدادی از سناریوها آماده باشید. و اگر به دلایلی یا دلایل دیگری، اقلام شما نیاز به قرار دادن در انبارهای موقت دارند، از اسباب کشی‌کنندگان خود قیمت‌گذاری کنید تا از قبل هزینه اضافی را بدانید.

هنگام اسباب کشی چه چیزهایی را باید در انبار قرار داد و چه مواردی را نباید در انبار قرار داد

8. کامیون باربری نمی تواند نزدیک خانه جدید شما پارک کند  

گاهی اوقات ممکن است مشخص شود که کامیون بزرگ در حال حرکت که خانه قدیمی شما را ترک کرده است به دلایلی نمی تواند در محل اقامت جدید پارک کند: خیابان های باریک، درختان و شاخه های کم آویزان، خطوط برق کم آویزان، پیچ های تند و غیره. و اگر چنین وضعیتی رخ دهد، ممکن است یک وسیله نقلیه کوچکتر به نام شاتل ون برای تکمیل حرکت به صحنه آورده شود.

ون های شاتل غیر معمول نیستند و معمولاً هر گونه هزینه ایاب و ذهاب از قبل در قیمت محاسبه می شود. با این حال، شرایط خاص ممکن است اسباب کشی های شما را مجبور به اضافه کردن هزینه ایاب و ذهاب در حین اسباب کشی کند که بدون شک، صورت حساب نهایی اسباب کشی را افزایش می دهد.

وانت بار تهران

هزینه های شاتل ممکن است بسته به میزان بزرگی اسباب کشی، نسبتاً بالا باشد. در حقیقت، انتقال تمام وسایل خانه از کامیون بزرگ به کامیون کوچک مستلزم کار اضافی زیادی است و می تواند ساعت ها طول بکشد.

وقتی کامیون بزرگ در حال حرکت نمی تواند درست در ورودی خانه جدید پارک کند اما می تواند این کار را در فاصله کمی دورتر انجام دهد، وسیله نقلیه کوچکتری لازم نیست. سپس، اسباب کشی ها باید بتوانند وسایل را با حمل دستی یا با استفاده از عروسک های باربری به خانه جدید منتقل کنند. در چنین مواردی، باید انتظار داشته باشید که هزینه باربری تهران طولانی از شما دریافت شود که به میزان قابل توجهی کمتر از هزینه ایاب و ذهاب است.

حمل و نقل و باربری بین المللی

9. مایلید اقلام خود را سریعتر دریافت کنید

ارسال اکسپرس امکان پذیر است اما برای خدمات هزینه اضافی از شما دریافت می شود.

در اسباب کشی های طولانی مدت، شرکت های باربری تهران اغلب محموله های مختلف را ادغام می کنند تا بتوانند هزینه های باربری تهران را کاهش دهند. در واقع، این کارآمدترین راه برای اسباب کشی ها برای اسباب کشی وسایل خانه از یک مکان به مکان دیگر در حین اسباب کشی بین کشور است.

با این حال، اگر می‌خواهید اقلام خود را سریع‌تر دریافت کنید یا می‌خواهید جدا از وسایل دیگران حمل شوند تا یک روز تحویل تضمینی داشته باشید و نه پنجره تحویل، می‌توانید استفاده انحصاری از وسیله نقلیه در حال حرکت را از اسباب کشی‌های خود انتخاب کنید.

اما اگر این کار را انجام دهید، باید انتظار داشته باشید که اسباب کشی ها هزینه نهایی را بر این اساس افزایش دهند زیرا برای استفاده انحصاری از وسیله نقلیه باربری هزینه اضافی از شما دریافت می شود. البته قرار است تمام این جزئیات را زودتر از موعد با شرکت باربری در میان بگذارید.  

10. اسباب کشی ها به دلیل شرایط فورس ماژور هزینه را افزایش می دهند

متأسفانه، اسباب کشی‌کنندگان شما همچنین می‌توانند هزینه نهایی اسباب کشی شما را به دلیل شرایط فورس ماژور افزایش دهند – شرایطی که خارج از کنترل آنها است.

یک مثال معمولی از آن زمانی است که قیمت سوخت افزایش می‌یابد – از آنجایی که کامیون‌های باربری از سوخت (سوخت زیادی!) برای کار استفاده می‌کنند، به خصوص در اسباب کشی‌های بین‌المللی، شرکت حمل‌ونقل شما نرخ‌های خود را بر این اساس افزایش می‌دهد تا قیمت بالاتر را جبران کند. از سوخت

سناریوهای دیگری که در آن یک شرکت باربری تهران ممکن است تصمیم به افزایش نرخ اسباب کشی خود بگیرد، زمانی است که هزینه های عمومی زندگی افزایش می یابد، زمانی که آنها با کمبود جدی پرسنل مواجه هستند، زمانی که تعداد زیادی از افراد به طور همزمان جابجا می شوند (به ویژه در روزهای تعطیل). فراموش نکنیم که همه‌گیری COVID-19 بر نرخ اسباب کشی‌ها نیز تأثیر منفی گذاشته است.

بنابراین، اگر اسباب کشی‌های شما هزینه نهایی شما را افزایش می‌دهند و مطمئن نیستید که چرا این کار را انجام داده‌اند، به‌طور خودکار فرض نکنید که آنها در تلاش هستند شما را فریب دهند. در عوض، با آنها تماس بگیرید تا دلیل قبض اسباب کشی بالاتر را بدانید. هنگام کار با یک شرکت باربری تهران معتبر، قطعاً توضیح رضایت بخشی از آنها در مورد افزایش هزینه دریافت خواهید کرد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments