۵۰ درصد تخفیف بهاره باربری شهرستان

شرکت حمل و نقل بار الوبار شعبه باربری شهرستان با بهترین امکانات و تجهیزات حمل و نقل بار به صورت ۲۴ ساعته و در طول تمام روزهای هفته آماده ارایه خدمات حمل و نقل بار و اثاث کشی در تمام نقاط کشور است.

۵۰٪ تخفیف اسباب کشی به شهرستان

این شرکت در نظر دارد تا به مناسبت فرارسیدن عید فرخنده و باستانی نوروز و در جهت رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل بار آنها توسط کامیون مسقف باربری شهرستان تخفیفات ویژه ای را بر تمامی خدمات حمل و نقل بار و اسباب کشی به شهرستان اعمال نماید .
این تخفیفات تا سقف ۵۰٪ بوده و شامل تمام خدماتی می شود که این شرکت به شهروندان عزیز ارایه می کند .شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان مستقر در مرکز باربری تهران الوبار تماس گرفته و در خواست خود را برای حمل با و اسباب کشی به هر کدام از استانها و شهرستانهای کشور به ثبت برسانید .
تخفیف بهاره باربری شهرستان با این کار همکاران ما بعد از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاظر شده و اقدام به بسته بندی و حمل اثاثیه منزل شما با به روزترین تجهیزات ممکن مینمایند .باشد تا خدمات منحصر به فرد اتوبار شهرستان موجبات رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را فراهم نماید.

مطلب پیشنهادی: باربری سنندجتخفیف نوروزی وانت بار تهران

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments