کرایه کامیون باربری

اسباب کشی موزه یکی از اجزای لاینفک زندگی انسان ها شده است به خصوص اگر در کلانشهر و شهرهای بزرگی مانند تهران اصفهان شیراز تبریز و غیره زندگی می کنیم با بررسی آمارها خواهید دید که میزان اسباب کشی و اثاث کشی در این شهرها روز به روز در حال افزایش است .

بر همین اساس نیاز به یک شرکت معتبر باربری که بتوانند اسباب و اثاثیه شمارا بهترین نحو ممکن به مقصد برساند بیشتر حس میشود.

کرایه کامیون مسقف باربری

کامیون مسقف باربری

یکی از بهترین نوع ماشین آلات حمل اثاثیه که در بیش از ۹۸ درصد شرکت های باربری کاربرد دارد و اثاثیه شما توسط این ماشین آلات حمل و نقل میشود کامیون مسقف باربری می باشد.

کامیون مسقف باربری همیشه توانسته است با حمل اکثر اثاثیه های بزرگ و کوچک به دلیل جادار بودن و همچنین ایمن بودن آن به جهت مسقف و دارای اتاقک موکت کاری شده جوابگویی بیشتر نیازهای اثاث کشی باشد.

موضوع دیگری که در اسباب کشی مطرح می شود که کرایه کامیون مسقف باربری میباشد. کرایه کامیون باربری توسط شرکتهای باربری انجام می شود بدین صورت که در زمان تماس با شرکت باربری در صورت نیاز به حمل اثاثیه شما توسط کامیون باربری کرایه کامیون محاسبه شده و به شما ابلاغ می‌شود که در صورت تایید این کامیون به محل حمله اثاثیه شما اعزام خواهد شد.

توسط کامیون باربری

حمل بار توسط کامیون باربری نیازمند دانستنی هایی است که پیشنهاد می شود مطالب مربوط به حمل بار توسط کامیون مسقف باربری در باربری تهران و یا ظریف بار را مطالعه نمایید. تا بتوانید بدون دغدغه یک اسباب کشی خوب را تجربه کنید.

دلایل اختلاف قیمت با راننده سر کرایه کامیون باربری

کرایه کامیون

کرایه کامیون باربری یک مبلغ معین می باشد که در ابتدا در حین تماس با شرکت به شما ابلاغ می‌شود اما بعضی وقتها پیش می آید که به دلیل عوامل مختلفی که بر مبلغ کرایه کامیون موثر هستند این مبلغ بالا و پایین می شود.

کرایه کامیون اثاث کشی تهران ابتدا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باربری تهران تعیین می شود که البته در باربری هایی مانند باربری الوبار تهران باربری ظریف بار تهران و باربری شهرستان این مبلغ یعنی کرایه کامیون بسیار پایین تر است .

بدین دلیل که کرایه کامیون بر اثر اعمال تخفیفات ای که به مناسبت های مختلف از طریق شرکت باربری بر این خدمات اعمال می شود کرایه کامیون کمتر خواهد شد.

یک باربری نمونه : باربری شمال تهران

بیشتر عواملی مانند تعداد کارگر مورد نیاز و یا اطلاعات ناقص و یا نادرست ارائه شده از طریق مشتری به کارشناسان می‌توانند و کرایه کامیون و یا نرخ اسباب کشی در آن روز تاثیر گذار باشد.

به جهت جلوگیری از این اختلاف قیمت سعی کنید در هنگام تماس با کارشناسان باربری تهران جهت گرفتن کرایه کامیون تمامی اطلاعات لازم را که کارشناسان از شما می خواهند به صورت دقیق و با جزئیات در اختیارشان بگذارید تا بتوانند مبلغی دقیق جهت اسباب کشی شما را معین کنند.

عوامل افزایش قیمت نرخ کامیون باربری

کرایه کامیون

عواملی همچون تعداد کارگر تعداد طبقات عدم امکان استفاده از آسانسور در حمل اثاثیه و یا عدم امکان استفاده از آسانسور و راه پله جهت حمل و نقل اثاثیه به طبقه مورد نظر و همچنین نوع اثاثیه می تواند در تعیین قیمت تاثیر گذار باشد اثاثیه هایی که به صورت تخصصی نیاز به حمل و بسته بندی دارند مانند گاوصندوق یخچال پیانو و غیره به صورت جداگانه محاسبه شده و قیمت آنها برروی قیمت کرایه کامیون تاثیر گذار خواهد بود.

بنابراین مجددا تاکید می شود که اگر در میان اثاثیه خود لوازم سنگینی که به دلیل مسافت و حساس بودن آن‌ها نیازمند بسته بندی تخصصی و حمل تخصصی می باشد را در همان تماس تلفنی به کارشناسان مربوطه ابلاغ نمایید شما با این کار تضمین می کنید که اثاثیه شما با کمترین آسیب به مقصد برسد که در این صورت به کارشناسان باربری تهران افراد متخصص در حمل وسیله مذکور را جهت حمل و بسته بندی به محل اعزام می کنند.

انواع کامیون موجود در شرکت باربری الو بار تهران عبارتند از کامیون خاور کامیون ۹۱۱ کامیون تک کامیون جفت انواع کامیون بر اساس شرکت تولید کننده عبارتند از کامیون بنز کامیون ایسوزو کامیون آمیکو کامیون ایویکو کامیون دانگ فنگ کامیون هووو.

شرکت های باربری علاوه بر حمل اثاثیه و لوازم منزل انواع کالا و بارهای مختلف را نیز حمل می‌کنند اگر بار غیر از اثاثیه منزل باشد و طول آن بیشتر از ۵ متر باشد معمولا از کامیون های تک و یا ده چرخ استفاده می شود تا محموله موردنظر به صورت کامل در کامیون جا شده و به راحتی قابل حمل باشد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments