کارگر باربری و اثاث کشی

کارگر باربری در خدمات کار اثاث‌کشی بین سازمان‌دهی اسباب‌کشی شخصی و استخدام افراد مشاغل کامل قرار دارد. درواقع، استخدام نیروی کار باربری به‌راحتی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما به‌حساب آید، مخصوصاً وقتی می‌دانید که فقط قادر به جمع‌آوری نیروی دوستانه کافی برای تحمل بار سنگین اسباب‌کشی آینده خود نخواهید بود.

این مطلب را بخوانید تا بدانید که خدمات کارگری اثاث‌کشی چیست و چرا وقتی می‌توانید خانه خود را – یکی از استرس آورترین دوره‌های زندگی در زندگی خود بگذرانید – می‌تواند برای شما یک امر نجات‌دهنده باشد.

نیروی کار باربری چیست؟

برای اینکه به بهترین وجه توضیح دهیم که خدمات کار کارگران باربری چیست و چگونه کمک می‌کنند، بیایید کل فرآیند اثاث‌کشی خانه را به 4 مرحله جابجایی متمایز تقسیم کنیم که حتی توسط افرادی که برای اولین بار در زندگی خود خانه نقل‌مکان می‌کنند به‌راحتی قابل‌تشخیص است.

 • مرحله 1: بسته‌بندی. این گسترده‌ترین دوره در هنگام جابجایی در خانه است، فقط به این دلیل که شامل کار بسته‌بندی تمام وسایل خانه است که در داخل یک آپارتمان یا یک‌خانه پیداشده است و بسته‌بندی یک اسباب‌کشی، همان‌طور که احتمالاً قبلاً هم می‌دانید، زمان‌برترین کار در چک‌لیست اسباب‌کشی هرکسی است.
 • مرحله 2: در حال بارگیری. این دوره زمانی است که تمام جعبه‌های بسته‌بندی‌شده، مبلمان بسته‌بندی‌شده (که اغلب از قبل جدا نمی‌شوند)، لوازم‌خانگی محافظت‌شده و سایر وسایل خانه نیاز به بلند کردن، انتقال و بارگیری در یک وسیله نقلیه دارند. دقیقاً در این مرحله است که برای جلوگیری از حوادث ناگهانی در روز که ممکن است به انواع مختلفی از خسارت‌های دارایی و صدمات شخصی منجر شود، بیشترین نیاز به نیروی کار باربری خواهد بود.
 • مرحله 3. حمل‌ونقل. این مرحله زمانی است که وسایل خانه بارگیری شده به‌طور فیزیکی از نقطه A (خانه فعلی) به نقطه B (خانه مقصد) منتقل می‌شوند. بسته به مسافت حرکت، این مرحله ممکن است از چند ساعت تا چند روز، حتی یک هفته یا بیشتر در برخی موارد طول بکشد. در حین اثاث‌کشی شخصی، وسیله نقلیه حمل‌ونقل یا کامیونی است که از شرکت‌های باربری اجاره کامیون اجاره می‌شود و هنگامی‌که از جابجایی‌های تمام سرویس استفاده می‌شود، حمل وسایل خانه با یک کامیون باربری که توسط خود شرکت باربری اجاره‌ای تهیه‌شده انجام می‌شود.
 • مرحله 4. تخلیه. هنگامی‌که اقلام به آدرس جدید تحویل داده می‌شوند، این مرحله نهایی روند انتقال خانه است. مشابه مرحله 2، این دوره نیز به تلاش و مهارت جسمی نیاز دارد تا با خیال راحت کامیون اسباب‌کشی را تخلیه کرده و تمام وسایل داخل خانه جدید را به خانه‌های مقصد برسانید. در اینجا نیروی کار باربری برای تکمیل موفقیت‌آمیز انتقال خانه ضروری می‌شود.

موضوع پیشنهادی: بهترین باربری تهران

کارگر حرفه ای باربری تهران

کارتن اثاث کشی کردستان

حال، اگر استخدام یک شرکت باربری با خدمات کامل را انتخاب کنید، متخصصان از تمام این 4 مرحله برای شما مراقبت می‌کنند، بنابراین بیشتر فشار ناشی از جابجایی را از روی شانه‌های خود برداشته و وقت بیشتری برای مراقبت از سایر افراد در اختیار شما قرار می‌دهند. کارهای مهمی مانند خداحافظی از دوستان خود، به‌عنوان‌مثال. البته، نکته منفی در اینجا این است که شما باید هزینه بیشتری را برای خدمات جابجایی همه‌جانبه بپردازید.

از طرف دیگر، اگر سازمان‌دهی یک اثاث‌کشی شخصی را انتخاب کنید، مجبور خواهید بود که به‌تنهایی از تمام مراحل فوق‌الذکر مراقبت کنید – کاری که ممکن است چالش‌برانگیزتر از آن باشد که فکر می‌کردید، خصوصاً وقتی می‌دانید به یک دلیل یا دلیل دیگر نمی‌توانید به کمک دوستان خوب خود اعتماد کنید.

و این دقیقاً جایی است که نیروی کار کارگر باربری می‌تواند روز اثاث‌کشی را به بهترین روز برای شما تبدیل کنند.

مزایای استخدام کارگر باربری چیست؟

خبر خوب این است که هنگام استخدام نیروی کار هنگام سازمان‌دهی اسباب‌کشی شخصی، مزایای واضحی وجود دارد. این مزایا می‌توانند به شما کمک کنند تا هنگامی‌که خودتان راه دشوار را دنبال می‌کنید، یک انتخاب درست را انجام دهید.

کارگر باربری

شماره 1 راحتی

کارگر باربری می‌تواند یک‌راه حل عالی باشد درصورتی‌که به نظر نمی‌رسد شما دوستان وفادار خود را جمع کنید تا به شما کمک کند وسایل خود را ببندید و سپس آن‌ها را در وسیله نقلیه اجاره‌ای بلند کنید، حمل کنید و بارگیری کنید. هنگامی‌که دوستانتان بیش‌ازحد مشغول هستند و می‌توانند در هنگام نیاز بیشتر به شما کمک کنند، مجبور به وحشت و ناامیدی نخواهید شد زیرا می‌دانید که نیروی کار با صرف یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد.

موضوع پیشنهادی:باربری کردستان

شماره 2 قابلیت اطمینان بودن کارگر باربری

این بسیار راحت است که بدانید وقتی دوستانتان نمی‌توانند در کنار شما باشند، می‌توانید روی کارگران قابل‌اعتماد حساب کنید. این آرامش ذهنی است که شما هنگام داشتن آن برنامه در طول آن دوره جابجایی سخت به دست می‌آورید.

به یاد داشته باشید غریبه‌هایی که برای بسته‌بندی، بارگیری و تخلیه وسایل خانه شما به خانه شما می‌آیند، افراد حرفه‌ای آموزش‌دیده با سال‌ها تجربه در این زمینه هستند.

شماره 3 بیمه

اگر شما و دوستانتان هنگام حمل آن را به‌وسیله نقلیه به‌طور تصادفی روی زمین بیندازید و اگر درنتیجه آن مبلمان آسیب ببیند، کاری نمی‌توانید انجام دهید که کارهای انجام‌شده را خنثی کنید. همین امر در مورد هر نوع خسارت اموالی که در طی روز اثاث‌کشی خود واردشده باشد صدق می‌کند.

بااین‌حال، هنگامی‌که کارگران را به کار می‌گیرید، افراد حرفه‌ای به‌اندازه کافی بیمه خواهند شد، به این معنی که در صورت صدمه غیرمحتمل به هیچ‌یک از وسایل خود، جبران می‌شود. انتقال بیمه کار برای کنترل تحت‌فشار قرار دادن استرس مربوط به اسباب‌کشی بسیار مهم است.

شماره 4 انعطاف‌پذیری

 • یکی از بهترین چیزها در مورد استخدام خدمات کار، سطح انعطاف‌پذیری بالایی است که درنتیجه آن به دست خواهید آورد. اساساً این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه نوع کمک حرفه‌ای را بپردازید: آیا بسته شدن همه وسایل خود برای یک کار سخت، کار سختی است؟
 • یا این برای بارگیری وسیله نقلیه از قبل تنظیم‌شده است – یک کار دشوار که شامل بلند کردن سنگین است؟
 • یا این برای تخلیه کامیون اجاره‌ای هنگام تحویل است – شغلی که همچنین شامل بلند کردن و حمل مبلمان فوق سنگین، لوازم‌خانگی و جعبه‌های بی‌شمار به محل اقامت جدید است؟

نیازهای خاص شما هر چه باشد، بهترین شرکت‌های باربری در کشور آماده تأمین آن‌ها هستند.

شماره 5 ایمنی

تصمیم شما برای استخدام مددکاران حرفه‌ای جابجایی در مورد تضمین ایمنی در روز جابجایی است – ایمنی دارایی‌های باارزش خود و همچنین ایمنی خود و اعضای خانواده خود. در اصل، پرداخت هزینه نیروی کار باربری به این معنی است که شما در خطرناک‌ترین و غیرقابل‌پیش‌بینی‌ترین مرحله از روند نقل‌وانتقال منزل، خطرهای صدمه شخصی را از بین می‌برید.

مسئله این است که هرچقدر هم محتاط باشید، یک‌قدم اشتباه یا یک حرکت غیر محاسبه‌شده می‌تواند منجر به فاجعه‌ای شود، مگر اینکه لطف کنید و بار جابجایی را به متخصصان باتجربه منتقل کنید.

شماره 6 هزینه کمتردر اثاث کشی با کارگر باربری

کارگر باربری

به لطف گزینه محدود کردن وقت کارگران در حال جابجایی فقط به وظایفی که نمی‌توانید به‌تنهایی انجام دهید (مثلاً اسباب‌کشی سنگین)، شما قادر خواهید بود نیازهای خود را تنظیم کرده و فقط هزینه خدمات موردنظر خود را پرداخت کنید. به‌این‌ترتیب، در مقایسه با استفاده از سیستم‌های انتقال قدرت کامل، باید بتوانید به‌طور متوسط ​​40-50٪ پس‌انداز کنید.

در بیشتر موارد جابجایی، حمل‌ونقل فیزیکی وسایل خانه شما گران‌ترین مرحله هنگام انتقال به خانه دیگر است؛ و هنگامی‌که این مرحله با استفاده از خدمات کارگر باربری حذف شود، در پایان می‌توانید پس‌انداز خوبی داشته باشید.

انواع خدمات کارگر باربری

قبل از اینکه مراحل استخدام نیروی کار را به شما ارائه دهیم، بیایید خدمات عمده شرکت‌های باربری را به مشتریان خود ارائه دهیم:

مطلب خواندنی: براورد هزینه های یک اثاث کشی

 • بسته‌بندی. بسته‌بندی وسایل طول می‌کشد و اگر نتوانید دوستان خود را متقاعد کنید تا به شما کمک کنند، ممکن است کار بسته‌بندی سختی داشته باشید. قطعاً نمی‌خواهید روزهای زیادی از جعبه‌ها برای پر شدن باقی‌مانده باشد بنابراین استخدام کارگر باربری برای کمک به شما دربسته بندی می‌تواند یکی از بهترین تصمیماتی باشد که در حین جابجایی در خانه می‌گیرید.
 • جداسازی مبلمان. قرار است قطعات مبلمان بسیار بزرگ قبل از بسته‌بندی و بارگیری ایمن آن‌ها به‌درستی جدا شوند؛ و اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را به‌تنهایی انجام دهید یا وقت کافی ندارید، متخصصان کارگری را که می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند در کمترین زمان جلب کنید.
 • در حال بارگذاری. احتمالاً بیش از هر چیز به خدمات بارگیری کامیون نیاز خواهید داشت. چرا؟ حدس زدن این دلیل آسان است – بارگیری یک کامیون اثاث‌کشی شوخی ندارد زیرا کار ازنظر جسمی بسیار طاقت فرساست – از این گذشته، تمام وسایل سنگین منزل مانند قطعات مبلمان، لوازم‌خانگی و جعبه‌های پرشده باید از خانه خارج شوند و به‌درستی در وسیله نقلیه قرار داده شوند. آیا مهارت، تجهیزات و نیروی انسانی لازم برای انجام همه‌کاره‌ای سنگین را بدون صدمه زدن به خود و صدمه زدن به دارایی خوددارید؟
 • کامیون رانندگی. بله، بهترین شرکت‌های باربری در کشور خدمات اضافی رانندگی کامیون را ارائه می‌دهند. شما یک وسیله نقلیه را ترتیب می‌دهید، آن‌ها آن را به مقصد می‌رسانند؛ بنابراین، به این فکر کنید که آیا می‌توانید استرس اضافی رانندگی با یک کامیون بزرگ را در سراسر کشور تحمل‌کنید یا نه. آیا قبلاً با کامیون اسباب‌کشی رانندگی کرده‌اید؟
 • تخلیه. مشابه بارگیری، هنگامی‌که تمام وسایل سنگین داخل کامیون نیاز به تخلیه ایمن و حمل آن‌ها به داخل محل اقامت جدید باشد، احتمالاً به کمک نیاز خواهید داشت. هر کاری انجام می‌دهید، فقط سختی کار تخلیه کامیون را دست‌کم نگیرید.
 • مونتاژ مبلمان. تمام قطعات مبلمان که قبل از بارگیری کامیون از هم جداشده‌اند، باید در خانه جدید به‌درستی مونتاژ شوند. آیا برای این چالش آماده هستید؟
 • باز کردن بسته‌بندی. بدون اینکه روز اثاث‌کشی فرابرسد، قطعاً می‌توانید وقت خود را پس از باز کردن وسایل خود آزاد کنید. هنوز هم، خدمات بسته‌بندی ارائه‌شده توسط شرکت‌های باربری ممکن است در برخی موارد بسیار مهم باشد.

هرچه بهتر نحوه شکل‌گیری هزینه جابجایی را بفهمید، شانس شما برای کاهش هزینه‌های جابجایی شما بیشتر خواهد بود. اکنون، هزینه کار به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • ارائه‌دهنده کار خاص
 • محل دقیق خانه
 • خدمات کار اضافی درخواستی مشتری
 • وسایل خاصی که برای جابجایی در نظر گرفته‌شده‌اند (پیانو، میز استخر، وان آبگرم و غیره)
 • مدت‌زمان اثاث‌کشی خود (TIME)
 • زمان! زمان استخدام خدمات کارگر باربری کاملاً مهم است.

درمجموع، دانستن این مسئله برای شما مهم است زیرا می‌تواند به شما در کاهش هزینه‌های جابجایی شما حتی بیشتر کمک کند.

هزینه های یک اسباب کشی

به‌عبارت‌دیگر، هرچه وظایف بیشتری را به‌تنهایی به پایان برسانید، به مدت‌زمان کمتری به متخصصان باربری احتیاج خواهید داشت که به‌نوبه خود شمارا قادر می‌سازد هزینه کمتری برای خدمات زحمتکشی که دریافت کرده‌اید بپردازید.

بیایید بگوییم شما در جمع‌آوری دوستان خود برای دستیابی به بسته‌بندی هیچ موفقیتی نداشته‌اید و اکنون به فکر استخدام نیروی کار برای کمک به بسته‌بندی هستید. اگر این‌گونه باشد، بهترین حالت این خواهد بود که آسان‌ترین وسایل را برای بسته‌بندی (کتاب‌ها، لباس‌ها، تختخواب، وسایل بهداشتی و غیره) بسته‌بندی کنید و سخت‌ترین چیزها را برای محافظت (شکستنی‌ها، مبلمان، لوازم‌خانگی، وسایل الکترونیکی بزرگ) بگذارید.

چگونه کارگر باربری پیدا کنیم

حال که دانستید نیروی کار باربری واقعاً چیست، چه فوایدی دارد، چه نوع خدمات کارگر وجود دارد و چه مقدار هزینه نیروی کار متحرک دارد، بیایید نگاهی دقیق به بهترین روش برای یافتن خدمات حرفه‌ای کار در نزدیکی شما بیندازیم.باربری هفت تیر

خبر خوب این است که یافتن نیروی کار باربری حرفه‌ای در منطقه شما باید مثل همیشه آسان باشد.

 • مرحله 1. فرم نقل سریع ما را تکمیل کنید. اندازه وسایل خود را به‌عنوان” اثاث‌کشی جزئی “علامت‌گذاری کنید.
 • مرحله 2. با بهترین شرکت‌های کارگری در سراسر کشور در شهر یا شهر خود تماس بگیرید.
 • مرحله 3. برآورد نیروی کار دریافت شده توسط ارائه‌دهندگان نیروی کار در منطقه خود را مقایسه کنید. بررسی اعتبارات کارگری را بررسی کنید تا اعتبار آنلاین شرکت‌ها را تأیید کنید.
 • گام 4. متخصصان را از هرگونه خدمات ویژه‌ای که نیاز دارید و هرگونه نیاز خاص خود مطلع سازید. همچنین، در مورد بیمه، حل اختلاف و حل دعوی خسارت اطلاعات بیشتری بخواهید.
 • مرحله 5. بهترین ارائه‌دهنده نیروی کار را ازنظر نرخ، خدمات و شرایط انتخاب کنید.
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments