چیدمان اثاثیه در کامیون اسباب کشی

چیدمان اثاثیه در کامیون

یکی از دغدغه های مهم و حیاتی که شهروندان به هنگام اسباب کشی و حمل اثاثیه به خانه جدید دارند جدا از دغدغه بسته بندی ظریف بار دغدغه چیدمان اثاثیه در کامیون و در منزل جدید میباشد.

از آنجایی که چیدمان نامناسب اثاثیه در کامیون و یا حتی در مقصد می‌تواند حوادث ناگوار و یا حتی جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. این کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است و پیشنهاد می شود که از افراد با تجربه در این امر مهم بهره مند شوید .

یا اینکه اگر خودتان در چیدمان اثاثیه تخصص و مهارتی ندارید می توانید با یکی از شعب ظریف بار مانند ظریف بار شمال و یا ظریف بار شرق تهران ایا ظریف بار جنوب تهران تماس حاصل کرده و درخواست خود را مبنی بر کارگر حمل اثاثیه و چیدمان اثاثیه به ثبت برسانید.

در چیدمان اثاثیه به روش باربری دو موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد.

اسباب کشی ظریف بار
  • شما برای بازگشت سریع به زندگی عادی نیاز به خارج کردن وسایل از بسته بندی دارید.
  • شما همه وسایل را نمی توانید در یک که روز از بسته بندی خارج کنید هر اندازه که شما مایل به این کار باشید کار چیدمان اثاثیه سخت تر میشود.

اولویت بندی بسته بندی اثاثیه

ترتیب قرارگیری و اولویت بندی حمل اثاثیه و چیدن در کامیون و یا در مقصد از دیگر موارد بسیار مهمی است که باید به آن توجه کرد اولویت بندی و حمل اثاثیه چیدمان بسته به شرایط و نوع اثاثیه که حمل میشود متغیر می باشد.

مثلاً در هنگام حمل اثاثیه به داخل کامیون ابتدا اثاثیه های بزرگ که همه آنها دشوار تر و سخت تر هستند و جای بیشتری را از فضای داخل کامیون اشغال می کنند .

ابتدا حمل می‌شوند و در انتهای کامیون قرار می گیرند تا هم ایمنی لوازم و اثاثیه شما رعایت شود و هم اینکه در هنگام حرکت جابجا نشده و به خود و سایر اثاثیه ها صدمه ای وارد نکند.

شعبه نمونه ظریف بار: باربری سنندج

باربری سنندج

تاثیر بسته بندی اثاثیه منزل بر چیدمان اثاثیه

یکی دیگر از عواملی که در چیدمان اثاثیه بسیار موثر است نحوه و نوع بسته بندی اثاثیه میباشد. کارگران متخصص باربری ظریف بار شمال و شعبه اصلی ظریف بار بسته بندی تخصصی را به صورت ویژه و متناسب با هر نوع اثاثیه انجام می دهند.

به گونه ای که هر نوع وسیله را با تجهیزات مخصوص خود بسته بندی باربری سنندج و با ضربه گیر های مخصوص محکم می کنند تا در حین حرکت و چیدمان به اثاثیه وارد نشود.

چیدمان اثاثیه در ظریف بار شهرستان

کلیه روان و امور بسته بندی و همچنین چیدمان اثاثیه که در شعبات مختلف ظریف بار رعایت می شود. در شعبه مرکزی ظریف بار شهرستان نیز رعایت شده و البته به دلیل طی کردن مسافت بیشتر در زمان حمل اسباب و اثاثسه منزل به شهرستان سعی شده تا در این شعبه ایمنی بیشتری رعایت شود.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments