چک لیست اسباب کشی ادارات

در طول سال‌ها، یک کسب‌وکار احتمالاً با چالش‌های زیادی روبرو می‌شود – هم چالش‌های جدی و هم بی‌اهمیت. و یکی از آن زمان‌های سخت برای یک شرکت ممکن است یک اسباب کشی اداری باشد – نه تنها به دلیل هزینه‌های قابل توجه اسباب کشی دفتر، بلکه به دلیل زمانی که مطمئناً در طول اسباب کشی دفتر واقعی تلف می‌شود.

زمان اغلب برای یک کسب و کار حیاتی است و هر ساعت یا روز تعطیلی ممکن است برای یک شرکت بسیار پرهزینه باشد. و دقیقاً به همین دلیل است که شرکت‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا با ساده‌سازی کل فرآیند اسباب کشی دفتر، زمان انتقال بین دو دفتر را به حداقل برسانند.

در واقعیت، هرچه یک اثاث کشی شرکتی سریع‌تر کامل شود، زودتر همه چیز به حالت عادی باز می‌گردد و همه فعالیت‌های شرکت عملیات معمول خود را از سر خواهند گرفت. اما برنامه ریزی یک اسباب کشی اداری به گونه ای که بتواند به کارایی اسباب کشی مطلوب برسد و آن را حفظ کند، هرگز کار آسانی نیست. انجام این کار آسان نیست اما با این وجود قابل انجام است.

بدون شک، بهترین راه برای تکمیل یک اسباب کشی اداری در باربری مرکز تهران، پیروی از یک چک لیست خوب اسباب کشی دفتر است – ابزار سازمانی مؤثری برای بهینه‌سازی اسباب کشی دفتر شما مانند قبل.

فقط از این چک لیست اسباب کشی ادارات به یک دفتر جدید استفاده کنید و همه چیز باید خوب باشد. توجه داشته باشید که چک لیست اسباب کشی مشاغل زیر در قسمت اسباب کشی دفتر کار خانگی نیز کاربرد دارد.

چک لیست اسباب کشی ادارات 3 ماه قبل از روز اسباب کشی

چک لیست اسباب کشی ادارات

برای انتقال آرام، هر چه زودتر برنامه ریزی برای اسباب کشی دفتر را شروع کنید. به عنوان یک قاعده کلی، هرچه زمان بیشتری تا تاریخ نقل مکان در اختیار داشته باشید، شانس بیشتری برای سازماندهی اسباب کشی اداری عالی دارید.

یک دفتر جدید برای کسب و کار پیدا کنید . در حالت ایده آل، مکان باید برتر از مکان فعلی باشد، یا حداقل به هیچ وجه بدتر نباشد.

با امضای قرارداد اجاره ملک تجاری، محل جدید را ایمن کنید. از یک وکیل بخواهید شرایط و ضوابط آن اجاره را بررسی کند تا مطمئن شود که بعداً هیچ غافلگیری ناخوشایندی وجود ندارد.

تاریخی را تعیین کنید که در آن دفتر تجاری فعلی را ترک خواهید کرد. مدیر دارایی را از قصد خود برای نقل مکان مطلع کنید – ارتباط خوب برای جلوگیری از سوء تفاهم و احتمالاً از دست دادن سپرده امنیتی ضروری است.

اگر وظیفه نظارت و مدیریت اسباب کشی دفتر تجاری بر عهده شماست، هماهنگی های لازم بین شرکتی را انجام دهید . در بیشتر موارد، بهترین راه برای نزدیک شدن به اسباب کشی اداری، تشکیل یک کارگروه از کارمندان قابل اعتماد است که به شما در رسیدن به هدف کمک می کند.

کارگروه اسباب کشی اداری را جمع آوری کنید و در مورد اثاث کشی آتی دفتر شرکت به تفصیل بحث کنید. در اینجا، بهترین اقدام این است که به هر یک از اعضا وظایف خاصی اختصاص دهید که به سهولت انتقال بین دو دفتر کمک می کند.

جلسه بعدی تیم مسئول پروژه اسباب کشی دفتر را برنامه ریزی کنید و بر پیشرفت انجام شده در این فاصله زمانی نظارت کنید .

یک بودجه اولیه برای محدود کردن مواردی از خرج کردن بیش از حد تعیین کنید و سخت تلاش کنید تا در بودجه اسباب کشی دفتر باقی بمانید.

تخمین هزینه اسباب کشی اداری را از چندین شرکت معتبر در شهر یا شهر خود درخواست کنید. به خاطر داشته باشید که برای مدیریت موفقیت آمیز اسباب کشی اداری، باید بهترین اسباب کشی های اداری را که در منطقه شما خدمات رسانی می کنند، استخدام کنید.

قیمت‌های دریافتی از شرکت‌های دارای رتبه برتر در نزدیکی خود را مقایسه کنید. تجزیه و تحلیل مقایسه ای از نرخ ها، خدمات اضافی، و همه شرایط و ضوابط ارائه شده توسط شرکت های بزرگ را انجام دهید تا بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید. به دنبال برآوردهایی باشید که کمترین زمان صرف شده را در طول انتقال بین دو دفتر تضمین می کند.

خدمات بهترین شرکت اسباب کشی اداری در شهر خود را رزرو کنید.

چک لیست اسباب کشی ادارات 2 ماه قبل از روز اسباب کشی

اسباب کشی ادارات

تا آنجا که به اسباب کشی دفتر مربوط می شود، قطعاً کارها باید در جهت درست اثاث کشی کنند. تقریباً 2 ماه قبل از نقل مکان، در اینجا کارهای اصلی اسباب کشی دفتر پیش روی شماست.

یک فهرست دقیق از تمام مبلمان اداری و تجهیزات اداری در دفتر فعلی شرکت خود ایجاد کنید. موجودی اسباب کشی دفتر 2 هدف مشخص را دنبال می کند: 1) به شما کمک می کند تعیین کنید که آیا واقعاً نیاز دارید همه چیز را به دفتر تجاری جدید منتقل کنید یا خیر، و 2) می تواند به عنوان یک چک لیست بسته بندی نیز برای به حداقل رساندن اشتباهات احتمالی بسته بندی استفاده شود.

یک طرح طبقه از دفتر جدید ایجاد کنید و از آن برای ترسیم نحوه قرارگیری قطعات مبلمانی که در حال اسباب کشی هستید از نظر فضای موجود و دکوراسیون اداری استفاده کنید. در نهایت، پلان طبقات محل مقصد به تصمیم درست در مورد اینکه چه چیزی به دفتر جدید نقل مکان کنید و چه چیزی را پشت سر بگذارید، کمک خواهد کرد.

قبل از بسته بندی و اسباب کشی وسایل اداری – میز، صندلی، و غیره – دو بار فکر کنید که یا در فضای اداری جدید جا نمی شوند یا خیلی فرسوده هستند یا به سادگی شکسته می شوند و برای استفاده بیشتر مفید نیستند. همین امر برای تجهیزات اداری فناوری اطلاعات در دفتری که از آن خارج می‌شوید نیز صادق است – آیا هر واحد تجهیزات اداری ارزش اسباب کشی را دارد؟

بررسی کنید که آیا هر یک از تجهیزات فناوری اطلاعات در دفتر شما باید توسط یک شرکت تخصصی که شرکت اسباب کشی دفتری نیست که شما استخدام کرده اید جابجا شود یا خیر.

باربری کردستان از بهترین باربری های موجود است.

پلان طبقه را از نزدیک بررسی کنید و در صورت لزوم اقلام جدید مبلمان اداری یا واحدهای تجهیزات اداری را سفارش دهید. آدرس تحویل را در محل دفتر جدید تنظیم کنید تا مجبور نباشید آن اقلام تازه تحویل داده شده را نیز جابجا کنید.

چه چیزهایی را هنگام اسباب کشی بسته بندی کنیم: چک لیست بسته بندی

چک لیست اسباب کشی ادارات 1 ماه قبل از روز اسباب کشی

تنها 4 هفته تا تاریخ خروج باقی مانده است. اشکالی ندارد – هنوز زمان زیادی برای سازماندهی اسباب کشی دفتر کتاب درسی وجود دارد. نکته مهم این است که وحشت نکنید، بلکه باید به تک تک کارهای اسباب کشی دفتر را ادامه دهید.

تیم اداری که مسئول سازماندهی اسباب کشی شرکت است را جمع آوری کنید و پیشرفت فعلی را بررسی کنید. اگر کارها خیلی کند پیش می رود، از اعضای بیشتری برای کمک به آنها کمک بگیرید.

اگر در شرکت اثاثیه کمی دارید می توانید جهت صرفه جویی در وقت و هزینه از خدمات وانت بار تهران استفاده کنید.

وانت بار شهرستان

آدرس تجاری شرکت را با USPS تغییر دهید تا هیچ نامه مهمی در طول فرآیند اسباب کشی مکان‌های اداری گم نشود.

فهرستی از تمام مشاغل شریک، سازمان های دولتی و افراد برای اطلاع از آدرس شرکت تغییر یافته تنظیم کنید.

از کارمندان دفتر بخواهید که از مهم ترین داده ها از رایانه خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. هر اتفاقی ممکن است در طول یک اسباب کشی اداری رخ دهد، بنابراین اطلاعات مهم باید بدون توجه به هر اتفاقی امن بماند.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، مهمترین اسناد کاغذی شرکت را دیجیتالی کنید. همچنین، هر سند حساسی را که دیگر مورد نیاز نیست، از بین ببرید – برای انجام این کار از خردکن استفاده کنید.

شروع به انباشتن تمام لوازم بسته بندی مورد نیاز خود کنید – جعبه های مقوایی فراوان در اندازه های مختلف، کاغذ بسته بندی، و البته – بسته بندی حباب دار، تعداد زیادی بسته بندی حباب دار.

چک لیست اسباب کشی ادارات 7 روز (1 هفته) قبل از روز اسباب کشی

فقط یک هفته تا روز اسباب کشی باقی مانده است و ممکن است اوضاع کمی آشفته شود. بهترین توصیه هنگام نقل مکان به یک دفتر جدید این است که آرامش خود را حفظ کنید و به کار بر روی چک لیست اسباب کشی دفتر خود ادامه دهید.

برای اطمینان از اینکه همه چیز خوب است و آنها در تاریخ و ساعت از پیش تعیین شده در آنجا حضور خواهند داشت، با اسباب کشی دفتر تماس بگیرید.

مطمئن شوید که محل دفتر جدید برای شما آماده است: همه ابزارهای برقی به درستی راه اندازی شده اند، و اینترنت، خطوط تلفن و سیستم های امنیتی همگی راه اندازی شده اند.

به کارمندان دستور دهید که یک روز قبل از تاریخ نقل مکان، وسایل خود را از روی میز خود جمع کنند.

به همه یادآوری کنید که برچسب زدن به جعبه های بسته بندی شده کلیدی برای دستیابی به سطح خوبی از سازمان است. هیچ کس نمی خواهد زمان گرانبهای زیادی را پس از اثاث کشی در شناسایی جعبه های متحرک بدون برچسب از دست بدهد. برچسب زدن به میزها و صندلی های اداری ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما اینطور نیست – بهترین سناریو این است که هر کارمند دقیقاً همان میز و صندلی را در دفتر جدید به عنوان راهی برای تسریع دوره سازگاری داشته باشد.

از همه در دفتر بخواهید که وسایل شخصی خود را به خانه ببرند و سپس مستقیماً آن را به دفتر جدید برگردانند.

در صورت نیاز با یک شرکت نظافتی حرفه ای تماس بگیرید و آن افراد حرفه ای را برای تمیز کردن دفتری که در حال ترک آن هستید، استخدام کنید، اما نه قبل از اینکه محل دفتر را تخلیه کنید.

چک لیست قبل از اسباب کشی

چک لیست اسباب کشی ادارات روز اثاث کشی

مشاوره رایگان باربری

کل آمادگی برای اسباب کشی اداری به روز اسباب کشی خلاصه می شود. خوشبختانه، اسباب کشی‌های اداری استخدام‌شده سخت‌ترین وظایف را بر عهده خواهند گرفت – بسته‌بندی تمام قطعات مبلمان اداری، بسته‌بندی تمام تجهیزات حساس IT، و بارگیری همه آن اقلام در وسیله نقلیه خود، و انتقال آنها به محل دفتر جدید.

کلید یا کارت های دسترسی دفتر جدید را بین کارمندان توزیع کنید.

ترتیبی دهید که چه کسانی در دفتر فعلی برای کمک به اسباب کشی ها و چه کسانی در دفتر جدید در صورت لزوم خواهند ماند.

با متصدیان دفتر در ساعت تعیین شده ملاقات کنید، آنها را در اطراف دفتر نشان دهید و به آنها بگویید که از آنها چه انتظاری دارید. در بیشتر موارد، همه چیز باید کاملاً ساده باشد – همه قطعات مبلمان و تجهیزات فناوری اطلاعات باید به خوبی محافظت شوند، از ساختمان اداری خارج شوند و به طور ایمن در کامیون در حال اثاث کشی بارگیری شوند.

زمانی که اسباب کشی‌ها برای بررسی چیزی فراموش‌شده یا چیزی غیرعادی – مثلاً یک مورد آسیب به دارایی – آماده اثاث کشی هستند، یک قدم آخر را در فضای اداری انجام دهید .

جهت اسباب کشی ایمن می توانید از خدمات باربری شهرستان استفاده نمایید.

  • ترتیبی دهید که یک فرد مورد اعتماد با اسباب کشی های دفتر در محل جدید ملاقات کند و به هر طریقی که می تواند به متخصصان کمک کند.
  • از شرکت اسباب کشی بخواهید تحویل دهد، سپس تمام اثاثیه و تجهیزات اداری را در دفتر جدید باز کنید. اولویت اصلی این است که کمترین زمان ممکن را از دست بدهید.
  • از کارمندان بخواهید در اولین فرصت فضاهای کاری و ایستگاه های کاری شخصی خود را راه اندازی کنند تا کسب و کار عادی شرکت بتواند در اسرع وقت از سر گرفته شود.
  • همه کارمندان شرکت را تشویق کنید تا فضای اداری جدید را با شخصی سازی مناطق کاری خود (هنر قاب و غیره) و همچنین زیباسازی کل مکان با گیاهان دنج تر کنند.
  • در مورد خدمات اسباب کشی های اداری که اخیراً استفاده کرده اید نظری بنویسید . چرا؟ به این ترتیب، به سایر شرکت ها کمک می کنید تا از یکی از بهترین شرکت های اسباب کشی اداری در کشور استفاده کنند.
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments