چه زمان خودمان اسباب کشی کنیم؟

آیا باید از یک شرکت باربری استفاده می کنید یا خودتان سعی می کنید وسایل خود را جابجا کنید؟ مهاجرت به خانه می تواند تجربه گران قیمت باشد ، بنابراین تعجبی ندارد که مردم در نظر بگیرند که خودشان چه کاری می توانند انجام دهند.

هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا باید از یک شرکت حمل و نقل و باربری حرفه ای استفاده کنید یا یک وانت بار بگیرید و خودتان این کار را انجام دهید، چه چیزی را باید در نظر بگیرید؟

در اینجا دلایل اصلی ما برای اینکه چرا باید یک شرکت باربری را استخدام کنید آورده شده است:

1. صرفه جویی در زمان اسباب کشی

کارتن اسباب کشی

اثاث کشی به خانه جدید به زمان نیاز دارد. بسته بندی اثاثیه منزل  ، بارگیری ، مسافرت ، تخلیه – این یک فرآیند زمان بر است.

شرکت های حرفه ای باربری مانند ظریف بار تهران هر روز به مردم کمک می کنند ، بنابراین آنها تمام این مراحل را در زمینه هنر پیش بردند. از بسته بندی لوازم منزل  تا بارگیری ، حمل و تخلیه ، شرکت های اتوبار تهران  کار را بهتر ، سریعتر و ایمن تر انجام می دهند.

آیا حتی گواهینامه رانندگی مناسبی دارید؟

اکثر رانندگان دارای گواهینامه رانندگی دسته B به عنوان استاندارد هستند به این معنی که آنها می توانند وسیله نقلیه ای تا وزن 3.5 تن (3500 کیلوگرم) رانندگی کنند و اکثر ون های استاندارد از حد وزن رده B تجاوز نمی کنند، حتی در صورت بارگیری کامل. یک وانت بار تهران احتمالاً بزرگترین ون هایی است که افراد می توانند اجاره کنند.

2. سلامتی و ایمنی

بلند کردن سنگین یک چالش فیزیکی واقعی است و می تواند واقعاً خطرناک باشد!

به عنوان مثال: جابجایی مبلمان بزرگ یا حجیم بسیار ناجور است و هنگام لغزیدن وسایل به کامیون به راحتی می توان آنها را لغزید و افتاد.

آخرین چیزی که در حین حرکت به آن نیاز دارید این است که دچار صدمه شوید ، بنابراین اگر نگران امنیت شخصی خود هستید ، تکیه بر یک شرکت در حال حرکت گزینه بسیار مطمئن تری است.

3. تجربه بدون استرس کودکان

حمل یخچال

حرکت در منزل به اندازه کافی استرس زا است ، اما هنگامی که کودک یا بچه های کوچکی را به مخلوط اضافه می کنید ، استرس به سرعت افزایش می یابد.

پیدا کردن زمان برای بسته بندی ، دور نگه داشتن جعبه ها یا قرار دادن وسایلی که فکر می کردید نصف شب وقتی کسی گریه می کند به آنها احتیاج ندارید می تواند حتی سالم ترین والدین را دیوانه کند.

استفاده از یک شرکت باربری حرفه ای مانند Came-RO Removals می تواند به کاهش برخی از این موارد کمک کند. با مراقبت از مواردی مانند بسته بندی و بارگیری ، این اجازه را به شما می دهد که روی چیزهای مهم تر تمرکز کنید.

برخی از شرکت های باربری نیز به باز کردن بسته کمک می کنند ، در حالی که برخی دیگر حتی خدمات دستی یا خانه دار را برای کمک به جزئیات دقیق تر مانند آویختن عکس ها و قفسه ها ، جمع آوری مبلمان ، نصب وسایل روشنایی ، تمیز کردن خانه قدیمی و باز کردن وسایل آشپزخانه در کمدها کمک می کنند. شما را مجبور می کند تا بر استقرار و استقرار متمرکز شوید.

در اینجا مقاله ای وجود دارد که ممکن است در مورد نظافت منزل به شما کمک کند .

4- مواد مناسب برای کار

بسته بندی و باز کردن بسته بندی ممکن است در ابتدا آسان به نظر برسد ، اما باید چند نکته را در نظر بگیرید.

آیا جعبه های مناسبی دارید؟

در صورت امکان از جعبه های سوپرمارکت اجتناب کنید ، این جعبه ها برای کارهایی مانند جابجایی اموال گران قیمت شما همیشه به اندازه کافی قوی نیستند. شما به جعبه‌هایی با اندازه‌های مختلف و دولایه نیاز دارید که شرکت‌های باربری با آنها کار می‌کنند.

آیا می دانید چگونه وسایل شکننده یا بزرگ را در جعبه قرار دهید؟

مطلب پیشنهادی : باربری شهرستان

هیچ کس نمی خواهد ریسک تخریب یا آسیب رساندن به اقلام مهم خود را داشته باشد. به همین دلیل است که سعی می کنید چنین مواردی را به تنهایی جابجا کنید.

شرکت های باربری کننده اقلام شکننده را روزانه جعبه و جعبه می کنند ، آنها می دانند که بهترین راه برای بسته بندی و ذخیره آنها در کامیون چیست.

همچنین در صورت وارد شدن هرگونه خسارت تصادفی به این اقلام ، شرکت های باربری …

5. بیمه

بیمه باربری مرکزی تهران

در صورتی که برخی از اقلام شما در طول مسیر آسیب ببینند ارائه می شود. این بسیار خوب است زیرا اشتباهات و تصادفات ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد ، اما با بیمه ممکن است نگران نباشید.

با توجه به همه موارد فوق ، اگر می خواهید حرکت شما یک تجربه بدون دردسر باشد ، انتخاب یک روش DIY مشکل ساز است.

دیگر لازم نیست نگران باشید! اجازه دهید مشکلات و نگرانی های شما از بین برود و به ما اجازه دهید در سفر به خانه جدید خود به شما کمک کنیم .

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments