چالش های اولین اسباب‌کشی در تهران

طبق داده‌های آماری، متوسط ​​ایرانی‌ها هر 5 سال یک‌بار به خانه جدیدی اسباب‌کشی می‌کنند.

این بدان معناست که اساساً دیر یا زود، خود شما هم برای اولین بار با یک جابجایی و اسباب‌کشی روبرو خواهید شد و وقتی این اتفاق می‌افتد، بهتر است برای این کار آماده‌باشید.

در اکثر موارد، اثاث‌کشی برای اولین بار به دلیل اینکه تجربه کافی ندارید سخت است و به دلیل نداشتن چنین تجربه‌ای انجام برخی اشتباهات تازه‌کار کاملاً طبیعی است و مشکلی ندارد. البته مگر اینکه اشتباهی مرتکب شوید و یک اشتباه پرهزینه باشد.

چالش های اولین اسباب‌کشی در تهران چیست؟

نکته اصلی که باید برای اولین بار در هنگام بیرون رفتن از خانه بدانید این است که روند جابجایی تعدادی از چالش‌ها را پنهان می‌کند که احتمالاً خودتان نیز با آن روبرو خواهید شد؛

و این نحوه مدیریت شما برای مقابله با آن چالش‌ها است که تعیین می‌کند درنهایت اثاث‌کشی شما چگونه موفقیت‌آمیز خواهد بود.

دلایل سختی اسباب‌کشی در تهران

بسته بندی

این سوالات و چالشها برای هرکسی وجود دارد اما ما یک پاسخ جامع و کامل برای رهایی از این همه دردسر برایتان داریم…تنها کافی است با کارشناسان ما در یکی از شعب باربری تهران و یا باربری شهرستان ها تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

کارشناسان باربری تهران و یا باربری شهرستان به صورت کاملا رایگان در خصوص انجام یک باربری و اثاث کشی ایمن شما را راهنمایی میکنند تا جایی که هیچ سوال و نیاز شما بی پاسخ نماند.

اولین باربری تهران و باربری شهرستان چگونه است؟

مسئله این است که غلبه بر ضرر، نداشتن تجربه کافی اسباب‌کشی نخواهد بود؛ و بااین‌حال، شما می‌توانید جابجایی آینده خود را به‌خوبی کنترل کنید با دانستن اینکه چه‌کارهایی باید انجام دهید و چه‌کارهایی که نباید انجام دهید.

یک چک‌لیست اثاث کشی ایجاد کنید – یک لیست دقیق برای انجام کارها که شامل تمام‌کارهای مربوط به اسباب‌کشی است که باید به‌موقع انجام دهید. به یاد داشته باشید که فقط کارهایی را که مربوط به جابجایی شما هستند اضافه کنید.

با کمک چک لیست اسباب کشی که برای خودتنظیم کرده‌اید، وقت خود را سازمان‌دهی کنید. درباره آن جدول زمانی به‌عنوان یک تقویم فکر کنید که روزبه‌روز شمارا راهنمایی می‌کند تا اینکه در خانه جدید قرار بگیرید.

نرخ اسباب‌کشی در تهران

برای نظارت بر هزینه‌های جابجایی خود، بودجه‌ای تنظیم کنید. نرخ اثاث کشی در تهران، شما واقعاً نمی‌دانید که چگونه به‌درستی برای جابجایی خود بودجه اختصاص دهید و به‌زودی می‌توانید بیشتر ازآنچه در ابتدا اختصاص داده‌اید، هزینه کنید.

نرخ اسباب‌کشی در تهران باید به شما کمک کند تا در محدودیت‌های مالی خود باقی بمانید.

دارایی‌های خود را مرتب کنید و به‌صورت موردی تعیین کنید که با هرکدام چه‌کاری انجام دهید: آن را بردارید یا آن را ترک کنید.

چرا برای اسباب‌کشی در تهران باید تنها موارد ضروری را برداریم؟

هرچه تعداد بیشتری از وسایل را به خانه جدید منتقل کنید، هزینه حمل‌ونقل شما به دلیل وزن اضافی بیشتر خواهد بود.

خلاص شدن از شر چیزهایی که شما در آینده‌ای نزدیک از آن استفاده نمی‌کنید. فروش برخی از این موارد را برای سود در نظر بگیرید – به نظر می‌رسد جابجایی امری گران‌قیمت است بنابراین هر نقدی که از فروش به دست می‌آورید مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

آماده کردن وسایل موردنیاز بسته‌بندی جهت اسباب‌کشی در تهران

کارتن بسته‌بندی، نایلون حباب‌دار یا بابل رپ‌ها، پتو مبلمان و نوارچسب بسته‌بندی. برای برچسب زدن جعبه‌ها نیز نشانگرهای سیاه و قرمز تهیه کنید.

از والدین و دوستان خود بخواهید تا به شما در تهیه وسایل کمک کنند. استخدام کارگران حرفه‌ای هنگام حمل‌ونقل برای اولین بار، بنابراین بهترین شرط شما این است که به کمک بسته‌بندی به‌موقع افراد نزدیک خود اعتماد کنید.

ایده ایی برای بسته بندی رایگان اثاثیه منزل

بسته بندی رایگان

یک مهمانی ترتیب دهید و دوستان خوب خود را به آن دعوت کنید.

برای سازمان‌دهی کار بسته‌بندی به بهترین شکل از چک‌لیست بسته‌بندی خوب استفاده کنید. از دست دادن وقت گران‌بها در وقت‌گیرترین کار همیشه فکر بدی است؛ بنابراین، یک جدول زمانی دقیق بسته‌بندی را دنبال کنید و همیشه یک‌قدم جلوتر باشید.

احتمالاً این را نمی‌دانید اما کار بسته‌بندی و اثاث‌کشی همیشه زمان زیادی می‌برد – درواقع، این کار از لحظه تأیید جابجایی شما آغاز می‌شود و در روز اثاث‌کشی به پایان می‌رسد. کار بسته‌بندی را از اتاق‌هایی که بسته‌بندی آن‌ها دشوارتر است آغاز کنید.

در هنگام بسته‌بندی مراقب اقلام شکننده باشید مثلاً چیزهایی که می‌تواند به‌راحتی در طول اثاث‌کشی در تهران آسیب ببینند.

برای محافظت از شکستنی‌های خود از روزنامه باطله و پارچه کافی استفاده کنید، مخصوصاً داخل جعبه‌هایی که زیاد جابجا می‌شوند تا از شکستگی آن‌ها در هنگام حمل‌ونقل جلوگیری کنید.

برچسب زدن به جعبه‌ها نیز فراموش نشود مثلاً اینکه هر وسیله‌ای را که در جعبه گذاشته‌اید را روی جعبه بسته‌بندی بنویسید.

قبل از اینکه از خانه خارج شوید، آدرس پستی خود را تغییر دهید. اگرچه این وظیفه به‌اندازه سایر وظایف موجود در چک‌لیست شما ضروری نیست اما اگر قبل از روز انتقال، این کار را انجام ندهید، همیشه خطر از دست دادن یک نامه مهم وجود دارد.

آدرس پستی جدید خود را نه‌تنها با دوستان خود، بلکه با مؤسسات مهم دولتی, بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و سایر سازمان‌های مهم به اشتراک بگذارید.

نرخ اسباب‌کشی در تهران را که از شرکت‌های حرفه‌ای باربری دریافت کرده‌اید مقایسه کنید. ازآنجاکه قبلاً هرگز قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه نکرده‌اید، مهم است که مراقب پیشنهادات قیمت باشید. چرا؟

چون شرکت‌هایی که بسیار کمتر از بقیه هستند می‌تواند نشانه متخلف بودن آن‌ها باشد پس مراقب باشید.

در روز اسباب‌کشی لباس و کفش مناسب بپوشید تا خطر آسیب‌دیدگی شخصی را به حداقل برسانید. لباس‌هایی را انتخاب کنید که حرکات شمارا محدود نمی‌کند اما گشاد نیستند از ترس اینکه گرفتار چیزی شوید. راحت‌ترین کفش خود را که ضد لغزش است استفاده کنید.

از شعبه های باربری سنندج و باربری کردستان ما دیدن نمایید

پیشنهاد الوبار

وقتی برای اولین بار بیرون می‌روید، این کار را نکنید

نمی‌توان انکار کرد که یک شخص اولین بار است ضرر می‌کند – شما به دلیل عدم تجربه مربوط به اثاث‌کشی مستعد اشتباهات تازه‌کار خواهید بود؛ اما همیشه اشتباه اول برای همه وجود دارد، بنابراین مهم‌ترین چیز این است که برای جابجایی آینده آماده شوید.

حالا، بیایید نگاهی به کارهایی بیندازیم که شما قرار نیست انجام دهید – ممنوعیت اسباب‌کشی برای اولین بار.

تصور نکنید که علیرغم این واقعیت که قبلاً هرگز جابجا نشده‌اید، موفق به سازمان‌دهی یک اسباب‌کشی موفق خواهید شد. به‌جای اینکه به خطر بیفتید که یک فاجعه در خانه منتقل شود، به یک شرکت باربری خوب و معتبر و حرفه‌ای اعتماد کنید که در این راه به شما کمک خواهد کرد.

هنگام مقایسه برآورد هزینه‌های اسباب‌کشی، به‌هرحال وسوسه‌انگیز، فقط به قیمت پایین نگاه نکنید. شما همچنین باید برگ خریدهای دیگر مانند هزینه‌های خدمات اضافی و شهرت خود شرکت باربری را نیز بسنجید.

هنگام باربری برای اولین بار، یکی از مهم‌ترین کارها را دست‌کم نگیرید – تهیه یک‌خانه کامل برای جابجایی. هرچه زودتر مرتب‌سازی و بسته‌بندی وسایل خود را شروع کنید، شانس انجام به‌موقع کار بسته‌بندی و چیدمان بیشتر خواهد بود.

ضروری است که ابتدا وسایل خود را مرتب کنید و فقط مواردی را که قصد استفاده در آینده نزدیک رادارید منتقل کنید.

بسته‌بندی موارد خطرناک ممنوع است. کالاهای خطرناک شامل مواردی هستند که ماهیت قابل اشتعال و انفجار دارند. در عوض، بهترین راه برای دفع صحیح آن‌ها قبل از روز اسباب‌کشی است.

فراموش نکنید که چند جعبه ضروری را بسته‌بندی کنید – ظروف مقوایی بسته‌بندی‌شده با ملزومات کامل موردنیاز در طول دوره اسباب‌کشی. به یاد داشته باشید که برای هر یک از اعضای خانواده نیز لباس عوض کنید.

در هنگام بسته‌بندی وسایل شکننده خود برای اولین بار از مواد بسته‌بندی و پر کردن جاهای خالی استفاده کنید. از مقدار زیادی کاغذ و روزنامه و نایلون‌های حباب‌دار به‌عنوان بهترین راه برای محافظت از وسایل شکستنی خود در حین حمل استفاده کنید.

برچسب زدن روی هر جعبه را برای سرعت بخشیدن به روند بسته‌بندی انجام دهید. به خاطر داشته باشید که برچسب نزدن بر جعبه‌ها نتیجه مثبتی نخواهد داشت زیرا پس از جابجایی برای یافتن جعبه‌های موردنظر خود، وقت زیادی را از دست می‌دهید.

بچه‌های کوچک و حیوانات خانگی را در روزهای تحت مراقبت رها نکنید فقط به این دلیل که خطرات در همه‌جا وجود دارد. در عوض، بچه‌ها و حیوانات خانگی خود را پیش اقوام و دوستان نزدیک خود بگذارید تا خیالتان نیز راحت شود.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments