یکی از مهم‌ترین کارهایی که هرکسی در طول زندگی خود حداقل یک‌بار با آن درگیر است اثاث‌کشی و اسباب‌کشی است. میزان اهمیت اسباب‌کشی را زمانی بیشتر درک می‌کنید که بخواهید اثاث‌کشی را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید. امروزه با نرخ‌های بالایی که شرکت‌های باربری بخصوص باربری‌های تهران به مشتریانشان ارائه می‌نمایند همه به دنبال کمترین نرخ باربری تهران هستند.

اتوبار الوبار 2
اتوبار الوبار 2

نرخ باربری تهران

نرخ باربری تهران تبدیل به یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب یک شرکت و ارائه خدمات اسباب‌کشی شده است. ازاین‌رو شرکت‌های باربری تهران با ارائه نرخ‌های رقابت در این بازار سعی در جذب بیشتر مشتریان دارند اما این نزول نرخ باربری تهران در بسیاری از شرکت‌ها موجب افت کیفیت خدمات‌رسانی شرکت‌های حمل‌ونقل بار می‌شود.

مشتریان عزیز باید توجه نمایند که لزوماً نرخ باربری پایین و یا باربری ارزان دلیل بر کیفیت بالای خدمات آن‌ها نیز نیست و همیشه باید این ریسک را بپذیرند که اگر نرخ باربری پایین باشد امکان افت کیفیت خدمات اثاث‌کشی توسط شرکت مذکور نیز وجود دارد.

بهترین راه‌حل برای انجام اثاث‌کشی با پایین‌ترین نرخ باربری

نرخ باربری
نرخ باربری

برای انجام اثاث‌کشی با کمترین نرخ باربری تهران اصولاً شما دو راه در پیش دارید که ما هردوی این راه‌ها را موردبررسی قرار می‌دهیم.

سپردن کار اثاث‌کشی به باربری الوبار:

این راه‌حل برای زمانی مناسب است که شما هیچ تخصصی برای انجام یک اثاث‌کشی ندارید و یا حتی وقت لازم برای انجام اسباب‌کشی را ندارید در این صورت بهترین راه‌حل تماس با کارشناسان اتوبار الوبار است. همان‌گونه که پیش‌تر اشاره شد شرکت‌های حمل‌ونقل به خاطر رقابتی بودن و ماندن در بازار رقابت سعی می‌کنند که قیمت‌های خود را به کمترین نرخ ممکن برسانند اما در قبال نزول قیمت نیز کیفیت ارائه خدمات را نیز پایین می‌آورند.

اسباب‌کشی
اسباب‌کشی

اثاث‌کشی توسط خودتان:

اگر قصد اثاث‌کشی دارید و نمی‌خواهید هزینه‌ای بابت این کار پرداخت کنید و یا اینکه خانه‌ی جدید شما بسیار نزدیک است و لزومی به تماس با الوبار نیست. شما می‌توانید با کارشناسان اتوبار الوبار تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا اینکه اگر دانش کافی برای انجام اثاث‌کشی را ندارید می‌توانید از ویدیوهای آموزشی الوبار استفاده کنید.

ویدیوهای آموزشی باربری و اتوبار الوبار

ما در این ویدیوها قصد داریم اکثر نکات لازم برای اثاث‌کشی که بسیار مهم و کاربردی هستند را به شما عزیزان آموزش دهیم تا بتوانید خودتان را برای انجام یک اثاث‌کشی بی‌دردسر آماده کنید.


فیلم آموزش اسباب کشی

فیلم آموزش اسباب کشی مجموعه ایی از نکات مهم در اسباب‌کشی را یادآور می‌شود.رعایت این نکات تضمینی بر تأمین ایمنی اسباب‌کشی شما خواهد بود.


آموزش چیدمان اثاثیه بعد از اثاث کشی

یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی چیدمان اثاثیه بعد از انتقال به خانه جدید است.ما در این بخش به نکات و موارد مهم در چیدمان اثاثه در خانه جدید که رعایت آنها بسیار الزامی است میپردازیم…


نکات و ترفندهای اثاث کشی

در این ویدیو مجموعه‌ای از نکات و ترفندهای کاربردی اثاث‌کشی را که رعایت آن‌ها در انجام یک اسباب‌کشی خوب و مطمئن به شما کمک می‌کند خواهید دید.