مناطق تحت پوشش شعبه وانت بار تهران الوبار

باربری و اتوبار الوبار با گسترش شعب خود در تمام مناطق تهران سعی در تسریع در ارائه خدمات باربری و حمل‌ونقل بار به هم‌ میهنان عزیز دارد. از این‌رو الوبار در تمامی شعب خود اقدام به تأسیس شعبه وانت‌بار تهران با نام همان منطقه نموده است که تا به‌ حال تعدادی از این شعب به مرحله بهره‌برداری رسیده و آماده ارائه خدمات باربری توسط وانت‌بار و نیسان بار است.

لیست شعب وانت بار تهران الوبار و نیسان بار تهران الوبار

 • وانت‌بار گیشا و نیسان بار گیشا
 • وانت‌بار پونک و نیسان بار پونک
 • وانت‌بار سعادت‌آباد و نیسان بار سعادت‌آباد
 • وانت‌بار یوسف‌آباد و نیسان بار یوسف‌آباد
 • وانت‌بار جردن و نیسان بار جردن
 • وانت‌بار الهیه و نیسان بار الهیه
 • وانت‌بار زعفرانیه و نیسان بار زعفرانیه
 • وانت‌بار جنت‌آباد نیسان بار جنت‌آباد
 • وانت‌بار فردوس و نیسان بار فردوس
 • وانت‌بار شهر زیبا و نیسان بار شهر زیبا
 • وانت‌بار دهکده نیسان بار دهکده
 • وانت‌بار مرزداران و نیسان بار مرزداران
 • وانت‌بار سردار جنگل و نیسان بار سردار جنگل
 • وانت بار شمال تهران
 • وانت بار شرق تهران
 • وانت بار جنوب تهران
 • وانت بار غرب تهران

قصد دارید از یک وانت یا نیسان برای اثاث‌کشی بعدی خود استفاده کنید؟ از دانشجویان دانشگاه که به خوابگاه منتقل می‌شوند تا مجردانی که به آپارتمان کوچک اثاث‌کشی می‌کنند ، وانت‌بار تهران و نیسان بار تهران یک‌راه حل هوشمند و صرفه‌جویی در هزینه وانت‌بار تهران و نیسان بار تهران مناسب برای کسانی است که یک حرکت کوچک و محلی را آغاز می‌کنند.

باربری تهران

وانت‌بار تهران و نیسان بار تهران با ما در تماس باشید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جابجایی با وانت‌بار تهران و نحوه یافتن کرایه در نزدیکی خود ، نکات زیر را بخوانید. در اینجا 5 نکته مفید برای اسباب‌کشی با یک وانت‌بار و نسیان آورده شده است.

وانت‌بار تهران

اطمینان حاصل کنید که تمام جعبه‌ها بسته‌شده‌اند

با توجه به اینکه وانت‌های باربری فاقد سرپوش محصور هستند ، به‌ویژه مهم است که قبل از بارگیری بر روی وانت‌بار ، کلیه جعبه‌های اثاث‌کشی به‌درستی آب‌بندی شوند. قبل از برخورد به جاده حتماً آن جعبه‌های مقوایی و سطل‌های پلاستیکی را دوباره بررسی کنید. همچنین از استفاده از ظروفی که درب یا روکش ندارند ، مانند سبد لباسشویی ، خودداری کنید.

ابتدا وسایل سنگین‌تری را در نیسان بار تهران بارگیری کنید

وسایل سنگین‌تر باید ابتدا روی وانت‌بار تهران بارگیری شوند. برای کمک به حمل اثاثیه با وانت‌بار, شما در حفظ ثبات و تعادل هنگام مسافرت ، باید آن‌ها را تا حد امکان نزدیک به کابین بارگیری کرد. قبل از بارگیری هر چیزی بر روی وانت‌بار ، اطمینان حاصل کنید که بار حمل باریک وانت‌بار را بارگیری کنید. اگر کالایی برای وانت‌بار خیلی سنگین است ، باید با کامیون و یا نیسان بار حمل شود.

جعبه‌های سبک‌تر را به سمت عقب نیسان و وسط بارگیری کنید

پس از اتمام بارگیری وسایل سنگین‌تر به پشت وانت‌بار تهران ، وقت آن است که به سراغ جعبه‌های سبک‌تر و گره‌های پیچیده بروید. توصیه می‌کنیم این موارد را به عقب وانت‌بار – دور از کابین ، بارگیری کنید. همچنین می‌توانید جعبه‌های سبک‌تر را در بالای جعبه‌های سنگین‌تر و وسایل مبلمان قرار دهید. این به توزیع یکنواخت وزن پشت وانت کمک می‌کند.

مبلمان و جعبه‌ها را به پایین‌بند کنید

قبل از حرکت در جاده حتماً همه‌چیز را محکم و ایمن ببندید. در غیر این صورت ، ممکن است وسایل شما دقیقاً از وانت‌بار به بیرون پرت شوند توصیه می‌کنیم تسمه‌های بند را بخرید و یا از طناب برای بستن همه‌چیز استفاده کنید. اگر از یک شرکت باربری معتبر مانند باربری تهران الوبار یک وانت‌بار اجاره کنید ، دیگر لازم نیست نگران این موارد باشید.

پشت کامیون را بپوشانید

آب‌وهوا اغلب غیرقابل‌پیش‌بینی است. هیچ‌چیز بدتر از این نیست که مبلمان و جعبه‌ها در اثر باران ، برف و باد خراب شوند. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل خود ، توصیه می‌کنیم تمام وسایل پشت کامیون را با پارچه تار یا پوشش ضد آب بپوشانید – مخصوصاً اگر پیش‌بینی وضع هوا بد به نظر برسد.

سوالات متداول اسباب کشی با وانت بار تهران و نیسان بار تهران

باربری تهران

اثاث کش با نیسان بار تهران و وانت بار الوبار

نیسان بار تهران

این امر به‌ویژه هنگام جابجایی در شهری شلوغ و دارای مکان‌های محدود برای پارکینگ بسیار مهم است. برای حرکت‌های کوچک و محلی ، جایی که فقط به جابجایی چندین جعبه و وسایل ضروری نیاز دارید ، یک وانت گزینه مناسبی است.

بااین‌حال ، استفاده از اجاره وانت‌بار در مقابل اجاره کامیون دارای معایبی است. برای اولین بار ، وانت نسبت به سایر گزینه‌های اجاره کامیون به‌وضوح کوچک‌تر هستند. شما نمی‌توانید به تعداد بسیاری از وسایل را در تخت بار جا دهید.

برای جابجایی همه وسایل ممکن است لازم باشد چندین بار رفت و آمد کنید. علاوه بر این ، وانت‌بارها پوشیده نیستند ، بنابراین باید مطمئن شوید که در یک روز آفتابی حرکت می‌کنید یا از نوعی پوشش ضد آب استفاده کنید. در غیر این صورت ، ممکن است وسایل شما خیس و خراب شود. بستن اثاثیه نیز ضروری است ، به‌طوری‌که وسایل شما از کامیون خارج نشوند و به جاده نیفتند.

به‌طور خلاصه ، وانت‌بارها هنگام حمل وسایل بیش از یک اتاق‌خواب ،کارآمدترین راه برای جابجایی نیستند. ما برای حرکت‌های کوچک و محلی فقط توصیه می‌کنیم از وانت‌بار تهران و نیسان بار تهران استفاده کنید.

استخدام راننده وانت بار در تهران

برای کسانی که علاقه‌مند به استخدام متخصصین کار در شرکت باربری الوبار هستند تا درروند بارگیری کمک کنند ، از طریق تماس با کارشناسان باربری الوبار با ما در تماس باشند . باربری الوبار به کسانی که در حال اثاث‌کشی و اسباب‌کشی هستند کمک می‌کند تا متخصصان کار را در منطقه پیدا کنند و رزرو کنند. این باربری حرفه‌ای یا شرکت الوبار فقط کارگری هستند که درزمینهٔ بارگیری و تخلیه خدمات تخصص دارند و یا شرکت‌های باربری  کامل سرویس که کارگران باربری را به مشاغل اثاث‌کشی فقط کارگری اعزام می‌کنند. با آرزوی موفقیت و اسباب‌کشی شاد!

نمونه کار بسته بندی اثاثیه منزل در وانت بار تهران

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

باربری تهران به شهرستان با وانت

وانت بار تهران به شهرستان

وانت بار تهران به شهرستان

زمان مورد نیاز: 10 دقیقه.

حمل خرده بار و اثاثیه کم همیشه یکی از مشکلات بزرگ بوده که برای حلش همیشه سردرگم و نگران می‌شویم یکی از راه‌های چاره برای این مشکل سفارش کامیون یا کامیونت برای حمل این بار است اما این‌گونه هم هزینه و هم وقتتان رو هدر داده‌اید. پس این سؤال همراه پیش می‌آید که:

 1. برای باربری تهران به شهرستان با وانت باید چیکار کنم؟

  نیاز به نگرانی نیست زیرا که وانت‌بار تهران دارای سرویس ویژه باربری تهران به شهرستان با وانت است؛ بنابراین می‌توانید با کارشناسان وانت‌بار تهران تماس گرفته و درخواست باربری تهران به شهرستان با وانت را به ثبت برسانید.

 2. اسنپ وانت بار تهران چیست؟

  اسنپ وانت بار تهران همان درخواست آنلاین وانت بار تهران از شرکت الوبار است.

اسنپ وانت بار تهران

اسنپ وانت بار تهران یکی دیگر از نام های اشنایی است که الوبار را با آن می شناسند و در اصل هر نامی و هر زمانی که شما عزیزان به دنبال یک شرکت باربری معتبر با وانت در تهران می گردید نام الو بار تهران می درخشد .تفاوت و نیاز به خدمات متنوع وانت بار تهران با هر نام و رسمی از جمله اسنپ وانت بار تهران و یا وانت بار تهران به شهرستان باشد همیشه شرکت الوبار اولین و اخرین انتخاب همشهریان عزیز بوده و هست که این موضوع خود مایه افتخار و سربلندی برای تمام کارکنان این شرکت است.

.کارگران و رانندگان وانت و وانت نیسان الوبار باتجربه آمده ارائه خدمات با بهترین کیفیت و ارسال وانت بار به غرب تهران،شرق،شمال و مرکز تهران می باشند.

 • کیفیت در بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات
 • دقت در حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات
 • سرعت در ارائه خدمات متنوع باربری با وانت و نیسان بار
 • حفظ امنیت و سلامت بار
 • قیمت استثنایی وانت بار در تهران حتی کمتر از نرخ اتحادیه

وانت بار با تخفیف ویژه

نیسان بار باربری تهران

وانت بار تهران به شهرستان الوبار ضامن کیفیت و امنیت باربری همراه با تعرفه و قیمت های باور نکردنی وانت بار از تهران به هر منطقه دیگری است.

وانت بار تهران به شهرستان الوبار آماده برای حمل بارهایی مانند ماشین لباسشویی ، گاز و … که نسبت به سایر وسایل خانه کم حجم تر و سبک تر هستند و مناسب حمل توسط وانت می باشد.

همچنین پرسنل الوبار دارای کادری مجرب و دوره دیده در امور باربری و اتوبار است تا وسایل و اسباب شما با نهایت دقت جا به جا شود و سالم به مقصد برسد.

می توانید بسته به حجم و وزن بار خود وسیله نقلیه خود اعم از وانت پیکان با وزن بارگیری 500 کیلوگرم ، یا وانت مزدا با وزن بارگیری 1 تن وهمچنین وانت نیسان با وزن بارگیری 2 تن را انتخاب نمایید.

اشتراک تجربه یک همشهری از اثاث کشی در تهران

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3

نرخ کرایه وانت بار در الو وانت چند است؟

جدا از اثاث کشی و نیاز های روزمره که خانواده ها برای جا به جایی به وانت نیاز دارند مشاغل زیادی هستند که برای حمل تولیدات و یا لوازم کاری خود هر روز به وانت بار و یا نیسان بار نیاز دارند اما به دلیل نبود یک مرجع معتبر هر بار مجبورند کار خود را برای اجاره وانت بار و یا نیسان بار به یک شرکت ناشناس بسپارند. نرخ کرایه وانت بار در تهران به دلیل تعداد درخواست‌های بیشتر، اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل الو وانت برای محاسبه نرخ کرایه وانت بار در تهران و تعرفه وانت بار در شهرهای دیگر، فرمول ویژه‌ای دارد. در حالت عادی نرخ کرایه وانت بار به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • مسافت
 • محدوده باربری
 • تعداد کارگر
 • نوع، وزن و ابعاد بار
 • مدل وانت بار
 • ترافیک
 • وضعیت آب و هوا و…

برای اطلاع از نرخ دقیق کرایه وانت بار و نیسان بار در الو وانت تهران می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.