جهت سفارش وانت بار و نیسان بار تهران یکی از شماره های زیر را لمس نمایید.

مناطق تحت پوشش شعبه وانت بار تهران الوبار

باربری و اتوبار الوبار با گسترش شعب خود در تمام مناطق تهران سعی در تسریع در ارائه خدمات باربری و حمل‌ونقل بار به هم‌میهنان عزیز دارد. ازاین‌رو الوبار در تمامی شعب خود اقدام به تأسیس شعبه وانت‌بار تهران بانام همان منطقه نموده است که تابه‌حال تعدادی از این شعب به مرحله بهره‌برداری رسیده و آماده ارائه خدمات باربری توسط وانت‌بار و نیسان بار است.

لیست شعب وانت بار تهران الوبار و نیسان بار تهران الوبار

 • وانت‌بار گیشا و نیسان بار گیشا
 • وانت‌بار پونک و نیسان بار پونک
 • وانت‌بار سعادت‌آباد و نیسان بار سعادت‌آباد
 • وانت‌بار یوسف‌آباد و نیسان بار یوسف‌آباد
 • وانت‌بار جردن و نیسان بار جردن
 • وانت‌بار الهیه و نیسان بار الهیه
 • وانت‌بار زعفرانیه و نیسان بار زعفرانیه
 • وانت‌بار جنت‌آباد نیسان بار جنت‌آباد
 • وانت‌بار فردوس و نیسان بار فردوس
 • وانت‌بار شهر زیبا و نیسان بار شهر زیبا
 • وانت‌بار دهکده نیسان بار دهکده
 • وانت‌بار مرزداران و نیسان بار مرزداران
 • وانت‌بار سردار جنگل و نیسان بار سردار جنگل

قصد دارید از یک وانت یا نیسان برای اثاث‌کشی بعدی خود استفاده کنید؟ از دانشجویان دانشگاه که به خوابگاه منتقل می‌شوند تا مجردانی که به آپارتمان کوچک اثاث‌کشی می‌کنند ، وانت‌بار تهران و نیسان بار تهران یک‌راه حل هوشمند و صرفه‌جویی در هزینه وانت‌بار تهران و نیسان بار تهران مناسب برای کسانی است که یک حرکت کوچک و محلی را آغاز می‌کنند.

باربری تهران

وانت‌بار تهران و نیسان بار تهران با ما در تماس باشید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جابجایی با وانت‌بار تهران و نحوه یافتن کرایه در نزدیکی خود ، نکات زیر را بخوانید. در اینجا 5 نکته مفید برای اسباب‌کشی با یک وانت‌بار و نسیان آورده شده است.

وانت‌بار تهران

اطمینان حاصل کنید که تمام جعبه‌ها بسته‌شده‌اند

با توجه به اینکه وانت‌های باربری فاقد سرپوش محصور هستند ، به‌ویژه مهم است که قبل از بارگیری بر روی وانت‌بار ، کلیه جعبه‌های اثاث‌کشی به‌درستی آب‌بندی شوند. قبل از برخورد به جاده حتماً آن جعبه‌های مقوایی و سطل‌های پلاستیکی را دوباره بررسی کنید. همچنین از استفاده از ظروفی که درب یا روکش ندارند ، مانند سبد لباسشویی ، خودداری کنید.

ابتدا وسایل سنگین‌تری را در نیسان بار تهران بارگیری کنید

وسایل سنگین‌تر باید ابتدا روی وانت‌بار تهران بارگیری شوند. برای کمک به حمل اثاثیه با وانت‌بار, شما در حفظ ثبات و تعادل هنگام مسافرت ، باید آن‌ها را تا حد امکان نزدیک به کابین بارگیری کرد. قبل از بارگیری هر چیزی بر روی وانت‌بار ، اطمینان حاصل کنید که بار حمل باریک وانت‌بار را بارگیری کنید. اگر کالایی برای وانت‌بار خیلی سنگین است ، باید با کامیون و یا نیسان بار حمل شود.

جعبه‌های سبک‌تر را به سمت عقب نیسان و وسط بارگیری کنید

پس از اتمام بارگیری وسایل سنگین‌تر به پشت وانت‌بار تهران ، وقت آن است که به سراغ جعبه‌های سبک‌تر و گره‌های پیچیده بروید. توصیه می‌کنیم این موارد را به عقب وانت‌بار – دور از کابین ، بارگیری کنید. همچنین می‌توانید جعبه‌های سبک‌تر را در بالای جعبه‌های سنگین‌تر و وسایل مبلمان قرار دهید. این به توزیع یکنواخت وزن پشت وانت کمک می‌کند.

مبلمان و جعبه‌ها را به پایین‌بند کنید

قبل از حرکت در جاده حتماً همه‌چیز را محکم و ایمن ببندید. در غیر این صورت ، ممکن است وسایل شما دقیقاً از وانت‌بار به بیرون پرت شوند توصیه می‌کنیم تسمه‌های بند را بخرید و یا از طناب برای بستن همه‌چیز استفاده کنید. اگر از یک شرکت باربری معتبر مانند باربری تهران الوبار یک وانت‌بار اجاره کنید ، دیگر لازم نیست نگران این موارد باشید.

پشت کامیون را بپوشانید

آب‌وهوا اغلب غیرقابل‌پیش‌بینی است. هیچ‌چیز بدتر از این نیست که مبلمان و جعبه‌ها در اثر باران ، برف و باد خراب شوند. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل خود ، توصیه می‌کنیم تمام وسایل پشت کامیون را با پارچه تار یا پوشش ضد آب بپوشانید – مخصوصاً اگر پیش‌بینی وضع هوا بد به نظر برسد.

سوالات متداول اسباب کشی با وانت بار تهران و نیسان بار تهران

باربری تهران
مزایا و معایب استفاده از وانت‌بار تهران برای جابجایی چیست؟

استفاده از وانت‌بار در تهران برای جابجایی چندین مزیت دارد – به‌خصوص اگر اثاثیه شما کم باشد (فکر کنید: یک‌سویت ، اتاق خوابگاه دانشگاه یا یک‌خانه یک خوابِ). شما باید بتوانید بیشتر قسمت‌های عقب وانت‌بار،ازجمله کاناپه ، جعبه‌های اثاثیه متفرقه و ابزارها و تجهیزات مختلف را در قسمت عقب وانت قرار دهید. بسیاری از وانت‌بارها نیز به‌اندازه کافی بزرگ هستند که می‌توانند یک تشک دونفره ، کامل یا روی تخت بار قرار دهند. پارکینگ وانت نیز آسان‌تر از کامیون‌های بزرگ در اسباب‌کشی است.

کجا می‌توان یک باربری خوب در تهران برای اجاره کامیون پیدا کرد؟

برای یافتن یک باربری خوب در نزدیکی خود مشکلی نخواهید داشت باربری تهران الوبار و اتوبار تهران الوبار کامیون‌های وانت را برای اثاث‌کشی و اسباب‌کشی به مشتریان اجاره می‌دهند. باربری الوبار در سراسر کشور دارای شعب مختلف است ، یافتن آن‌ها آسان و نرخ باربری تهران الوبار بسیار مناسب است تنها کافی است در کجای کشور عزیزمان هستید نام باربری الوبار را سرچ کنید. اجاره کامیون هشت چرخ  با حداکثر بار 1897 پوند و ظرفیت یدک کشی 6000 پوند است.

نرخ باربری با وانت‌بار تهران چقدر است؟

نرخ باربری وانت‌بار تهران بسته به مدت‌زمانی که می‌خواهید وانت در اختیارتان باشد و تدارکات اثاث‌کشی شما بسیار متفاوت است. کسانی که به دنبال اجاره یک وانت برای یک اسباب‌کشی کوچک و محلی یک‌طرفه هستند ، می‌توانند هزینه کمتری را نسبت به شخصی که مسافت طولانی با نقاط مختلف وانت و حرکت را جابجا می‌کند ، پرداخت کنند

علاوه بر جابجایی ، برای چه چیز دیگری می‌توانم از وانت‌بار تهران استفاده کنم؟

وانت‌بار تهران فقط برای جابجایی نیستند. درواقع می‌توانید برای تعدادی از مشاغل یک وانت‌بار اجاره کنید. چندین مثال شامل یدک کشیدن وسیله نقلیه دیگر است. یدک کشیدن قایق ؛ حمل ابزار ، بهسازی منازل و مصالح ساختمانی. جابجایی تجهیزات ماهیگیری و سایر تجهیزات تفریحی.

جهت سفارش کامیون باربری تهران و یا وانت‌بار تهران آماده هستید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و تخفیف در شرکت‌های مختلف کامیون اجاره‌ای ، مانند ,وانت‌بار تهران ، کامیون مسقف باربری و نرخ باربری تهران ، از  مرکز باربری تهران الوبار دیدن  کنید

اثاث کش با نیسان بار تهران و وانت بار الوبار

نیسان بار تهران

این امر به‌ویژه هنگام جابجایی در شهری شلوغ و دارای مکان‌های محدود برای پارکینگ بسیار مهم است. برای حرکت‌های کوچک و محلی ، جایی که فقط به جابجایی چندین جعبه و وسایل ضروری نیاز دارید ، یک وانت گزینه مناسبی است.

بااین‌حال ، استفاده از اجاره وانت‌بار در مقابل اجاره کامیون دارای معایبی است. برای اولین بار ، وانت نسبت به سایر گزینه‌های اجاره کامیون به‌وضوح کوچک‌تر هستند. شما نمی‌توانید به تعداد بسیاری از وسایل را در تخت بار جا دهید.

برای جابجایی همه وسایل ممکن است لازم باشد چندین بار رفت و آمد کنید. علاوه بر این ، وانت‌بارها پوشیده نیستند ، بنابراین باید مطمئن شوید که در یک روز آفتابی حرکت می‌کنید یا از نوعی پوشش ضد آب استفاده کنید. در غیر این صورت ، ممکن است وسایل شما خیس و خراب شود. بستن اثاثیه نیز ضروری است ، به‌طوری‌که وسایل شما از کامیون خارج نشوند و به جاده نیفتند.

به‌طور خلاصه ، وانت‌بارها هنگام حمل وسایل بیش از یک اتاق‌خواب ،کارآمدترین راه برای جابجایی نیستند. ما برای حرکت‌های کوچک و محلی فقط توصیه می‌کنیم از وانت‌بار تهران و نیسان بار تهران استفاده کنید.

استخدام راننده وانت بار در تهران

برای کسانی که علاقه‌مند به استخدام متخصصین کار در شرکت باربری الوبار هستند تا درروند بارگیری کمک کنند ، از طریق تماس با کارشناسان باربری الوبار با ما در تماس باشند . باربری الوبار به کسانی که در حال اثاث‌کشی و اسباب‌کشی هستند کمک می‌کند تا متخصصان کار را در منطقه پیدا کنند و رزرو کنند. این باربری حرفه‌ای یا شرکت الوبار فقط کارگری هستند که درزمینهٔ بارگیری و تخلیه خدمات تخصص دارند و یا شرکت‌های باربری  کامل سرویس که کارگران باربری را به مشاغل اثاث‌کشی فقط کارگری اعزام می‌کنند. با آرزوی موفقیت و اسباب‌کشی شاد!

باربری تهران به شهرستان با وانت

وانت بار تهران به شهرستان

وانت بار تهران به شهرستان

زمان مورد نیاز: 10 دقیقه.

حمل خرده بار و اثاثیه کم همیشه یکی از مشکلات بزرگ بوده که برای حلش همیشه سردرگم و نگران می‌شویم یکی از راه‌های چاره برای این مشکل سفارش کامیون یا کامیونت برای حمل این بار است اما این‌گونه هم هزینه و هم وقتتان رو هدر داده‌اید. پس این سؤال همراه پیش می‌آید که:

 1. برای باربری تهران به شهرستان با وانت باید چیکار کنم؟

  نیاز به نگرانی نیست زیرا که وانت‌بار تهران دارای سرویس ویژه باربری تهران به شهرستان با وانت است؛ بنابراین می‌توانید با کارشناسان وانت‌بار تهران تماس گرفته و درخواست باربری تهران به شهرستان با وانت را به ثبت برسانید.

 2. اسنپ وانت بار تهران چیست؟

  اسنپ وانت بار تهران همان درخواست آنلاین وانت بار تهران از شرکت الوبار است.