نکات مهم در بسته بندی کتاب

اکثر افرادی که آماده باربری از خانه خود می شوند همیشه برچسب اولویت بالا را به کار بسته بندی کتاب نمی چسبانند. چنین عمل آشکار دست کم گرفتن ممکن است نتیجه مستقیم مردم باشد

چیزهای زیادی در ذهنشان است که نگران بسته بندی و اسباب کشی کتاب هایشان باشند،

فکر می کنند که بسته بندی کتاب برای اسباب کشی ساده ترین کار مرتبط با حرکت در تقویم آنها است، یا

داشتن کتاب‌های بسیار کمی که واقعاً از کار بسته‌بندی کتاب‌های پیش‌رو ترسیده شوند.

نکاتی برای بسته بندی کتاب برای اسباب کشی در حالی که درست است که بسته بندی کتاب ها برای اسباب کشی نسبتاً آسان تر از بسته بندی بشقاب ها و لیوان های آشپزخانه برای اسباب کشی است، اما هنوز باید اصول اولیه بسته بندی کتاب و قوانین ایمنی را بدانید تا از آسیب به جلدهای مورد علاقه خود جلوگیری کنید و عمر مفید آنها را طولانی تر کنید.

اما نکته اینجاست: خانه تکانی یک دوره پر هرج و مرج در زندگی است که حتی کارهای به ظاهر ساده و ساده می توانند به طرز وحشتناکی اشتباه پیش بروند.

10 مرحله بعدی بسته بندی بهترین راه را برای بسته بندی کتاب ها برای اسباب کشی به شما نشان می دهد.

بسته بندی کتاب

مرحله 1. مجموعه کتاب خود را بهینه کنید

کتاب ها را نمی توان به راحتی مانند بشقاب های آشپزخانه یا گلدان های شیشه ای شکست، پس این همه هیاهو برای بسته بندی و اسباب کشی کتاب ها چیست؟

خوب، وقتی کتاب‌ها در یک جعبه با هم جمع می‌شوند، بسیار سنگین می‌شوند و همین وزن به تنهایی می‌تواند برای شما در روز اسباب کشی مشکلاتی ایجاد کند.

یک صفحه کتاب تقریباً بی وزن است، یک کتاب واقعاً سنگین نیست، 5 کتاب را با هم تهیه کنید و همه چیز شروع به متفاوت شدن می کند. 10 کتاب را در یک مکان تنگ بچسبانید و خواهید فهمید که چرا اسباب کشی کتاب‌ها می‌تواند سخت‌تر از آنچه انتظار داشتید باشد.

و از آنجایی که قیمت اسباب کشی نهایی اساساً بر اساس مسافت اسباب کشی و وزن کل محموله خواهد بود، باید به طور جدی وزن کلی را به هر طریقی که ممکن است کاهش دهید.

آیا واقعاً نیاز دارید که همه کتاب‌هایی را که دارید بردارید؟

اول از همه، کتاب به کتاب مجموعه کتاب خود را مرور کنید و فقط نسخه هایی را که باید به هر قیمتی همراه خود داشته باشید انتخاب کنید – مجموعه های ارزشمند، کتاب های ارزشمند، کتاب های مورد علاقه و هدایای دوستان عزیز مطمئناً به خانه جدید شما می آیند.

مرحله 2. کتاب های خود را مرتب کرده و گروه بندی کنید

زمان می تواند ارزش کتاب ها را از بین ببرد – چه به معنای واقعی کلمه یا به معنای واقعی کلمه، یا حتی شاید هر دو.

در حین ارزیابی مجدد مجموعه کتاب های خود، ممکن است متوجه شوید که برخی از کتاب های شما با گذشت زمان آسیب جدی دیده اند، به خصوص اگر به درستی ذخیره نشده باشند. نسخه‌های دیگر ممکن است ارزش اصلی خود را در اولین خرید از دست داده باشند.

همچنین، مهم است که کتاب‌هایی را که جابه‌جا می‌کنید بر اساس اندازه گروه‌بندی کنید تا بتوانند به خوبی در جعبه‌های کتاب قرار بگیرند. جای تعجب نیست که هر چه تعداد کتاب‌های بیشتری داشته باشید، بیشتر متوجه خواهید شد که اندازه‌های مختلف آنها چقدر است.

بنابراین، زمانی را برای سازماندهی مجلدات خود بر اساس اندازه پیدا کنید، زیرا این قطعاً به شما کمک می‌کند تا کتاب‌های خود را سریع‌تر و ایمن‌تر در زمان بسته‌بندی کتاب ببندید. همچنین، مرتب کردن و جداسازی دقیق نسخه‌های شما بر اساس اندازه، روند باز کردن بسته‌بندی را نیز تسریع می‌کند.

نحوه تهیه موجودی خانه هنگام اسباب کشی

مرحله 3. تصمیم بگیرید که با کتاب های ناخواسته چه کار کنید

بهترین راه برای بسته بندی کتاب برای اسباب کشی باربری سنندج چیست؟

اتوبار ساقدوش بار

کتاب های خوب را به دستان دلسوز بسپارید.

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام کتاب را باید پشت سر بگذارید، هرگز آسان نیست. بله، نگه داشتن هر کتابی که دارید می‌تواند بسیار وسوسه‌انگیز باشد – اگر مجموعه کتاب‌های متوسطی دارید، ممکن است این کار را نیز انجام دهید.

با این حال، همیشه باید به یاد داشته باشید که کتاب ها سنگین هستند و حمل یک مجموعه عظیم به خانه جدید ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد.

بنابراین، برای یافتن کتاب‌های ناخواسته خود در خانه جدید چه گزینه‌هایی دارید؟

اگر هوا خوب است و زمان کافی برای سازماندهی رویداد دارید، یک گاراژ فروش داشته باشید . فروش اسباب کشی یک راه عالی برای خلاص شدن از شر چیزهای ناخواسته – کتاب در این مورد خاص – و کسب مقداری پول اضافی برای پوشش برخی از هزینه های اسباب کشی است.

دوستان خود را به مکان خود دعوت کنید و به آنها اجازه دهید تا از انبوه کتاب های “باربری ظریف بار” عبور کنند. اگر آنها کتابی را دوست دارند، می توانند آنها را داشته باشند، بدون سؤال. به این ترتیب، می‌دانید که برخی از کتاب‌هایی که قبلاً داشته‌اید، اکنون در دستان خوب و همچنین در خانه‌های خوبی هستند.

تمام کتاب‌هایی را که دیگر به آن‌ها نیاز نخواهید داشت، اما همچنان ارزش خواندن و قدردانی دیگران را دارند، به سازمان‌های خیریه اهدا کنید. کتاب های دست دوم را کجا اهدا کنیم؟ بررسی کنید که آیا کتابخانه‌های محلی، بیمارستان‌ها، مدارس، خانه‌های سالمندان، یا فروشگاه‌های خیریه در شهر یا شهر شما مایلند کتاب‌هایی را که نمی‌برید با خود ببرند یا خیر.

هر کپی کاغذی را که خیلی فرسوده، آسیب دیده یا بی ارزش هستند، بازیافت کنید.

چگونه قبل از حرکت از شر چیزها خلاص شویم

کارتن بسته بندی ظریف بار

مرحله 4. لوازم بسته بندی کتاب مناسب را تهیه کنید

حتی اگر بسته بندی کتاب برای اسباب کشی ممکن است سخت ترین کار در تقویم بسته بندی شما نباشد، شما همچنان به مواد بسته بندی مناسب نیاز دارید تا آسیب های نابهنگام را از جلدهای مورد علاقه خود دور نگه دارید.

برای اینکه کار بسته بندی کتاب خود را سریع به پایان برسانید و از وقفه های اتلاف وقت جلوگیری کنید، باید موارد زیر را در دست بگیرید:

جعبه های کتاب . این جعبه های مقوایی نوع خاصی از ظروف متحرک نیستند – بلکه اتفاقاً 3 شرط اصلی را برآورده می کنند: 1) استحکام بسیار بالایی دارند زیرا از مقوای ضخیم ساخته شده اند، 2) جعبه های کوچکی با ابعاد معمولی 20 اینچ هستند. x 11 اینچ x 11 اینچ (جعبه‌های سایز متوسط ​​نیز باید خوب عمل کنند)، و 3) کاملاً تمیز، خشک و عاری از هرگونه نشانه‌ای از آسیب قبلی هستند.

کاغذ بسته بندی . برای بسته‌بندی کتاب‌های ارزشمند و همچنین به‌عنوان جداکننده مؤثر بین ردیف‌هایی از کتاب‌هایی که قبلاً در جعبه‌ها چیده شده‌اند، به کاغذ بسته‌بندی تمیز و نرم نیاز دارید.

روزنامه ها . کاغذ روزنامه مواد پرکننده ایده آل است – فراوان و رایگان.

نوار بسته بندی . حداقل 2 رول نوار بسته بندی با کیفیت بالا تهیه کنید زیرا برای تقویت بیشتر جعبه های کتاب نیز استفاده می شود.

یک خودکار نشانگر . جعبه های بسته بندی شده خود را به درستی برچسب بزنید تا هنگام ورود به خانه جدید کار برای شما آسان تر شود. / چگونه جعبه های متحرک را مانند یک حرفه ای برچسب گذاری کنیم /

مواد بسته بندی رایگان را کجا پیدا کنیم: رایگان همیشه ارزان تر است

مرحله 5. جعبه های کتاب را برای افزایش کارایی آماده کنید

قبل از اینکه بتوانید کتاب‌های از پیش طبقه‌بندی شده و از پیش گروه‌بندی‌شده را در جعبه‌های مقوایی با اندازه مناسب – بهترین جعبه‌ها برای بسته‌بندی کتاب‌ها، شروع کنید، بیایید مراحلی را که باید انجام دهید تا مطمئن شوید ظروف متحرک 100٪ آماده استفاده هستند را فهرست کنیم.

در اینجا 3 مرحله اصلی برای آماده سازی جعبه های مقوایی که برای حمل و نقل کتاب های خود استفاده می کنید، آمده است:

به جعبه هایی که قصد دارید برای حمل و نقل کتاب های خود استفاده کنید، نگاه دقیق تری بیندازید . هر جعبه کتاب را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ یک از آنها مرطوب نیست یا سوراخ، پارگی یا سایر علائم فرسودگی بیش از حد وجود ندارد. به یاد داشته باشید که کتاب ها آنقدر سنگین هستند که نمی توان آنها را در جعبه های بسته بندی غیرقابل اعتماد منتقل کرد.

یک لایه اضافی از نوار بسته بندی را در پایین هر جعبه کتاب بمالید تا مطمئن شوید که هیچ ظرف متحرکی تحت وزن قابل توجهی شکسته نخواهد شد. همچنین از نوار چسب برای تقویت تمام درزهای کناری جعبه های مقوایی نیز استفاده کنید.

چند ورقه تمیز از کاغذ بسته بندی را در کف هر ظرف قرار دهید تا یک لایه عایق اولیه ایجاد شود.

به چند جعبه باربری نیاز دارید؟

مرحله 6. از بهترین راه برای بسته بندی کتاب ها برای اسباب کشی استفاده کنید

چگونه کتاب ها را سریع و کارآمد بسته بندی کنیم

بسته بندی کتاب ها وقتی دوست عزیز مایل به کمک باشد همیشه سرگرم کننده تر است.

چند مرحله بعدی به شما آموزش می دهد که چگونه کتاب ها را در جعبه های متحرک بسته بندی کنید تا در حین حرکت دچار حادثه نشوید. در نهایت، می‌خواهید پس از ورود به خانه یا آپارتمان جدید، جعبه‌های کتاب را باز کنید و کتاب‌ها را دقیقاً همان‌طور که بسته‌بندی کرده‌اید پیدا کنید.

توجه داشته باشید که کتاب های ارزشمند باید به صورت جداگانه در کاغذ بسته بندی نرم پیچیده شوند. اگر شما صاحب چند کتاب با ارزش احساسی شدید، باید آنها را در تمام طول باربری نزد خود نگه دارید.

از بین 3 روش مختلف برای چیدمان کتاب ها در جعبه انتخاب کنید: راست ، صاف ، و ستون فقرات .

قائم . کتاب ها را به صورت عمودی بچینید تا قسمت های باز آنها رو به طرف جعبه باشد. این راهی است که معمولاً کتاب‌هایی را می‌بینید که در قفسه‌های کتاب چیده شده‌اند. کتاب ها را طوری بسته بندی نکنید که طرف باز آنها به سمت داخل جعبه کتاب باشد.

تخت . این یک روش بسیار ایمن برای بسته بندی کتاب ها در جعبه های باربری شهرستان است – شما فقط آنها را در کناره های جعبه قرار دهید. فراموش نکنید که ابتدا کپی های سنگین تر را قرار دهید و سپس کپی های سبک تر را روی آنها بچینید.

خارها پایین می آید . این کم‌ترین روشی است که برای بسته‌بندی کتاب‌ها در جعبه توصیه می‌شود، اما اگر به دلایلی تصمیم به استفاده از آن دارید، همیشه کتاب‌ها را طوری بچینید که خارهایشان به سمت پایین ظرف متحرک باشد. این کار را برعکس انجام ندهید – خارهای کتاب رو به روی شماست – زیرا خطر آسیب رساندن به صحافی کتاب های خود را برای همیشه خواهید داشت.

روش بسته بندی کتاب را که برای شما سریع ترین و آسان ترین به نظر می رسد انتخاب کنید و سپس تا انتها از آن استفاده کنید.

از چیدمان خیلی محکم کتاب‌ها در کنار یکدیگر خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث آسیب دیدن یک نسخه در زمانی که می‌خواهید آن را از جعبه بیرون بیاورید، وارد کنید.

چند ورق را روی کتاب ها قرار دهید و ردیف دوم کتاب را شروع کنید، اگر جعبه اجازه می دهد، لحظه ای که بسته بندی یک ردیف را تمام می کنید. ایده اصلی این است که همیشه سعی کنید صفحات کتاب های مختلف را مستقیماً لمس نکنید.

وقتی بسته بندی کتاب ها برای حمل و نقل تمام شد، شکاف های بزرگ داخل جعبه را با تکه های مچاله شده روزنامه پر کنید . این تضمین می کند که هیچ اثر چاپی در طول سفر در داخل ظرف جابجا نشود.

یک ورق نهایی کاغذ بسته بندی تمیز را در بالای آن قرار دهید، سپس درب جعبه کتاب را ببندید و آن را محکم بچسبانید.

از نشانگر سیاه خود برای برچسب زدن جعبه هایی که قبلاً بسته بندی کرده اید استفاده کنید – حداقل در دو طرف BOOKS بنویسید و اتاق مقصد را علامت بزنید.

20 نکته برتر بسته بندی برای اسباب کشی

مرحله 7. کتاب ها را برای ذخیره سازی بسته بندی کنید

اثاث کشی شرق تهران

ممکن است بخواهید برخی از کتاب‌های خود را برای ذخیره‌سازی بسته‌بندی کنید – یعنی وقتی به خانه جدید رسیدید، چندین جعبه پر از کتاب را در انبار قرار دهید.

چند دلیل اصلی وجود دارد که چرا ممکن است نخواهید جعبه های کتاب خود را بلافاصله پس از رسیدن به مکان جدید باز کنید:

فضای کافی برای همه کتاب هایی که با خود می برید وجود ندارد،

شما به مسکن موقت باربری کرده اید و انتظار دارید در آینده نزدیک دوباره باربری کنید.

در اینجا مراحل اضافی که باید هنگام بسته بندی کتاب ها برای ذخیره سازی انجام دهید، وجود دارد، صرف نظر از اینکه این کتاب ها ذخیره سازی کوتاه مدت باشد یا ذخیره سازی طولانی مدت برای مجلدات اشیای قیمتی شما:

هر کتاب را به عنوان لایه اولیه محافظت در برابر گرد و غبار و کثیفی در کاغذ بسته بندی نرم بپیچید.

هر کتاب بسته بندی شده با کاغذ را روی لایه اولیه کاغذ کادو در یک نایلون پلاستیکی (کشنده، لفاف ساران) بپیچید. این بهترین راه برای بسته بندی کتاب ها برای نگهداری است زیرا کتاب های گرانبهای شما نیز در برابر رطوبت احتمالی در محل نگهداری محافظت می شوند.

بقیه مراحل بسته بندی کتاب برای نگهداری مانند مراحل بسته بندی کتاب برای اسباب کشی باقی می ماند.

15 نکته برای بسته بندی وسایل خود برای ذخیره سازی

مرحله 8. کتاب های سنگین را در چمدان های چرخان ببندید

استفاده از جعبه‌های مقوایی محکم برای بسته‌بندی کتاب‌ها برای جابه‌جایی، رویکرد کلاسیکی است که به این زودی‌ها از مد نمی‌افتد – این روش بسته‌بندی کتاب است که افراد هر زمان که باید مجموعه کتاب‌های خود را به آدرس جدیدی منتقل کنند، به‌طور خودکار به آن فکر می‌کنند.

با این حال، بسته بندی کتاب ها در جعبه های متحرک دو عیب عمده دارد:

ظروف مقوایی هنوز در معرض آسیب هستند و

جعبه‌های پر از کتاب باید یا با دست حمل شوند یا با قرار گرفتن روی یک دالی متحرک، چرخ‌ها را بیرون بیاورند که علاوه بر این کارها را پر زحمت و وقت‌گیرتر می‌کند.

اگر می توانستید از ظروف متحرک بسیار قوی تر و بزرگتر مجهز به چرخ های خود استفاده کنید چه؟ در واقع، شما می توانید.

بهترین راه برای بسته بندی کتاب های سنگین برای اسباب کشی این است که آنها را در چمدان های مسافرتی که چرخ های کوچک محکمی در پایین دارند حمل کنید. خبر خوب این است که چمدان‌های چرخان برای حمل بارهای قابل توجه ساخته شده‌اند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که کتاب‌های سنگینی که جابه‌جا می‌کنید کاملاً امن خواهند بود.

بنابراین، اگر چمدان‌های مسافرتی با چرخ در پایین دارید، با پر کردن آنها با سنگین‌ترین کتاب‌هایی که می‌توانید در انبوه TAKE خود پیدا کنید، از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید. بسته بندی کتاب ها در یک چمدان بسیار آسان و کاملاً ساده است – حتی لازم نیست پس از آماده شدن آن را برچسب بزنید.

مرحله 9. هنگام بسته بندی کتاب ها قوانین ایمنی را رعایت کنید

ساده ترین راه برای بسته بندی کتاب چیست؟

  • بسته‌بندی کتاب‌ها خیلی پیچیده نیست، اما هنوز باید برخی از قوانین اولیه بسته‌بندی و ایمنی را رعایت کنید.
  • دانستن نحوه بسته بندی کتاب ها هنگام اسباب کشی خانه، به خاطر داشتن تعدادی از نکات ایمنی است.
  • به یاد داشته باشید که اگر برخی از قوانین اولیه را برای بسته بندی کتاب ها برای اسباب کشی رعایت نکنید، همچنان ممکن است خراب شوند:
  • وزن یک جعبه کتاب را زیر 40 پوند نگه دارید . باز هم، کتاب ها سنگین تر از آن چیزی هستند که فکر می کنید.
  • برای بسته بندی صحیح کتاب ها از جعبه های کوچک تا متوسط استفاده کنید.
  • برای احتیاط درزهای جعبه های کتاب را دوبار بچسبانید، حتی زمانی که ظروف کاملاً نو هستند.
  • همیشه سنگین ترین کتاب ها را در پایین جعبه مقوایی قرار دهید.
  • هنگام بسته بندی کتاب های ارزشمند – کتاب های عتیقه یا کتاب های کمیاب، از مراقبت بیشتر استفاده کنید. برای بهترین نتیجه، آن‌ها را در کاغذ بسته‌بندی نرم بپیچید و خودتان آن‌ها را در جعبه‌ای با ارزش ویژه نسخه‌های اول حمل کنید.

20 نکته ایمنی اسباب کشی: هنگام حرکت ایمن بمانید

مرحله 10. هنگام بارگیری جعبه های کتاب احتیاط کنید

کارتن اسباب کشی در تهران

وظیفه بارگیری جعبه های کتاب خود را در کامیون در حال حرکت یا در ماشین شخصی خود دست کم نگیرید. به عنوان یک قانون سرانگشتی، حتی زمانی که در یک قدمی پایانی برای عبور از خط پایان هستید، نباید گارد خود را پایین بیاورید.

در اینجا چند نکته ایمنی برای بارگیری کتاب های خود در یک وسیله نقلیه در حال حرکت آورده شده است:

همه جعبه‌های کتاب را در پایین کامیون پخش کنید تا خطر واژگونی ظرف پر از کتاب در حین حمل و نقل را از بین ببرید.

جعبه های کتاب را روی هم قرار ندهید . جعبه های پر از کتاب همیشه سنگین هستند و اگر به طور تصادفی واژگون شوند، ممکن است آسیب ببینند یا به سایر وسایل خانه در فضای ذخیره سازی خودرو آسیب برسانند. یا می توانند هر چیزی را که در زیرشان است خرد کنند.

با وجود این نکات عالی برای بسته بندی کتاب برای اسباب کشی، اگر هنوز شک دارید که ممکن است نتوانید کتاب های خود را به تنهایی بسته بندی و جابجا کنید، پس از بسته بندی ها و اسباب کشی های حرفه ای استفاده کنید تا از مجموعه کتاب های ارزشمند شما برای شما مراقبت کنند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments