نکات مهم برای اسباب کشی ارزان

ممکن است بارها شنیده باشید یا خوانده باشید که کل فرآیند خانه تکانی می تواند یک تجربه واقعاً استرس زا باشد – رویدادی پر از چرخش ها و پیچش های غیرمنتظره و آشفته که به ندرت قابل کنترل است.

و برای اینکه کارها حتی چالش برانگیزتر از آنچه واقعا هستند، حتماً باید از این واقعیت آگاه باشید که انتقال تمام دارایی های خود از یک خانه به خانه دیگر نیز یک تجارت نسبتاً گران برای شروع است.

هزینه های اسباب کشی بالا را به استرس اسباب کشی اضافه کنید و ترکیب خطرناکی به دست می آورید که باید با دقت زیادی از آن استفاده کرد. پس جای تعجب نیست که همه به شدت به دنبال ارزان ترین راه برای اسباب کشی در سراسر کشور هستند.

اگر خودتان در حال حرکت با بودجه هستید، یا می دانید یا مشکوک هستید که مسیر پیش روی شما چقدر دشوار خواهد بود. اما ناامید نشوید زیرا 13 نکته، ایده و ترفند ارزان برای اسباب کشی زیر با یک هدف طراحی شده است: کمک به شما برای جابه‌جایی با هزینه کمتر و در نتیجه صرفه‌جویی در پولی که به سختی در جابه‌جایی محلی یا بین‌المللی به دست آورده‌اید.

آماده اید تا یاد بگیرید چگونه ارزان جابه جا شوید؟

1. مخارج اسباب کشی خود را کنترل کنید

وقتی زمان پرداخت قبض اسباب کشی فرا می رسد، دانستن اینکه چگونه ارزان جابه جا شوید، برای شما بسیار مفید خواهد بود، اما کل ایده صرفه جویی در اسباب کشی باید در وهله اول از ایجاد بودجه اسباب کشی ناشی شود.

بودجه اسباب کشی شخصی به شما کمک می کند تا پول خود را به درستی بین وظایف پیش رو تقسیم کنید، و مهمتر از آن – زمانی که یک کار خاص به منابع مالی بیشتری نیاز دارد تا تکمیل شود، به شما هشدار می دهد. به این ترتیب، کنترل بسیار بهتری بر مخارج خود خواهید داشت و می‌توانید اصلاحات جزئی را اعمال کنید تا مطمئن شوید پولی که در ابتدا کنار گذاشته‌اید کافی است.

آیا می دانید : با استفاده از وانت بار تهران میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید؟

2. بهترین زمان برای اثاث کشی را انتخاب کنید

کارگر باربری

در مورد انتخاب تاریخ اسباب کشی خود نظر خاصی دارید، از این شانس منحصر به فرد به عنوان یکی از استراتژی های اصلی اسباب کشی ارزان خود استفاده کنید. اگر خیلی زود اسباب کشی خود را رزرو کنید، ممکن است اسباب کشی شما مایل باشد برای رزرو زودهنگام به شما تخفیف قیمت بدهد. اگر روز اسباب کشی خود را در فصل اسباب کشی بدون پیک (سپتامبر-مه) انتخاب کنید، احتمالاً یک معامله قاتل با حدود 20 تا 30 درصد تخفیف در نرخ استاندارد شرکت‌های حمل‌ونقل یا حتی بیشتر دریافت خواهید کرد.

یکی دیگر از نکات اقتصادی مناسب برای اسباب کشی یا باربری بین المللی این است که از برنامه ریزی تاریخ اسباب کشی خود در تعطیلات ملی، تعطیلات آخر هفته و آغاز و پایان یک ماه خودداری کنید.

3. برای صرفه جویی در زمان خود صرفه جویی کنید

ایده ها و ترفندهای اسباب کشی ارزان را از باربری ظریف بار دنبال کنید.

در زمان اسباب کشی چقدر توانستید در زمان صرفه جویی کنید؟

زمان پول است، موافق نیستید؟ احتمالاً ساده ترین ایده اسباب کشی ارزان قیمتی که می توانید هنگام اسباب کشی خانه به نفع خود استفاده کنید این است که زمان خود را به روشی هوشمندانه سازماندهی کنید تا در نهایت در زمان زیادی صرفه جویی کنید. و با آزاد کردن زمان بیشتر در برنامه خود، می توانید کارهای بیشتری انجام دهید یا حتی ممکن است یک دوره استراحت شایسته داشته باشید.

یک تقویم متحرک ایجاد کنید تا از هر ساعت هر روز به طور کامل استفاده کنید تا روز اسباب کشی شما را ناآماده نگیرد. به طور منظم با آن چک لیست متحرک خود مشورت کنید و در کمترین زمان ممکن با صرفه جویی در زمان در هزینه خود صرفه جویی کنید.

4. ارزان ترین نرخ های باربری تهران موجود را بیابید

هزینه اسباب کشی

چند راه خوب برای جابه‌جایی ارزان وجود دارد و ارزان‌ترین راه برای جابه‌جایی مسافت طولانی، یافتن و استخدام خدمات یک باربری مقرون‌به‌صرفه است. اکنون، بر کسی پوشیده نیست که گفتن آن بسیار ساده تر از انجام آن است، اما اگر تکالیف خود را به درستی انجام دهید، می توانید آن را انجام دهید.

برای شکار ماشین‌های حمل‌ونقل طولانی مدت با شهرت عالی سرمایه‌گذاری کنید، از هر یک از آنها تخمین دقیق قیمت را درخواست کنید، قیمت‌های اسباب کشی را با دقت مقایسه کنید و با شرکتی همراه شوید که بهترین شرایط را از نظر قیمت و خدمات اضافی ارائه کرده است.

مفید : چگونه بهترین باربری تهران را در نزدیکی خود پیدا کنم؟

5. وسایل کمتری را در سراسر کشور جابه جا کنید

از میان تمام نکاتی که ممکن است به دست آورید، بهترین توصیه برای صرفه جویی در پول مانند روز روشن است: فقط چیزهایی را که در آینده نزدیک دوباره استفاده خواهید کرد جابجا کنید و از شر چیزهایی که باقی مانده خلاص شوید. واقعاً بسیار ساده است – وزن کلی محموله شما تعیین می کند که در پایان چقدر باید بپردازید.

بنابراین، اگر بیش از یک سال است که از برخی اقلام استفاده نکرده‌اید یا وجود آنها را کاملاً فراموش کرده‌اید، چرا می‌خواهید برای ارسال به سراسر کشور به خانه‌ای دیگر هزینه بپردازید؟ اقلام ناخواسته خود را مرتب کنید، خانه خود را شلوغ کنید و فقط چیزهایی را که برای شما منطقی هستند بسته بندی کنید.

همچنین بخوانید : بهترین باربری تهران به شهرستان کدام است ؟

6. برای کسب درآمد اقلام ناخواسته خود را بفروشید

دانستن نحوه پس انداز کردن پول هنگام اسباب کشی خانه خوب است اما دانستن اینکه چگونه قبل از اثاث کشی پول درآورید حتی بهتر است. فقط باید در نظر داشته باشید که چیزهای ناخواسته خود را به پول نقد تبدیل کنید – پول اضافی که به ماجراجویی شما کمک می کند تا پایان موفقیت آمیزی داشته باشید.

هنگامی که تصمیم گرفتید چه چیزی را با خود ببرید، برای همه چیزهایی که پشت سر می گذارید، فروش حیاطی ترتیب دهید. همچنین، می‌توانید مواردی که دیگر مورد نیاز نیستند را به‌صورت آنلاین از طریق وب‌سایت‌های تخصصی مانند eBay، Craigslist یا آمازون بفروشید.

در هر صورت، از پول به دست آمده برای هزینه های اسباب کشی خود استفاده کنید.

7. جعبه ها و کارتن اسباب کشی را به صورت رایگان دریافت کنید

کارتن اسباب کشی

چگونه در خانه تکانی پول پس انداز کنیم؟

داشتن جعبه های متحرک رایگان خوب است، اما … می دانید.

شاید باورش برای شما کمی سخت باشد، اما بزرگترین هزینه شما هنگام بسته بندی خانه، جعبه های مقوایی خواهد بود. خبر خوب برای شما این است که از میان تمام نکات، ایده‌ها و ترفندهای ارزان قیمت، موردی که در مورد یافتن جعبه‌های اسباب کشی رایگان وجود دارد، عملاً کارآمد است.

شما مجبور نیستید برای جعبه های مقوایی خود هزینه ای بپردازید، حداقل برای همه آنها. ظروف مقوایی دست دوم خوب را از دوستانی که اخیراً به خانه خود اثاث کشی کرده اند تهیه کنید یا آنها را برای درخواست از مشاغل محلی تهیه کنید که به هر حال باید همه جعبه هایی را که به آنها نیاز ندارند بازیافت کنند. فقط به تمام پولی که از این راه پس انداز خواهید کرد فکر کنید!

جالب : 5 نکته برای برچسب زدن جعبه های متحرک مانند یک بسته بندی حرفه ای

8. برای اکثر مواد بسته بندی پولی پرداخت نکنید

در مورد نکات صرفه جویی در هزینه، آیا می دانستید که خانه شما احتمالاً مملو از وسایل بسته بندی است که می توانید به طور مؤثری از آنها به عنوان جایگزینی برای وسایلی که اسباب کشی ها می آورند استفاده کنید؟ آنها کیفیت بالایی مانند لوازم بسته بندی حرفه ای نخواهند داشت، اما حداقل 100٪ رایگان خواهند بود.

سبد، سطل، سطل زباله، چمدان، کشو و کیسه به عنوان ظروف متحرک، و پتو، ملحفه، حوله، جوراب و سایر تکه های لباس به عنوان مواد بسته بندی و بالشتک. همچنین، تا زمانی که از کاغذ روزنامه مستقیماً روی اقلام ظریف با سطح ظریف‌تر استفاده نکنید، می‌توانید از روزنامه‌ها به‌عنوان یک ماده بالشتک استفاده کنید.

همچنین ببینید : جدول زمانی بسته بندی شما برای اسباب کشی

9. تمام آنچه را که می توانید بسته بندی کنید

صرف نظر از اینکه هنوز به دنبال ارزان ترین راه برای حرکت در مسافت کوتاه هستید یا قبلا ارزان ترین راه را برای اسباب کشی مسافت طولانی پیدا کرده اید، این فرآیند دشوار بسته بندی است که بیشترین تفاوت را از نظر قیمت ایجاد می کند.

اگر اقلام خاص و با ارزشی ندارید که نیاز به خدمات بسته بندی فردی توسط بسته بندان حرفه ای داشته باشد (مثلا پیانو)، ممکن است سعی کنید خانه خود را خودتان (و البته چند دوست وفادار) بسته بندی کنید. اگر می‌توانید به نحوی برای بسته‌بندی‌های حرفه‌ای پولی نپردازید، مطمئناً در جابه‌جایی محلی یا بین‌المللی خود صرفه‌جویی می‌کنید.

خوب است بدانید : 9 اشتباه رایج در بسته بندی که نمی خواهید مرتکب شوید

10. یک حرکت خود را سازماندهی کنید

انبار لوازم منزل باربری شهرستان

هنگامی که با بودجه کم حرکت می کنید، نکته مهم این است که گزینه های حمل و نقل ارزان خود را بسنجید و گزینه ای را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد بیشترین صرفه جویی در هزینه را داشته باشید. با توجه به این واقعیت که هزینه اسباب کشی بین ایالتی به طور متوسط ​​حدود 4300 دلار است و متوسط ​​هزینه اسباب کشی درون ایالتی 2300 دلار است، بنابراین می توان نتیجه گرفت که روند اسباب کشی خانه یک امر نسبتاً گران است.

اگر می‌توانید به خانواده و دوستانتان به‌عنوان کمک‌کننده تکیه کنید، وسیله نقلیه متحرک با اندازه مناسب را تضمین کنید، و تصمیم بگیرید که فقط مقدار معقولی از وسایل خانه را با خود ببرید، در بیشتر موارد، ارزان‌ترین راه برای جابه‌جایی محلی سازماندهی و سازماندهی است. یک حرکت DIY برای سنین انجام دهید.

حتما بخوانید : 5 اشتباه اصلی که باید از آنها در باربری سعادت آباد اجتناب کنید

11. گزینه های اسباب کشی شغل خود را بررسی کنید

نکات صرفه جویی در حمل و نقل برای صرفه جویی در هزینه

تمام تلاش خود را بکنید که در طول حرکت خود صرفه جویی کنید.

اگر برای کار در سراسر کشور حرکت می کنید، شرکتی که در آن کار می کنید ممکن است مایل به پرداخت مبلغ مشخصی برای هزینه های اسباب کشی شما باشد. گاهی اوقات، شرکت شما ممکن است تصمیم بگیرد که تمام هزینه های اسباب کشی شما را پوشش دهد، که این سناریوی اسباب کشی شغلی ایده آل است.

در هر صورت، اگر به زودی جابه‌جا می‌شوید، فراموش نکنید که حداقل موضوع را مطرح کنید و سعی کنید در مورد جبران خسارت کامل یا جزئی هزینه اسباب کشی خود مذاکره کنید. پرسیدن دردسر نیست، درست است؟

12. ببینید آیا واجد شرایط کسر مالیات هستید یا خیر

اگر برای یک کار تمام وقت در سراسر کشور حرکت می کنید و محل کار جدید شما در کمتر از 50 مایلی خانه جدید شما قرار دارد، این امکان وجود دارد که واجد شرایط کسر مالیات خاص مربوط به بسته بندی، حمل و نقل و ذخیره سازی خود باشید. هزینه ها این یک پاداش پولی است که نباید از آن امتناع کنید، به خصوص زمانی که به شدت به دنبال ارزان ترین راه برای مهاجرت به خارج از ایالت هستید.

تمام رسیدها و مدارک خود را در رابطه با اسباب کشی بین کشوری نگه دارید و پس از ورود، با یک مشاور مالیاتی واجد شرایط تماس بگیرید تا واجد شرایط بودن کسر مالیات خود را بررسی کنید.

13. بلافاصله پس از حرکت صرفه جویی کنید

نیازی به گفتن نیست که اولویت اصلی شما هنگام اثاث کشی به خانه دیگری در نقطه ای دیگر از کشور استفاده از نکات ثابت شده حمل و نقل ارزان و ترفندهای صرفه جویی در پول است تا بیشترین تعداد اسکناس دلار را در کیف پول و حساب بانکی خود نگه دارید. با این حال، تلاش‌های شما برای ارزان‌تر کردن جابه‌جایی باید در دوره بلافاصله پس از انتقال نیز ادامه یابد. اگر نه، پس تلاش های واقعی شما برای یافتن ارزان ترین راه ها برای اسباب کشی در سراسر کشور ممکن است هدر رفته باشد.

در مقابل وسوسه شدید خرید چیزهای جدید برای خانه جدیدتان بلافاصله پس از اثاث کشی مقاومت کنید. آدرنالین انتقال موفقیت آمیز خانه ممکن است به راحتی شما را مجبور به خرج کردن بیش از حد کند. انجامش نده در عوض، کمی صبر کنید تا 101% مطمئن شوید که واقعاً به هر چیزی که قصد خرید آن را دارید نیاز دارید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments