نکات مهم اسباب کشی در روز های بارانی

اسباب کشی در روز های بارانی قطعاً یک سناریوی رویایی برای شما نخواهد بود. روند بیرون رفتن به اندازه کافی استرس زا است، بنابراین آخرین چیزی که می خواهید این است که مجبور باشید در روز اسباب کشی خود با هوای بارانی کنار بیایید.

متأسفانه هیچکس نمی تواند شرایط آب و هوایی را به هیچ وجه کنترل کند. در عوض، کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که پیش‌بینی آب و هوا را از نزدیک دنبال کنیم و به بهترین شکل ممکن برای اتفاق های مادر طبیعت آماده شویم.

مشکل اینجاست که داشتن آب و هوای بد در روز اسباب کشی در روز های بارانی شما نه تنها آزاردهنده است، بلکه می تواند خطرات غیرقابل پیش بینی زیادی را در مسیر به همراه داشته باشد. بسته به شدت باریدن باران در روز اسباب کشی، ممکن است مجبور شوید برای به حداقل رساندن خطرات هنگام اثاث کشی در یک روز بارانی اقدامات پیشگیرانه انجام دهید.

متأسفانه، مهم نیست که چقدر برای اثاث کشی آینده خود آماده شده اید، آب و هوای نامناسب همچنان می تواند شانس شما را برای داشتن یک اسباب کشی آرام از بین ببرد.

این نکات را برای اثاث کشی در باران رعایت کنید نه تنها برای خشک ماندن و خشک نگه داشتن وسایل خود، بلکه برای جلوگیری از تصادفات بد در روز اثاث کشی.

مراقب پیش بینی آب و هوا باشید

اثاث کشی در روز بارانی

به خاطر داشته باشید که باران در روز اثاث کشی کاملاً ممکن است، به خصوص زمانی که در فصول بارانی بهار و پاییز در حال اثاث کشی هستید. خبر خوب این است که در بیشتر موارد، باران در روز اسباب کشی باید دردسر زیادی ایجاد کند… مگر اینکه باران سیل آسا باشد که ساعت‌ها طول بکشد.

اغلب اوقات، مدتها قبل از اینکه بدانید آب و هوا در آن روز نقل مکان چگونه خواهد بود، در مورد تاریخ نقل مکان تصمیم گرفته اید. و این کاملاً طبیعی است با توجه به اینکه یک اسباب کشی مناسب خانه به روزها، هفته ها و در برخی مواقع ماه ها نیاز دارد تا آماده شود.

بنابراین، غیرممکن است که از قبل از وضعیت آب و هوا در Moving Day مطلع شوید، اما کاری که می توانید انجام دهید این است که با نزدیک شدن به روز اثاث کشی، پیش بینی آب و هوا را با علاقه بیشتر دنبال کنید.

کاربرد جعبه های پلاستیکی در اسباب کشی

ممکن است بپرسید برای چه؟

ایده اصلی دنبال کردن کانال هواشناسی این است که حداقل از چند روز قبل از وقوع باران شدید در روزی که تصمیم به نقل مکان گرفتید مطلع شوید. بیشتر، این در مورد کنترل کامل وضعیت اسباب کشی در روز های بارانی با تهیه یک طرح B در صورتی است که طرح A توسط باران شسته شود.

صبر کنید تا باران بند بیاید

چگونه در باران اثاث کشی کنیم

مسئله این است که شما ممکن است وقت نداشته باشید که یک رنگین کمان در آسمان ظاهر شود.

اگر انتظار می رود که باران تا چند ساعت دیگر متوقف شود، اثاث کشی در باران نباید مشکل جدی باشد. حتی اگر به طور کامل متوقف نشود، باران شدید ممکن است به یک نم نم باران خفیف تبدیل شود، بنابراین به شما امکان می دهد طبق برنامه ریزی به اثاث کشی خانه ادامه دهید.

باز هم، دنبال کردن ساعت به ساعت پیش‌بینی هوا می‌تواند به شما فرصتی عالی برای واکنش سریع در زمانی که شدت باران کاهش می‌یابد یا زمانی که آبی که از ابرها به پایین می‌ریزد برای مدتی متوقف می‌شود، به شما بدهد.

انتظار برای توقف باران تنها زمانی می تواند توصیه خوبی باشد که وقت خالی داشته باشید. با این حال، اگر واقعاً برای زمان تحت فشار هستید، ممکن است واقعاً این گزینه را نداشته باشید که فقط منتظر آن بمانید – در نهایت، ممکن است ساعت ها و ساعت ها باران ثابت باشد تا آسمان شروع به صاف شدن کند.

مبلمان خود را با ورق های پلاستیکی بپوشانید

حمل لوازم سنگین

اگر باران در پیش بینی و همچنین در هوای روز اثاث کشی وجود دارد و دیگر فرصت انتظار را ندارید، پس باید برنامه خود را ادامه دهید مگر اینکه باران سیل آسا باشد که در این صورت فقط باید منتظر بمانید. برای آن صبر کنید

اولین خط محافظتی در برابر باران خفیف تا متوسط ​​این است که وسایل مبلمان خود را با ورقه های پلاستیکی بپوشانید تا در حین بارگیری خیس نشوند. روکش پلاستیکی باید به خوبی انجام شود زیرا نسبتاً ارزان است و سطح عالی محافظت در برابر رطوبت را به شما می دهد.

اگر مراحل بسته بندی مبلمان را به درستی دنبال کرده اید، وسایل مبلمان شما باید از قبل در پتوهای باربری تهران پیچیده و محکم شده باشند. و اگر اینطور است، اضافه کردن یک لایه بیرونی دیگر از پوشش پلاستیکی باید به اندازه کافی آسان باشد و تضمین می کند که دارایی شما توسط تمام آبی که بیرون از خانه پایین می آید خراب نمی شود.

لوازم مورد نیاز جهت سته بندی اثاثیه

مطمئن شوید که جعبه های شما به اندازه کافی قوی هستند

هنگام بستن چمدان برای جابه‌جایی، یک قانون کلی که باید رعایت کنید – صرف نظر از اینکه در پیش‌بینی باران وجود دارد یا خیر – این است که از جعبه‌های مقوایی محکمی استفاده کنید که از چند قطره باران جدا نشوند.

در بهترین حالت، جعبه های باربری تهران کاملاً جدید را از یک خرده فروش معتبر خریداری خواهید کرد. بنابراین، شما همچنان می‌توانید از جعبه‌های مقوایی دست دوم برای کاهش هزینه‌های کلی استفاده کنید.

اگر می‌توانید به منبع پیش‌بینی آب‌وهوای منطقه خود اعتماد کنید و از روزها قبل به شما هشدار داده شده است که احتمال بارش باران در روز اسباب کشی شما بسیار زیاد است، پس باید وسایل خود را در سطل‌های پلاستیکی نگهداری کنید. چنین ظروف پلاستیکی ضد آب هستند و این تنها تضمینی است که پس از اسباب کشی وسایل خود را 100٪ خشک خواهید کرد.

جعبه های خود را تا حد امکان خشک نگه دارید

اثاث کشی در هوای بارانی

مطمئن شوید که جعبه های شما هنگام اثاث کشی در باران خشک بمانند.

در حالت ایده‌آل، همه یا بیشتر وسایل خود را در جعبه‌های پلاستیکی قرار می‌دهید تا در روز اسباب کشی خود از باران زیاد ناراحت نشوید. با این حال، چنین سناریوی بسته‌بندی تا حد زیادی غیر واقعی است، زیرا جعبه‌های پلاستیکی بسیار گران‌تر از جعبه‌های مقوایی هستند، به خصوص زمانی که موفق به دریافت جعبه‌های مقوایی رایگان شده‌اید .

بنابراین، وقتی بیرون باران شدید می‌بارد و زمان در حال سپری شدن است، کاری که می‌توانید انجام دهید این است که رول پلاستیکی را بردارید و شروع کنید به پیچیدن جعبه‌های مقوایی، یکی یکی. بله، چنین کاری زمان می برد، اما همچنین تضمین می کند که جعبه ها تا رسیدن به مقصد نهایی خشک و دست نخورده می مانند.

همچنین، هنگامی که جعبه‌های باربری تهران را روی دالی باربری تهران انباشته کردید، فراموش نکنید که یک پوشش پلاستیکی محافظ در بالای شمع قرار دهید تا هنگام بارگیری جعبه‌های روی هم خشک شوند.

چک لیست بسته بندی: جدول زمانی بسته بندی برای اسباب کشی

خانه را از آسیب آب محافظت کنید

برچسب گذاری

اثاث کشی در باران به راحتی می تواند به معنای فرش های ویران شده یا کف های چوبی آسیب دیده باشد، مگر اینکه هر کاری لازم است برای جلوگیری از آسیب نابهنگام آب به مکانی که در حال ترک آن هستید، انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که ورقه های محافظ فیلم پلاستیکی یا تکه های مقوای ضخیم را روی زمین در امتداد مناطق پرترافیک خانه قرار دهید. شما نباید اجازه دهید که تمام آب کفش های اسباب کشی ها به داخل خانه برود و به فرش خیس شود یا با کفپوش های چوبی تماس پیدا کند.

همچنین، هنگام اثاث کشی در هوای بارانی، فرش‌ها را در دو طرف هر در قرار دهید تا آب ورودی به خانه به حداقل برسد.

نحوه محافظت از کف و فرش هنگام اسباب کشی

کامیون را نزدیک پارک کنید

اگر تصمیم خود را گرفته اید که به تنهایی اثاث کشی کنید – یعنی بدون استخدام یک اسباب کشی – پس باید قبلاً یک کامیون باربری تهران اجاره کرده باشید و باید آماده بارگیری وسیله نقلیه با وسایل خود باشید.

اما تنها یک مشکل وجود دارد – بیرون باران شدیدی می بارد و شما وقت ندارید منتظر بمانید تا باران متوقف شود. خب چکاری باید انجام بدی؟

یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که وسیله نقلیه در حال اثاث کشی را تا حد امکان نزدیک درب جلو پارک کنید. صرف نظر از اینکه آن درب ورودی بخشی از یک خانه یا یک ساختمان آپارتمانی است – ایده این است که تا آنجا که شرایط اجازه می دهد فاصله کمی از در تا کامیون داشته باشید، بنابراین قرار گرفتن وسایل خود را در معرض آب ابری به حداقل برسانید.

10 نکته برای اجاره کامیون باربری تهران ظریف بار برای اسباب کشی DIY شما

حوله ها را برای دست دادن آماده کنید

هنگام جابه‌جایی خانه در باران، مهم نیست که چقدر مراقب خشک ماندن باشید، احتمالاً خیس خواهید شد.

یک قانون سرانگشتی خوب این است که حوله های دستی را آماده کنید تا به همه شرکت کنندگان در اثاث کشی تحویل دهید. البته لازم نیست چنین حوله‌هایی جدید باشند – آنها باید حوله‌هایی باشند که اگر تصادفاً خراب شوند برایتان مهم نیست.

همچنین، حوله‌های واقعا قدیمی را می‌توان به عنوان جایگزینی برای حصیر در به کار برد تا آب را قبل از وارد شدن به خانه در طول فرآیند اسباب کشی خیس کند.

کفش ضد آب و کت بارانی بپوشید

نکاتی برای اثاث کشی در باران

هنگام مواجهه با باران در روز اثاث کشی لباس مناسب بپوشید.

هنگامی که مطمئن شدید که دارایی شما به اندازه کافی در برابر باران محافظت می شود، وقت آن است که توجه خود را به خود معطوف کنید.

از نظر عملی، خیس شدن در هنگام بارگیری و تخلیه کامیون در هوای بارانی ایده بدی است، بنابراین اول از همه کفش های ضد آب بپوشید که پاهای شما را خشک نگه دارد. در صورت باران شدید، بهتر است چکمه‌های ضدآب بپوشید که به اندازه کافی عمیق باشند تا آب از بالا وارد نشود.

همچنین، پوشیدن یک کت بارانی را در بالای لباس خود در نظر بگیرید تا 100% از ریزش آب از آسمان در امان بمانید.

شماره تماس وانت بار تهران چند است؟

هنگام بارگیری کامیون مراقب قدم های خود باشید

بسته بندی وسایل شکننده

هنگامی که در روز اسباب کشی باران می بارد، هنگام حمل وسایل سنگین به بیرون از خانه نیز باید بسیار مراقب باشید. مشکل این است که وقتی آب با گرد و غبار و کثیفی که معمولاً در بیرون یافت می شود مخلوط می شود، لکه های نسبتاً لغزنده ای ایجاد می کند حداقل تا زمانی که گرد و غبار و کثیفی شسته شوند.

بنابراین، مطمئن شوید که مراقب قدم های خود در خارج از خانه باشید و با احتیاط قدم بردارید، به خصوص اگر تازه باران شروع به باریدن کرده است. همچنین، اطمینان حاصل کنید که هیچ برگ در مسیرهای بیرون وجود ندارد، زیرا برگ های خیس می توانند واقعاً خطرناک باشند.

هنگامی که در اطراف خانه اثاث کشی می کنید، سطوح صاف اضافی مانند کاشی های سرامیکی و کف چوبی صیقلی می توانند در اثر هرگونه گرد و غبار و آب روی آنها به شدت لغزنده شوند. برای جلوگیری از تصادف، چنین مناطقی را با مقواهای ضخیم یا پتوهای قدیمی بپوشانید تا کشش لازم را در غیرقابل پیش بینی ترین روز در اسباب کشی داشته باشید.

چگونه یک کامیون باربری تهران را مانند حرفه ای ها بسته بندی کنیم

بسیار با احتیاط رانندگی کنید

آیا باربری تهرانان زیر باران اثاث کشی خواهند کرد؟

رانندگی با کامیون باربری تهران اجاره ای در باران می تواند خطرناک باشد.

اثاث کشی به تنهایی همیشه خطرناک تر از استخدام اسباب کشی های با تجربه برای مراقبت از سخت ترین جنبه های اثاث کشی شما خواهد بود.

اثاث کشی بدون استخدام اسباب کشی به این معنی است که مجبور خواهید بود کامیون باربری تهران اجاره ای را به مقصد جدید برانید. و وقتی می‌خواهید با آن وسیله نقلیه بزرگ در باران شدید رانندگی کنید، همه چیز می‌تواند خیلی سریع خطرناک شود.

به یاد داشته باشید که با توجه به شرایط جاده در هوای بارانی، کامیون در حال اثاث کشی را بسیار با احتیاط و با احتیاط رانندگی کنید.

12 نکته برای رانندگی ایمن و بدون ریسک با کامیون اجاره ای

شرکت های باربری های معتبر و حرفه ای دریافت کنید

اثاث کشی در باران نه تنها ناخوشایند است، بلکه می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند، اگر سعی کنید کل اثاث کشی را به تنهایی مدیریت کنید. علاوه بر این، برخی از این مشکلات ممکن است به سرعت به مشکلات تبدیل شوند – از آسیب آب به وسایل شخصی و پوشش کف گرفته تا تصادفات بد به دلیل لغزنده بودن مسیرها.

اگر باران شدید پیش بینی می شود و نمی توانید اثاث کشی خود را به تعویق بیندازید، پس برای کمک به شما در فرآیند دشوار بارگیری کامیون در حال اثاث کشی در باران، نیروی کار را استخدام کنید. یا با خیال راحت یک شرکت اسباب کشی را استخدام کنید تا کنترل هر جنبه ای از خانه را برای شما به دست بگیرد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments