نکات اثاث کشی به خانه کوچکتر

اسباب کشی در مورد چیزهایی است که باید برنامه ریزی و پیش بینی شود. یکی از انواع خاص اسباب کشی که ممکن است به کمک بیشتری در مورد آن نیاز داشته باشید، اثاث کشی به یک خانه کوچکتر است. کوچک سازی دلایل خود را دارد .

شاید شما نتوانید با اجاره  یک خانه بزرگتر همراه شوید، ممکن است بخواهید پول پس انداز کنید،اثاث کشی به خانه کوچکتر یکی از اعضای خانواده شما در حال اثاث کشی کردن است و به خانه ای به این اندازه نیاز ندارید، ممکن است مقدار زیادی خانه جمع آوری کرده باشید. در هر صورت، اثاث کشی به یک خانه یا آپارتمان کوچکتر چالشی است که مایلیم به شما کمک کنیم.

نکاتی در مورد اثاث کشی به خانه کوچکتر

اثاث کشی به خانه کوچکتر

سخت ترین تصمیم در مورد چگونگی اثاث کشی به یک خانه کوچکتر با تعیین مواردی است که باید همراه داشته باشید . از یک طرف، یک حرکت می تواند نسبتاً پرهزینه باشد و گرفتن چیزهای کمتر باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

بهترین باربری تهران کدام است ؟

از سوی دیگر، ممکن است چیزهای زیادی وجود داشته باشد که بخواهید آنها را حفظ کنید زیرا برای آنها ارزش قائل هستید. بنابراین، چگونه می توانید تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید؟ برای پاسخ به این سوال سخت، یک ایده خوب این است که از بدیهی ترین چیزها شروع کنید .

چیزهایی که شکسته، پاره، فرسوده و غیره هستند. دور انداختن آنها – به شما بستگی دارد که آیا می خواهید آنها را دور بیندازید یا بازیافت کنید. بدون هیچ زباله ای در اطراف شما به راحتی می توانید در بین بقیه چیزهایی که باید انتخاب کنید، تعیین کنید.

باربری تهران

پس از آن تصمیم بگیرید که با بقیه وسایل خانه خود چه کنید. اگر چیزهایی دارید که بیش از چند سال از آنها استفاده نکرده اید، به احتمال زیاد هرگز آن را انجام نخواهید داد. شما باید برای هر باری که در خانه خود می‌پرسید بسته بندی کنید از خود بپرسید – آیا واقعاً به آن نیاز دارید ؟اثاث کشی به خانه کوچکتر

با گذشت زمان ممکن است چیزهایی را که می‌خواستید از « در هر صورت » استفاده کنید نگه می‌داشتید و اغلب این «مورد» هرگز اتفاق نمی‌افتد. اما این وسایل مدام فضای خانه شما را اشغال می کنند. به همین دلیل است که برای اهدای آن چیزها یا چه کسانی می توانید آنها را به همسایگان، دوستان و غیره بدهید، گزینه هایی را در نظر بگیرید.

البته یک امکان فروش متحرک است.در حیاط پشتی شما یا در گاراژ شما. مواردی را که می خواهید از شر آنها خلاص شوید را بفروشید و برای اسباب کشی خود کمی پول درآورید! شما همچنین وب سایت هایی مانند باربری الوبار و باربری ظریف بار ویا باربری شهرستان دارید که می توانید برای این منظور از آنها استفاده کنید.

کوچک سازی و بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

هنگام کوچک کردن، بسته بندی کنید تا به صورت انتخابی حرکت کنید. برای شروع، احتمالاً در خانه جدیدتان برای هر چیزی که اکنون دارید، جایی نخواهید داشت.

اقلامی که برای شما ارزش عاطفی بالایی دارند یا گران هستند و می خواهید نگه دارید ، باید جای جدید خود را در خانه بعدی شما پیدا کنند. آنها را کجا قرار خواهید داد؟

هنگام اثاث کشی به خانه کوچکتر، ممکن است فضایی برای هر چیزی که در خانه فعلی شما وجود دارد نداشته باشید. به همین دلیل است که می توانید از فضای ذخیره سازی برای چیزهای بیش از حد خود استفاده کنید .

این یک گزینه عالی است، فقط به یاد داشته باشید که وسایل خود را برای آن آماده کنیدو بعد از اینکه آنها را بسته بندی کردید، آنها را در یک اتاق / اتاق جداگانه در خانه خود برای انتقال به انبار قرار دهید. فضای ذخیره‌سازی برای چیزهایی که در مکان جدید شما جا نمی‌شوند نیز خوب است. هنگامی که پلان زمین خود را آماده کردید، مبلمانی وجود خواهد داشت که برای آن جا ندارید، بنابراین باید به نوعی با آن کنار بیایید. ذخیره سازی می تواند آخرین راه حل شما باشد زیرا هزینه دارد و در نهایت باید بفهمید که با اقلامی که در آنجا قرار داده اید چه کاری انجام دهید. می توانید مدتی بعد از آنها استفاده کنید یا آنها را در انبار نگه دارید تا زمانی که موفق به فروش آنها شوید.

اما بسته بندی اثاثیه منزل، شاید می توانید از دوستان، همسایگان یا اقوام بخواهید که این اقلام را برای شما نگه دارند تا زمانی که خریدار برای آنها پیدا کنید.

در مرحله بعد، هنگامی که به کوچک کردن فکر می کنید، بهترین کمک و توصیه ای که می توانید برای هدایت شما در این حرکت دریافت کنید، از سوی اسباب کشی ها است . حرفه ای ها بهتر می دانند که چگونه شما را به خانه جدید و کوچکتر خود به طور موثر منتقل کنند. یک شرکت می تواند همزمان اسباب کشی و ذخیره سازی شما را انجام دهد.

چند نکته مهم اثاث کشی به سویت ها

اگر اسباب کشی ها سازماندهی اسباب کشی شما را انجام دهند، به سرعت وسایل شما را بسته بندی می کنند و مراقبت ویژه ای از اقلام شکننده ، عتیقه جات و سایر کالاهای ظریف خانگی شما خواهند داشت. حتی زمانی که خانه خود را کوچک می کنید، هنوز هم ارزش دارد که در مورد دریافت کمک حرفه ای فکر کنید زیرا مزایای زیادی دارد.

به عنوان آخرین نکته، به یاد داشته باشید که به دنبال جنبه های مثبت حرکت خود باشید – شغل جدید، دوستان، همکاران و غیره که همه در انتظار شما هستند تا از آنها لذت ببرید! حرکت به یک مکان کوچکتر ممکن است به نظر یک متکار استرس زا برای انجام دادن به نظر برسد، زیرا شما محدودیت بیشتری برای کارهایی دارید که می توانید انجام دهید.

اما به هر حال، تمام تلاش خود را بکنید تا چیزهای خوبی را در مورد تغییری که در حال انجام آن هستید بیابید و مطمئناً این گذار برای شما استرس کمتری خواهد داشت.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments