نقش کارتن اثاث‌کشی در بسته بندی

گاهی اوقات کمی بیشتر از آنچه دوست دارید زمان می‌برد. ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که لازم نیست به شرطی که فکر می‌کنید یا به همان سختی کارکنید.

امروز ما به شما نکاتی را در مورد بسته‌بندی ارائه خواهیم داد که باعث می‌شود شما در مکان جدید خود به سرعت احساس راحتی کنید. 

خانه جدید را تمیز کنید

این کار را انجام دهید یا هزینه انجام آن را پرداخت کنید  یعنی با یک شرکت خدمات منزل تماس بگیرید ، دانستن اینکه خانه جدید شما به‌دلخواه تمیز شده است ، خیال شما را راحت می‌کند. و بعد از تنظیم موارد و چیدمان اثاثیه، مجبور نیستید بعداً این کار را انجام دهید ، ساده‌تر و سریع‌تر است.

دست‌شویی‌ها و سپس آشپزخانه و سپس تخت‌ها را اول راه‌اندازی کنید.

کارتن اثاث‌کشی

این بهترین سفارش برای اثاث‌کشی است. شما می‌خواهید در سرویس بهداشتی خود همه ملزومات وجود داشته باشد: دستمال توالت ، حوله ، مسواک ، صابون ، وسایل ضروری دوش و غیره. 

آشپزخانه شما باید محل بسته‌بندی بعدی شما باشد. ماکروویو ، ساندویچ ساز و دستگاه قهوه ساز را آماده استفاده کنید. شما به آن‌ها احتیاج خواهید داشت ماکروویو ممکن است نیاز شما در طی چند روز آینده باشد ، بنابراین مطمئن شوید که آن را راه‌اندازی می‌کنید. تمام مواد غذایی و ظروف باید خیلی زود بچینید زیرا امکان شکستن آن‌ها زیاد است(بلافاصله از بین می‌روند) ، و اگر وسایل تمیزکاری خود را در آشپزخانه خوددارید ، از قرارگیری آن‌ها اطمینان حاصل کنید. می‌توانید وسایل آشپزخانه و قابلمه‌های کوچک‌تر را اول دم دست بزارید. 

بعد از آماده شدن وسایل موردنیاز حمام و آشپزخانه ، تخت‌ها را مرتب کنید. هیچ‌چیز به‌اندازه یک خواب راحت  در رختخواب گرم خود در آن شب ، شما را خوشحال نخواهد کرد. روتختی و ملحفه‌های موردنیاز تخت خواب را بیرون بیاورید  و برای یک خواب عالی شبانه آماده شوید. 

کارتن های اثاث‌کشی‌ را در جای خود قرار دهید 

چالش های اثاث کشی

قبل از اینکه کارتن اثاث‌کشی‌های اثاثیه را کنید ، از کارگران باربری تهران  بخواهید کارتن اثاث‌کشی‌ها را به اتاق‌های مناسب منتقل کنند یعنی اتاق‌هایی که وسایل موردنیازشان در کارتن موردنظرتان است. با این کار خیالتان راحت است که یک اتاق آشفته و پر از هرج‌ومرج و پر از کارتن اثاث‌کشی تا آنجا که چشم می‌بیند ندارید. همچنین این کار سالی بچه‌ها را تشویق می‌کند تا درزمینهٔ بسته‌بندی اتاق‌خواب خودکار کنند شما نیز اجازه دهید تا بچه‌ها در امر چیدن وسایل بی‌خطر به شما کمک کنند. 

کارتن اثاث‌کشی بسته‌بندی استفاده‌شده را سازمان‌دهی کنید

پس از باز شدن کارتن اثاث‌کشی‌ها و بیرون آوردن وسایل ، کارتن اثاث‌کشی‌ها را خراب کنید (مراقب باشید ، زیرا می‌توانید کارتن اثاث‌کشی‌هایی را که در شرایط خوبی نگهداری می‌شوند مجدداً استفاده کنید یا اهدا کنید) و از یک کیسه زباله بزرگ سیاه و سفید برای بسته‌بندی حباب و کاغذ استفاده کنید. با این کار از شلوغی اتاق‌ها جلوگیری می‌کنید. 

به یاد داشته باشید ، کاغذ بسته‌بندی و بسته‌بندی حباب دار نیز بهترین انتخاب برای بسته‌بندی اثاثیه منزل هستند و همچنین برای تهیه آن‌ها باید کلی هزینه کنید ، اهدای آن‌ها با کارتن اثاث‌کشی‌ها بعد از اتمام کار اثاث‌کشی خودتان یک حرکت خوب است. بازیافت مواد بسته‌بندی که قابل‌استفاده مجدد نیستند را در نظر بگیرید.و سعی کنید از همان ابتدا زباله‌هایتان را تفکیک کنید. 

از نورپردازی خود مراقبت کنید

اگر در ساعات روزبه مکان جدید خود برسید و بررسی نکنید که آیا لامپ‌ها و یا نور مخفی‌های سقفی کار می‌کنند ، ممکن است هنگام تاریک شدن هوا وقتی  به مشکل بخورید. راه‌اندازی لامپ‌ها و اطمینان از داشتن نور کافی و راحتی و گرمای فضای جدید شما را فراهم می‌کند. 

از دوستان و خانواده دعوت کنید تا به شما در باز کردن کارتن اثاث‌کشی بسته‌بندی کمک کنند

نوسازی خانه

در کار چیدمان داخلی و باز کردن بسته‌بندی از دوستان و یا آشنایان و سایر اعضای خانواده‌ی خود کمک بگیرید. هنگام کار و چیدمان وسایل در خانه‌ی جدید هنگامی‌که زندگی جدید خود را در خانه جدید خود شروع می‌کنید ، مقداری موسیقی ، غذا و خنده باهم داشته باشید حتی اگر دوستانتان و یا پدربزرگتان مشکل دارد و نمی‌تواند کاری انجام دهد او را دعوت کنید چون وجودش گرمی‌بخش جمعتان میشِ. او می‌تواند روی مبل بنشیند و کارگردانی کند ، به شرط آنکه داستان‌های خوبی نیز تعریف کند. 

روزهای بسته‌بندی سریع‌تر سپری می‌شوند ، استرس شما کمتر می‌شود و حتی ممکن است با کمک کسانی که دوستشان دارید سرگرم‌کننده باشید. 

بنابراین با کارتن اثاث‌کشی ، شروع به بسته‌بندی کنید 

بسته‌بندی می‌تواند وجود داشته باشد و راه‌اندازی خانه جدید شما نیازی به استرس ندارد. برای وقتتان برنامه‌ریزی کنید ، اما وقتی جنب و جوش بیشتری پیدا کردید ، قبل از اینکه بدانید تمام می‌شود. استفاده از این نکات به نظم و ترتیب شما کمک می‌کند ، که هنگام اثاث‌کشی همیشه یک ضرورت است. 

با باربری تهران الوبار تماس بگیرید

باربری الوبار

اگر حوصله‌ی دردسر را ندارید و یا اصلاً وقت انجام دادن اثاث‌کشی و اسباب‌کشی را ندارید می‌توانید با کارشناسان باربری تهران الوبار تماس گرفته و علاوه بر مشاوره رایگان درخواست خدمات بسته‌بندی و اثاث‌کشی و حتی چیدمان مقصد را به ثبت برسانید. . 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments