مقدار و نوع وسایل لازم جهت بسته بندی اثاثیه منزل

مواردی وجود دارد که باید هنگام بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در تهران در نظر بگیرید. به همین دلیل است که ما لیستی از مواد و وسایل اسباب کشی در تهران را که برای آسان‌تر کردن کارها نیاز دارید، تهیه می‌کنیم.

1. جعبه ها و یا کارتن اسباب کشی

اینها مهمترین وسایل لازم جهت بسته بندی هستند. می توانید کارتن اسباب کشی بخرید یا جعبه های پلاستیکی را که مخصوص اسباب کشی در تهران ساخته شده اند اجاره کنید. اگر قصد خرید کارتن اسباب کشی را دارید، به خاطر داشته باشید که باید در اندازه های مختلف، از جعبه های کوچک، متوسط، بزرگ تا بسیار بزرگ و کمد لباس بخرید.

2. نوار بسته بندی اثاثیه منزل وسایل لازم جهت بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل ضروری است، بنابراین مطمئن شوید که مقدار زیادی از آن را دارید، زیرا می خواهید از آن برای ساخت جعبه ها و مهر و موم کردن آنها نیز استفاده کنید. در بسته بندی انواع مختلفی دارد، اما توصیه می کنیم یکی از آنها را بخرید که بادوام ترین باشد.

پیشنهاد به صرفه: اگر اثاثیه کمی برای جا به جایی و اسباب کشی دارید می توانید از خدمات وانت بار تهران استفاده نمایید تا هزینه زیادی را برای اثاث کشی پرداخت نکنید.

3. کاغذ بسته بندی و بسته بندی حباب دار

بیمه باربری و اسباب کشی

اگر می خواهید ارزان تر بروید سراغ کاغذ بسته بندی بروید. این برای بسته بندی اقلام شکننده نیز خوب است، فقط مطمئن شوید که مقدار زیادی در جعبه های خود اضافه کرده اید.

اگر پول مشکلی نیست، به سراغ پوشش حباب دار یا حتی هر دو بروید. استفاده از روکش حبابدار برای محکم کردن اقلام شکننده و مهم و ایجاد ثبات و بالشتک اضافی با کاغذ.

یک جایگزین عالی این است که از لباس های قدیمی که در اطراف و بین وسایل شکننده خود پیچیده شده اند (مانند بشقاب ها، گلدان ها و غیره) استفاده کنید. این ممکن است در صورت داشتن بودجه کمی در هزینه شما صرفه جویی کند.

4. روکش پلاستیکی وسایل لازم جهت بسته بندی

این 100٪ ضروری نیست، اما به نگه داشتن اقلام هم اندازه کمک می کند، مانند قرار دادن بشقاب ها در کنار هم تا جابجا نشوند. همچنین می توانید از آن برای محکم کردن بطری های باز شده که هنوز مایعات در آنها وجود دارد استفاده کنید. یک رول بسته بندی پلاستیکی بسیار ارزان است و ممکن است در شرایط خاصی مفید باشد.

بهترین باربری تهران : باربری تهران الوبار یکی از معتبر ترین شرکت های باربری و حمل اثاثیه در تهران است که در کلیه مناطق دارای شعبه فعال می باشد.

5. کیسه های پلاستیکی

وسایل لازم جهت بسته بندی

کیسه‌های پلاستیکی برای نگه‌داشتن چیزهای کوچک در داخل آن‌ها عالی هستند که در غیر این صورت ممکن است از بین بروند. بنابراین یک رول کیسه پلاستیکی کوچک بخرید و این باید برای تمام دارایی های کوچک شما کافی باشد.

6. برچسب ها و برچسب ها

از برچسب‌ها و برچسب‌ها روی جعبه‌ها و لوازم خود استفاده کنید تا بدانید کجاست. شارپی را فراموش نکنید!

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments