مشاوره اسباب کشی رایگان

ما در باربری الوبار می دانیم که دریافت یک مشاوره اسباب کشی دقیق برای شما مهم است، به همین دلیل در زیر مراحل لازم را توضیح خواهیم داد که به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از قیمت خود ببرید.

اکثر شرکت های باربری شخصی را منصوب می کنند تا شما را در نظرسنجی اثاث کشی راهنمایی کند. این به آنها کمک می کند تا تمام جزئیات لازم را بدانند تا دقیق ترین مشاوره اسباب کشی را به شما ارائه دهند.

در زیر تمام اصول اولیه را خلاصه کرده ایم:

1. همه چیز را به مشاوره اسباب کشی بگویید

توصیه می شود همه مواردی را که می خواهید جابجا شوند به مشاور بگویید. کابینت یا انباری بزرگ را به او نشان دهید و زیرزمین، سوله یا گاراژ خود را فراموش نکنید.

گیاهان نیز موردی هستند که بسیاری از مردم آن را فراموش می کنند، اما مهم هستند، همچنین هر گونه مبلمان یا زیور آلات باغی که به طور طبیعی بر فضای مورد نیاز وسیله نقلیه مورد استفاده شرکت تأثیر می گذارد.

در اینجا ممکن است بخواهید تمام نقاط دسترسی موجود را نیز مورد بحث قرار دهید تا ببینید آیا خدمه می توانند از آنها برای خارج کردن وسایل شما با خیال راحت استفاده کنند.

2. در مشاوره اسباب کشی برای پاسخ به سوالات زیر آماده باشید

مشاوره اسباب کشی

برای اینکه مشاور باربری تهران یا ساقدوش بار تخمین بزند که چقدر کار باید انجام شود، سوالات زیر را از شما می پرسد:

بودجه شما چقدر است؟

گاهی اوقات بودجه مشتری با بودجه مورد نیاز برای حذف کامل متفاوت است. اگر چنین است، مهم ترین موارد را در اختیار مشاور قرار دهید و اگر وسایلی وجود دارد که می توانید خودتان آن ها را جابجا کنید، با مجری هماهنگ کنید.

آیا متوجه شده اید که دقیقا چه زمانی می خواهید اسباب کشی کنید؟

در اینجا انعطاف پذیری کلیدی است. برخی از شرکت‌ها قیمت‌های متفاوتی را برای زمان‌های مختلف ارائه می‌کنند، زیرا برنامه‌شان کمتر مشغول است. سایرین، مانند باربری تهران الوبار و یا اطلس بار ، در صورت تغییر غیرمنتظره تاریخ انتقال اصلی شما، زمان‌بندی مجدد را رایگان ارائه می‌دهند.

آیا وسایل شما کل یک کامیون مسقف باربری را پر می کند؟

باربری تهران به شهرستان

اگر مقدار کمی اقلام دارید، شرکت حمل‌ونقل ممکن است به شما پیشنهاد استفاده از خدمات با بار جزئی را بدهد، به این معنی که اقلام شما با وسایل دیگر مشتریان که قرار است در همان منطقه تحویل داده شوند، بارگیری می‌شوند. این روش معمولاً در چنین شرایطی انجام می شود زیرا مشتریان هزینه های عملیاتی باربری را به اشتراک می گذارند و آن را به راه حل ارزان تری برای شما تبدیل می کند.

آیا می خواهید این اسباب کشی در آخر هفته انجام شود؟

تعطیلات آخر هفته ممکن است کمی گران تر باشد زیرا شرکت های اثاث کشی مجبورند برای ساعات کاری آخر هفته دستمزد بیشتری به کارمندان خود بپردازند. اگر بودجه کمی دارید، روزهای کاری هفته را هدف قرار دهید.

تاریخ تکمیل چه زمانی است؟

فرض کنید می خواهید اقلام خود را جمعه آینده جابجا کنید، زیرا آخرین روزی است که هنوز صاحب خانه هستید. آیا هنوز کلید خانه جدید را دارید؟ اگر این کار را نکنید، تاریخ تکمیل نمی تواند با تاریخ بارگیری یکسان باشد. این بدان معنی است که شما نیاز به ذخیره سازی دارید و شرکت اثاث کشی باید آن اقلام را تا زمانی که به محل اقامت جدید خود دسترسی پیدا کنید نگه دارد.

نکته : برای حمل بار به شهرستان می توانید از خدمات باربری شهرستان الوبار استفاده کنید.

3. مشاوره اسباب کشی در مورد هر گونه خدمات اضافی به آنها بگویید

کارگر باربری الوبار

در اینجا چند نمونه از خدمات اضافی وجود دارد که باید به آنها اشاره کنید:

  • جعبه و کاغذ بسته بندی
  • انبار نگهداری برای اثاثیه  شما
  • خدمات مونتاژ و جداسازی قطعات
  • اقلام خاص (نیاز به بسته بندی و بوکس مخصوص دارد)

اینها همه مراحل مهمی هستند که باید هنگام تماس با یک شرکت باربری در نظر بگیرید تا آنها بتوانند یک مشاوره اسباب کشی دقیق و متناسب با نیازهای شخصی شما به شما ارائه دهند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments