لیست لوازم مورد نیاز بسته بندی

وقتی نوبت به اسباب کشی وسایل می رسد ، جعبه های مقوایی و نوار بسته بندی فقط نوک کوه یخ است.

چیزهای زیادی وجود دارد که هنگام حمل وسایل برای اسباب کشی و همچنین در روز اثاث کشی به آنها نیاز دارید و همه آنها خیلی واضح نیستند. برای کمک به شما ، ما لیستی جامع از تمام وسایل در حال اسباب کشی و تجهیزات اسباب کشی را که می خواهید برای حرکت بعدی خود در نظر بگیرید تهیه کرده ایم – بعضی از آنها ضروری است ، بعضی از آنها نیز بسیار عالی هستند.

لوازم بسته بندی

جعبه ها. جعبه های مقوایی را بخرید یا جعبه های پلاستیکی اثاث کشی را برای نگهداری همه وسایل خود اجاره کنید. اگر با مقوا می روید ، در این صورت شما به اندازه های مختلفی از جمله جعبه های کوچک ، متوسط ​​، بزرگ ، خیلی بزرگ و کمد لباس احتیاج خواهید داشت. ( برای برآورد تعداد جعبه های مورد نیاز خود از ماشین حساب بسته بندی ما استفاده کنید.) اگر قصد دارید سطل های پلاستیکی را برای بسته بندی اجاره کنید ، تا آنجا که می توانید موجودی کاملی از آن را در اختیار شرکت اجاره ای خود قرار دهید تا مطمئن باشید شما به اندازه کافی

چسب بسته بندی

 نوار بسته بندی با کیفیت و مقدار زیادی از آن را خریداری کنید. شما برای جعبه های ساختمانی و هم مهر و موم کردن آنها پس از پر شدن به آن احتیاج دارید ، بنابراین از نوار بسته بندی فروشگاه دلار صرف نظر کنید و کمی روی نوار مقاوم تر بپاشید. به احتمال زیاد به بیش از آنچه فکر می کنید نیز نیاز دارید ، بنابراین فقط برای ایمن بودن یک یا دو عدد رول اضافی بخرید.

کاغذ بسته بندی

لوازم بسته بندی

 شما می خواهید مقدار زیادی کاغذ بسته بندی برای بسته بندی وسایل شکننده و یا تیز در داخل و همچنین ایجاد بالشتک و ثبات بیشتر در جعبه ها داشته باشید. فقط کاغذ بسته بندی را خریداری کنید که فاقد جوهر باشد ، زیرا این جوهر می تواند از وسایل شما خونریزی کند.

پوشش پلاستیکی

 نیازی به خرید بسته بندی پلاستیکی مخصوص اسباب کشی در باربری شهرستان ندارید ، اما باید حداقل یک رول پلاستیک محکم داشته باشید که بتوانید از آن برای بسته بندی موارد خاص استفاده کنید. مخصوصاً برای جمع کردن وسایل مشابه (آن دسته از بشقاب ها را بپیچید تا همه جا به دور آنها جابجا نشوند) و جلوگیری از نشت بطری مفید است (درب بطری ها را با مایعات درون آن بردارید ، یک لایه بسته بندی پلاستیکی بمالید و پیچ کنید) کلاه دوباره روشن شود).

بالشتک حبابی

 برای بسته بندی وسایل شکننده اضافی مانند وسایل ساخته شده از شیشه ، سرامیک و پرسلن از این ماده استفاده کنید. همچنین می توانید از آن برای تهیه بالشتک مورد نیاز اطراف موارد بعد از قرار دادن در جعبه استفاده کنید.

کیسه های پلاستیکی

 کیسه های کوچک پلاستیکی ساندویچی برای ذخیره وسایل کوچکی که ممکن است در غیر این صورت گم شوند ، خارق العاده است. با استفاده از آنها پیچ هایی را که هنگام جدا کردن مبلمان از بین می برید و همچنین قطعات کوچک دیگر در اطراف خانه را که به راحتی جا نمی شوند ، نگه دارید. حتماً بر روی هر کیسه قطعات برچسب گذاری کنید تا بدانید که این قطعات به چه دردی می خورند.

مجموعه ابزار 

صحبت از تجزیه مبلمان ، شما می خواهید ابزارهای اساسی لازم برای این کار را بدست آورید (اگر قبلاً آنها را ندارید). یک پیچ گوشتی و آچار با طیف سر باید کافی باشد. ابزارهای خود را نیز مفید نگه دارید ، زیرا ممکن است در روزهای اثاث کشی به آنها نیاز داشته باشید.

برچسب ها و / یا نشانگرها

 وقتی نوبت به برچسب زدن لوازم می رسد ، می توانید روی جعبه های دارای نشانگر دائمی برچسب بزنید یا از برچسب و نشانگر استفاده کنید (اگر از سطل های پلاستیکی استفاده می کنید ، با گزینه دوم همراه شوید). همچنین می توانید از برچسب های کدگذاری شده رنگی استفاده کنید که به شما بصیرت فوری می دهد که یک جعبه باید در چه اتاق قرار بگیرد.

اسباب کشی لوازم بسته بندی روزانه

هزینه اسباب کشی

کامیون اجاره ای  یا وانت بار تهران اگر برای اسباب کشی کار نمی کنید ، احتمالاً باید اجاره کامیون کنید . اطمینان حاصل کنید که کامیون اثاث کشی را در اندازه مناسب انتخاب کرده و از چند شرکت مختلف اجاره ای قیمت دریافت کنید تا مطمئن باشید بهترین قیمت ممکن را دریافت می کنید.

عروسک چند نوع مختلف عروسک وجود دارد که می تواند حرکت شما را بسیار آسان کند: عروسک های لوازم خانگی ، عروسک های مبلمان و عروسک های لوازم خانگی (که گاهی کامیون دستی نیز نامیده می شوند). آنها برای کمک به شما در اسباب کشی جعبه های سنگین و مبلمان بزرگ از خانه به کامیون و بازگشت دوباره ایده آل هستند.

پد مبلمان / پتوهای اثاث کشیاینها به مسافرت شما کمک می کند تا سفری به خانه جدیدتان داشته باشید. در نظر بگیرید که چه کالاهایی قبل از اجاره یا خرید آنها از این بالشتک اضافی بهره مند می شوند تا بتوانید مقدار مناسب را دریافت کنید.

تسمه های بالابر. باربری تهران های DIY می خواهند در چند مجموعه بند بلند کننده سرمایه گذاری کنند ، که وزن را به طور مساوی تری توزیع می کند تا بتوانید وسایل بی قاعده مانند مبلمان بزرگ و وسایل بزرگ را بلند کنید.

بندهای باری تسمه های باری که بند ایمنی نیز نامیده می شوند ، به ایمن سازی وسایل داخل کامیون کمک می کنند تا جابجا نشوند.

تریلر اسباب کشی کامیون کافی نیست؟ تریلی تهیه کنید تا بتوانید با خیال راحت وسایل پشت ماشین خود را بکسل کنید.

رمپ اکثر کامیون های اجاره ای دارای رمپ هستند ، اما اگر کامیون دوست خود را قرض می گیرید یا از کامیون خود استفاده می کنید ، نمی توان همین حرف را زد. فشار دادن چیزی سنگین به بالا و پایین یک سطح بسیار ایمن تر از تلاش برای بلند کردن آن است ، بنابراین داشتن یک سطح شیب دار چیز خوبی است.

سوالات متداول در مورد اسباب کشی لوازم بسته بندی

شما می دانید که چه مواردی را باید در لیست خرید خود قرار دهید ، اما در مورد بهترین روش ها برای به دست آوردن همه چیزهایی که نیاز دارید ، چه می کنید؟ در اینجا برخی از متداول ترین س questionsالاتی که در مورد تهیه لوازم اثاث کشی مشاهده می کنیم آورده شده است.

آیا می توانم اسباب کشی را اجاره کنم؟

شرط می بندی! اقلام بزرگ بلیط مانند کامیون های دستی ، پتوهای اثاث کشی ، تریلر و موارد دیگر در بسیاری از مکان ها ، از جمله فروشگاه های بهسازی منزل مانند Home Depot و Lowe’s ، شرکت های اجاره کامیون ، شرکت های ذخیره سازی و شرکت های اثاث کشی برای اجاره در دسترس هستند . ما به کجا و چگونگی اجاره وسایل حمل و نقل در اینجا می پردازیم .

چگونه می توانم در خرید لوازم بسته بندی صرفه جویی کنم؟

باربری هفت تیر

علاوه بر صرفه جویی در هزینه با اجاره به جای خرید کالاهای خاص ، می توانید با انتخاب راهبردی در مورد بسته بندی تجهیزات ، پس انداز کنید. در مورد چگونگی صرفه جویی در هزینه بسته بندی وسایل ضروری در ادامه مطلب بخوانید تا درنهایت بیش از آنچه لازم دارید هزینه نکنید.

بدون چه وسایل اثاث کشی می توانم انجام دهم؟

خبر خوب: اگر در حال استخدام اسباب کشی های حرفه ای هستید ، دیگر لازم نیست نگران هیچ یک از موارد اثاث کشی روز ذکر شده در بالا باشید. برای اطمینان از محافظت از وسایل شما ، باربری تهران و اتوبار ظریف بار ها همه چیز را در دست خواهند داشت و همچنین موارد لازم برای بلند کردن و حمل وسایل را نیز در اختیار خواهند داشت. در مورد بسته بندی وسایل ، در صورت خلاقیت می توانید از بعضی از وسایل صرف نظر کنید – به عنوان مثال به جای کاغذ بسته بندی اضافی از حوله ، ملافه و سایر ملحفه ها برای کوسن زدن وسایل استفاده کنید.

در مورد بسته بندی لوازم چطور؟

وقتی نوبت بسته بندی فراتر از برش جعبه یا قیچی برای برش نوار بسته بندی است ، نیازی به موارد زیادی نخواهید داشت. برای مقابله با همه مواد بسته بندی هنگام شروع باز کردن و عبور از جعبه ها ، یک رول کیسه زباله نیز با خود داشته باشید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments