لوگو جدید باربری الوبار

همان‌گونه که میدانید باربری تهران یا همان باربری الوبار سال‌ها فعالیت خود را درزمینهٔ حمل‌ونقل بار و اثاثیه در تمام نقاط تهران به انجام رسانده است و این وظیفه اساسی هنوز توسط اتوبار تهران و اتوبار الوبار در حال انجام است. این شرکت بنا به نیاز شهروندان مناطق مختلف تهران و در جهت حفظ ارزش و شهرت خود و البته احترام به مشتری روزبه‌روز بر خدمات حمل‌ونقل بار و اثاث‌کشی خود افزوده و می‌افزاید که این رویکرد همچنان در الوبار رویکردی اصلی و اساسی است.

تنوع در ارائه خدمات باربری و جلب رضایت مشتری از مهم‌ترین مؤلفه‌های شهرت و حسن انتخاب مشتریان این باربری بوده و است. این شرکت همیشه سعی داشته تا خدمات حمل‌ونقل و باربری خود را آبستن تغییراتی به‌روز و البته کاربردی نماید.

نشان قبلی باربری الوبار

باربری الوبار قریب بر 13 سال فعالیت خود با نام باربری الوبار و اتوبار الوبار با آرم و نشان الوبار شناخته‌شده است. به‌گونه‌ای که نشان الوبار نماد اطمینان و اعتبار در حمل‌ونقل بار بوده و هست. نماد الوبار برای بسیاری از شرکت‌های معتبر و شناخته‌شده‌ای که ما را برای انجام خدمات باربری و حمل مرسولات خود و حتی مشتریان ثابت و متغیری که قصد اثاث‌کشی و اسباب‌کشی داشته‌اند شناخته‌شده است این نماد به شکل زیر است.

لوگو جدید باربری الوبار

اما امروز با تصمیم تیم مدیریتی باربری الوبارنشان قدیم خود را به لوگو جدید باربری الوبار به شکل زیر تغییر داده است.

از این پس شما مشتریان عزیز باربری و اتوبار الوبار اگر نماد و لوگو جدید باربری الوبار را مشاهده کردید می‌توانید مطمئن باشید که تمام خدمات حمل‌ونقل بار شما به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments