لوازم مورد نیاز اسباب کشی (مختصر و مفید)

هنگام جمع آوری وسایل برای اسباب کشی باید به نکاتی توجه کنید. به همین دلیل است که ما لیستی از مواد و لوازم مورد نیاز را برای سهولت کار ارائه می دهیم.

1. جعبه یا کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی

اینها مهمترین بخش بسته بندی جهت اسباب کشی هستند. می توانید جعبه های مقوایی  کارتن اسباب کشی بخرید یا جعبه های پلاستیکی را که مخصوص اثاث کشی ساخته شده اند اجاره کنید. اگر قصد خرید جعبه های مقوایی را دارید ، به خاطر داشته باشید که باید اندازه های مختلف ، از جعبه های کوچک ، متوسط ​​، بزرگ تا بزرگ و کمد لباس را خریداری کنید.

2. نوار بسته بندی اثاثیه منزل

نوار بسته بندی ضروری است، بنابراین مطمئن شوید که مقدار زیادی از آن دارید، زیرا می خواهید برای ساخت جعبه های خود و مهر و موم کردن آنها نیز استفاده کنید. انواع مختلفی از نوار بسته بندی وجود دارد ، اما ما توصیه می کنیم نواری را خریداری کنید که دوام بیشتری داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: باربری شهرستان

3. کاغذ بسته بندی و بسته بندی حباب دار

اگر می خواهید لوازم مورد نیاز اسباب کشی ارزان تر بروید ، به سراغ بسته بندی کاغذ بروید. برای بسته بندی اقلام شکننده نیز خوب است ، فقط مطمئن شوید مقدار زیادی به جعبه های خود اضافه کنید.اگر پول مشکلی نیست، به سراغ حباب بند یا حتی هر دو بروید. با استفاده از روکش حباب دار ، موارد شکننده و مهم خود را محکم کنید و با کاغذ ثبات و بالشتک اضافی ایجاد کنید.

یک جایگزین عالی این است که از لباس های قدیمی که در اطراف و بین اقلام شکننده خود پیچیده شده اید (بشقاب ، گلدان و غیره) استفاده کنید. در صورت کمبود بودجه ممکن است در هزینه لوازم مورد نیاز اسباب کشی شما صرفه جویی شود.

4. بسته بندی پلاستیکی

کارتن اسباب کشی

این مورد بسیار ضروری نیست ، اما به نگه داشتن اجسام هم اندازه کمک می کند ، مانند نگه داشتن صفحات به هم پیچیده به طوری که در اطراف اسباب کشی نکنند. همچنین می توانید از آن برای محکم کردن بطری های باز شده که هنوز مایعات درون آنها وجود دارد ، استفاده کنید. یک رول بسته بندی پلاستیکی بسیار ارزان است و ممکن است در شرایط خاص مفید باشد.

5. کیسه های پلاستیکی

کیسه های پلاستیکی برای نگهداری وسایل ریز در داخل آنها که در غیر این صورت ممکن است آنها را از دست بدهید بسیار عالی هستند. بنابراین یک رول کیسه پلاستیکی کوچک بخرید و این مقدار باید برای تمام دارایی های کوچک شما کافی باشد.

پیشناهد ما : استتفاده از شعبه وانت بار تهران

6. برچسب و برچسب

از برچسب ها و برچسب ها روی جعبه ها و لوازم خود استفاده کنید تا بدانید کجا کجاست ، این امر روند حمل جعبه ها را در اتاق

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments