در این بخش میتوانید سوالات باربری تهران را که صورت رایج از کارشناسان الوبار پرسیده می شود و سوالات باربری تهران که پرتکرارترین هستند را پاسخ داده اند.

باربری الوبار چه شرکتی است؟

باربری و اتوبار الوبار یک شرکت حمل و نقل بار با بیش از 13 سال سابقه در تهران است.

خطرات حمل و نقل بار و اثاث کشی شامل چه مواردی است؟

حمل و نقل بار و اثاث کشی یک کار تخصصی و مهم است که باید بر اساس یک سری قوانین خاص و توسط افرادی متخصص انجام شود.در غیر این صورت خطراتی مانند شکستن اجسام شکستنی ,لب پریدگی بلوریات و خط و خراش ها در حین حمل و نقل میتواند اثاثیه شما را تهدید کند.

الوبار چه بارهایی را بیمه مینماید؟

تمامی محموله هایی که توسط باربری الوبار حمل می شود شامل تعرفه پایه باربری و حمل و نقل بار میشوند اما به دلیل اینکه خدمات بیمه باربری باعث اعمال یک هزینه ی اضافه بر هزینه حمل و نقل میشود صاحب بار میتواند از بیمه حمل و نقل بار الوبار صرف نظر نماید که در این صورت تمامی مسئولیت حمل بار به عهده صاحب بار می باشد.

امکان حمل بار و ترانزیت کالا به خارج از کشور وجود دارد؟

بله .شما عزیزان میتوانید درخواست خود را مبنی بر حمل بار و کالاهای صنعتی و تولیدات را به خارج از کشور به ثبت برسانید.

امکان حمل بار به شهرستان توسط باربری شهرستان الوبار وجود دارد؟

بله .حمل بار به شهرستان به صورت تخصصی و با رعایت نکات ایمنی و ویژه و توسط شعبه باربری شهرستان و اتوبار شهرستان الوبار انجام می شود.

الوبار چه مناطقی را تحت پوشش خدمات باربری خود قرار داده است؟

اتوبار الوبار با بیش از 30 شعبه فعال در تهران امور اثاث کشی درون شهری را در کلیه مناطق تهران به صورت ویژه ارائه می نماید.

آیا الوبار در استانهای دیگر کشور نیز فعال است؟

بله .باربری الوبار در تمام استانهای کشور دارای شعبه فعال می باشد و روز به روز از طریق فراخولن های مختلف بر تعداد این شعب افزوده می شود.

خدمات باربری و اتوبار الوبار شامل چه مواردی است؟

این باربری خدماتی همچون بسته بندی تخصصی,چیدمان اثاثیه در مبدا و مقصد,حمل تخصصی بار و اثاثیه,اثاث کشی و اسباب کشی,حمل اجسام سنگین,فروش ملزومات اثاث کشی,کارگر باربری خالی,کارگر باربری خانم برای اثاث کشی مراکز و مکانهایی که تنها خانم ها حق ورود دارند,ترانزیت و حمل بار به خارج از کشور,باربری شهرستان,حمل خورده بار,حمل تولیدات کارخانه جات و شرکت ها ,حمل مواد یخ زده و منجمدو… را ارائه مینماید.

آیا وانت بار تهران و نیسان بار تهران نیز جزو ناوگان حمل و نقل الوبار است؟

بله .شما میتوانید در تماس با کارشناسان باربری الوبار ضمن دریافت مشاوره رایگان از خدمات وانت بار تهران و نیسان بار تهران نیز بهرمند شوید.

نرخ باربری تهران الوبار چگونه محاسبه می شود؟

امروزه باربری ارزان و اثاث کشی ارزان یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب یک باربری است .نرخ باربری تهران الوبار بر اساس نرخ ابلاغی اتحادیه باربری می باشد که در بسیاری از موارد با بهرمندی از تخفیفات دوره ای الوبار نرخ باربری نرخ حمل و نقل و باربری تهران به باربری ارزان تهران تبدیل می شود.