رضایت همسر به اسباب‌کشی

وقتی شما می‌خواهید اسباب‌کشی و اثاث‌کشی در تهران کنید ولی همسرتان نمی‌خواهد ، پس کاملاً واضح است که مسئله‌ای وجود دارد که به‌زودی می‌تواند به یک مشکل جدی تبدیل شود.

شما واقعاً می‌خواهید به مکان دیگری اسباب‌کشی و اثاث‌کشی در تهران کنید زیرا احساس می‌کنید در شهر مقصد شما فرصتی طلایی در انتظار شماست حالا به هر دلیلی مثلاً کار بهتری باشد ، آب‌وهوای مناسب‌تر ، خانه‌ای رؤیایی یا مقصد بازنشستگی کامل.

شما اعتقاددارید که در آنجا خوشبخت‌تر خواهید شد و این‌یکی از آن لحظات است که فقط یک یا دو بار در طول زندگی می‌آیند.

متأسفانه همسر یا شریک زندگی شما اوضاع را به روشی که شما می‌بینید نمی‌بیند – احساس شمارا احساس نمی‌کند و به یک دلیل یا دلیل دیگر ، آن‌ها نمی‌خواهند خانه فعلی و شهر یا شهر فعلی را ترک کنند.

وقتی می‌خواهید اسباب‌کشی کنید باید اسباب‌کشی کنید اما شخصی که دوستش دارید با ایده جابجایی مخالف است؟ چه‌کاری می‌توانی انجام بدهی؟

خوشبختانه موارد زیادی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا اوضاع به نفع خود باشد و همسر یا شریک زندگی خود را متقاعد کنید که با اثبات اینکه این جابجایی بهترین گزینه برای همه است ، اسباب‌کشی کند.

در اینجا آنچه باید انجام دهید زمانی که می‌خواهید اسباب‌کشی و اثاث‌کشی در تهران کنید اما شریک زندگی شما می‌گوید نه ، متشکرم ، من خوب هستم.

منتظر زمان مناسب برای بحث در مورد موضوع باشید

وقتی شما و همسرتان نمی‌توانید در مورد اینکه شما باید اثاث‌کشی کنید یا نه به توافق برسید ، پس هر دو می‌دانید که یک بحث اجتناب‌ناپذیر است.

توجه داشته باشید که به تعویق انداختن صحبت جدی با یکدیگر در طولانی‌مدت فقط می‌تواند آسیب بیشتری داشته باشد ، بنابراین هرچه زودتر بنشینید و نظرات خود را بیان کنید که برای همه بهتر خواهد بود.

اما اول – وقتی می‌خواهید با شریک زندگی خود در مورد چیزی واقعاً مهم صحبت کنید ، پس بدانید که زمان‌بندی به یک عامل مهم تبدیل می‌شود.

بنابراین ، برای داشتن یک شانس جنگی برای موفقیت ، فقط باید منتظر زمان مناسب باشید تا در مورد آن مسئله مهم با آن‌ها بحث کنید.

بحث را برای مدتی بگذارید که هر دو شما آرام هستید و قطعاً به هر دلیلی استرس ندارید. در حالت ایده آل ، می‌توانید آخر هفته صحبت کنید که از کار خسته نشوید.

وقتی حال و هوای شما نسبتاً خوب است به موضوع نزدیک شوید.

زمانی را انتخاب کنید که فقط شما دو نفر باشید – این‌یک بحث خصوصی و شخصی است که به‌هیچ‌وجه به اشخاص ثالث مربوط نمی‌شود.

در صورت وجود افراد دیگر این مسئله را مطرح نکنید – اگر این کار را انجام دهید ، شریک زندگی شما دفاعی می‌شود و شما نمی‌توانید پیام خود را انتقال دهید.

اثاث کشی

برای بحث مهم آماده‌باشید

شما می‌خواهید به شهر دیگری بروید اما شریک زندگی یا همسرتان از ترک محل فعلی خودداری می‌کند. به نظر می‌رسد اکنون این‌یک مسئله بزرگ است ، به‌ویژه هنگامی‌که هردوی شما متعهد شده‌اید و باید در کنار هم باشید.

اطمینان حاصل کنید که برای بحث مهم با شریک زندگی خود آماده هستید – اگر مجبور هستید یادداشت‌برداری کنید.

قبل از اینکه با شریک زندگی خود یک‌راه حل سودمند برای هم داشته باشید ، فقط باید برای آن صحبت مهم آماده‌باشید. تکالیف خود را از قبل انجام دهید تا بتوانید از استدلال‌های خود پشتیبان بگیرید و بتوانید پرونده خود را به روشی منطقی و معتبر ارائه دهید.

مشخص کنید که چرا اثاث‌کشی به منطقه جدید برای هردوی شما (به‌عنوان یک خانواده) مفید خواهد بود و سپس به این موضوع اشاره‌کنید که چرا این اسباب‌کشی واثاث‌کشی در تهران به‌ویژه برای شریک زندگی شما سودمند است.

تمرکز خود را بر این بگذارید که وی درنتیجه جابجایی چه منافعی به دست خواهد آورد. حتی‌الامکان از استفاده زیاد از ضمیر “من” خودداری کنید و در مورد همه‌چیزهای بزرگی که “ما” و “شما” از خانه به دست می‌آورید صحبت کنید.

بهتر است تمام نکات مهم تحقیق اولیه خود را یادداشت کنید تا وقتی زمان بحث فرامی‌رسد ، می‌توانید مکالمه را کاملاً آماده و با اعتمادبه‌نفس شروع کنید.

در مورد مزایای اثاث‌کشی و جابجایی صحبت کنید

بهترین راه برای متقاعد کردن همسر یا شریک زندگی خود برای جابجایی این است که صریحاً در مورد اثاث‌کشی صحبت کنید. در مورد احساسات ، خواسته‌ها ، نگرانی‌ها و ترس‌ها کاملاً با یکدیگر صادق باشید.

به‌عبارت‌دیگر ، وقتی همه کارت‌ها روی میز گذاشته می‌شوند ، برای هر دو طرف مشاهده تصویر بزرگ‌تر و یافتن یک‌راه حل مشترک بسیار آسان‌تر خواهد بود.

درباره مزایای واضحی که این جابجایی در زندگی شما به وجود خواهد آورد صحبت کنید:

  • ثبات مالی بیشتر
  • فرصت‌های شغلی بهتر یا پیشرفت شغلی
  • هزینه پایین زندگی
  • گزینه‌های مسکن مطلوب
  • محله‌های امن‌تر
  • مدارس بهتر برای بچه‌ها
  • آب‌وهوای دلپذیر تر و سالم‌تری

اگر شما و همسرتان رؤیاهای مشترک یا اهداف بلندمدت دارید ، در مورد اینکه چگونه این اسباب‌کشی می‌تواند به شما کمک کند آن رؤیاها را به واقعیت تبدیل کنید یا اینکه شمارا قادر می‌سازد سریع‌تر و راحت‌تر به اهداف برسید ، صحبت کنید.

به صحبت‌های همسرتان گوش دهید

هنگام صحبت در مورد تمام مزایای اسباب‌کشی ، منصفانه نخواهد بود که تصور کنید راه شما تنها راه است و همیشه درست هستید. انجام چنین کاری اغلب اثبات می‌کند که حتی اگر عمیقاً در درون خود بدانید که درست می‌گویید ، ضد مثمر است.

با دقت به صحبت‌های همسرتان گوش دهید.

برای اینکه شریک زندگی خود را متقاعد کنید با شما اثاث‌کشی واثاث‌کشی در تهران کند ، باید دلایل او را نیز بشنوید. و وقتی می‌گوییم می‌شنویم ، منظورمان این است که گوش کنیم ، واقعاً به صحبت‌های آن‌ها گوش دهیم تا سعی کنیم بفهمیم چرا آن‌ها مایل به جابجایی نیستند.

اگر همسر یا شریک زندگی شما به‌شدت مخالف انتقال به شهر دیگری است ، باید اجازه دهید دلایل خود را بیان کند و درحالی‌که با دقت گوش می‌دهید و بدون ایجاد مزاحمت و مشاجره ، باید دید آزادانه داشته باشید تا معایب جابجایی را که ممکن است شما ندانید تشخیص دهید.

تمایل شما برای تشخیص اینکه اسباب‌کشی همچنین می‌تواند دارای اشکالاتی خاص باشد ، به همسرتان نشان می‌دهد که به آن‌ها گوش می‌دهید و سعی در درک دلایل معتبر آن‌ها برای ماندن در آنجا دارید.

و این تلاش مضاعف شماست که باید به شما اجازه دهد در مورد این موضوع بیشتر بحث کنید و بدین ترتیب راه مصالحه‌ای فراهم شود که برای هردوی شما مناسب باشد.

خود را در موقعیت شریک زندگی خود قرار دهید

بدون تردید ، وقتی می‌خواهید همسرتان را متقاعد کنید که با شما به مکانی که می‌خواهید بروید ، همدلی باید بهترین سلاح شما باشد.

به بیان ساده‌تر ، همدلی ظرفیت شما در درک یا احساس آنچه عزیز شما تجربه می‌کند ، توانایی قرار دادن خود در موقعیت آن‌ها است.

تلاش واقعی کنید تا از نگاه همسر خود به این مسئله نگاه کنید – این سؤال بزرگ را از خود بپرسید که چرا شخصی که در کنار شماست نمی‌خواهد همراه شما اثاث‌کشی کند؟

دلیل یا دلایل عمده‌ای که او را متوقف می‌کند چیست؟ آیا این شغل فعلی او است؟ آیا دوستان خوبی هستند که در آنجا دارد؟ آیا منطقه‌ای است که او مایل به ترک آن نیست؟

یا شاید آب و هوایی را که در آن هستید دوست داشته باشند و آن را برای آب‌وهوای کاملاً متفاوت در مکان جدید تغییر ندهند.

واقعاً همدردی می‌تواند دشوار باشد ، خصوصاً وقتی‌که شدیداً احساس می‌کنید حق با شماست و طرف مقابل اشتباه می‌کند (از دیدگاه شما).

اما بااین‌وجود باید سعی کنید همدلی نشان دهید و بدین ترتیب ثابت کنید که خودخواه نیستید ، یا حداقل آن‌قدر خودخواه نیستید که همسرتان فکر می‌کند شما هستید.

نشان دهید که آن‌ها را درک می‌کنید و می‌دانید چه احساسی دارند – این عنصر اصلی است که به شما کمک می‌کند راه‌حلی پیدا کنید که برای هردوی شما مفید باشد.

اسباب کشی باربری تهران

بفهمید چه کسی چه چیزی را قربانی می‌کند

مهم است که به خاطر داشته باشید که روابط نزدیک برای کار کردن به فداکاری نیاز دارد.

روابط نیاز به فداکاری دارد تا بتواند به نتیجه برسد.

وقتی واقعاً شخص دیگری را دوست دارید ، پس باید مایل باشید برای خوشبختی متقابل خود فداکاری کنید و در بعضی مواقع بتوانید در رابطه خود باقی بمانید.

فداکاری می‌تواند زندگی را تغییر دهد همان‌طور که معمولاً اثاث‌کشی به شهر دیگر فقط برای اینکه بتوانید در کنار همسر خود باشید ، اتفاق می‌افتد. بعضی‌اوقات تغییر واقعاً بنیادی و ظریف‌تر خواهد بود.

برای اینکه رابطه برقرار شود ، فداکاری اجتناب‌ناپذیر است. فداکاری برای شخصی که واقعاً دوستش دارید ، به او نشان می‌دهد که از او مراقبت می‌کنید. بااین‌وجود ، فداکاری آسان نیست ، حتی وقتی می‌دانید که این کار درستی است.

وقتی می‌خواهید نقل‌مکان کنید اما همسرتان این کار را نمی‌کند ، پس یکی از شما باید آنچه را که می‌خواهد کنار بگذارد. مشکل این است که … چه کسی خواهد بود؟

در حالت ایده آل ، هر دو طرف باید در این راه فداکاری کنند ، اگر فقط یک نفر منصرف شود و در آخر تسلیم شود واقعاً کارساز نخواهد بود. به یاد داشته باشید که موارد ناموزون فداکاری می‌تواند منجر به عدم تعادل قدرت در یک رابطه شود ، که به‌مرور ممکن است منجر به ناراحتی و کینه شود.اثاث‌کشی در تهران

سعی کنید به سازش برسید

وقتی یکی از شرکا می‌خواهد اسباب‌کشی کند اما دیگری باوجود تمام مزایایی که این جابجایی به همراه خواهد داشت ، نمی‌خواهد این کار را انجام دهد ، در این صورت یک‌راه حل ممکن توافق بر سر سازش است.

شما می‌توانید در مورد مدت‌زمان اسباب‌کشی موقت تصمیم بگیرید اما یک‌بار امتحان 1 ساله معمولاً یک دوره زمانی معقول است که در آن‌هم اکنون‌که مدتی را در مکان جدید گذرانده‌اید قادر خواهید بود وضعیت را ارزیابی کرده و دوباره ارزیابی کنید.

اجاره مکان فعلی خود و انتقال به شهر جدید را در نظر بگیرید. امیدوارم که همسر یا شریک زندگی شما مایل باشد این ایده را امتحان کند و در پایان دوره آزمایشی ، از همه‌چیزهای خوبی که این اثاث‌کشی در زندگی مشترک شما ایجاد کرده است ، اطمینان پیدا کند.

بااین‌حال ، اگر شریک زندگی شما پس از ماه‌ها گذراندن در منطقه مقصد هنوز در مورد همه‌چیز احساس خوبی ندارد و او هنوز هم از این جابجایی احساس پشیمانی می‌کند ،

پس شما باید به‌طورجدی به‌عنوان بخشی از معامله اصلی و سازش متقابل فکر کنید.

جابجایی

به همسرتان قول یک اثاث‌کشی بدون استرس را بدهید

یکی از مهم‌ترین دلایلی که همسر یا شریک زندگی شما ممکن است مایل به اسباب‌کشی نباشد این است که آن‌ها نمی‌خواهند همه استرس و دردسر نقل‌مکان از خانه‌ای به خانه دیگر را پشت سر بگذارند.

این نیز کاملاً قابل‌درک است – از این گذشته ، به گفته بسیاری ، اسباب‌کشی یکی از استرس آورترین وقایع زندگی یک شخص است.

کارگران باربری همه کارهای بسته‌بندی و چیدمان و جابجایی را برای شما انجام می‌دهند.

اگر روند جابجایی همان چیزی است که همسر یا شریک زندگی شمارا واقعاً نگران کرده و می‌ترساند ، بهترین راه‌حل برای این مسئله خاص این است که به آن‌ها قول دهید جابجایی شما بدون استرس و بدون دردسر خواهد بود.

دقیقاً چگونه می‌خواهید به آن قول بلند پروازانه خود عمل کنید؟

پاسخ صحیح کمک گرفتن از یک شرکت باربری معتبر با کارگران متخصص و باتجربه است.

با سپردن کارهای اثاث‌کشی به عهده کارگران حرفه‌ای ، باتجربه و باصلاحیت ، خیالتان راحت می‌شود که از هر جزئیات کوچکی در مورد اثاث‌کشی مراقبت می‌شود و وسایل ارزشمند شما کاملاً به خانه جدید می‌رسند.

از همسر یا شریک زندگی خود که بی‌رغبت هستید اطمینان حاصل کنید که هیچ نگرانی برای آن‌ها وجود ندارد. امیدوارم که این ضمانت برای موافقت آن‌ها با این اقدام کافی باشد.

و اکنون وقت آن است که شما به قول خود عمل کنید: از شرکت‌های باربری که دارای رتبه بالایی در منطقه خود هستند یک جابجایی رایگان دریافت کنید تا سرانجام شریک زندگی شما بتواند بله را که مدت‌هاست می‌خواهید بشنوید بگوید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments