راهنمای بسته بندی اثاثیه آشپزخانه

بسته بندی ملحفه ، لباس و کتابهای زیبا و جعبه ای و دستمال کاغذی آسان بود. حالا بعد از اینکه بقیه وسایلتان در جعبه ها چیده شد ، بسته بندی اثاثیه آشپزخانه دیگر همه چیز – گلدان شیشه ای عتیقه  مادربزرگ – برای شما باقی مانده است. ظروف چینی و نقره خوب؛ آینه تزئینی مورد علاقه شما چگونه قرار است همه این وسایل فوق العاده شکننده و غیرمعمول را بسته بندی کنید؟

در اینجا ، دوستان شما در راهنمای بسته بندی اثاثیه آشپزخانه لیستی از نکات را برای کمک به آماده شدن برای انتقال نسیم گرد آورده اند – مهم نیست که چه وسایلی را بسته بندی می کنید! با پیروی از این دستورالعمل های ساده همه چیز را ایمن و مطمئن نگه دارید.

1. آماده اسباب کشی و حمل اثاثیه خود باشید

 اثاث کشی به خانه یا محل کار جدید کار کمی نیست. اطمینان حاصل کنید که قبل از روز بزرگ اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه آشپزخانه زمان کافی را برای جمع آوری مواد بسته بندی مانند جعبه های محکم در اشکال و اندازه های مختلف ، کاغذ بسته بندی ، کاغذ بسته بندی حباب ، نوار بسته بندی ، قیچی و نشانگر برای یادداشت کردن محتوای هر ظرف اختصاص داده اید. با جمع آوری مقدار زیادی از این وسایل، می توانید از عجله و بسته بندی عجیب وسایل شکننده جلوگیری کنید.

بسته بندی اثاثیه آشپزخانه

2. یک باربری مطمئن را برای بسته بندی اثاثیه آشپزخانه در نظر بگیرید

اگر تعداد زیادی از وسایل بزرگ ، غیرمعمول یا فوق العاده با ارزش را که به راحتی شکستنی هستند منتقل می کنید ، برای کمک به بسته بندی وسایل نقلیه را در نظر بگیرید. تیم در باربری تهران الوبار سالها تجربه دارد و در بهترین روشهای بسته بندی ایمن و جابجایی وسایل تخصصی مهارت کافی دارد. بعضی اوقات بهتر است آن را به نکات موافق واگذار کنیم!

جهت مطالعه:نکات استفاده از کارتن اثاث کشی

3.بسته بندی مناسب باربری ظریف بار با اثاثیه آشپزخانه

برای بسیاری از اسباب کشی های خانگی ، بسته بندی صحیح و ایمن بشقاب های شکننده ، لیوان و سایر کالاهای خاص به زمان و تلاش نیاز دارد تا اطمینان حاصل کنید که با خیال راحت به مقصد جدید خود می رسند.

کارگر حرفه ای بسته بندی

صفحات میانی محافظ

هنگام بسته بندی بشقاب ها ، بهتر است آنها را به صورت عمودی در جعبه های کوچک تا متوسط ​​با مواد بسته بندی مانند کاغذ مچاله شده ، لباس های نرم یا پارچه یا پارچه حباب دار قرار دهید. کاغذ یا مواد بسته بندی را بین هر صفحه قرار دهید تا مطمئن شوید در حین حمل و نقل ، یکدیگر را تراش نمی دهند.

بلوریات و کریستال ها:

مانند بشقاب ها ، لیوان ها باید هر کدام جداگانه بسته بندی شوند ، و کاغذ یا مواد دیگری به عنوان بالشتک بین هر لیوان استفاده شود و فضای خالی را به حداقل برسانید. قبل از بارگیری در خود لیوان های بسته بندی شده ، جعبه های کوچک یا متوسط ​​را در بالا و پایین قرار دهید.

موارد تخصصی:

برای همه مواردی که به شکل عجیب ، بزرگ و یا قطعات برآمده دارند ، حتماً اطمینان حاصل کنید و در هنگام بسته بندی موارد احتیاط بیشتری داشته باشید. شکل و اندازه هر قطعه را در نظر بگیرید و کاملاً در بسته بندی کردن حباب بپیچید ، اطمینان حاصل کنید که برای ایمنی بیشتر همه دسته ها و غیره را جداگانه بپیچید. کل مورد را با استفاده از نوار ایمن کنید. بعد ، با قرار دادن یک تکه مقوا در بالای آن و یک قطعه مشابه در پایین آن ، یک “قاب” برای مورد ایجاد کنید. انتهای مقوا را تا زمانی که به هم برسند خم کنید و قسمت های دارای نوار را نیز محکم کنید. سرانجام ، آن را در یک جعبه آستر دار قرار دهید که از هر طرف پاداش اضافی زیادی داشته باشد. بهترین راه برای حمل وسایل شکننده اطمینان از آرام و ایمن بودن وسایل است.

نمونه کار الوبار11

مهم نیست که به چه اندازه یا نوع وسایل شکستنی منتقل می شوید ، مطمئن شوید و تمام جعبه ها را علامت گذاری می کنید تا به کارگران باربری و هرکسی که به شما کمک می کند که با مواد نرمال برخورد شود هشدار دهید. اگر درباره چگونگی بسته بندی چیزی مطمئن نیستید ، یا به نوع خاصی از جعبه یا ظرف احتیاج دارید ، با کارشناسان باربری زعفرانیه  تماس بگیرید!

ما بیش از چهار دهه به مردم کمک کرده ایم تا اثاث کشی کنند و اولین شرکت منتخب در باربری برای ، وتمام نقاط کشورهستیم. امروز با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین آسان ما را پر کنید تا اثاث کشی بعدی خود را شروع کنید!

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments