راهنمای بسته بندی اثاثیه آشپزخانه

بسته بندی ملحفه ، لباس و کتابهای زیبا و جعبه ای و دستمال کاغذی آسان بود. حالا بعد از اینکه بقیه وسایلتان در جعبه ها چیده شد ، بسته بندی اثاثیه آشپزخانه دیگر همه چیز – گلدان شیشه ای عتیقه  مادربزرگ – برای شما باقی مانده است. ظروف چینی و نقره خوب؛ آینه تزئینی مورد علاقه شما چگونه قرار است همه این وسایل فوق العاده شکننده و غیرمعمول را بسته بندی کنید؟

در اینجا ، دوستان شما در راهنمای بسته بندی اثاثیه آشپزخانه لیستی از نکات را برای کمک به آماده شدن برای انتقال نسیم گرد آورده اند – مهم نیست که چه وسایلی را بسته بندی می کنید! با پیروی از این دستورالعمل های ساده همه چیز را ایمن و مطمئن نگه دارید.

1. آماده اسباب کشی و حمل اثاثیه خود باشید

 اثاث کشی به خانه یا محل کار جدید کار کمی نیست. اطمینان حاصل کنید که قبل از روز بزرگ اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه آشپزخانه زمان کافی را برای جمع آوری مواد بسته بندی مانند جعبه های محکم در اشکال و اندازه های مختلف ، کاغذ بسته بندی ، کاغذ بسته بندی حباب ، نوار بسته بندی ، قیچی و نشانگر برای یادداشت کردن محتوای هر ظرف اختصاص داده اید. با جمع آوری مقدار زیادی از این وسایل، می توانید از عجله و بسته بندی عجیب وسایل شکننده جلوگیری کنید.

بسته بندی اثاثیه آشپزخانه

2. یک باربری مطمئن را برای بسته بندی اثاثیه آشپزخانه در نظر بگیرید

اگر تعداد زیادی از وسایل بزرگ ، غیرمعمول یا فوق العاده با ارزش را که به راحتی شکستنی هستند منتقل می کنید ، برای کمک به بسته بندی وسایل نقلیه را در نظر بگیرید. تیم در باربری تهران الوبار سالها تجربه دارد و در بهترین روشهای بسته بندی ایمن و جابجایی وسایل تخصصی مهارت کافی دارد. بعضی اوقات بهتر است آن را به نکات موافق واگذار کنیم!

جهت مطالعه:نکات استفاده از کارتن اثاث کشی

3.بسته بندی مناسب با اثاثیه آشپزخانه

برای بسیاری از اسباب کشی های خانگی ، بسته بندی صحیح و ایمن بشقاب های شکننده ، لیوان و سایر کالاهای خاص به زمان و تلاش نیاز دارد تا اطمینان حاصل کنید که با خیال راحت به مقصد جدید خود می رسند.

کارگر حرفه ای بسته بندی

صفحات میانی محافظ

هنگام بسته بندی بشقاب ها ، بهتر است آنها را به صورت عمودی در جعبه های کوچک تا متوسط ​​با مواد بسته بندی مانند کاغذ مچاله شده ، لباس های نرم یا پارچه یا پارچه حباب دار قرار دهید. کاغذ یا مواد بسته بندی را بین هر صفحه قرار دهید تا مطمئن شوید در حین حمل و نقل ، یکدیگر را تراش نمی دهند.

بلوریات و کریستال ها:

مانند بشقاب ها ، لیوان ها باید هر کدام جداگانه بسته بندی شوند ، و کاغذ یا مواد دیگری به عنوان بالشتک بین هر لیوان استفاده شود و فضای خالی را به حداقل برسانید. قبل از بارگیری در خود لیوان های بسته بندی شده ، جعبه های کوچک یا متوسط ​​را در بالا و پایین قرار دهید.

موارد تخصصی:

برای همه مواردی که به شکل عجیب ، بزرگ و یا قطعات برآمده دارند ، حتماً اطمینان حاصل کنید و در هنگام بسته بندی موارد احتیاط بیشتری داشته باشید. شکل و اندازه هر قطعه را در نظر بگیرید و کاملاً در بسته بندی کردن حباب بپیچید ، اطمینان حاصل کنید که برای ایمنی بیشتر همه دسته ها و غیره را جداگانه بپیچید. کل مورد را با استفاده از نوار ایمن کنید. بعد ، با قرار دادن یک تکه مقوا در بالای آن و یک قطعه مشابه در پایین آن ، یک “قاب” برای مورد ایجاد کنید. انتهای مقوا را تا زمانی که به هم برسند خم کنید و قسمت های دارای نوار را نیز محکم کنید. سرانجام ، آن را در یک جعبه آستر دار قرار دهید که از هر طرف پاداش اضافی زیادی داشته باشد. بهترین راه برای حمل وسایل شکننده اطمینان از آرام و ایمن بودن وسایل است.

نمونه کار الوبار11

مهم نیست که به چه اندازه یا نوع وسایل شکستنی منتقل می شوید ، مطمئن شوید و تمام جعبه ها را علامت گذاری می کنید تا به کارگران باربری و هرکسی که به شما کمک می کند که با مواد نرمال برخورد شود هشدار دهید. اگر درباره چگونگی بسته بندی چیزی مطمئن نیستید ، یا به نوع خاصی از جعبه یا ظرف احتیاج دارید ، با کارشناسان باربری زعفرانیه  تماس بگیرید!

ما بیش از چهار دهه به مردم کمک کرده ایم تا اثاث کشی کنند و اولین شرکت منتخب در باربری برای ، وتمام نقاط کشورهستیم. امروز با ما تماس بگیرید یا فرم آنلاین آسان ما را پر کنید تا اثاث کشی بعدی خود را شروع کنید!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *