حمل اثاثیه منزل در همه گیری کرونا

آیا هنوز از خود می‌پرسید که آیا با وجود همه گیری ویروس کرونا امکان اثاث کشی وجود دارد؟ خوب. جواب بله است. با توجه به gov.uk (پس از به روز رسانی از 5 نوامبر در مورد محدودیت های ملی) حذف هنوز امکان پذیر است.

وضعیت کنونی ویروس کرونا مستلزم یک سری اقدامات ویژه است، بنابراین ما می‌توانیم کارآمد باشیم و ایمن بمانیم. در زیر لیست کوتاهی با همه چیزهایی که برای عملی کردن مهم هستند را خواهید دید. یک همکاری خوب با مراقبت و احترام متقابل پایدار می شود.

1. مطمئن شوید که قانون را نقض نمی کنید و محدودیت های کرونا برداشته شده است

برای اطمینان از اینکه حذف مطابق با محدودیت های فعلی است، به شما توصیه می کنیم از جستجوگر کد پستی برای تأیید سطح هشدار و دستورالعمل های اعمال شده در مناطق مورد علاقه خود استفاده کنید.

2. به کارشناسان الوبار اعتماد کنید.

دهیم. هر چند جای نگرانی نیست. تیم مصمم ما قادر است همه چیز را به تنهایی انجام دهد. اگر روحیه دارید و این امکان را دارید، قدم زدن در نزدیکترین پارک ایده بسیار خوبی به نظر می رسد.

کارتن اسباب کشی

3. ماسک را فراموش نکنید، البته

همه اعضای خدمه باربری تهران و باربری شهرستان از ماسک استفاده خواهند کرد. برای افزایش اقدامات ایمنی، توصیه می کنیم در صورت تعامل با تیم، همین کار را انجام دهید.

4. هر چه کمتر، بهتر است

در طول همه گیری ویروس کرونا، برگزاری جشن خداحافظی توصیه نمی شود. همچنین باید از تماس با دوستان خود برای کمک به اسباب کشی  خود صرف نظر کنید. به خاطر همین ما را استخدام کردی، یادت هست؟ اگر برای باز کردن وسایل خود به کمک نیاز دارید، مطمئن شوید که دستورالعمل‌های تیم پشتیبانی را دنبال می‌کنید .

5. در هنگام آماده سازی جعبه ها ی اسباب کشی فضا رادر نظر بگیرید.

. به منظور سهولت در اسباب کشی توسط وانت بار تهران ، توصیه می شود جعبه ها را با فاصله بین آنها قرار دهید. با انجام این کار، اعضای تیم می توانند جعبه ها را بدون شلوغی انتخاب کنند.

کارتن اسباب کشی

6. اجازه دهید هوای تازه وارد شود.

اگر می توانید، قبل از رسیدن تیم اسباب کشی ظریف بار، و همچنین در حین اسباب کشی واقعی، منطقه چیدن را تهویه کنید. هر چه فضا تهویه بهتری داشته باشد، خطر عفونت کمتر می شود. به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم.

7. آب و صابون – متحدان

 تیم ما روی بهداشت تمرکز دارد و همیشه یک ماده ضد عفونی کننده در دسترس دارد. با این حال، اگر بتوانید دسترسی آسان به محلی را فراهم کنید که آنها بتوانند دست های خود را بشویند، واقعاً قدردانی خواهیم کرد.

8. احساس بیماری می کنید؟

اگر علائمی دارید یا احساس خوبی ندارید، بهتر است آن را به تعویق بیندازید، اگر با ما تماس بگیرید و زمان‌بندی مجدد اسباب کشی در تهران  را رایگان انجام دهید، بهترین کار است. ایمنی حرف اول را می زند.

9. به جای دست دادن، ضربه زدن با مشت بهتر است.

ما به عنوان یک احوالپرسی، کمی کج شدن سر را توصیه می کنیم. نیازی به دست دادن نیست. ما فکر می کنیم شما قبلاً به برآمدگی های مشت / آرنج عادت کرده اید.

بهترین زمان اسباب کشی

10. تعاملات را در راه خانه جدید خود محدود کنید

اگر خانه جدید بسیار دور است و باید در راه توقف کنید، مطمئن شوید که با افراد زیادی تعامل ندارید. می توانید استراحت های کوتاهی از رانندگی، تنفس هوای تازه و خوردن چند تنقلات خانگی داشته باشید. با مراقبت از خود، از دیگران نیز مراقبت می کنید.

11. کشور دیگر، قوانین دیگر باربری بین المللی الوبار

باربری بین المللی

اگر به کشور دیگری اثاث کشی می کنید،باربری بین المللی الوبار این کار را برایتان انجام میدهد. مطمئن شوید که مرزها هنوز باز هستند. فراموش نکنید که لیست محدودیت های اعمال شده را بررسی کنید، بنابراین برای هر موقعیتی (مانند آزمایش کووید-19، قرنطینه شخصی یا قرنطینه) آماده خواهید بود. برای مثال، اگر از بریتانیا به آلمان اثاث کشی می کنید (در زمان این مقاله)، باید به مدت 10 روز در انزوا بمانید.

________________________________________

چه می گویید؟ فکر میکنی از پسش بر بیای؟ ما در مورد آن مطمئن هستیم و نمی توانیم صبر کنیم تا به شما کمک کنیم حرکت کنید. با کمی تلاش و حمایت تیم دوستانه ما به راحتی قادر خواهید بود از این امر عبور کنید.

برای اطلاعات بیشتر و مقررات در بریتانیا در مورد COVID-19، می توانید به gov.uk مراجعه کنید .

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments