حمل اتومبیل با کامیون خودروبر

برای حمل انواع ماشین های صفرکیلومتر ,مسابقه ایی و لوکس با کارشناسان باربری الوبار در تماس باشید.

کارشناسان حمل و نقل سنگین باربری الوبار

اسباب کشی به یک شهر دیگر یا به طور کلی کشور دیگر قطعاً توانایی تصمیم گیری شما را آزمایش می کند. یکی از مهمترین تصمیماتی که باید بگیرید این است که چگونه می خواهید وسیله نقلیه خود را به مقصد نهایی منتقل کنید – آیا خودتان آن را رانندگی می کنید یا یک شرکت باربری حمل و نقل معتبر اتومبیل پیدا می کنید تا این کار را برای شما انجام دهد؟

جابجایی وسیله نقلیه در سراسر کشور آسان نیست اما به لطف اینکه شما یک شرکت باربری معتبر پیدا می کنید تقریباً از همه چیز برای شما مراقبت می کند کار آن نیز پیچیده نیست. با این وجود ، شما هنوز هم مجبورید یکی از بهترین شرکت های باربری خودرو را پیدا کنید و ماشین خود را برای حمل و نقل آماده کنید.

چگونه می توان یک ماشین را به مکان دیگری حمل کرد؟ ادامه مطلب را بخوانید تا از نقش مهم خود در روند جابجایی خودرو یاد بگیرید و اطمینان حاصل کنید که خودروی گران قیمت شما از ابتدا تا انتها سالم می ماند.

حمل اتومبیل

آیا باید اتومبیل خود را حمل کنید یا با آن را رانندگی کنید؟

ممکن است تصمیم سختی باشد که آیا ماشین خود را تا زمانی که به شهر مقصد برسید هدایت کنید یا اینکه آن را توسط یک شرکت باربری حمل و نقل معتبرخودرو به آدرس جدید منتقل کنید. همانطور که می توانید تصور کنید ، مزایا و معایبی برای هر گزینه جابجایی خودرو وجود دارد و قطعاً باید به این جوانب مثبت و منفی نگاهی دقیق بیندازید تا به بهترین تصمیم برای خود ، خانواده و البته خودرو خود برسید.

به خاطر داشته باشید که حل معضل رانندگی  یا جابجایی خودرو ممکن است همیشه آسان نباشد.

مهمترین عواملی که برای حمل اتومبیل باید بدانید

باربری تهران

مسافت

فاصله رانندگی تا خانه جدید باید اولین عاملی باشد که بررسی می کنید.

وقتی خانه یا آپارتمان جدید در همان شهر یا شهر دیگر واقع شده باشد ، بهترین کار این است که افراد مسکونی وسایل خانه خود را حمل کنند در حالی که وسیله نقلیه خود را به شهر یا شهر مقصد می برید. این یک انتخاب منطقی است و شما ساعت های زیادی (یا حتی روزها) را در جاده نمی گذرانید.

وقتی مقصد نهایی شما از محل زندگی خود دور باشد ، کاملا منطقی خواهد بود که یک شرکت حمل و نقل ماشین را انتخاب کنید تا ماشین را برای شما حمل کند به جای اینکه مجبور شوید آن را بیش از حد در جاهایی که در آن هستید رانندگی کنید.

فصل

اگردر ماه های سرد سال در حال اثاث کشی هستید ، این واقعیت باید انتخاب شما را بسیار آسان کند. رانندگی با اتومبیل خود در شرایط زمستانی – دمای زیر صفر ، برف و یخبندان زیاد ، وزش باد شدید و کولاک های احتمالی – اقدامی نسبتاً خطرناک است که باید قبل از تصمیم به انجام آن فکر کنید. در چنین مواردی ، پرداخت یک شرکت باربری اتومبیل برای انجام سریع و ایمن کار, بسیار مطمئن تر است.

زمان

چقدر می توانید وقت بگذارید؟ این سوال بسیار مهمی است که آیا باید اتومبیل خود را به شهر مقصد برسانید یا آن را حمل کنید. سفر جاده ای بسته به مسافت ، شرایط جاده و آب و هوا می تواند از یک روز کامل تا چند روز طول بکشد.

ایمنی

در نهایت ، تصمیم شما در مورد رانندگی یا حمل و نقل ماشین ممکن است به میزان ایمنی کاهش یابد.

اعتماد به یک شرکت حمل و نقل خودرو با بالاترین کیفیت ، تحویل سریع و ایمن را تضمین می کند.

خطرات بی شماری در ارتباط با رانندگی وسیله نقلیه شخصی خود به شهر دیگر وجود دارد – ممکن است ماشین خراب شود یا به نوعی دچار حادثه شوید و حتی اگر سفر با ماشین به راحتی پیش رود ، مسافتهای اضافی که رانده اید به فرسودگی وسیله نقلیه شخصی شما کمک می کند.

از طرف دیگر ، استفاده از یک باربر ماشین با رتبه برتر برای حمل و نقل ماشین خود، امن ترین گزینه برای همه آنهاست. و اگر ترجیح می دهید خودروی خود را با یک تریلر حمل کنید ، مطمئن باشید که هنگام تحویل خودرو کاملا سالم خواهد بود زیرا در معرض عناصر مضر آب و هوایی نخواهد بود.

هزینه

نیازی به گفتن نیست ، هزینه در هر گزینه جابجایی خودرو ، عامل تعیین کننده ای برای شما خواهد بود.

چگونه باربری و اتوبار قابل اعتماد برای حمل اتومبیل را پیدا کنیم؟

حمل خودرو الوبار

هنگامی که تصمیم گرفتید بهترین گزینه برای شما حمل بار از طریق خدمات حمل و نقل حرفه ای اتومبیل باشد ، وقت آن است که یک شرکت حمل و نقل خودرو پیدا کنید که بتوانید با خودروی گران قیمت خود به آن اعتماد کنید.

و در صورتی که هنوز تصمیم خود را برای استفاده با موافقان زیر سوال می برید ، در اینجا دلایل اصلی انتخاب حمل کننده های معتبر خودرو ذکر شده است:

باربری و اتوبار با تجربه جهت حمل اتومبیل

. به عنوان یک قاعده کلی ، شما باید بتوانید به یک باربری اتومبیل که سالها تجربه در صنعت حمل و نقل خودرو دارد اعتماد کنید. این واقعیت به تنهایی که یک حمل و نقل خودرو توانسته است در یک بازار کاملاً رقابتی زنده بماند ، می تواند به این معنی باشد که آنها باید کاری را درست انجام دهند.

باربری و اتوبار حرفه ای

نگرش حرفه ای نسبت به شغل آنها چیزی است که بهترین حمل و نقل خودرو را از بدی ها جدا می کند. شما باید یک شرکت حمل و نقل خودرو پیدا کنید که در تجارت خود صادق و قابل اعتماد باشد.

باربری و اتوبار قابلیت اطمینان

شما می خواهید ماشین خود را سریع و ایمن حمل کنید و به همین دلیل آن را به یک شرکت حمل و نقل اتومبیل حرفه ای می سپارید. شما می خواهید اتومبیل شما دقیقاً به همان طریقی که مقصد قدیمی را ترک کرده است ، به مقصد جدید برسد و این تنها درصورتی امکان پذیر است که خدمات حمل و نقل باربری مطمئن را برگزینید.

قیمت باربری و اتوبار

البته ، شما همچنین باید به دنبال یک حمل و نقل اتومبیل ارزان قیمت – یکی از خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب باشید.

و اکنون که دقیقاً می دانید چه نوع شرکت حمل و نقل اتومبیل را دنبال می کنید ، بیایید مراحل اصلی یافتن یک حمل و نقل خودرو قابل اعتماد را طی کنیم.

خبر خوب این است که انتخاب یکی از بهترین حمل و نقل خودرو در کشور تا زمانی که مراحل درست را دنبال کنید نسبتاً آسان است.

هزینه حمل و نقل خودرو به شهرهای دیگر چقدر است؟

حمل و نقل اتومبیل به ایالت دیگر یا کشور دیگر اغلب به هزینه حمل و نقل کاهش می یابد. در بیشتر موارد ، قیمت خدمات حمل و نقل اتومبیل است که تعیین می کند شما از آن سرویس استفاده می کنید یا خیر. مگر اینکه چاره دیگری داشته باشید ، یعنی.

مراحل فوق را دنبال کنید تا با شرکت های باتجربه حمل و نقل خودرو که برآورد دقیق هزینه را به شما ارائه می دهند در تماس باشید. با این وجود ، مهم این است که شما در مورد متوسط ​​هزینه حمل و نقل اتومبیل تصور تقریبی داشته باشید تا بتوانید از نظر ذهنی نیز آمادگی لازم را داشته باشید – یعنی می دانید که از نظر قیمت چه انتظاراتی دارید.

عواملی که در قیمت حمل و نقل خودرو تأثیرگذار است

اما قبل از اینکه هزینه های حمل و نقل متوسط ​​اتومبیل را ارائه دهیم ، بیایید نگاهی سریع به عواملی بیندازیم که در قیمتی که باید برای حمل و نقل خودرو به خانه جدید بپردازید ، تأثیرگذار است.

  • فاصله . مسافت بین محل تحویل و محل تخلیه البته بر قیمت حمل و نقل خودرو تأثیر بسزایی خواهد داشت.
  • اندازه . اندازه اتومبیل شما به یک روش دیگر بر قیمت حمل و نقل خودرو تأثیر می گذارد. به عنوان یک قاعده کلی ، حمل و نقل اتومبیل های بزرگتر گران تر هستند – حمل و نقل SUV ، وانت و وانت تقریباً …. بیشتر هزینه دارند.
  • وزن . همانطور که می توانید تصور کنید ، هرچه اتومبیل شما سنگین تر باشد ، حمل و نقل آن با یک باربر حرفه ای اتومبیل هزینه بیشتری خواهد داشت.
  • بسازید و مدل کنید . اتومبیل های عجیب و غریب معمولاً هزینه بیشتری برای حمل و نقل به قسمت دیگری از کشور دارند.
  • بیمه . اینکه چه مبلغی برای بیمه اتومبیل خود در جاده پرداخت می کنید ، در هزینه نهایی حمل و نقل وسیله نقلیه به ایالت یا کشور دیگر نیز تأثیرگذار خواهد بود.

متوسط ​​هزینه حمل و نقل خودرو

و اکنون که از عواملی که در هزینه حمل و نقل خودرو تأثیرگذار است مطلع شدید ، بیایید نگاهی به برخی از هزینه های حمل و نقل اتوماتیک بیندازیم. در کل ، شما باید انتظار داشته باشید که برای یک حرکت نسبتاً کوتاه مدت دولت به ایالت از حدود….برای حمل و نقل اتومبیل های دیگر در سراسر کشور بپردازید.

بخاطر داشته باشید که استفاده از این نمودار فقط قیمتی تقریبی به شما می دهد که شامل هیچ خدمات اضافی از جمله بیمه اتومبیل نمی شود. بنابراین گفته شد ، قیمت پیشنهادی شما از حمل و نقل خودروهای دارای رتبه برتر در منطقه شما متفاوت است و عمدتا به شرکت حمل و نقل خودرویی که به عنوان شریک زندگی خود انتخاب می کنید و شرایط خاص شما بستگی دارد.

بیشتر بدانید : نرخ باربری شهرستان و اثاث کشی به شهرستان چند است؟

نحوه سفارش اتومبیل برای حمل و نقل: چک لیست حمل و نقل خودرو

حمل ماشین الوبارباربری شریعتی

داشتن یک حرکت موفق در خانه در درجه اول تصمیم گیری صحیح است که بیشترین اهمیت را داشته باشد. شما نیز به کمی شانس احتیاج خواهید داشت ، اما مادامی که گزینه های مناسب خود را بسنجید و گزینه ای را انتخاب کنید که منطقی ترین باشد ، پس دلیلی ندارد که از ابتدا تا انتها جابجایی روان نداشته باشید .

قبل از تحویل خودرو به شرکت حمل و نقل خودرو ، از تمیز بودن ماشین خود اطمینان حاصل کنید.

تصمیم شما برای حمل و نقل خودرو با استفاده از خدمات با کیفیت حمل و نقل اتومبیل حرفه ای – پس از تجزیه و تحلیل دقیق وضعیت حرکت خانه – به این معنی است که شما باید ماشین خود را برای حمل و نقل قبل از شرکت حمل و نقل خودرو آماده کنید. در تاریخ و ساعت از قبل تنظیم شده می رسد.

مسئله این است که ماشین شما باید قبل از ظهور توسط افراد موافق ، برای وانت آماده باشد. بنابراین ، برای تهیه اتومبیل خود برای حمل و نقل در سراسر کشور ، بهتر است یک لیست چک حمل و نقل خودرو مانند لیست زیر را دنبال کنید.

یک حمل و نقل خودکار قابل اعتماد انتخاب کنید . در پایان ، هدف شما این است که اطمینان حاصل کنید از ماشین شما کاملاً محافظت می شود در حالی که در جاده هستید ، و سطح نهایی ایمنی اساساً به شرکت حمل و نقل خودرویی که انتخاب می کنید بستگی دارد. چگونه حمل کننده های قابل اعتماد خودرو را پیدا کنیم؟ در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است .

ماشین خود را بشویید . اولین قدم برای آماده سازی اتومبیل برای حمل و نقل ، شستشوی نمای بیرونی خودرو است. یکی از دلایل انجام این کار این است که در هنگام تمیز بودن اتومبیل خود قادر به شناسایی علائم آسیب قبلی هستید – به زیر مراجعه کنید. اگر اتفاقاً وقت و تمایل کافی برای انجام این کار دارید ، می توانید فضای داخلی وسیله نقلیه خود را نیز تمیز کنید – کاری که اکثر افراد پس از پایان روند حمل و نقل خودرو و تحویل ایمن خودرو به آدرس مقصد ، آن را ترک می کنند.

ماشین خود را بازرسی کنید . این واقعاً مهم است که شما برای بررسی هرگونه آسیب قبلی – وسیله خراش روی سطح ، تراشه های رنگ ، فرورفتگی ، زنگ زدگی و غیره – بر روی وسیله نقلیه خود بازرسی کنید. اگر موردی پیدا کردید ، اطمینان حاصل کنید که آسیب دیدگی را با گرفتن عکس های نزدیک از هر منطقه آسیب دیده یا مشکل ، مستند کنید.

همچنین ، چندین عکس گسترده از ماشین خود را نیز بگیرید. این تصاویر در گزارش بازرسی گنجانده خواهد شد و به عنوان مدرکی در صورت بعید به نظر می رسد که اتومبیل شما هنگام حمل هر نوع خسارتی داشته باشد.

اتومبیل خود را از نظر نشت بررسی کنید . زیر شاسی خودرو و داخل محفظه موتور را از نظر وجود علائم قابل مشاهده نشت مایعات بررسی کنید. همچنین ، به قسمت مخزن سوخت دقت کنید. اگر متوجه نشتی شدید ، باید قبل از بارگیری ماشین برای حمل و نقل ، آنها را برطرف کنید.

فقط کمی سوخت بگذارید. به عنوان یک قاعده کلی ، از جلوگیری از اضافه وزن اضافی باید حدود 1/4 سوخت را در مخزن سوخت بگذارید.

باتری ماشین را بررسی کنید . مطمئن شوید که کاملاً شارژ شده و در جای خود ایمن قرار گرفته و در جای خود قفل شده است.

لاستیک های ماشین را بررسی کنید . آنها باید کاملاً باد شوند.

قبل از اینکه شرکت حمل و نقل خودرو برای تحویل گرفتن آن ، آماده باشد وسیله نقلیه خود را برای حمل و نقل آماده کنید ، واقعاً مهم است. برای دسترسی به لیست کامل حمل و نقل خودرو ، پیوند زیر را دنبال کنید زیرا چند مرحله دیگر برای اطمینان از اینکه 100٪ تجربه حمل و نقل خودکار بدون مشکل است وجود دارد.

بیشتر بدانید : باربری تهران و اتوبار تهران چه خدماتی را ارائه میدهند؟

نحوه حمل ماشین به خارج از کشور

اگر اتفاقاً به یک دلیل خوب – کار ، تحصیل ، بازنشستگی ، عشق و غیره – به کشور دیگری نقل مکان کرده اید ، ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید ماشین خود را با خود ببرید. این امر به ویژه هنگامی صادق است که شما برای مدت طولانی به خارج از کشور سفر می کنید و محاسبات خود را انجام داده اید که داشتن ماشین مورد علاقه خود با خود گزینه مهمتری خواهد بود ، مهم نیست که از چه لحاظ به آن نگاه می کنید ، از جمله از نظر مالی.

اتومبیل شما در حال رفتن به کشور مقصد است.

هنگام حمل اتومبیل به خارج از کشور ، خبر خوب این است که شرکت حمل و نقل بین المللی اتومبیل که به عنوان شریک زندگی خود انتخاب می کنید از همه چیز برای شما مراقبت خواهد کرد.

از این گذشته ، فرآیند حمل و نقل خودرو به کشور دیگری ، اغلب به خارج از کشور ، فرایند کاملاً پیچیده ای است و شما باید خدمات یک شرکت حمل و نقل خودرو با تجربه را استخدام کنید که می تواند همه اینها را بدون هیچ دردسر و فشار دیگری کنترل کند. برای شما.

اتومبیل خود را به صورت بین المللی حمل می کنید یا درون کشوری؟

مطمئناً اولین س forال برای شما این است که آیا برای حمل وسیله نقلیه خود به خارج از کشور باید هزینه پرداخت کنید یا خیر. اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید ، پس باید به سادگی گزینه های خود را بسنجید و سپس در تصمیم نهایی خود عملی باشید.

زمان . اگر برای مدت زمان طولانی به خارج از کشور سفر می کنید ، اغلب این مسئله به این بستگی دارد که آیا شما قبل از دور شدن از زمان مورد نیاز برای فروش ماشین فعلی خود ، وقت خود را خواهید داشت.

هزینه . هزینه حمل و نقل خودرو به خارج از کشور بسته به تعدادی از عوامل ایجاد کننده هزینه می تواند از 700 دلار تا 4000 دلار یا بیشتر باشد. ریاضیات را انجام دهید و ببینید اعداد به شما چه می گویند. اگر اتومبیل شما نسبتاً جدید و / یا به خوبی حفظ شده باشد ، باز هم ممکن است ارزش حمل و نقل آن به کشور مقصد را داشته باشد.

ذخیره سازی . در زمان غیبت چه اتفاقی برای ماشین شما خواهد افتاد؟ آیا مکانی امن دارید که بتوانید آن را در انبار قرار دهید؟ آیا می توانید از دوستی بخواهید که وقتی آنجا نیستید از آن مراقبت کند یا حتی ممکن است از آن استفاده کند؟

هزینه های نگهداری . از خود بپرسید اگر اتومبیلی که به تازگی منتقل کرده اید در کشور جدید خراب شود چه اتفاقی می افتد. هزینه کارهای تعمیراتی و قطعات یدکی به راحتی می تواند در مکان جدید از کنترل خارج شود.

طول مدت اقامت . اگر در حال مهاجرت به خارج از کشور هستید و برنامه ای فوری برای بازگشت به این زودی ها ندارید ، حداقل در اکثر موارد همراه داشتن ماشین باارزش خود منطقی خواهد بود. شما ماشین خود را دوست دارید ، پس چرا آن را همراه خود ندارید؟ از طرف دیگر ، حمل اتومبیل خود در سطح بین المللی ارزش آن را نخواهد داشت ، اگر فقط قصد داشته باشید برای مدت كوتاهی از كشور خارج شوید.

هزینه حمل و نقل خودرو در سطح بین المللی چقدر است؟

تماس با ما

نیازی به گفتن نیست ، شما می خواهید بدانید که هزینه حمل و نقل اتومبیل خود به کانادا ، مکزیک ، ژاپن ، کشوری در آمریکای جنوبی یا اروپا یا شاید حتی به استرالیا برای شما چقدر تمام می شود.

اما متأسفانه ، هزینه حمل و نقل خودرو به خارج از کشور بسته به چندین فاکتور اصلی از جمله می تواند بسیار متفاوت باشد

فاصله از محل حمل و نقل تا یک بندر بزرگ دریایی در کشور – لس آنجلس و سانفرانسیسکو در ساحل غربی ، میامی ، جکسونویل ، شهر نیویورک ، نورفولک ، چارلستون ، ویلمینگتون و بالتیمور در ساحل شرقی.

فاصله تا کشور مقصد ؛

روش حمل و نقل: رول روشن ، رول کردن (RORO) ، کانتینر حمل و نقل اتومبیل یا حمل و نقل هوایی ؛

  • اندازه ، وزن و شرایط اتومبیل شما ؛
  • مالیات و هزینه ها در کشور مقصد ؛
  • بیمه حمل و نقل بین المللی خودرو

در حقیقت ، محاسبه هزینه حمل و نقل خودرو در خارج از کشور به دلیل متغیرهای متعددی که راهی برای دانستن آنها ندارید غیر ممکن است. بنابراین ، تنها یک راه برای یادگیری این قیمت بسیار مهم وجود دارد: درخواست هزینه حمل و نقل بین المللی خودرو از شرکت های حمل و نقل معتبر و معتبر در نزدیکی شما.

از ماشين حساب هزينه حمل و نقل بين المللي اتومبيل براي برقراري ارتباط با حمل و نقل اتومبيل بين المللي استفاده كنيد – متخصصان حمل و نقل خودرو كه تخمين هاي دقيق هزينه را به شما ارائه مي دهند و در نهايت به شما كمك مي كنند تا آگاهانه تصميم بگيريد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments