بیمه باربری مرکزی تهران

چه با کمک یک باربری حرفه ای و چه تنهایی بخواهید اسباب کشی کنید، اسباب کشی در تهران همیشه استرس زا و پرهزینه است. موارد زیادی وجود دارد که ممکن است اشتباه پیش برود (کلاهبرداری های اسباب کشی در تهران، مشکلات کامیون اجاره، آب و هوای بد، تصادفات رانندگی، و غیره) و هزینه ها به سرعت افزایش می یابد (هزینه های بسته بندی، نرخ اسباب کشی در تهران ها (یا هزینه های اجاره کامیون)، هزینه های اضافی ( یا هزینه های سوخت)، هزینه های بیمه باربری و اسباب کشی، هزینه های سفر و غیره).

وقت آن است که ماجراجویی اثاث کشی خود را آغاز کنید.

با این حال، جابه‌جایی DIY کمی ارزان‌تر است، بنابراین ممکن است تصمیم بگیرید که یک کامیون باربری تهران اجاره کنید و وسایل خود را خودتان حمل کنید تا مقداری پول در اسباب کشی در تهران خود صرفه‌جویی کنید. با این حال، در این صورت، شما باید خودتان مراقب تمام جنبه‌های فرآیند سخت اسباب کشی در تهران باشید – از بسته‌بندی و بارگیری گرفته تا رانندگی کامیون سنگین تا خانه جدیدتان. برای اطمینان از اسباب کشی در تهران ایمن و روان، باید به همه چیز فکر کنید و حتی کوچکترین جزئیات را در نظر بگیرید.

یکی از این جزئیات، بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اسباب کشی در تهران است – ممکن است مهم به نظر نرسد، اما اگر با وسیله نقلیه باربری تهران اجاره‌ای خود تصادف کنید، می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

در صورت ناگوار تصادف، وسایل شما ممکن است آسیب ببینند، کامیون اجاره‌ای آسیب ببیند، وسیله نقلیه دیگری آسیب ببیند، و/یا ممکن است آسیب ببینید. اگر بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره مناسبی داشته باشید، هر گونه تعمیرات، تعویض و هزینه های پزشکی لازم را پوشش می دهد. در غیر این صورت، مجبور خواهید بود همه هزینه ها را از جیب خود بپردازید – و در نهایت پول زیادی (و اعصاب زیادی) را به خاطر حرکت خود از دست خواهید داد.

برای جلوگیری از چنین سناریوی فاجعه‌باری، باید هر کاری که ممکن است انجام دهید تا در صورت وقوع حادثه از مسئولیت مالی خود خلاص شوید. و بهترین راه برای رسیدن به آن، دریافت پوشش بیمه باربری و اسباب کشی ای مناسب است.

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد بیمه باربری و اسباب کشی اجاره کامیون اسباب کشی در تهران بدانید تا بتوانید تصمیمی آگاهانه برای حرکت بعدی خود بگیرید.

آیا برای اجاره کامیون اسباب کشی در تهران به بیمه باربری و اسباب کشی نیاز دارم؟

بیمه باربری و اسباب کشی

راندن یک کامیون باربری تهران بسیار چالش برانگیز است زیرا اکثر مردم تجربه کار با چنین وسیله نقلیه بزرگ و سنگینی را ندارند. موارد زیادی وجود دارد که ممکن است در جاده ها اشتباه پیش برود، بنابراین داشتن بیمه باربری و اسباب کشی مناسب ایده بسیار خوبی است.

بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اسباب کشی در تهران چیست؟

بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره ای یک افزونه اختیاری است که می توانید هنگام اجاره کامیون باربری تهران خریداری کنید. این طراحی شده است تا از شما و وسایل شما در حین اسباب کشی در تهران محافظت کند و از شما در برابر مسئولیت در صورت تصادف محافظت کند.

شرکت‌های اجاره کامیون انواع مختلفی از پوشش‌های بیمه باربری و اسباب کشی را ارائه می‌کنند – برخی همه بیمه باربری و اسباب کشی‌نامه‌ها را در یک بسته به نام «بیمه باربری و اسباب کشی کامیون باربری تهران» ترکیب می‌کنند، برخی دیگر به مشتریان اجازه می‌دهند سیاست‌های خاصی را که نیاز دارند انتخاب کنند.

پوشش اجاره کامیون شامل چه مواردی می شود؟

محدوده پوشش بیمه باربری و اسباب کشی کامیون باربری تهران به طرح بستگی دارد – یک سیاست اساسی معمولاً فقط کامیون را پوشش می دهد، اما شما می توانید از بین تعدادی طرح مختلف انتخاب کنید تا به سطح محافظتی که می خواهید برسید.

برخورد با اجسام بالای سر یکی از رایج ترین تصادفات کامیون در حال حرکت است.

بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره ای “خسارت تصادفی” به وسیله نقلیه، مانند برخورد یا برخورد با وسیله نقلیه دیگر را پوشش می دهد. معمولاً آسیب های مکانیکی (مانند آسیب رساندن به پیشرانه در اثر بارگذاری بیش از حد کامیون و استفاده از دنده نامناسب یا آسیب رساندن به دنده های گیربکس با تعویض نادرست) و آسیب های ناشی از برخورد با یک جسم بالای سر مانند پل یا پل روگذر (یک تصادف رایج، مانند اکثر موارد) را حذف نمی کند. افراد DIY در کار با وسایل نقلیه به قد کامیون های باربری تهران تجربه ندارند).

شما می توانید بیمه باربری و اسباب کشی تکمیلی را خریداری کنید که برخورد با اجسام بالای سر را پوشش می دهد – و همچنین می توانید انواع مختلفی از محافظت های اضافی را نیز دریافت کنید (محافظت بار، محافظت از یدک کش خودکار و غیره). ( برای جزئیات به زیر مراجعه کنید )

چرا هنگام اجاره کامیون باربری تهران به بیمه باربری و اسباب کشی اضافی نیاز دارم؟

باربری تهران

به راحتی می توان فهمید که چرا هنگام اجاره کامیون باربری تهران به بیمه باربری و اسباب کشی نیاز دارید، اما ممکن است تعجب کنید که چرا نیاز به خرید بیمه باربری و اسباب کشی اضافی از شرکت اجاره دارید – در نهایت، احتمالاً از قبل بیمه باربری و اسباب کشی خودرو دارید.

با این حال، بیمه باربری و اسباب کشی نامه شخصی خودروی شما ممکن است شامل کامیون های اجاره ای نشود – در حالی که بیمه باربری و اسباب کشی نامه های خودرو معمولاً اتومبیل های اجاره ای را پوشش می دهند، بسیاری از آنها وسایل نقلیه با وزن معین را پوشش نمی دهند یا به طور خاص وسایل نقلیه باری و تریلر را شامل نمی شوند.

خط‌مشی‌های خودروهای شخصی معمولاً برای وسایل نقلیه اجاره‌ای با رتبه‌بندی وزن ناخالص خودرو (GVW) 9000 پوند پوشش نمی‌دهند. یا بالاتر یا وسایل نقلیه با حداکثر ظرفیت بار بیش از 2000 پوند. با این حال، ون های کوچکتر ممکن است پوشش داده شوند.

بنابراین، آیا بیمه باربری و اسباب کشی خودرو کامیون های اجاره ای را پوشش می دهد؟ این بستگی به خط‌مشی و اندازه کامیون دارد – هنگام برنامه‌ریزی برای اجاره وسیله نقلیه باربری تهران، باید با ارائه‌دهنده بیمه باربری و اسباب کشی خودرو خود بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا تحت پوشش هستید یا خیر. (اگر کامیون‌های اجاره‌ای تحت پوشش طرح فعلی شما هستند، حتماً جزئیات (محدودیت‌های پوشش، فرانشیزها، شرایط خاص و غیره) را بپرسید، تا بتوانید دقیقاً تعیین کنید که بیمه باربری و اسباب کشی نامه شما چقدر محافظت می‌کند و آیا به پوشش اضافی نیاز دارید یا خیر.

خوب است بدانید: اگرچه کارت‌های اعتباری معمولاً بیمه باربری و اسباب کشی اتومبیل کرایه‌ای را پوشش می‌دهند، بعید است که هنگام اجاره کامیون باربری تهران از طریق کارت اعتباری شخصی خود تحت پوشش قرار بگیرید – پوشش کارت اعتباری معمولاً فقط برای اتومبیل‌ها و سایر وسایل نقلیه مسافربری اعمال می‌شود. با این حال، ایده خوبی است که با شرکت کارت اعتباری خود بررسی کنید تا ببینید آیا آنها سیاست های خاصی در مورد کامیون های اجاره ای دارند یا خیر – ممکن است بتوانید واجد شرایط تخفیف باشید یا از مزایای دیگر به عنوان دارنده کارت استفاده کنید. .

داشتن بیمه باربری و اسباب کشی نامه مناسب کامیون اجاره ای، آرامش خاطر شما را تضمین می کند و شما را از مسئولیت و ضرر مالی در صورت بروز حادثه مصون می دارد.

گزینه های بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره

هنگام اجاره کامیون باربری تهران، باید برنامه های بیمه باربری و اسباب کشی شرکت اجاره ای را بدانید تا بتوانید پوشش مناسبی برای اسباب کشی در تهران خود داشته باشید.

چندین بیمه باربری و اسباب کشی نامه مختلف برای اجاره کامیون باربری تهران وجود دارد:

معافیت های خسارت

به نظر می رسد که حرکت خود طبق برنامه پیش نرفت…

همانطور که در بالا توضیح داده شد، در اکثر موارد، پوشش خسارت فیزیکی (پوشش تصادف، پوشش جامع و غیره) که در بیمه باربری و اسباب کشی خودرو خود دارید، به کامیون باربری تهران اجاره ای شما تعمیم نمی یابد. بنابراین، اگر در حین اسباب کشی در تهران خود تصادف کردید – و تصادف تقصیر شماست – مسئولیت هر گونه خسارت وارده به کامیون اجاره ای بر عهده شما خواهد بود و مسئولیت پرداخت هزینه تعمیرات را خودتان (و همچنین پرداخت خسارت) خواهید داشت. هزینه ای که آژانس ها زمانی که یک کامیون از کار افتاده است، درخواست می کنند).

با این حال، اگر معافیت خسارت داشته باشید، از قلاب خارج خواهید شد – شرکت اجاره کامیون از نظر مالی شما را تعقیب نخواهد کرد.

معافیت های خسارت – معافیت از خسارت فیزیکی (PDW) و معافیت خسارت محدود (LDW) – شما را از مسئولیت مالی در قبال هر گونه خسارت وارده به کامیون در طول دوره اجاره مبرا می کند، صرف نظر از اینکه خسارت ناشی از شما باشد یا خیر.

PDW هیچ کسری ندارد. LDW ممکن است شامل فرانشیز تا 500 دلار باشد.

مکمل بیمه باربری و اسباب کشی مسئولیت

باربری تهران به شهرستان

بیمه باربری و اسباب کشی مسئولیت از شما در برابر ادعاهای خسارت مالی و خسارت جانی که علیه شما انجام می شود محافظت می کند.

شرکت های اجاره کامیون حداقل پوشش مسئولیت (بر اساس نیاز دولت) را در هر اجاره ارائه می کنند. با این حال، میزان پوشش بسیار محدود است و برای محافظت از شما در صورت تصادف جدی کافی نیست.

اگر بیمه باربری و اسباب کشی خودرو دارید، پوشش مسئولیت بیمه باربری و اسباب کشی نامه شما به کامیون باربری تهران اجاره ای شما نیز تعمیم می یابد. با این حال، اگر محدودیت‌های مسئولیت شما کم است، ممکن است همچنان به محافظت بیشتری نیاز داشته باشید.

پیشنهاد : حمل بار به هرستان توسط باربری وبژه و تخصصی باربری شهرستان

اینجاست که بیمه باربری و اسباب کشی مسئولیت تکمیلی وارد می شود – پوشش مسئولیت اضافی فراتر از محدودیت های مسئولیت بیمه باربری و اسباب کشی خودرو شما را ارائه می دهد و به حداقل پوشش های دولتی می افزاید. SLI معمولاً تا 1 میلیون دلار خسارت را پوشش می دهد.

بنابراین، اگر در حین حرکت به وسیله نقلیه دیگری برخورد کردید و مقصر حادثه تشخیص داده شد، می توانید خیالتان راحت باشد که بیمه باربری و اسباب کشی مسئولیت شما هر گونه خسارتی را از شما پرداخت خواهد کرد.

البته به خاطر داشته باشید که سیاست‌های SLI اغلب استثناها و استثنائات خاصی دارند، بنابراین هنگام خرید آن باید شرایط و ضوابط پوشش را به دقت بخوانید.

حفاظت از حوادث شخصی

در حالی که اجتناب از مسئولیت در صورت تصادف بسیار مهم است، محافظت شخصی – در صورتی که در حین اسباب کشی در تهران آسیب دیدید – بسیار مهمتر است.

تصادف یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند در حین حرکت رخ دهد.

شرکت های اجاره کامیون پوشش پزشکی ارائه می دهند که هزینه های پزشکی ناشی از تصادف در حین اسباب کشی در تهران را پرداخت می کند. طرح حفاظت از حوادث شخصی صدمات یا مرگ را در حین خودروی اجاره ای پوشش می دهد و ممکن است نه تنها به راننده بلکه به سایر افراد سوار بر کامیون نیز تسری پیدا کند.

با این حال، اگر بیمه باربری و اسباب کشی درمانی دارید، به این محافظت اضافی نیاز نخواهید داشت – اگر در حین اسباب کشی در تهران آسیب دیدید، بیمه باربری و اسباب کشی نامه فعلی شما باید هزینه های پزشکی شما را پوشش دهد.

حفاظت از بار و اثاثیه

بسته بندی باربری

شکی نیست که هنگام انتقال وسایل خود به خانه جدید نگران ایمنی آنها خواهید بود – و بهترین راه برای اطمینان از آرامش خاطر شما این است که وسایل خود را به درستی بیمه باربری و اسباب کشی کنید.

اگر بیمه باربری و اسباب کشی صاحب خانه دارید، اقلام شما به احتمال زیاد دارای محافظت خواهند بود – بیمه باربری و اسباب کشی خانه خسارت وارده به وسایل شخصی را تا زمانی که خسارت مربوط به خطری باشد که در بیمه باربری و اسباب کشی نامه ذکر شده است (مانند سرقت، آتش سوزی یا بلایای طبیعی) را پوشش می دهد.

بنابراین، اگر اقلام شما در یک فاجعه (آتش سوزی، طوفان و غیره) در حین اسباب کشی در تهران به سرقت رفته یا از بین بروند، بیمه باربری و اسباب کشی صاحب خانه شما به احتمال زیاد خسارت را (تا سقف بیمه باربری و اسباب کشی نامه شما) پوشش می دهد. با این حال، اقلامی که در طول فرآیند اسباب کشی در تهران آسیب دیده اند (مانند قطعات شکسته مبلمان یا اقلام الکترونیکی) را پوشش نمی دهد.  

علاوه بر این، برخی از بیمه باربری و اسباب کشی نامه ها تنها در صورتی پوشش می دهند که خسارت در خانه رخ دهد – آنها خسارتی را که در حین حمل اقلام رخ می دهد پوشش نمی دهند. شما باید با ارائه دهنده بیمه باربری و اسباب کشی خود صحبت کنید تا بفهمید که آیا بیمه باربری و اسباب کشی نامه شما اسباب کشی در تهران را پوشش می دهد، چه خطراتی را پوشش می دهد و چه محدودیت هایی را پوشش می دهد.

حتی اگر بیمه باربری و اسباب کشی صاحب خانه شما پوششی برای اقلام در حال حمل و نقل ارائه دهد، این پوشش محدود خواهد بود و در تمام شرایطی که ممکن است در حین اسباب کشی در تهران خانه ایجاد شود اعمال نمی شود. بنابراین، ممکن است ایده خوبی باشد که محافظ اضافی برای وسایل خود خریداری کنید – محافظ بار.

بیمه باربری و اسباب کشی حفاظت از بار برای محافظت از اقلام شما در داخل کامیون اجاره ای طراحی شده است. این پوشش برای آسیب های ناشی از خطرات خاص فهرست شده (مانند تصادفات و آب و هوای نامناسب) فراهم می کند، اما سرقت یا آسیب های ناشی از اسباب کشی در تهران را پوشش نمی دهد.

اکثر شرکت های اجاره ای تا سقف 25000 دلار برای اجاره های یک طرفه و تا 15000 دلار برای اجاره های محلی پوشش می دهند (معمولاً 100 دلار کسر می شود). با این حال، اقلام با ارزش مانند تلویزیون، عتیقه جات و جواهرات معمولاً حذف می شوند.

حفاظت یدک کش خودکار و کامیون باربری مسقف

اگر قصد دارید ماشین خود را پشت کامیون باربری تهران کرایه ای بکشید، خرید بیمه باربری و اسباب کشی یدک کش ممکن است عاقلانه باشد. این خط مشی پوششی برای سرقت یا آسیب رساندن به وسیله نقلیه شخصی شما در حین حمل و نقل – و در حین بارگیری و تخلیه آن بر روی تریلر خودرو ارائه می کند.

هنگام اسباب کشی در تهران باید از اموال خود محافظت کنید.

حفاظت یدک کش خودکار معمولاً هر گونه آسیب وارد شده به خودرو را در حین حمل به مقصد نهایی پوشش می دهد – آسیب ناشی از برخورد، آتش سوزی، سیل، تگرگ، طوفان باد، رانش زمین یا حتی انفجار. با این حال، توصیه می شود برای درک هرگونه محدودیت و استثنا، خط مشی را از قبل به دقت بخوانید.

خوب است بدانید: اگر بیمه باربری و اسباب کشی جامع خودرو دارید، ممکن است نیازی به بیمه باربری و اسباب کشی یدک کش اضافی نداشته باشید – این بیمه باربری و اسباب کشی باید هرگونه خسارت وارده به وسیله نقلیه شخصی شما را در حین یدک کشی توسط کامیون اجاره ای پوشش دهد.

همچنین ببینید: انواع بیمه باربری و اسباب کشی اسباب کشی در تهران

هزینه بیمه باربری و اسباب کشی کامیون چقدر است؟

کامیون اسباب کشی تهران

هزینه های بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره می تواند بین 14 تا 40 دلار در روز باشد، بسته به طرح پوشش و محدودیت های مسئولیت. قیمت‌ها می‌توانند از مکانی به مکان دیگر متفاوت باشند و فرانشیزهایی اعمال می‌شود.

برای اسباب کشی در تهران های طولانی مدت ( اجاره یک طرفه )، هزینه بیمه باربری و اسباب کشی کامیون باربری تهران معمولاً بر اساس مدت سفر (تعداد روزهایی که وسیله نقلیه برای آن اجاره شده است) است. بسته به طرح حفاظتی، هزینه بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره برای اسباب کشی در تهران بین کشوری می تواند تا چند صد دلار افزایش یابد.

هنگام خرید بیمه باربری و اسباب کشی کامیون باربری تهران، ممکن است نتوانید پوشش “a la carte” را انتخاب کنید – برخی از شرکت های اجاره کامیون به مشتریان اجازه می دهند انواع پوشش بیمه باربری و اسباب کشی ای را که می خواهند انتخاب کنند، برخی دیگر فقط “بسته هایی” را ارائه می دهند که چندین نوع پوشش را ترکیب می کند.

ارزان‌ترین برنامه‌های بسته‌ای که می‌توانید دریافت کنید از ۱۴ دلار در روز شروع می‌شود. هنگامی که بیمه باربری و اسباب کشی نامه های فردی به طور جداگانه در دسترس هستند، می توانید انتظار داشته باشید که روزانه حدود 12 دلار برای معافیت از خسارت، 8 دلار در روز برای محافظت از یدک کش خودکار، و از 7 تا 17 دلار در روز برای محافظت از مسئولیت تکمیلی بپردازید.

مطالب مرتبط: هزینه اجاره کامیون باربری تهران چقدر است

آیا باید بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره بگیرم؟

بیمه باربری و اسباب کشی برای ایجاد آرامش در نظر گرفته شده است و داشتن آرامش در طول فرآیند پر استرس و سخت اسباب کشی در تهران بسیار مهم است. بنابراین، بسیار توصیه می شود که پوشش مناسبی برای حرکت خود داشته باشید. و از آنجایی که نه بیمه باربری و اسباب کشی نامه های خودرو و نه کارت های اعتباری اجاره کامیون را پوشش نمی دهند، بهتر است بیمه باربری و اسباب کشی کامیون های باربری تهران را از شرکت اجاره خریداری کنید.

آیا برای اجاره U-Haul، Penske، Budget یا کامیون اجاره ای دیگر به بیمه باربری و اسباب کشی نیاز دارید؟

بیمه باربری و اسباب کشی = آسودگی خاطر

بسته به شرکت اجاره کامیون، ممکن است برای اجاره وسیله نقلیه در حال حرکت، از شما خواسته شود که بیمه باربری و اسباب کشی کامیون داشته باشید. با این حال، معمولاً می‌توانید بیمه باربری و اسباب کشی خودرو را برای کامیون اجاره‌ای رد کنید – این انتخاب شماست که آیا پوشش اضافی خریداری کنید یا نه.  

البته به خاطر داشته باشید که اگر با کامیون اجاره‌ای تصادف کردید و تصادف تقصیر شماست، مسئولیت هر گونه خسارات و صدماتی که ممکن است ایجاد کرده باشید بر عهده شما خواهد بود – اگر تحت پوشش نباشید، باید هزینه‌های آن را بپردازید. تعمیرات و هزینه های پزشکی لازم را خودتان انجام دهید.

چه زمانی باید بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اسباب کشی در تهران بگیرید؟

داشتن بیمه باربری و اسباب کشی در هنگام اجاره کامیون در حال حرکت همیشه ایده خوبی است – اما تحت پوشش قرار گرفتن در برخی شرایط مهمتر از موارد دیگر است.

به طور کلی، هر چه خطر بیشتر باشد، داشتن پوشش مناسب ضروری تر است. بنابراین، وقتی از خود می‌پرسید « آیا باید بیمه باربری و اسباب کشی U-Haul بگیرم؟ برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اسباب کشی در تهران بیمه باربری و اسباب کشی کامیون ضروری است یا خیر، باید شرایط مورد نظر خود را در نظر بگیرید:

  • آیا به صورت محلی حرکت می کنید یا از راه دور؟
  • آیا تجربه رانندگی با کامیون باربری تهران را دارید؟
  • آیا بیمه باربری و اسباب کشی ماشین شخصی دارید؟ محدودیت های مسئولیت در مورد بیمه باربری و اسباب کشی نامه خودرو شما چیست؟
  • آیا بیمه باربری و اسباب کشی صاحب خانه دارید؟ اگر بله، آیا اقلام خارج از خانه را پوشش می دهد؟ محدودیت های پوشش چیست؟
  • بیمه باربری و اسباب کشی عمر داری؟
  • آیا قصد دارید ماشین خود را با کامیون اجاره ای یدک بکشید؟ آیا بیمه باربری و اسباب کشی جامع خودرو دارید؟

با در نظر گرفتن همه موارد، اگر مسافت طولانی را در حال حرکت هستید (زیرا برای مدت طولانی در جاده خواهید بود و خطر تصادف بیشتر خواهد شد) و/یا تجربه رانندگی بزرگ و سنگین ندارید، خرید بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره ای بسیار توصیه می شود. وسایل نقلیه (زیرا راندن یک کامیون بزرگ با رانندگی با ماشین بسیار متفاوت است).

علاوه بر این، اگر محدودیت های توانایی شما کم است، خرید پوشش مسئولیت تکمیلی عاقلانه خواهد بود. و اگر بیمه باربری و اسباب کشی درمانی یا بیمه باربری و اسباب کشی خانه ندارید، عاقلانه است که از حوادث شخصی و محافظت از محموله نیز بهره مند شوید.

هنگام اجاره کامیون باربری تهران چه بیمه باربری و اسباب کشی ای باید دریافت کرد؟

حمل خورده بار

همه انواع بیمه باربری و اسباب کشی کامیون های باربری تهران در حین اسباب کشی در تهران از خود محافظت می کنند، اما ممکن است واقعاً به همه آنها نیاز نداشته باشید. برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا نوع خاصی از بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره ای ارزش آن را دارد یا خیر، باید در نظر بگیرید که دقیقاً چه چیزی در یک بیمه باربری و اسباب کشی نامه خاص تحت پوشش قرار می گیرد – و چه محافظتی از قبل دارید:

شما نمی توانید امن تر از آن باشید.

معافیت‌های خسارت بسیار سودمند هستند – شما به بیمه باربری و اسباب کشی کامیون در حال حرکت نیاز دارید و از آنجایی که اکثر ارائه‌دهندگان بیمه باربری و اسباب کشی خودرو و شرکت‌های کارت اعتباری پوششی برای کامیون‌های اجاره‌ای ارائه نمی‌کنند، دریافت معافیت خسارت بهترین گزینه برای رهایی از قلاب برای خسارات وارده به وسیله نقلیه در حال حرکت است.

پیشنهاد به صرفه : حمل بار و اثاثیه با وانت بار تهران به تمام نقاط ایران

دریافت بیمه باربری و اسباب کشی مسئولیت تکمیلی ایده بسیار خوبی است زیرا حداقل محدودیت های مسئولیت ایالتی که شرکت های اجاره ای باید در کامیون های خود داشته باشند معمولاً بسیار کم است.

حفاظت بار شامل موارد با ارزش بالا نمی شود و سرقت یا آسیب ناشی از اسباب کشی در تهران را پوشش نمی دهد، بنابراین به ندرت مفید است. علاوه بر این، ممکن است وسایل شما از قبل تحت پوشش سیاست مالکان خانه شما قرار گرفته باشد.

حفاظت از حوادث شخصی فقط در صورتی ارزش دارد که بیمه باربری و اسباب کشی درمانی نداشته باشید.

حفاظت یدک کش خودکار تنها زمانی مربوط می شود که وسیله نقلیه شخصی خود را با کامیون باربری تهران بکسل می کنید – و ممکن است توسط بیمه باربری و اسباب کشی خودرو شما غیر ضروری باشد.

در نهایت، این تصمیم شماست که آیا بیمه باربری و اسباب کشی کامیون اجاره ای بخرید و چه نوع پوشش هایی را دریافت کنید. با این حال، اگر در حین اسباب کشی در تهران شما حادثه ای رخ دهد، داشتن بیمه باربری و اسباب کشی نامه اجاره کامیون از شما در برابر دعوای قضایی محافظت می کند و به هزینه های تعمیرات، تعویض و هزینه های پزشکی کمک می کند. ارزش هزینه بیمه باربری و اسباب کشی را دارد.