شرکت باربری و اتوبار تهران با سال‌ها سابقه درخشان درزمینهٔ حمل‌ونقل و بسته‌بندی لوازم و اثاثیه منزل و ادارات راهی مطمئن برای انجام یک اثاث‌کشی راحت و بی‌دردسر است.

این شرکت با دارا بودن کارکنانی مجرب و کارکشته تمام نیازمندی‌های شما در زمینه حمل بار و اثاثیه همراه با بسته‌بندی اثاثیه را مرتفع می‌سازد.

بسته بندی لوازم منزل

تنها کافی است با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن کارگران متخصص بسته‌بندی ما در محل حاضرشده و برای شروع یک اثاث‌کشی راحت و بی‌دغدغه دست‌به‌کار شوند.

ما این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهیم که در صورت استفاده از سرویس بسته‌بندی اثاثیه باربری تهران الوبار هیچ‌یک از لوازم و اثاثیه شما کوچک‌ترین آسیبی نمی‌بینند.

تجهیزات باربری تهران

آموزش حمل مبلمان

استفاده از به‌روزترین تجهیزات بسته‌بندی و روش‌های نوین در امر بسته‌بندی اثاثیه منزل و ادارات و  آموزش این روش‌ها به کارگران متخصص باربری تهران در اولویت کاری ماست که خود موجب جلب رضایت شما عزیزان می‌شود.

بی‌شک بالا بودن کیفیت و سرعت عمل انجام کار یکی از معیارهای شما برای انتخاب یک باربری است.پس ما به انتخابتان احترام می‌گزاریم و سعی می‌کنیم همیشه بهترین باربری تهران بمانیم.

دارا بودن اصول و قواعد و منشور اخلاقی در باربری الوبار و تمامی شعب آن نقطه قوتی برای انتخاب شما است تا در انتخابتان شک نکنید.

خوش‌اخلاقی و خوش‌رفتاری با مشتریان عزیز یکی از اساسی‌ترین پایه‌های بنیادی باربری و اتوبار تهران است که به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان از آن گذر کرد.

بسته‌بندی باربری شهرستان

شاید برایتان سؤال باشد که آیا باربری تهران فقط امور بسته‌بندی لوازم منزل برای حمل درون‌شهری را انجام می‌دهد؟

جواب این سؤال خیر است بلکه باربری تهران با دارا بودن شعب مختلف باربری در شهرستان‌ها بانام تجاری باربری شهرستان و اتوبار شهرستان امور بسته‌بندی بار و اثاثیه را برای انتقال به هر یک از استان‌ها و شهرستان‌ها نیز انجام می‌دهد.

شعبات باربری شهرستان و اتوبار شهرستان الوبار متعهد به انجام برترین خدمات حمل بر و اثاثیه و بسته‌بندی اثاثیه هستند .بنابراین خیالتان از هر نظر راحت و آسوده باشد که کار را به کاردان سپرده‌اید.

مشتریان قدیمی ما از امور بسته‌بندی باربری الوبار استفاده می‌کنند زیرا مطمئن هستند که این‌گونه بار و اثاثیه‌شان به‌سلامت به مقصد خواهد رسید.

طولانی بودن راه و پیچ‌وخم جاده‌های شهرستان و ترافیک راه‌ها و آشنایی راننده به جاده‌های فرعی و میانبر برای سرعت در انجام کار چند چالش پیش رو برای بسته‌بندی بار جهت حمل به شهرستان است که کار بسته‌بندی را تخصصی و حساس می‌کند .

توجه نمایید که کار بسته‌بندی یک امر تخصصی و نیازمند دانش کافی و تجربه است.

کارشناس باربری الوبار

بسته‌بندی لوازم منزل در تهران

بسته بندی اثاثیه منزل

این شرکت تمامی اثاثیه و لوازم منزل شما را به‌صورت تخصصی و سریع بسته‌بندی می‌نماید و شما برای بسته‌بندی لوازم منزلتان نیاز نیست نگران باشید و یا مهارت خاصی داشته باشید.

شما عزیزان با استفاده از طرح صفرتا صد ما دیگر لازم نیست دست به سیاه‌وسفید بزنید و تنها در صورت تمایل می‌توانید به‌عنوان ناظر حضورداشته باشید و قدرت و مهارت کارگران بسته‌بندی لوازم منزل در تهران را مشاهده نمایید.

تجربیات یک شهروند از اسباب کشی و بسته بندی

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3

نرخ بسته‌بندی اثاثیه منزل

یکی از مهم‌ترین عواملی که در یک اثاث‌کشی باید در نظر داشت مقدار بودجه موردنیاز برای اثاث‌کشی و حمل‌ونقل بار است بنابراین به دنبال شرکت باربری می‌گردید که نرخ باربری تهران آن‌ها کمتر باشد که این کار بسیار اشتباه است.

زیرا الزاماً ارزان‌ترین باربری در تهران بهترین نیست .این قضیه در خصوص نرخ بسته‌بندی و تعرفه بسته‌بندی نیز صدق می‌کند.

نرخ بسته‌بندی اثاثیه منزل به بسیاری عوامل بستگی دارد عواملی همچون اندازه و سایز لوازم و اثاثیه,وزن آن‌ها,میزان شکنندگی آن‌ها ,میزان حساسیت آن‌ها و… زیرا بنابراین موارد مواد و تجهیزات لازم برای بسته‌بندی متفاوت است که هرکدام نرخ بسته‌بندی اثاثیه منزلمتفاوتی دارند.

اما بااین‌وجود می‌توانید با هرکدام از شماره تماس‌های باربری الوبار تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید و نرخ تقریبی بسته‌بندی اثاثیه منزلتان را نیز دریافت نمایید .اما لازم به ذکر است که این نرخ و تعرفه تقریبی است و بنا به پارامترهای مختلف امکان کاهش و یا افزایش نرخ بسته‌بندی اثاثیه منزل دارد.

تجهیزات مورداستفاده دربسته بندی اثاثیه

بسته بندی باربری تهران

کارتن بسته بندی لوازم منزل

کارتن مخصوص حمل بار و اثاثیه منزل به‌صورت 5 لایه و بسیار بزرگ‌تر و محکم‌تر از کارتن موز است این کارتن‌ها به‌صورت سفارش و جهت استفاده در امور بسته‌بندی لوازم منزل ساخته‌شده‌اند که برای بسته‌بندی لوازم و اثاثیه گران‌بهای شما مناسب و کافی است.

از خصوصیات این کارتن می‌توان به 5 لایه بودن ,بزرگ و جادار و درب پلمپی اشاره کرد.

نکات کاربردی در اسباب کشی

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

کارتن حمل مواد خوراکی داخل یخچال

چگونگی حمل مواد خوراکی و یخ‌زده‌ی داخل یخچال همیشه یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها در حین اسباب‌کشی است .بخصوص زمانی که نمی‌دانید خوراکی‌های داخل یخچال را چگونه بسته‌بندی کنید .

مسافت طولانی اثاث‌کشی و منقضی و فاسدشدن خوراکی‌های داخل یخچال همیشه یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها بوده .

اما نگران نباشید زیرا با استفاده از کارتن‌های مخصوص بسته‌بندی خوراکی و مواد یخ‌زده داخل یخچال دیگر قرار نیست خوراکی‌هایتان خراب شود.این کارتن‌های مخصوص با دارا بودن خاصیت ضد آب و عایق‌کاری انجام‌شده از خراب شن خوراکی‌های شما و گرم شدن محیط داخل کارتن جلوگیری می‌کند.

کارتن رگال دار-مخصوص بسته‌بندی لباس

اثاث کشی به شهرستان سرد

اگر قصد دارید که در حین اثاث‌کشی از کثیف شدن و چروک شدن لباس‌هایتان جلوگیری کنید و مانع خراب شدن لباس‌هایتان شوید می‌توانید از کارتن رگال دار و یا کارتن مخصوص بسته‌بندی لباس باربری الوبار استفاده نمایید .

این کارتن به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که به‌راحتی 12 دست کت‌وشلوار و یا لباس مجلسی به‌صورت ایستاده در آنجایی می‌گیرد.

کیف و ساک حمل رخت خواب

با استفاده از این ساک می‌توانید تمامی رخت خواب خود را جمع‌وجور کرده و در ساک حمل رخت خواب قرار دهید تا از خراب شدن و یا پاره شدن در حین اثاث‌کشی جلوگیری شود.لازم به ذکر است که در صورت سنگین شدن ساک حمل رخت خواب باید توسط دو یا چند نفر حمل شود.

جاکفشی قابل‌حمل

کیف جاکفشی وسیله‌ای برای حمل کفش‌هایتان است تا در زیردست و پا خراب نشوند ا استفاده از کیف جاکفشی می‌توانید کفش‌هایتان را به‌خوبی و سریع حمل کنید.این کیف به‌صورت پارچه‌ای و زیپ‌دار است.

  • چسب مخصوص بسته‌بندی
  • استرج یا همان سلفن
  • بابل نخودی کوچک
  • وکیوم نخودی کوچک
  • بابل و نخودی بزرگ
  • بابل و نخودی گردویی

لوازم بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی حرفه ای نیازمند تجربه و تخصص زیادی است که همره با چاشنی دقت و حوصله میتواند اثاثیه شما را از شرایط محیطی مختلف و ضربات و خط و خش های زیاد در امان نگه دارد.

یک بسته بندی اصولی را تنها افرادی انجام میدهند که بارها و به روش های مختلف بسته بندی اجسام گوناگون را انجام داده باشند.پس بنابراین اگر قصد دارید خودتان این کار را انجام دهید در صورتی که کار و شغل شما چیز دیگری است و مهارت و تخصصی در زمینه بسته بندی ندارید باید بدانید که خطرات ناشی از بسته بندی غیر ایمن را نیز به جان خریده اید.

علاوه بر مهارت و تخصص یک چیز دیگر بسیار مهم و مثر در بسته بندی حرفه ای لوازم منزل وجود دارد که باید به آن توجه وی ژه ای شود.آن لوازم بسته بندی اسباب کشی است.بله باید بدانید که هر لوازم و اثاثیه ای که قصد بسته بندی آن را دارید باید به صورت تخصصی با تجهیزات مخصوص خودش بسته بندی شود مثلا شما نمی توانید مبلمان را داخل کارتن های اسباب کشی جا دهید و یا سعی کنید این مبلمان را با تنها یک لایه سلفون ساده بسته بندی کنید زیرا در این صورت خطر صدمه دیدن مبلمان بسیار بالا می رود.

حتی خود بسته بندی نا ایمن و بدون تجهیزات مناسب مبتواند به خودی خود خطر ساز باشدپی باید لوازم بسته بندی اسباب کشی مناسبی را برای هر یک از اثاثیه و لوازمی که قصد حمل آن را داریم به کار ببریم.

بسته بندی رایگان لوازم منزل

بسته بندی رایگان

به دنبال لوازم بسته بندی رایگان هستید؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم. بسته به میزان مسیری که حمل و نقل می کنید ، حمل و نقل و باربری های تهران ممکن است مقداری هزینه داشته باشند. در حالی که اجاره کامیون و تجهیزات برای یک اسباب کشی بطور قابل توجهی مقرون به صرفه تر است .

اما هنوز ارزان نیست. و ، همانطور که هر کسی که اسباب کشی کرده است می داند ، هزینه اثاث کشی جعبه ها ، بسته بندی نوار و سایر مواد لازم گران است – به خصوص هنگام اثاث کشی یک خانه بزرگ از وسایل. طبق CostHelper.com ، هزینه های معمول کارتن های اسباب کشی از 5 هزار تومان  تا 50 هزار تومان برای هر جعبه انجام می شود.

سری دوم نکات کاربردی در اثاث کشی

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/05/e19e2775f2f5334537ad45ca3fbaada731383590-360p.mp4

 با این حال ، جعبه های مخصوص (فکر کنید: کمد لباس و جعبه های آینه ای) هزینه بسیار بیشتری دارند. کاغذ بسته بندی به طور متوسط ​​15 هزار تومان  برای هر بسته اجرا می شود ، بسته های شیشه ای برای هر جعبه و بسته های آشپزخانه حدود  دلار است.

خوشبختانه برای کسانی که بودجه محدودی دارند ، روش هایی برای تهیه لوازم بسته بندی رایگان وجود دارد. شما فقط باید بدانید که کجا را جستجو کنید – و مایل باشید وقت خود را برای یافتن آنها بگذارید. برای مرجع ، در اینجا لیستی از لوازم بسته بندی مورد نیاز شما هنگام اثاث کشی وجود دارد. در زیر لیستی از مکان های برتر ما برای یافتن لوازم بسته بندی رایگان و همچنین نکاتی برای یافتن بهترین ها آورده ایم.

1. بازارهای آنلاین

امروزه می توانید از طریق بازارهای آنلاین مختلف مقدار زیادی بسته بندی مورد استفاده و رایگان پیدا کنید. بیشتر لیست ها توسط افرادی که به تازگی اسباب کشی کرده اند و به سادگی می خواهند از شر وسایل اثاث کشی خود به راحت ترین شکل ممکن خلاص شوند (یعنی با برداشتن شخص دیگری). 

در اینجا بازارهای آنلاین مورد علاقه ما برای یافتن موارد مختلف از روزنامه رایگان برای بسته بندی تا جعبه های مقوایی رایگان برای اثاث کشی وجود دارد.

بیشتر مطالعه کنید: نقش کارتن اسباب کشی در بسته بندی

2.از دوستان ، خانواده ، همسایگان و گروه های جامعه محلی خود سوال کنید

بسته بندی لوازم منزل

علاوه بر جستجوی منفعلانه در بازارهای آنلاین ، شما همچنین می توانید به طور فعال با دوستان ، خانواده ، همسایگان و گروه های محلی خود تماس بگیرید تا مواد باقیمانده حمل و نقل را درخواست کنید. از این گذشته ، همه تبلیغ نمی کنند که لوازم بسته بندی رایگان در دسترس دارند. 

ما توصیه می کنیم برای کسانی که در نزدیکی شما زندگی می کنند و ممکن است وسایل حمل و نقل داشته باشند از طریق ایمیل و تماس با آنها تماس بگیرید. 

همچنین می توانید با ایجاد یک پست یا لیست در بازارهای آنلاین مانند سایت دیوار و یا باربری ظریف بار ، به همسایگان اطلاع دهید که در جستجوی لوازم بسته بندی رایگان هستید.

3.نقاط بازیافت را بررسی کنید

در نقاط بازیافت ، معمولاً چندین مخزن پر از جعبه مقوایی و سایر کالاهای قابل بازیافت وجود دارد. اگرچه به احتمال زیاد تعدادی جعبه استفاده شده را در اینجا خواهید یافت ، اما باید نقاط ضعف این بازیافت را به خاطر بسپارید. اول ، بسیاری از نقاط بازیافت دارای علائمی هستند که نشان می دهد “غواصی در مخازن” مجاز نیست. 

اگر این مورد است ، پس باید به جای دیگری مراجعه کنید. ثانیا ، همه جعبه های بازیافتی شکل خوبی ندارند. به احتمال زیاد شما باید چند جعبه کثیف را الک کنید تا وسایل بسته بندی مناسب و مناسب برای استفاده مجدد را پیدا کنید. 

4.دفتر خود را چک کنید

به همه بسته ها و ملزوماتی که یک دفتر معمولی دریافت می کند ، فکر کنید. این احتمال وجود دارد که اکثر دفاتر یک اتاق کامل مملو از جعبه های مقوایی بازیافت شده و لوازم بسته بندی داشته باشند. بنابراین ، اگر به دنبال جعبه های رایگان بانکداران ، بالشتک سازی حباب و موارد دیگر هستید ،

توصیه می کنیم دفتر خود در باربری شهرستان و سایر دفاتر موجود در این منطقه را در نظر بگیرید.

 اگرچه قبل از غواصی در بازیافت دفتر ، حتماً با یک مدیر دفتر کار را بررسی کنید. 

5.با فروشگاه های محلی تماس بگیرید تا بسته بندی لوازم منزل

علاوه بر دفاتر ، ما پیشنهاد می کنیم با فروشگاه ها و مشاغل محلی تماس بگیرند تا اجازه بگیرند که جعبه های باقیمانده و لوازم بسته بندی آنها را بگیرند. چندین فروشگاه که احتمالاً می توانید لوازم بسته بندی رایگان زیادی در آن پیدا کنید شامل فروشگاه های لوازم خانگی ، کتابفروشی ها ، فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشی های بزرگ جعبه است. 

کارگر حرفه ای بسته بندی

همه این فروشگاه ها ماهانه ده ها بار – اگر نه صدها بار – دریافت می کنند و برای خلاص شدن از آنها باید جعبه های مقوایی باقیمانده زیادی داشته باشند. بخاطر داشته باشید که مشاغل محلی (فکر کنید: فروشگاه های مشروبات الکلی ، کتابفروشی ها و فروشگاه های کوچک مادر و پاپ) ممکن است تمایل بیشتری به دادن جعبه به کسانی که به آنها نیاز دارند ، داشته باشند.

 خرده فروشان زنجیره ای بزرگتر ممکن است سیاستی در پیش بگیرند که آنها را از دادن جعبه های مقوایی منع کند. 

6. در محله خود از فروش حیاط و فروش گاراژ استفاده کنید

اغلب اوقات ، کسانی که اخیراً اسباب کشی کرده اند یا در حال آماده سازی برای فروش حیاط میزبان و فروش گاراژ هستند تا خانه های خود را از مواد اضافی پاکسازی کنند. 

اگر فکر می کنید کسی که میزبان فروش حیاط است ممکن است جعبه های اضافی دیگری داشته باشد که دیگر به آنها احتیاج ندارد یا قصد استفاده از آنها را ندارد ، پیشنهاد ما این است که با متوقف شدن در مورد این سوال که آیا آنها مایل به دریافت هر یک از مقوا باقی مانده خود هستند جعبه و لوازم بسته بندی.

7.جعبه هایی را که از طریق پست دریافت می کنید برای بسته بندی لوازم منزل نگه دارید

روش دیگر برای به دست آوردن لوازم بسته بندی و جعبه های مقوایی رایگان احتکار مواردی است که هر روز از طریق پست دریافت می کنید. از بسته های اولویت نامه USPS گرفته تا جعبه های آمازون پرایم ، احتمال اینکه در طول ماه حداقل چندین جعبه مقوایی را از طریق پست از طریق پست دریافت کنید ، بسیار خوب است.

 به جای بازیافت این جعبه ها – و کاغذ بسته بندی داخل آن – آنها را برای استفاده های بعدی کنار بگذارید. اگر بسته های کافی دریافت کنید ، ممکن است بتوانید اکثر وسایل خود را در جعبه هایی که قبلاً در اختیار دارید منتقل کنید.

در هنگام جستجوی لوازم بسته بندی رایگان ، موارد زیادی را باید در خاطر داشته باشید

بسته بندی باربری

روند یافتن لوازم بسته بندی رایگان آسان نیست – اما اگر بتوانید صدها دلار در جعبه ها و کاغذ بسته بندی صرفه جویی کنید ، ممکن است ارزش این دردسر را داشته باشد. هنگام جستجوی جعبه و بسته بندی لوازم رایگان ، این “نباید ها” مهم را در ذهن داشته باشید.

  • از جعبه هایی که حالت خوبی ندارند استفاده نکنید – اگر در نهایت به وسایل داخل آن آسیب برساند ، پس انداز چند دلار روی جعبه ها فایده ای نخواهد داشت. متأسفانه ، استفاده از جعبه های نامناسب ، دستورالعمل خراب و خراب وسایل خانه است. جعبه هایی که خیس یا پاره شده اند خوب نگه نخواهند داشت و مطمئناً قادر به تحمل وزن قابل توجهی نخواهند بود. هنگام بررسی جعبه استفاده شده ، بررسی کنید که خشک ، محکم و بدون آسیب باشد.
  • از جعبه هایی که بو می دهند استفاده نکنید –  از آخرین نکته خوک باز می باشد ، همچنین توصیه می کنیم از جعبه هایی که هر نوع بوی مشخص دارند خودداری کنید. متاسفانه جعبه هایی که در سطل های زباله یا مراکز بازیافت نشسته اند ممکن است بوی بدی داشته باشند. جعبه هایی که در گذشته برای حمل غذا استفاده می شدند نیز ممکن است بوی نامطبوع داشته باشند. مگر اینکه بخواهید وسایل خانه خودتان بوی این جعبه ها بدهند ، ما می گوییم آنها را در جایی که پیدا کرده اید بگذارید.
  • قانون را زیر پا نگذارید – اکثر فروشگاه ها و رستوران ها به مردم اجازه نمی دهند از بین سطل های زباله که در خارج قرار گرفته اند ، تفنگ بزنند. در بسیاری از موارد ، مشاغل حتی دوربین هایی دارند که برای غواصی و تخطی از زباله دان تماشا می کنند. قبل از استفاده از هر جعبه مقوایی دست دوم حتماً از مشاغل اجازه بگیرید. علاوه بر این ، ممکن است در مراکز بازیافت علائمی مشاهده کنید که غواصی در مخازن مجاز نیست. اگر این مورد است ، به جای آن به یک مرکز بازیافت متفاوت بروید.
  • هنگام تهیه جعبه از غریبه ها بی خیال باشید – تهیه جعبه های متحرک استفاده شده از طریق بازارهای آنلاین مطمئناً یکی از بهترین راه ها برای یافتن لوازم بسته بندی رایگان است. با این حال ، مهم این است که شما همچنان مراقب و محتاط باشید در مورد تهیه وسایل حمل و نقل از غریبه ها. ما توصیه می کنیم در طول روز در مکان های عمومی ملاقات کنید. به درد آوردن یک دوست با خود نیز صدمه ای نمی زند. خط پایین: فقط هنگام معامله با یک غریبه از عقل سلیم استفاده کنید.

نمونه بسته بندی حرفه ای ما

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

اگر همه راه های دیگر به شکست منجر شد ، می توانید لوازم مورد نیاز خود را از این 5 خرده فروش خریداری کنید

یافتن مواردی از جعبه های متحرک و روزنامه مورد استفاده برای بسته بندی تا نوار بسته بندی رایگان و بالشتک حباب کار مفیدی است. اگر نمی توانید همه چیز را به صورت رایگان تهیه کنید ، توصیه می کنیم که هر بسته بندی که هنوز به آن نیاز دارید را خریداری کنید. در اینجا چندین خرده فروش وجود دارد که لوازم بسته بندی ارزان قیمت را می فروشند.

زود اسباب کشی می کنی؟

کارتن اسباب کشی

برای پیدا کردن یک شرکت در باربری و  اسباب کشی در تهران قابل اعتماد، شبکه گسترده ما از بررسی سیاست گذاران . وب سایت ما یافتن و رزرو بهترین باربری تهران برای کار را آسان می کند. همه شرکت های اثاث کشی در شبکه ما دارای مجوز و بیمه هستند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که اسباب کشی شما خوب خواهد بود. با آرزوی موفقیت و اسباب کشی شاد!

وقتی نوبت به اسباب کشی وسایل می رسد ، کارتن اسباب کشی و نوار بسته بندی فقط نوک کوه یخ است.

چیزهای زیادی وجود دارد که هنگام حمل وسایل برای اسباب کشی و همچنین در روز اثاث کشی به آنها نیاز دارید و همه آنها خیلی واضح نیستند. برای کمک به شما ، ما لیستی جامع از تمام وسایل در حال اسباب کشی و تجهیزات اسباب کشی را که می خواهید برای حرکت بعدی خود در نظر بگیرید تهیه کرده ایم – بعضی از آنها ضروری است ، بعضی از آنها نیز بسیار عالی هستند.

لوازم بسته بندی

کارتن اسباب کشی و یا جعبه برای بسته بندی

 جعبه های مقوایی را بخرید یا جعبه های پلاستیکی اثاث کشی را برای نگهداری همه وسایل خود اجاره کنید. اگر با مقوا می روید ، در این صورت شما به اندازه های مختلفی از جمله جعبه های کوچک ، متوسط ​​، بزرگ ، خیلی بزرگ و کمد لباس احتیاج خواهید داشت.

 ( برای برآورد تعداد جعبه های مورد نیاز خود از ماشین حساب بسته بندی ما استفاده کنید.) اگر قصد دارید سطل های پلاستیکی را برای بسته بندی اجاره کنید ، تا آنجا که می توانید موجودی کاملی از آن را در اختیار شرکت اجاره ای خود قرار دهید تا مطمئن باشید شما به اندازه کافی

چسب بسته بندی لوازم منزل

 نوار بسته بندی با کیفیت و مقدار زیادی از آن را خریداری کنید. شما برای جعبه های ساختمانی و هم مهر و موم کردن آنها پس از پر شدن به آن احتیاج دارید ، بنابراین از نوار بسته بندی فروشگاه دلار صرف نظر کنید و کمی روی نوار مقاوم تر بپاشید. 

به احتمال زیاد به بیش از آنچه فکر می کنید نیز نیاز دارید ، بنابراین فقط برای ایمن بودن یک یا دو عدد رول اضافی بخرید.

کاغذ بسته بندی لوازم منزل و شکستنی ها

کارتن اثاث‌کشی

 شما می خواهید مقدار زیادی کاغذ بسته بندی برای بسته بندی وسایل شکننده و یا تیز در داخل و همچنین ایجاد بالشتک و ثبات بیشتر در جعبه ها داشته باشید. فقط کاغذ بسته بندی را خریداری کنید که فاقد جوهر باشد ، زیرا این جوهر می تواند از وسایل شما خونریزی کند.

پوشش پلاستیکی محافظ اثاثیه

 نیازی به خرید بسته بندی پلاستیکی مخصوص اسباب کشی ندارید ، اما باید حداقل یک رول پلاستیک محکم داشته باشید که بتوانید از آن برای بسته بندی موارد خاص استفاده کنید.

 مخصوصاً برای جمع کردن وسایل مشابه (آن دسته از بشقاب ها را بپیچید تا همه جا به دور آنها جابجا نشوند) و جلوگیری از نشت بطری مفید است (درب بطری ها را با مایعات درون آن بردارید ، یک لایه بسته بندی پلاستیکی بمالید و پیچ کنید) کلاه دوباره روشن شود).

بالشتک حبابی محافظ ضربه

 برای بسته بندی وسایل شکننده اضافی مانند وسایل ساخته شده از شیشه ، سرامیک و پرسلن از این ماده استفاده کنید. همچنین می توانید از آن برای تهیه بالشتک مورد نیاز اطراف موارد بعد از قرار دادن در جعبه استفاده کنید.

کیسه های پلاستیکی

 کیسه های کوچک پلاستیکی ساندویچی برای ذخیره وسایل کوچکی که ممکن است در غیر این صورت گم شوند ، خارق العاده است. با استفاده از آنها پیچ هایی را که هنگام جدا کردن مبلمان از بین می برید و همچنین قطعات کوچک دیگر در اطراف خانه را که به راحتی جا نمی شوند ، نگه دارید. حتماً بر روی هر کیسه قطعات برچسب گذاری کنید تا بدانید که این قطعات به چه دردی می خورند.

مجموعه ابزار صحبت از تجزیه مبلمان ، شما می خواهید ابزارهای اساسی لازم برای این کار را بدست آورید (اگر قبلاً آنها را ندارید). یک پیچ گوشتی و آچار با طیف سر باید کافی باشد. ابزارهای خود را نیز مفید نگه دارید ، زیرا ممکن است در روزهای اثاث کشی به آنها نیاز داشته باشید.

برچسب ها و / یا نشانگرها

 وقتی نوبت به برچسب زدن لوازم می رسد ، می توانید روی جعبه های دارای نشانگر دائمی برچسب بزنید یا از برچسب و نشانگر استفاده کنید (اگر از سطل های پلاستیکی استفاده می کنید ، با گزینه دوم همراه شوید). همچنین می توانید از برچسب های کدگذاری شده رنگی استفاده کنید که به شما بصیرت فوری می دهد که یک جعبه باید در چه اتاق قرار بگیرد.

نمونه یک بسته بندی حرفه ای

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/07/3.mp4

اسباب کشی لوازم روزانه

کامیون مسقف اسباب کشی

کامیون اسباب کشی

 اگر برای اسباب کشی کار نمی کنید ، احتمالاً باید اجاره کامیون کنید . اطمینان حاصل کنید که کامیون اثاث کشی را در اندازه مناسب انتخاب کرده و از چند شرکت مختلف اجاره ای قیمت دریافت کنید تا مطمئن باشید بهترین قیمت ممکن را دریافت می کنید.

عروسک چند نوع مختلف عروسک وجود دارد که می تواند حرکت شما را بسیار آسان کند: عروسک های لوازم خانگی ، عروسک های مبلمان و عروسک های لوازم خانگی (که گاهی کامیون دستی نیز نامیده می شوند). آنها برای کمک به شما در اسباب کشی جعبه های سنگین و مبلمان بزرگ از خانه به کامیون و بازگشت دوباره ایده آل هستند.

پد مبلمان / پتوهای اثاث کشیاینها به مسافرت شما کمک می کند تا سفری به خانه جدیدتان داشته باشید. در نظر بگیرید که چه کالاهایی قبل از اجاره یا خرید آنها از این بالشتک اضافی بهره مند می شوند تا بتوانید مقدار مناسب را دریافت کنید.

تسمه های بالابرباربری تهرانهای DIY می خواهند در چند مجموعه بند بلند کننده سرمایه گذاری کنند ، که وزن را به طور مساوی تری توزیع می کند تا بتوانید وسایل بی قاعده مانند مبلمان بزرگ و وسایل بزرگ را بلند کنید.

بندهای باری تسمه های باری که بند ایمنی نیز نامیده می شوند ، به ایمن سازی وسایل داخل کامیون کمک می کنند تا جابجا نشوند.

تریلر اسباب کشی کامیون کافی نیست؟ تریلی تهیه کنید تا بتوانید با خیال راحت وسایل پشت ماشین خود را بکسل کنید.

رمپ اکثر کامیون های اجاره ای دارای رمپ هستند ، اما اگر کامیون دوست خود را قرض می گیرید یا از کامیون خود استفاده می کنید ، نمی توان همین حرف را زد. فشار دادن چیزی سنگین به بالا و پایین یک سطح بسیار ایمن تر از تلاش برای بلند کردن آن است ، بنابراین داشتن یک سطح شیب دار چیز خوبی است.

سوالات متداول در مورد اسباب کشی لوازم

بسته بندی حرفه ایی بار

شما می دانید که چه مواردی را باید در لیست خرید خود قرار دهید ، اما در مورد بهترین روش ها برای به دست آوردن همه چیزهایی که نیاز دارید ، چه می کنید؟ در اینجا برخی از متداول ترین سوالاتی که در مورد تهیه لوازم اثاث کشی مشاهده می کنیم آورده شده است.

جامعترین آموزش بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی برای اسباب کشی قطعاً سخت ترین و وقت گیرترین کار هنگام اسباب کشی است. به عنوان یک قاعده کلی ، کار بسته بندی چند هفته قبل از تاریخ خروج برنامه ریزی شده شروع می شود و اغلب در روز خود اسباب کشی به پایان می رسد.

بدون شک ، بسته بندی کل خانه برای اثاث کشی به همان سختی است. خوشبختانه ، توصیه های خوب برای بسته بندی می تواند به شما کمک کند در مبارزه ناعادلانه با اسباب کشی بعدی خانه برتری پیدا کنید.

از 100 نکته بسته بندی زیر برای اثاث کشی استفاده کنید که باعث تسریع در کل مراحل بسته بندی و مدیریت کار بسته بندی منزل از ابتدا تا انتها برای شما می شود.

100 نکته در مورد بسته بندی لوازم منزل چک لیست بسته بندی. 0 اشتباه در بسته بندی

آموزش بسته بندی لباس برای اسباب کشی

1. کمد خود را تمیز کنید و لباس هایی را که بیش از حد بی ربط ، قدیمی ، قدیمی ، فرسوده یا قدیمی شده اند ، از بین ببرید.

2. PRE-PACK از لباس فصل شما واقعا به زودی لازم نیست، لباس شما بر روی اسباب کشی روز می پوشند، و بسته را کنار گذاشته و به جعبه های ملزومات خود را از آیتم های لباس شما بلافاصله پس از اسباب کشی نیاز است.

3. ترک لباس های رسمی گران قیمت بر روی چوب لباسی و آنها را بسته داخل جعبه کمد لباس ویژه برای حفاظت از نهایی، از جمله حمل و نقل بدون چروک.

4. سرعت بخشیدن به روند بسته بندی با مجبور یک سوراخ در پایین اواسط نقطه از یک کیسه زباله تمیز، گروه بندی چندین لباس حلق آویز مستقیما از کمد یا کمد لباس، قرار دادن قلاب چوب لباسی از طریق سوراخ و کشویی کیسه زباله به پوشش لباس لباس ها.

5. PACK گاه به گاه خود لباس به جعبه های مقوایی بزرگ پیش اندود شده با بسته بندی کاغذ نرم برای ایمنی اضافی خورده

آموزش بسته بندی کفش برای اسباب کشی

6. همه کفش های خود را مرتب کنید و جفت هایی را که خیلی فرسوده یا آسیب دیده اند دور بریزید. بسته بندی و اثاث کشی کفش هایی که دیگر نخواهید پوشید هرگز ارزش آن را ندارد.

7. کفش های خود را قبل از بسته بندی از خاک و گرد و غبار تمیز کنید زیرا نمی خواهید هیچ کثیفی به محل جدید وارد کنید. قبل از بسته بندی آنها در جعبه ها ، از خشک شدن کامل آنها اطمینان حاصل کنید.

8. را پر کنید تا کفش بسته خود را با کاغذ بسته بندی نرم برای جلوگیری از گرفتن به طور تصادفی در طول اسباب کشی بدشکل.

9. قرار دادن کفش تمیز و خشک خود را در کاغذ کاغذ بسته بندی، و سپس به جعبه کفش اصلی خود (توصیه می شود) و یا جعبه های قوی از نظر اندازه مشابه انتقال جفت.

آموزش بسته بندی کتاب برای اثاث کشی

10- مجموعه کتابهای خود را بهینه کنید در حالی که به خاطر دارید که کتابها وقتی در جعبه ها بسته بندی می شوند بسیار سنگین می شوند. کتابهایی را هدیه دهید یا اهدا کنید که در آینده ای نزدیک نمی توانید آنها را دوباره بخوانید.

11. PACK کتاب در جعبه های کوچک است که قوی هستند، خشک، و به دلایل ایمنی آسیب ، دو نوار کف جعبه کتاب شما و نگه داشتن هر یک از جعبه کتاب پر زیر 40 پوند است.

12. ترتیب کتاب در داخل جعبه های محکم با استفاده از یکی از این سه روش بسته بندی: مسطح، درست، و برآمدگی پایین. هیچ وقت کتاب های خود را با ستون فقرات خود به سمت بالا (رو به روی شما) از ترس اینکه به صحافی کتاب برای همیشه آسیب نرسانید ، قرار ندهید.

13. PACK کتاب فوق سنگین (دایره المعارف ها، واژه نامه ها، ویژه نسخه های تماس سخت، و غیره) به یک چمدان نورد. اطمینان حاصل کنید که حجم های سنگین داخل آن اسباب کشی نمی کند ، در صورت وجود ، کاغذ بسته بندی را اضافه کنید تا آنها را بی اسباب کشی کنید.

آموزش بسته بندی ظروف برای اثاث کشی

14. استفاده دو جداره ویژه جعبه های مقوایی (به نام بسته ظرف) به بسته صفحات آشپزخانه بسیار شکستنی خود را. یک لایه نرم از کاغذ مچاله شده در پایین هر جعبه ایجاد کنید.

15. محل یک بشقاب آشپزخانه بر روی یک پشته از بسته بندی کاغذ، با شتاب دو ورق از یک گوشه و کشیدن آنها بر روی قطعه ظروف لب تخت شکننده به طور کامل، پس از آن از 3 گوشه باقی مانده تکرار همان چیزی. برای محکم کردن دسته کاغذ از نوار استفاده کنید.

16. انتقال پیچیده تا بشقاب چینی را به بسته ظرف و ترتیب آنها را در لبه های خود را، هرگز آنها را مسطح به جعبه برای جلوگیری از آسیب.

آموزش بسته بندی تلویزیون برای اثاث کشی در باربری تهران

17. نگاهی به یک عکس از راه تلویزیون خود را با هر گونه قطعات خارجی مانند کنسول های بازی، سیستم های صوتی، پخش Blu-ray، و غیره سیمی. هنگامی که تلویزیون خود را بعد از اثاث کشی متصل می کنید ، در زمان زیادی صرفه جویی می شود.

18. CUT OUT یک تکه بزرگ از مقوا که کمی بزرگتر از اندازه صفحه نمایش تلویزیون، محل برش از محافظ بر روی صفحه تلویزیون، و آن را متصل به پوشش با استفاده از نوار نقاش است. پوسته سخت در حین اسباب کشی از صفحه فوق العاده شکننده محافظت می کند.

19. قرار دادن تلویزیون خود را به طور کامل در پتو مبلمان ضخامت، سپس امن آن لنت را با نوار چسب.

20. استفاده از جعبه تلویزیون اصلی اگر شما هنوز هم آن را نگه دارید. در غیر این صورت ، یک ورق مقوایی بزرگ را در پشت مجموعه و یک ورق مقوایی دیگر را در جلوی آن قرار دهید ، سپس این دو قطعه برش خورده را روی پتوها بچسبانید تا یک پوسته محافظ بیرونی سخت برای تلویزیون صفحه تخت شما ایجاد شود.

آموزش بسته بندی کامپیوتر برای اثاث کشی باربری شهرستان

21. قبل از اینکه کامپیوتر خود را برای اثاث کشی بسته بندی کنید ، اطلاعات مهم خود را در هارد دیسک (درایو SSD) پشتیبان گیری کنید. داده های مهم را به یک هارد اکسترنال منتقل کنید یا فایل ها را به فضای ذخیره سازی ابری آنلاین بارگذاری کنید.

22. قطع ارتباط تمام کابل در آینده یا بیرون رفتن از کامپیوتر دسکتاپ اما نه بدون در نظر گرفتن یک عکس سریع از راه کسانی که کابل می شوند تا در پشت کامپیوتر اواسط برج سیمی. در صورت لزوم کابل ها را برچسب گذاری کنید.

23. قرار دادن اواسط برج در بسته بندی کاغذ، و سپس یک لایه محافظ نهایی بسته بندی کردن حباب است. بسته PC را به جعبه حمل رایانه منتقل کنید – یک جعبه قوی که کمی بزرگتر از خود کامپیوتر است.

24. قرار دادن تمام دستگاه های جانبی کامپیوتر (صفحه کلید، ماوس، بلندگو، هدفون، و غیره) را با کاغذ بسته بندی نرم و انتقال آنها را به یک لوازم جانبی کامپیوتر جعبه همراه با تمام کابل ها، کابل.

آموزش بسته بندی لوازم الکترونیکی برای اثاث کشی در ظریف بار

 25. قبل از جدا کردن کابل دستگاه های الکترونیکی خود ، آنها را سازماندهی و برچسب گذاری کنید. وقتی عجله دارید ، سریع از آموزش وصل شدن لوازم الکترونیکی خود عکس بگیرید.

 26. نگاهی از همه باتری های قابل حمل از دستگاه های الکترونیکی، جوهر و کارتریج حذف خود را از پرینتر، و از همه مهمتر – پشتیبان گیری داده های حساس از هارد دیسک یا درایو SSD برای صلح از ذهن.

 27. قرار دادن دستگاه های الکترونیکی خود را در نرم رایگان جوهر کاغذ بسته بندی به عنوان اولین لایه از حفاظت از ابزارهای الکترونیکی مختلف خود را. یک لایه محافظ دوم از بسته بندی حباب دار ، ترجیحاً بسته حبابی ضد استاتیک اضافه کنید که تجهیزات الکترونیکی حساس شما را از آسیب احتمالی ناشی از الکتریسیته ساکن دور نگه دارد.

آموزش بسته بندی عینک برای اسباب کشی

28. تقویت جعبه شما قصد استفاده از بسته بندی برای عینک شکستنی خود را با دو مداخله پایین خود و ایجاد لایه های محافظ از کاغذ مچاله در بستر در داخل خود.

29. قرار دادن هر شیشه ای در دو ورق از نرم و سفید، اسید، رایگان بسته بندی کاغذ تا آیتم شکننده است به طور کامل در مواد محافظ پوشانده شده است. از تکه های نوار برای محکم کردن هر بسته کاغذ جداگانه استفاده کنید.

30. حباب قرار دادن ساقه ظریف از یک قطعه ظروف پایه دار (شیشه ای شراب)، پس از آن در جام شیشه ای با بسته بندی کاغذ قبل از بسته بندی آیتم آشپزخانه طیف در کاغذ کاغذ بسته بندی مانند یک لیوان نوشیدن منظم را پر کنید.

31. انتقال عینک محافظت به جعبه های از پیش اندود و ترتیب آنها را با دهانه خود روبرو به سمت پایین راست قامت. برای جلوگیری از هرگونه اسباب کشی ، تمام فاصله ها را با کاغذ پر کنید.

آموزش بسته بندی تصاویر و آینه های بزرگ

32. از نوار نقاش برای ایجاد یک X بزرگ در سطح شیشه ای تصویر قاب دار یا آینه بزرگ استفاده کنید. این مرحله ایمنی از تصویر ، نقاشی و قاب در صورت شکستن یا ترک خوردن شیشه در حین حمل و نقل محافظت می کند.

33. CUT OUT یک تکه مقوا ضخیم که منطبق بر اندازه فریم، سپس آن را بر صورت تصویر و یا آینه، و نوار آن را به قاب با استفاده از نوار نقاش است.

34. قرار دادن آیتم شکننده در بسته بندی کردن حباب، سپس آن را به یک تصویر و آینه جعبه تخصصی که بهترین حفاظت برای اقلام قاب ارزشمند خود را ارائه می انتقال.

آموزش بسته بندی جواهرات برای اثاث کشی

35. نگه داشتن جواهرات گران قیمت و با ارزش خود را با شما در همه زمان. بدون شک ، بهترین راه برای بسته بندی جواهرات برای اثاث کشی این است که قطعات را با دقت داخل جعبه جواهرات بچینید.

36. جواهرات زنجیره ای PACK (گردنبند ، دستبند و …) را با کمک نی نوشیدنی (زنجیر را از روی نی ها بکشید و انتهای آنها را ببندید) یا از رول های دستمال توالت خالی و تمیز برای گردنبندها و دستبندهای بزرگتر با زنجیرهای ضخیم تر استفاده کنید. در کاغذ بسته بندی خوب بپیچید.

37. PACK گوشواره قلاب طولانی با استفاده از کارت اعتباری به اندازه مقوا بریده – فقط بهم زدن چند سوراخ از طریق کارت، درج قلاب از طریق آنها، و قرار دادن گوشواره در بسته بندی های پلاستیکی. هر گوشواره میخ را در کاغذ بسته بندی کنید ، سپس آن را با خیال راحت داخل یک قرص یا کیسه Ziploc قرار دهید.

38. قرار دادن هر حلقه در بسته بندی کاغذ نرم و سپس آن را به یک انتقال محفظه کارتن تخم مرغ، یک مورد عینک آفتابی سخت، و یا یک مورد قرص برگزار شده است.

آموزش بسته بندی لامپ ها برای اثاث کشی

39. برداشتن آباژور برای اولین بار توسط پیچهای به گلدسته ها، لامپ، و چنگ (قطعه فلزی U شکل). فینیال و چنگ را در کاغذ بسته بندی نرم بپیچید ، سپس آنها را برای بسته بندی در همان جعبه لامپ کنار بگذارید.

40. بسته نرم افزاری با هم بند ناف لامپ با استفاده از یک کراوات کابل و یا یک باند لاستیکی. سپس ، پایه چراغ را در کاغذ بسته بندی کنید ، سپس یک لایه بیرونی از حباب را اضافه کنید. پایه لامپ پیچیده را به یک جعبه از قبل پر شده با اندازه مناسب منتقل کنید.

41. آباژور هر گرد و غبار را تمیز کنید ، سپس آن را با دقت در کاغذ بسته بندی کنید (هرگز از کاغذ روزنامه استفاده نکنید). آباژور را در یک ظرف متحرک جداگانه قرار دهید و پد اضافی را به شکل کاغذ مچاله شده اضافه کنید.

آموزش بسته بندی اسباب بازی برای اسباب کشی

42. اسباب بازی های فرزندان خود را قبل از هر چیز مرتب کنید – مطمئناً آنها اسباب بازی هایی هستند که (تا حدی) شکسته ، بزرگ شده یا به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند. اسباب بازی هایی را که هنوز در وضعیت خوبی هستند اهدا کنید تا بتوانند بچه دیگری را خوشحال کنند.

43. اسباب بازی های نرم گرد و غبار را تمیز کنید ، هرگونه باتری را از باتری هایی که با باتری کار می کنند بردارید و آنها را در کیسه های پلاستیکی بزرگ قرار دهید تا در برابر رطوبت ، گرد و غبار و هجوم حشرات محافظت شوند.

44. بازی های رومیزی PACK ، مجموعه های ساختمانی (البته از جمله LEGO ) و پازل در جعبه های اصلی خود. بهتر است قبل از بسته بندی مجموعه های ساختمانی آماده ، مجموعه مدل ها یا پازل ها را جدا کنید تا احتمال آسیب تصادفی به آنها را به حداقل برسانید.

آموزش بستن تخت خواب برای اثاث کشی

45. وضعیت خود را با دقت تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید آیا تخت خود را به هیچ وجه منطقی نمی دانید یا خیر. تختخوابها مبلمان فوق العاده بزرگ و فوق العاده سنگین هستند ، به این معنی که برای حمل تختخواب کینگ سایز یا ملکه خود باید پول خوبی بپردازید.

46. ریختن تخت خود را به اجزای اصلی آن بسته بندی و حمل و نقل آسان تر است. ابتدا سرپوش را بردارید (معمولاً به قاب اصلی پیچ خورده است) ، سپس همین کار را با فنر جعبه انجام دهید (در صورت وجود).

47. نگاهی از هر شلواری ذخیره سازی ifthe قاب تخت است که با چنین مجهز، خالی آن شلواری، و کراوات و مطالب خود را به طور جداگانه به تخت سبک تر و آسان تر است.

48. محل عناصر چفت و بست های کوچک مانند پیچ، مهره، پیچ و به کیسه های پلاستیکی برای نگه داشتن آنها را از گم شدن.

49. PACK اجزای تخت بزرگ شما هم جدا شده توسط بسته بندی آنها را به طور کامل در پتو مبلمان ضخیم و تامین امنیت آنها را با نوار چسب گرفته اند.

آموزش بسته بندی تشک برای اثاث کشی

50. بازرسی تشک خود را از نزدیک برای تعیین اینکه آیا اسباب کشی آن را به خانه جدید چیزی که حق انجام از نظر زمان، تلاش، و مهم تر است – پول است. متخصصان توصیه می کنند که تشک ها باید هر 10-7 سال تعویض شوند.

51. خرید یک کیسه تشک ویژه ای است که از پلاستیک با دوام ساخته شده است. یک محافظ تشک خوب گرد و غبار ، رطوبت و رطوبت را از لوازم جانبی گران قیمت تخت شما دور می کند.

52. SLIP کیسه تشک را به طور کامل بر روی تشک، اسلاید دست خود را بر محافظ پلاستیکی به اجازه از هر هوا به دام افتاده در داخل آن، و مهر و موم پایان باز از کیسه را با نوار چسب با کیفیت.

آموزش بسته بندی ملافه و ملحفه برای اثاث کشی

53. PACK پتو، بالش، کوسن، ملحفه، حوله، و آستر آخر از همه به خاطر آنها نسبتا ساده به بسته هستند و برخی از این محصولات نرم افزاری می توان برای حمایت از اقلام شکننده داخل جعبه.

54. روتختی های خود را در جعبه های بزرگ مقوایی بسته بندی کنید و آنها را در حالی که آنها را در ظروف می چینید فشار دهید تا هوایی که بین لایه های پارچه محبوس شده است خارج شود.

55. در نظر بگیرید با استفاده از کیسه های خلا برای ملافه بزرگ ترین و ملحفه (آستر، پتو، لحاف، و غیره) به منظور کاهش حجم تا حد زیادی خود و صرفه جویی در فضا ذخیره سازی گرانبها. 

آموزش بستن نیمکت برای اسباب کشی

56. برداشتن پاهای روی نیمکت، در صورت امکان، از آنجایی که آنها عناصر ترین بیرون زده از آیتم مبلمان هستند. به این ترتیب ، هنگام بیرون آوردن قطعه از خانه ، احتمال آسیب را تا حد زیادی کاهش می دهید. هر قسمت دیگری از کاناپه را که می توان با خیال راحت جدا کرد ، بردارید.

57. قرار دادن حباب هر بیرون زده قطعات از مبل که شما را برای برخی از این دلیل گرفته شده است، از جمله دیگر عناصر شکننده مانند زیور آلات. هنگام اثاث کشی مبل راحتی ، مکانیزم فلزی را با یک بند یا یک قطعه طناب محکم کنید تا در حین حمل و نقل به طور تصادفی باز نشود.

58. قرار دادن کل نیمکت با مبلمان پتو به حفاظت در برابر اضافه، سپس با استفاده قطعه نوار برای حفظ لنت ها است.

آموزش بسته بندی کمد برای اثاث کشی

59. کشوهای کمد را برای کاهش وزن کلی واحد مبلمان خالی کنید . هر چیزی که داخل آنها است – لباس ، حوله ، ملحفه و پتو – را بردارید و آن وسایل را جداگانه در جعبه های متحرک بزرگ بسته بندی کنید. کشوها را با استفاده از تکه های نوار نقاش محکم کنید.

60. برداشتن هر مورد را از بالای کمد و بسته آنها را به جعبه. همچنین ، آینه کمد را با دقت بردارید ، آن را در پتوهای مبلمان بپیچید و برای بهترین محافظت در جعبه مخصوص آینه قرار دهید.

61. بسته بندی کمد در 3-4 پتو در حال اسباب کشی ضخیم و تامین آن زنان و کیسه در محل با استفاده از نوار بسته بندی به طور منظم. مطمئن شوید که نوار با سطح ظریف مبلمان اتاق خواب تماس پیدا نکند.

آموزش بسته بندی کابینت چینی برای اثاث کشی

62. PACK هر یک از آیتم شکننده – یک صفحه چین خوب است، یک فنجان یا یک کاسه، ظروف کریستال، و غیره – از داخل کابینه دره تنگ در چند ورق کاغذ بسته بندی نرم. برای محکم کردن هر بسته کاغذی از نوار بسته بندی استفاده کنید.

63. افزودن یک لایه حفاظت بیرونی بسته بندی کردن حباب بیش از قطعات کابینه چین که بسیار ارزشمند و یا حتی بی بها می باشد. قطعات ظریف محافظت شده را به یک جعبه مقوایی از قبل چسبانده شده منتقل کرده و هرگونه فاصله خالی را با کاغذ مچاله شده کافی پر کنید تا از هرگونه اثاث کشی در حین حمل و نقل جلوگیری شود.

64. برداشتن قفسه شیشه ای و درب های شیشه ای از کابینه چین و قرار دادن آنها در پتو مبلمان ضخامت دارد. در نهایت ، کل قطعه مبلمان را در چند پتو متحرک بپیچید تا از سطح ظریف آن محافظت شود.

آموزش بسته بندی میز تحریر

65. ایجاد میز کار خود را به عنوان کوچک و سبک وزن که ممکن است با تخلیه زیر شلواری میز، رها همه سینی های قابل حمل (در صورت وجود)، و از بین بردن بالای شیشه ای (در صورت وجود). اگر یک میز بزرگ L شکل دارید ، آن را به دو قسمت جداگانه تقسیم کنید.

66. احساس رایگان داشته باشید که هرگونه وسایل کوچک و سبک را داخل کشوهای میز بگذارید زیرا روی وزن زیاد تأثیر نمی گذارد. در چنین حالتی ، از روکش کششی برای پوشاندن قسمت های باز کشوها استفاده کنید تا هر چیزی که درون آنها قرار دارد را در بر بگیرید.

67. کل میز را با پیچاندن آن در پتوهای متحرک محافظت کنید . هیچ قسمت میز را در معرض دید خود قرار ندهید تا از آسیب زودهنگام جلوگیری شود.

آموزش بسته بندی میز و صندلی برای اثاث کشی

68. برداشتن صفحه شیشه ای یا بالا سنگ مرمر از جدول خود را، پس از آن خاموش خیال راحت پاها جدول با گشایش و یا پیچهای آنها را از ساختار اصلی.

69. قرار دادن پاها جدول جدا شده در بسته بندی کردن حباب به نگه داشتن آنها محافظت می شود. 4 تکه مقوا را تا کنید و در گوشه های میز قرار دهید ، آنها را با نوار نقاشی محکم کنید. در نهایت ، رومیزی را در پتوهای متحرک ضخیم بپیچید و پدها را با نوار چسب محکم کنید.

70. حذف پاها صندلی و قرار دادن آنها به طور جداگانه در بسته بندی کردن حباب. اگر نمی توان آنها را جدا کرد ، سپس پاهای هر صندلی ناهارخوری را با پتوهای متحرک بپوشانید ، سپس بقیه صندلی را با پدهای محافظ بپوشانید. برای محکم کردن بسته نرم افزاری از نوار استفاده کنید.

آموزش بسته بندی مبلمان عتیقه برای اثاث کشی

71. در نظر داشته باشید که هرگونه مبلمان عتیقه ای که در اختیار دارید توسط متخصصان مجرب که به طور دقیق می دانند برای محافظت از وسایل مبلمان بسیار ارزشمند و بسیار شکننده لازم است ، چگونه با آنها کار کنید.

72. ایجاد سه لایه از حفاظت از مبلمان خود را عتیقه از: 1) حفاظت اولیه بعد متشکل از فوق العاده کاغذ بسته بندی نرم، 2) یک لایه محافظ شوک متشکل از پتو در حال اسباب کشی به ضخامت، و 3) یک لایه محافظ بیرونی سخت شامل سفارشی CRATING برای وسایل مبلمان عتیقه بی ارزش.

73. محل قطعه از مقوا با ضخامت بیش از قطعات مبلمان بسیار ظریف مانند زیور آلات، سپس تامین آن مقوا بریده با استفاده از نوار نقاش است.

آموزش بسته بندی ابزار برای اثاث کشی

74. PACK همه ابزار دست شما را در خانه دارم – انواع پیچ گوشتی، چکش، انبردست، آچار، فایل ها، انواع مختلفی از اره دست دادن برش، میلز دست، سطح روح، و غیره – در داخل یک جعبه ابزار تعیین شده برای بهترین نتایج به

75. PACK کوچک و ابزار قدرت متوسط در جعبه های اصلی خود را. اگر نه ، جعبه های مقوایی قوی با اندازه مشابه پیدا کنید. هر قطعه متحرک (پیوست) ، از جمله باتری ها را جدا کنید ، کابل برق را دور بدنه ابزار بپیچید و قبل از جعبه زدن ، کل ابزار را در کاغذ بسته بندی کنید.

76. وسایل باغ خود را تمیز کنید ، سپس آنها را با توجه به اندازه آنها با هم گروه بندی کنید ، آنها را در پتوهای قدیمی بپیچید و از نوار بسته بندی محکم برای محکم کردن بسته نرم افزاری استفاده کنید.

آموزش بسته بندی لوازم آشپزخانه برای اثاث کشی

77. CLEAN لوازم آشپزخانه های کوچک خود را مانند قهوه، ایستاده میکسر، توستر، بلندر، توکار هوا، مواد غذایی، نان، برنج، سازندگان ساندویچ و اجاقهای مایکروویو قبل از بسته بندی آنها را برای یک اسباب کشی کند. قبل از شروع بسته بندی ، مطمئن شوید که وسایل 100٪ خشک شده اند.

78. برداشتن هر گونه قطعات یدکی از لوازم، امن کابل برق خود، و قرار دادن دستگاه در بسته بندی کاغذ نرم قبل از انتقال آنها به جعبه اصلی خود و یا جایگزین های از پیش اندود جعبه های مقوایی از نظر اندازه مشابه.  

79. قرار دادن لوازم آشپزخانه بزرگ مانند یخچال و فریزر، پخت و پز اجاق گاز، ماشین ظرفشویی و در پتو وبهلسترد مبلمان قبل از بارگذاری آنها را در یک دستگاه دالی. از نوار بسته بندی برای محکم کردن پتو بر روی وسایل استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که سیم های برق آنها پیچ خورده و به پشت آنها چسبانده شده است ، نه اینکه در اطراف آویزان شده و خطر لغزش ایجاد شود.

آموزش بسته بندی فرش های منطقه ای برای اثاث کشی

80. VACUUM فرش منطقه کوچک از هرگونه گرد و غبار، خاک، مو، و یا باقی مانده، پس از آن نوبت فرش کردن صعودی (شمع فرش آن باید در معرض زمین)، شناسایی جهت الیاف (با نام مستعار چرت زدن)، و سپس رول به آرامی روی دانه فرش کنید

81. TIE نورد تا فرش منطقه در هر دو به پایان می رسد با استفاده از یک تکه از رشته، سپس قرار دادن فرش را با استفاده از کاغذ شبه کرافت (مقاله سخت قهوه ای) و نوار آن را به حفظ رول.

82. داشته باشد، مراقب باشید به بسته بندی نیست فرش منطقه خود را در پوشش پلاستیکی از پوشش پلاستیکی می توانید الیاف فرش از تنفس و دام ممکن است در رطوبت، به طور بالقوه منجر به تجمع قارچ و کپک. 

آموزش بسته بندی وسایل حمام برای اثاث کشی

83. خلاص شدن از شر از هر مورد حمام که شما نمی خواهید، لازم نیست، و یا دوست ندارند – برو از طریق آرایش خود را و محصولات آرایشی، لوازم آرایش و محصولات مراقبت از مو، پزشکی، حوله و ملحفه ها، و تمیز کردن تدارکات.

84. GO از طریق قفسه دارو خود را و به درستی دور از هر دارویی که منقضی شده است، از دست رفته اند و یا برچسب ناخوانا، خواص خود را تغییر داده اند، و یا دیگر لازم است.

85. PACK نیمه پر بطری با دقت نیمه خالی / با مایعات هنوز هم در داخل آنها. یک بطری نیمه پر را باز کنید ، یک تکه پلاستیکی کوچک روی دهانه آن قرار دهید ، سپس درپوش یا درب آن را محکم ببندید. وسایل حمام را داخل کیسه های پلاستیکی زیپ دار قرار دهید.

آموزش بسته بندی ساعت پدربزرگ برای اثاث کشی

86. ریختن ساعت پدربزرگ خود را برای بهترین شانس اسباب کشی آن را به خانه جدید صدمه ندیده است. از کابل ها یا زنجیرهای ساعت پاندول محافظت کنید ، وزنه ها را برچسب زده و برچسب بزنید ، زنجیرهای آویزان را محکم کنید ، پاندول را بردارید ، راهنمای پاندول را محکم کنید ، از میله های زنگوله محافظت کنید و قفسه های شیشه ای و تزئینات چوبی را بردارید.

87. PACK آونگ و وزن در بسته بندی کاغذ نرم اول، آنها را بسته بندی در پتو مبلمان و حفاظت از بسته نرم افزاری را با نوار چسب. اطمینان حاصل کنید که هر وزنه را جداگانه بسته بندی کنید تا از آسیب جلوگیری شود.

88. با قرار دادن برش های مقوایی بر روی نواحی فوق العاده شکننده و محکم نگه داشتن آن ورق های مقوایی با نوار نقاش ، قسمت های جلویی ساعت پدر بزرگ خود را محافظت کنید.

89. قرار دادن کل بدن پاندول ساعت با ارزش در پتو مبلمان و هیچ بخش از ساعت پدربزرگ را ترک کنید محافظت نشده.

آموزش بسته بندی میز بیلیارد برای اثاث کشی

90. پیاده سازی میز بیلیارد خود را به درستی به منظور آن را بسته تا با خیال راحت برای حمل و نقل. جیب ها را باز کنید ، ریل ها را جدا کنید ، نمد را بردارید ، تخته ها را بیرون بیاورید (به دلیل وزن فوق العاده بسیار مراقب باشید) ، قاب و پایه های میز را بردارید.

91. از کاغذهای بسته بندی نرم برای بسته بندی جیب ها ، توپ ها ، مثلث و سایر لوازم جانبی میز استخر استفاده کنید ، سپس همه آنها را در یک جعبه متحرک با اندازه متوسط ​​قرار دهید.

92. از پتوهای مبلمان برای محافظت از هر یک از تخته سنگ ، ریل ، پایه و قاب استفاده کنید. سپس ، برای محکم کردن بسته های بسته بندی شده ، از نوار بسته بندی زیادی استفاده کنید. در غیر اینصورت ، نشانه استخر خود را در محفظه مشخص خود قرار دهید – آن را در یک پتو متحرک بپیچید.

آموزش بسته بندی گیاهان برای اثاث کشی

93. جعبه های مقوایی قوی را برای حمل گیاهان گلدانی خود آماده کنید. پایین آنها را با نوار چسب محکم کنید ، سپس چندین سوراخ روی پلک ها و کناره های هر جعبه ایجاد کنید تا گیاهان شما بتوانند در حین اسباب کشی هوای کافی را دریافت کنند.

94. قرار دادن گلدان خاک رس در خام بسته بندی کاغذ، و سپس لایه دیگری از مقاله بسته بندی برای خشک اضافه کنید، و نوار آنها را به گلدان. گلدان های پلاستیکی را فقط در کاغذ بسته بندی خشک بپیچید.

95. PACK گیاهان گلدانی بلند با ایجاد ورق های محافظ را از کاغذ قهوه ای سخت (کاغذ شبه کرافت) که ارتفاع گل منطبق است. سپس ، آستین های کاغذی محافظ را روی گیاهان قرار دهید و آنها را به گلدان ها بچسبانید. در صورت لزوم ، شاخ و برگ برخی از گیاهان بلند را با ریسمان ببندید یا برای ایمنی بیشتر ، ساقه های پشتیبانی را اضافه کنید.

96. ترتیب گلدان نزدیک به یک دیگر جعبه در داخل از اندازه مناسب، محل قطعه کاغذ خرد بین گلدان برای از بین بردن هر گونه تماس نامطلوب بین آنها.

آموزش بسته بندی ماشین برای اسباب کشی با وانت بار تهران

97. هنگام بسته بندی وسایل در اتومبیل خود ، از استفاده از جعبه های مقوایی خودداری کنید. جعبه های مقوایی برای انبارهای بزرگ (پشت کامیون) بسیار مناسب هستند زیرا روی هم قرار می گیرند اما انعطاف پذیری کافی برای مطابقت با فضای تنگ کامیون یا فضای داخلی یک ماشین سواری ندارند.

98. PACK نرم اقلام غیر شکستنی در کیسه های پلاستیکی است که می تواند در خودرو جا تقریبا در هر نقطه – آنها حتی می تواند در داخل نقاط تنگ فشرده و به عنوان بالشتک برای حفاظت از چیزهای دیگر و همچنین خدمت می کنند.

99. با استفاده از قسمت های ذخیره سازی زیر صندلی های جلو ، فضای اطراف یا داخل لاستیک زاپاس و پا به خوبی روی صندلی سرنشین ( هرگز صندلی راننده) فضای ذخیره سازی داخل وسیله نقلیه شخصی خود را حداکثر کنید .

100. در نظر بگیرید خرید یک ناو سربار برای ماشین شما. حمل و نقل هوایی با کیفیت بالا پرهزینه است اما شما باید هزینه اضافی را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید که مدت ها پس از اتمام اسباب کشی به شما خدمت می کند.