برآورد هزینه های یک اثاث کشی

باربری الوبار

”با سلام به الوبار خوش آمدید .توجه نمایید که مطلب هزینه های یک اثاث کشی فقط جنبه آموزش دارد و محتوای آن از نظر قیمت گزاری دقیق نمی باشد لطفا برای دریافت هزینه های باربری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.“

– کارشناس باربری الوبار

دانستن اینکه به طور متوسط ​​هزینه یک اثاث کشی چند است ، به شما کمک می کند اسباب کشی خود را به بهترین شکل برنامه ریزی کنید.

بسیاری از موارد مهم وجود دارد که باید هنگام اثاث کشی به خانه توجه کنید ، به خاطر بسپارید و آنها را در خاطر داشته باشید ، اما هیچ چیز قابل مقایسه با دانستن (از قبل!) شرکتهای باربری در سناریوهای مختلف مربوط به اسباب کشی نیست.

همانطور که مشخص شد ، هزینه های یک اثاث کشی حرفه ای به طور موثری معضل همیشه موجود را حل می کند که آیا شما باید یک شرکت باربری استخدام کنید یا خودتان این کار را انجام دهید. در حقیقت ، هزینه جابجایی به عوامل مهمی از جمله نوع اسباب کشی خود بستگی دارد – آیا این یک اسباب کشی درون شهری است یا یک اسباب کشی به شهرستان ؟

همانطور که ممکن است بدانید ، هزینه های یک اثاث کشی وجود دارد که برای هر نوع انتقال اعمال می شود و هزینه نهایی جابجایی ها را تعیین می کند. و البته ، دانستن اینکه پیشاپیش چه انتظاری دارید قطعاً یک پاداش بزرگ برای شروع خوب ماجراجویی باربری شما است.

پس از خواندن این مقاله ، شما ایده بسیار خوبی در مورد هزینه های متوسط ​​جابجایی خواهید داشت زیرا از قبل پاسخ این سوال را می دانید که متوسط ​​هزینه استخدام یک باربری چقدر است؟

وقت زیادی ندارید؟ می فهمیم. احساس راحتی کنید و مستقیماً به موضوعی که بیشتر به آن علاقه دارید بپرد:

به طور خلاصه هزینه استخدام اتوبار ها

هزینه های یک اثاث کشی
  • هزینه های یک اثاث کشی با باربری های درون شهری چقدر است؟
  • هزینه های یک اثاث کشی با باربری شهرستان چقدر است؟
  • هزینه های یک اثاث کشی به آپارتمان 1 خوابه چقدر است؟
  • هزینه های یک اثاث کشی به آپارتمان 2 خوابه چقدر است؟
  • هزینه های یک اثاث کشی اتوبار برای یک خانه 3 خوابه چقدر است؟

بعداً در این مقاله ، اطلاعات بسیار دقیق تری در مورد هزینه عمومی استخدام مهاجرین پیدا خواهید کرد ، اما در حال حاضر ، نگاهی به این نمای کلی از آنچه انتظار می رود هنگام استخدام جابجایی های حرفه ای برای کمک به شما در بسته بندی و وسایل خانه خود را به خانه جدید منتقل کنید.

مطلب پیشنهادی: اثاث کشی بهتر است یا بازسازی خانه؟

در اینجا هزینه برآورد شده برای استخدام کارگر اتوبار به طور خلاصه:

لطفاً به خاطر داشته باشید که هزینه های فوقانی که در بالا ذکر شده تخمین زده می شود و قیمت واقعی اسباب کشی شما بسته به تعدادی از عوامل مهم مانند اندازه اسباب کشی ، موارد خاص ، مسافت اسباب کشی ، وزن حمل و نقل ، خدمات لوازم جانبی بسیار متفاوت است. ، فصل جابجایی ، هزینه ها و هزینه های اضافی ، و غیره ادامه مطلب را بخوانید تا درباره این عوامل مهم تغییر مکان در خانه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در برخی موارد جابجایی ، بیماری همه گیر COVID-19 همچنین می تواند هزینه استخدام متقاضیان حرفه ای در شهر یا شهر شما را تحت تأثیر قرار دهد.

در نهایت ، تنها راه برای یادگیری هزینه شما با دقت بالا ، درخواست یک نقل قول رایگان از بهترین اتوبار های منطقه شماست

هزینه های یک اثاث کشی با باربری های درون شهری چقدر است؟

هزینه های یک اسباب کشی

جابجایی های درون شهری هر ساعت شارژ می شوند ، بنابراین براساس میانگین هزینه های درون شهری جابجایی ، استخدام 2 مرد و یک کامیون در هر ساعت بین 90 تا 120 تومان برای شما هزینه دارد. هنگام جابجایی در شهر ، هزینه کار فقط جابجایی (بدون کامیون در حال اسباب کشی) حدود 60 تا 80 تومان در ساعت است.

هر مبلغ فارغ از اینکه به صورت درون شهری یا در سراسر کشور اسباب کشی می کنید ، حساب می شود.

بسته به محل زندگی شما – ایالت و مترو – نرخ جابجایی و هزینه کلی جابجایی درون شهری متفاوت خواهد بود .

برای ساعتی که کارگران در کار خود صرف می کنند ، از شما یک ساعت شارژ می گیرند. این نرخ ساعتی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا اسباب کشی کنندگان از نقطه A به نقطه B بسته بندی می شوند ، بارگیری می کنند یا رانندگی اعمال می شود.

هزینه سفر نیز ممکن است بسته به محل وانت اعمال شود. در بسیاری از موارد ، این هزینه می تواند بین شرکت در حال جابجایی و مشتری بسته شود ، بسته به مسافت سفر تا محل انتقال مشتری.

همچنین ممکن است بابت بسته بندی مواد هزینه ای از شما دریافت شود . اطمینان حاصل کنید که وقتی از باربری خود می خواهید هزینه های جابجایی شما را تخمین بزند ، این نکته را به خاطر بسپارید. برای محاسبه هزینه کل اسباب کشی می توانید از فرم محاسبه گر هزینه باربری درون شهری ما در بالای صفحه استفاده کنید.

اگر خانه شما از نمونه های بالا بزرگتر باشد ، قیمت باربری می تواند به طور قابل توجهی افزایش یابد. هنوز هم ، بهترین گزینه شما برای دریافت ایده بهتر در مورد هزینه درون شهری باربری برای استفاده از ابزار محاسبه هزینه درون شهری است که ما ارائه می دهیم تا بتوانید بودجه باربری خود را متناسب تنظیم کنید.

صحبت از بودجه باربری شماست ، بیایید هزینه های اضافی درون شهری را که باید برای تأمین آن آماده باشید فراموش نکنیم:

در اکثر موارد ، آماده پرداخت 40 تومان اضافی برای هر کمکی حرفه ای دیگری هستید که استخدام می کنید.

اکثر شرکت های درون شهری در حال جابجایی با کمال میل خدمات اضافی بسته بندی و بسته بندی وسایل خانه شما را به شما ارائه می دهند. اگر تصمیم دارید از این پیشنهاد استفاده کنید ، انتظار می رود بابت خدمات اضافی حدود 40 تومان در ساعت از شما کسر شود. در اکثر موارد ، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای مواد بسته بندی نخواهید داشت زیرا این مواد معمولاً از قبل در قیمت لحاظ می شوند.

اگر از روشی که حرکات درون شهری شما در انجام اسباب کشی خود راضی هستند ، می توانید با ارائه نکات مناسب به آنها پاداش دهید. نوک زدن از اسباب کشی کنندگان همیشه قدردانی می شود و روش خوبی برای گفتن این است ، بچه ها کار عالی!

به عنوان یک قاعده کلی ، راهنمایی برای اسباب کشی درون شهری حدود 5 تومان در هر ساعت اسباب کشی می کند ، یا تقریباً 10-15 درصد از کل هزینه اسباب کشی. البته ، اگر واقعاً از شغل آنها راضی هستید ، همیشه می توانید نوک ساکنان درون شهری خود را بیشتر راهنمایی کنید. فقط هرگز مرتکب اشتباه تازه کار در دادن پول یکجا به یک نفر نشوید – در عوض ، به هر یک از اعضای خدمه سهم خود را بدهید. بهترین باربری تهران

هزینه های یک اثاث کشی با باربری شهرستان چقدر است؟

هزینه اثاث کشی در تهران

وزن حمل و نقل ، فاصله تا منزل و هرگونه خدمات اضافی هزینه جابجایی از راه دور را تشکیل می دهد. انتظار دارید که برای انتقال 1 تومان کالای خانگی به مکانی واقع در فاصله 1000 مایلی ، به طور متوسط ​​0.70 تومان بپردازید. این قیمت تقریبی شامل خدمات اضافی نمی شود.

به منظور برآورد دقیق تر قیمت ، بیشتر افراد حرفه ای بازرسی داخلی را برای محاسبه هزینه ها و ارزیابی خطرات انجام می دهند.

بله ، هزینه های مسافت طولانی با توجه به وزن یا در برخی موارد نادر جابجایی – با فوت مکعب اقلام برای حمل و نقل محاسبه می شود. اکثر شرکت های حمل و نقل بین کشوری بر اساس وزن محموله و مسافت تا خانه جدید شما را از شما کسر می کنند اما به احتمال زیاد بابت تعدادی از خدمات اضافی و هزینه های مختلف نیز از شما هزینه می گیرند – برای اطلاعات بیشتر به زیر مراجعه کنید.

مهم است که بدانید اسباب کشیهای مسافت طولانی به صورت موردی محاسبه می شود زیرا قیمت باربری به عوامل زیادی بستگی دارد. برای یادگیری هزینه جابجایی خود از قبل ، باید برآورد داخلی را درخواست کنید. سپس ، یک نماینده شرکت به خانه شما سفر می کند ، وضعیت مربوط به اسباب کشی را با دقت ارزیابی می کند و سپس یک برآورد دقیق اسباب کشی را به شما ارائه می دهد. 

هیچ راهی بهتر از این نیست که هزینه های جابجایی مسافت طولانی خود را تخمین بزنید تا اینکه با چند نفر از متقاضیان بین کشوری دارای رتبه بالا تماس بگیرید و از آنها تخمین در محل بخواهید. داشتن برآورد لازم الاجرا تا حدی تضمین می کند که هزینه نهایی جابجایی از راه دور از مقدار تخمینی بیشتر نخواهد شد. 

هر شرکت در حال اسباب کشی را که برآورد تصویری به شما نمی دهد ، رد کنید و بر تخمین های الزام آور یا بیش از حد مجاز اصرار کنید.

احتیاط : در صورت دریافت برآورد قیمتی که نسبت به بقیه کمتر است ، با احتیاط ادامه دهید زیرا این می تواند نشانه ای از تقلب در حال اسباب کشی باشد. برای جلوگیری از دردسر ، راهنمای پیشگیری از تقلب در حال اسباب کشی را بخوانید .به یاد داشته باشید که تمام این نمونه قیمت ها فقط تقریبی هستند برای اینکه بدانید چه مبلغی برای خدمات حرفه ای جابجایی که استخدام می کنید باید بپردازید ، بهترین شرط شما درخواست نظرسنجی در محل از باربری های  معتبر و به دنبال آن صدور تخمینهای دقیق قیمت است.

بیایید به طور متوسط ​​هزینه های اثاث کشی شده در بالا را با توجه به اندازه خانه یا آپارتمان خود خلاصه کنیم تا تصویر واضح تری از هزینه های جابجایی ها در پرونده خود بدست آورید.

افراد اتوبار را استخدام کنید یا خودتان این کار را انجام دهید: 10 سوال برای کمک به شما در تصمیم گیری

هزینه استخدام متقاضیان آپارتمان یک خوابه چقدر است؟

برای صرفه جویی در هزینه های کلان حمل و نقل آینده ، باید کل خانه خود را ثبت کنید و تعداد دارایی خود را فقط به حداقل مطلق کاهش دهید. کوچک کردن! هر کالای اضافی که انتخاب می کنید با خود ببرید هزینه اضافی برای شما خواهد داشت.

قیمت استخدام متقاضیان آپارتمان دو خوابه چقدر است؟

شرکت های درون شهری در حال جابجایی حدود 40 تومان در ساعت برای هر شخص باربری هزینه می گیرند. برای جابجایی یک آپارتمان 2 خوابه به صورت درون شهری باید تقریباً 6 ساعت طول بکشد ، فقط 720 تومان فقط برای کار.

هنگام جابجایی در مسافت طولانی ، قیمت با وزن متوسط ​​5000 تومان می تواند به حدود 3500 تومان برسد.

وسایل خانه در آپارتمان های 2 خوابه حدود 5000 تومان وزن دارند. تا 6000 تومان . ، اما یک مورد خاص ممکن است ترازوها را به یک روش دیگر متمایل کند – به عنوان مثال ، مجبور کردن یک پیانو.

برای جلوگیری از یافتن وقت کم برای واکنش مناسب ، باید هر چه زودتر وسایل خانه را جمع کنید. از اتاق هایی که برای مرتب سازی و بسته بندی سخت ترین اتاق ها هستند (محل های ذخیره سازی ، آشپزخانه) شروع کنید و سپس به سمت راحت ترین اتاق های بسته بندی (حمام ، اتاق خواب) اسباب کشی کنید.

هزینه استخدام اتوبار برای یک خانه 3 خوابه چقدر است؟

اثاث کشی به آپارتمان

جابجایی های مسافت کوتاه برای هر فرد باربری حدود 40 تومان در ساعت شارژ می کنند. برای جابجایی یک خانه 3 خوابه به صورت درون شهری باید تقریباً 4 ساعت انجام شود ، که فقط 1440 تومان برای کارگر است.

هنگام جابجایی در سطح کشور ، این هزینه می تواند حدود 6300 تومان برای وزن متوسط ​​9000 تومان باشد.

لطفا توجه داشته باشید که وزن وسایل شما ممکن است بیشتر یا کمتر از برآوردهای فوق باشد. بهتر است از شرکت در حال جابجایی بخواهید که هنگام اندازه گیری کامیون در حال اسباب کشی در مقیاس مجاز ، در محل حضور داشته باشد. کالاهای خانگی در خانه های 3 خوابه به راحتی می توانند تا 9000 تومان وزن داشته باشند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، با پاکسازی خانه خود از هرگونه وسایلی که دیگر نمی خواهید و در آینده قابل پیش بینی به آنها نیازی ندارید ، پس انداز کنید. اگر بیش از یک سال است که از کالایی استفاده نکرده اید ، همین حالا و آنجا خلاص شوید.

اگر هنوز پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ، اکنون قیمت نقل و انتقال رایگان خود را دریافت کنید هزینه یک شرکت حمل و نقل چقدر است.

زمانی که برای جابجایی درون شهری یا بین ایالتی خود یک شرکت باربری حرفه ای استخدام می کنید ، محاسبه دقیق هزینه جابجایی واقعاً دشوار است. و با این حال ، داشتن یک ایده خوب درباره اینکه بودجه باربری شما چگونه تحت تأثیر این واقعه تغییر دهنده زندگی قرار می گیرد ، بسیار مفید است.

در اینجا مهمترین هزینه های یک اثاث کشی است که ممکن است هنگام استخدام یک اتوبار حرفه ای متحمل شوید:

بسته بندی اثاثیه در تهران

بسته بندی خود به خود می تواند در هزینه های خوبی صرفه جویی کند. با این حال ، اقلام خاص می توانند خیلی راحت برای شما اثبات کنند.

هزینه استخدام اتوبار ها برای بسته بندی شما چقدر است؟

حامل های درون شهری حدود 40 تومان در ساعت بابت خدمات اضافی بسته بندی وسایل خانه خود دریافت می کنند. برای جابجایی در مسافت های طولانی ، مسافران و مسافران تمام سرویس بسته به اندازه منزل و تعداد و ماهیت اقلامی که می خواهید منتقل کنید ، یک قیمت ثابت برای شما تعیین می کنند.

برای صرفه جویی در هزینه ، به شما توصیه می شود که هر آنچه را که می توانید توسط خودتان بسته بندی کنید و یا از یک دسته از دوستان خوب بخواهید تا به شما در تهیه وسایل کمک کنند. برای صرفه جویی در هزینه بیشتر ، باید به طور جدی به یافتن جعبه های باربری رایگان و در صورت امکان استفاده از مواد جایگزین برای بسته بندی کاغذ و بسته بندی حباب فکر کنید.

درست است – بسته بندی خود به خود به شما امکان می دهد تا هزینه های حمل و نقل را کاهش دهید اما اطمینان حاصل کنید که وضعیت را به درستی ارزیابی می کنید زیرا اقلام خاص یا وسایل اضافی شکننده یا گران قیمت را باید برای بسته بندی های حرفه ای باتجربه بگذارید.

مشهور است که باربریان به دلیل شرایط خاص مختلفی که ممکن است در یک اسباب کشی ارائه شود ، از مشتریان خود هزینه می گیرند. به عنوان مثال ، اگر وسایل سنگین یا حجیم زیادی برای جابجایی دارید ، شرکت جابجایی شما می تواند هزینه اضافی را برای کار سخت و سخت کارانه شما دریافت کند.

همچنین اگر فاصله بین درب ورودی و کامیون در حال اسباب کشی بیشتر باشد ، هزینه حمل و نقل طولانی مدت را نیز پرداخت خواهید کرد ، اگر کارگران اجیر شده شما به دلیل کمبود هواپیما مجبور شوند از بسیاری از پله ها بالا و پایین بروند ، حتی هزینه آسانسور را نیز بپردازید. آسانسور (یا آسانسور غیر عملیاتی). 

آیا می خواهید یک بار اضافی در طول مسیر خانه جدید خود داشته باشید؟ این هزینه شارژ اضافی نامیده می شود.

آیا لازم است اقلام خود را قبل از تحویل به مکان جدید در انبار قرار دهید؟ در اینجا هزینه ذخیره سازی برای تأخیر تحویل شما وجود دارد. بسته به نیازها و نیازهای خاص خود ، از نظر ذهنی و مالی آماده پرداخت هزینه اضافی برای هر سرویس اضافی ای هستید که از شرکتهای جابجایی خود درخواست می کنید.

بیمه باربری و حمل بار و هزینه های یک اثاث کشی

بیمه باربری

هنگام آماده شدن برای اثاث کشی از خانه ، در مورد گزینه های بیمه خود به خوبی تحقیق کنید.

در همان لحظه ای که قرارداد انتقال خود را امضا می کنید ، از کالاهای خانگی خود محافظت اساسی خواهید کرد. خبر خوب این است که شما مجبور نیستید هزینه ای را که اصطلاحاً آن را “محافظت از مسئولیت محدود” می نامید پرداخت کنید. خبر بد این است که پوشش آن در هر تومان 60 سنت در هر مقاله ، در اکثر موارد ، به راحتی قابل قبول نیست.

سایر گزینه های مناسب پوشش کالاهای خود ، از جمله خرید بیمه حمل و نقل مناسب از طریق آنها ، با موتور خود صحبت کنید. متناوباً ، می توانید با یک شرکت بیمه شخص ثالث تماس بگیرید و بیمه کافی برای دارایی های با ارزش خود را ترتیب دهید.

عوامل عمده ای که بر هزینه استخدام یک شرکت در حال اسباب کشی تأثیر می گذارد

می خواهید هزینه های جابجایی خود را همانطور که دوست دارید کاهش دهید؟

همانطور که قبلاً می دانید ، قیمت استخدام نیروها به چندین عامل عمده بستگی دارد. مسئله این است که هرچه عوامل اصلی تأثیرگذار بر هزینه جابه جایی را بهتر درک کنید ، کنترل بیشتری بر قیمت جابجایی خواهید داشت.

به عبارت دیگر ، شما قادر خواهید بود هزینه ها و هزینه های جابجایی خود را کاهش دهید.

اندازه اسباب کشی خود را . هرچه چیزهای بیشتری بخواهید به خانه جدید منتقل کنید ، پول بیشتری برای حمل و نقل آنها پرداخت خواهید کرد. اثاث کشی از یک استودیو از نظر تعداد زیاد وسایل خانه با مهاجرت از یک آپارتمان 3 خوابه بسیار متفاوت است.

صرفه جویی در هزینه فقط با انتقال چیزهایی که شما واقعاً دوست دارید و در آینده به آنها نیاز دارید.

محصولات مخصوص . انتخاب شما برای جابجایی موارد خاص در این بین ، هزینه جابجایی را افزایش می دهد ، گاهی اوقات بسیار زیاد. اگر می خواهید پیانو را به خانه جدید منتقل کنید ، مجبور خواهید شد خدمات پیانوی باتجربه را استخدام کنید.

هنگامی که مبلمان عتیقه ، میز استخر ، وان آبگرم ، گاوصندوق سنگین ، ساعت پدربزرگ و غیره را نیز حمل می کنید ، افراد ویژه را استخدام کنید.

فاصله را اسباب کشی دهید . هرچه فاصله بین دو مکان بیشتر باشد ، هزینه اسباب کشی شما بیشتر خواهد بود.

خدمات اضافی هر سرویس الحاقی که از شرکت درحال انتقال خود درخواست می کنید هزینه اضافی برای شما خواهد داشت. همانطور که می توانید حدس بزنید ، باربری اغلب سرویس های اضافی حمل و نقل است و خبر خوب این است که شما می توانید و باید بیشتر وسایل خود را بسته بندی کنید تا در هنگام جابجایی پول صرفه جویی کنید.

لوازم بسته بندی اگر تصمیم دارید که وسایل خود را به تنهایی بسته بندی کنید ، باید بدانید که هزینه بسته بندی مواد لازم می تواند هزینه نهایی حمل و نقل را بسیار بالا ببرد.

برای کاهش هزینه های بسته بندی جعبه های باربری رایگان تهیه کنید.

تاریخ اسباب کشی تاریخ انتقال شما می تواند در هزینه استخدام یک شرکت در حال اسباب کشی تأثیر بگذارد. چطور؟ به طور کلی ، جابجایی در فصل اوج جابجایی (اردیبهشت – سپتامبر) گرانتر از جابجایی در فصول غیر اوج است که افراد کمتری بخاطر زمستان قصد جابجایی دارند.

بیمه هنگام جابجایی وسایل با ارزش ، خرید وسایل مورد نیاز خود را در نظر بگیرید. با شرکت در حال انتقال خود در مورد گزینه های بیمه مناسب خود صحبت کنید.

هزینه ها و هزینه های اضافی با اتوباران خود بحث کنید که هنگام استخدام خدمات آنها ، چه هزینه های اضافی از شما دریافت می شود. تمام آن هزینه های اضافی باید در برآورد هزینه دریافتی شما لحاظ شود.

چگونه هزینه ها و هزینه های باربری را کاهش دهیم

اکنون می دانید که تنها راه برای یادگیری هزینه شرکتهای درحال تحویل تقاضای برآورد دقیق هزینه از آنهاست.

در اینجا پاسخ مختصری به سوالات متداول در مورد جابجایی هزینه های شرکت آورده شده است:

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments