باربری سنندج

باربری سنندج و اتوبار سنندج زیر شعبه ی باربری کردستان و شعبه اصلی باربری الوبار است که با تکیه‌بر نیروی متخصص و کارکشته‌ی خود به‌جرئت در حوزه و صنعت حمل‌ونقل بار حرفی برای گفتن دارد.سابقه‌ی درخشان و طولانی ,رضایت مشتریان قدیمی و افزایش روزافزون مشتریان جدید باربری سنندج گواهی بر این موضوع است.

پایبندی به اصول و قواعد و قوانین دارا بودن منشور اخلاقی شرکت و لزوم رعایت آن از کوچک‌ترین اهم موضوعات پشت پرده‌ی آن شرکت حمل‌ونقل بار در سنندج است که شاید مشتریان هیچ‌گاه به این موضوع آگاه نباشند اما رعایت آن‌ها برای استحکام ساختار سازمان‌یافته شرکت توسط تمامی پرسنل و کارگران ما یک امر مهم و ضروری است.

بسته‌بندی تخصصی بار در اتوبار سنندج

اصولاً بیشتر اوقات زمانی که قصد اثاث‌کشی و جابه‌جایی راداریم اولین چیزی که به ذهنمان خطور می‌کند مشکل دربسته بندی و چگونگی انجام آن است .بسته‌بندی مناسب می‌تواند در بیش از 80 در صد مواقع از بروز شکستگی و یا ضربه دیدن اثاثیه منزل جلوگیری نماید به همین دلیل نحوه‌ی بسته‌بندی ,لوازم مورداستفاده دربسته بندی و روش بسته‌بندی لوازم از اهمیت ویژه ایی برخوردار است .

اگر از اصول و قواعد بسته‌بندی بار و اثاثیه چیزی نمی‌دانید و نمی‌توانید اثاثیه منزلتان را خودتان بسته‌بندی نمایید نگران نباشید تنها کاری که باید انجام دهید تماس با کارشناسان باربری سنندج است.

کارشناسان باربری سنندج
اسباب کشی منزل

تنها یک تماس کافی است تا متخصصان شرکت حمل بار و اثاثیه سنندج در محل حضور یابند و صفرتا صد کار را از بسته‌بندی تخصصی با بهترین و به‌روزترین روش‌ها تا چیدمان اثاثیه در منزل و مقصد را برایتان انجام می‌دهند.

ماشین‌آلات باربری سنندج

این شرکت با دارا بودن انواع ماشین‌آلات باربری و تجهیز آن‌ها به ملزومات حمل‌ونقل بار به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات حمل‌ونقل بار در سطح سنندج است شما عزیزان می‌توانید بسته به میزان اثاثیه منزلتان کامیون و یا ماشین موردنیاز خودتان را سفارش دهید .

من نمیدونم چه ماشینی برای حمل اثاثیه منزلم مناسب است باید چیکار کنم؟

تنها کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت رایگان از آنها مشاوره دریافت نمایید .کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در خدمت گزاری حاظرند.

آیا امکان حمل بار از سنندج به سایر شهرستانها و استانهای دیگر وجود دارد؟


بله شما می‌توانید درخواست خود را تنها با یک تماس جهت حمل بار به هرکدام از استان‌ها و یا شهرستان‌های کشور از مبدأ سنندج و یا بلعکس ثبت نمایید

نرخ باربری سنندج

با توجه به وضعیت معیشتی و قدرت خرید و بسیاری از مسائل دیگر که امروزه گریبان گیر مردم است ما تصمیم گرفتیم تا نرخ باربری سنندج را به‌گونه‌ای تنظیم کنیم که منصفانه و ارزان باشد.باربری و اتوبار سنندج تمامی نرخ‌های حمل‌ونقل و اثاث‌کشی خود را حتی کمتر از نرخ اعلامی اتحادیه تنظیم کرده است.

قیمت منصفانه , خدمات متنوع حمل‌ونقل ,بسته بنید حرفه‌ای از سری ویژگی‌های چشمگیر اتوبار سنندج است. در ضمن شما عزیزان می‌توانید با بهره‌مندی از تخفیفات ویژه‌ی این شرکت در زمان‌های خاص برخوردار شوید و در هزینه‌های حمل‌ونقل خود صرفه‌جویی نمایید.

وانت بار سنندج , نیسان بار سنندج

این مجموعه برای آسایش خاطر شما انواع ماشین‌آلات سبک و سنگین را که همگی به‌صورت کامل مجهز و ایمن شده‌اند در اختیار شما عزیزان قرار داده است .با رعایت تناسب میزان بار و اثاثیه و ماشین مورداستفاده می‌توان به‌راحتی ر هزینه‌های حمل‌ونقل و اثاث‌کشی صرفه‌جویی کنید.

ماشن آلات سبک موجود در باربری سنندج و اتوبار سنندج

نوع ماشینتجهیزات همراه
وانت بار با باربند شمالیطناب سه لایه پلاستیکی,لاستیک های ضربه گیر ,پتو
وانت بار مسقفموکت کاری شده,طناب سه لایه پلاستیکی,لاستیک های ضربه گیر ,پتو,کفه چوبی
وانت بار یخچال دارلاستیک ضربه گیر
نیسان بار تناب5 لایه پلاستیکی,تناب 3 لایه کتان و نخی,لاستیک ضربه گیر,پتو
نیسان بار مسقفتناب5 لایه پلاستیکی,تناب 3 لایه کتان و نخی,لاستیک ضربه گیر,پتو,موکت کاری شده ,کفه چوبی
پراید وانتطناب سه لایه پلاستیکی,لاستیک های ضربه گیر ,پتو
پراید وانت مسقفمخصوص حمل شیرینی
وانت بار مخصوصوانت بار مخصوص حمل مبلمان
نیسان بار مخصوصنیسان بار مخصوص حمل آهن آلات

باربری تهران به سنندج

حمل بار از شهرستان‌ها همیشه دغدغه‌ی اصلی مردم بوده است دلایلی همچون زیاد بودن مسیر ,آشنا نبودن راننده با مسیر معتبر نبودن باربری و قابل‌اعتماد نبودن راننده بر میزان نگرانی‌های می‌افزایید.

اما دیگر لازم نیست نگران باربری شهرستان باشید زیرا باربری سنندج اثاثیه شما را از سنندج به هر استان و شهرستان و یا بلعکس تضمین می‌نماید.شعبه باربری تهران به سنندج این شرکت به‌صورت تخصصی امور مربوط به حمل‌ونقل بار از تمامی مناطق تهران را به سنندج انجام می‌دهد.

لازم به ذکر است که باربری تهران به سنندج زیرمجموعه‌ی باربری کردستان است و الزاماً با و محموله‌ی شمارا به تنها سنندج ارسال نمی‌کند.بلکه می‌توانید در تماس با کارشناسان ما درخواست حمل بار از تهران به هر شهرستان کردستان را مانند باربری مریوان و باربری سقز و… به ثبت برسانید.

کارگر ماهر باربری سنندج و اتوبار سنندج

بسته بندی لوازم منزل

قطعا و بدون هیچ شکی نیروی متخصص و کار کشته در هر شرکت و کسب و کاری بزرگترین و مهمترین سرمایه آن شرکت و کسب و کار است .اهمیت دادن و احترام به کارکنان و کارمندان یکی از اصولی ترین قواعد قوانین است که باید در مدیریت رعایت شود.در کل مدیر لایق به مدیری اطلاق می شود که از تمام زیر و بم اداره و مشکلات کارگر و کارمندانش مطلع بوده و برای رفع آنها و در جهت رضایت نیروی متخصص خود تمام توان و تلاش خود را به کار بگیرد.

باربری سنندج و اتوبار سنندج مفتخر است که بهترین کارگر خالی باربری سنندج ماهر را در ارائه خدمات باربری و حمل‌ونقل بار در تمام مناطق سنندج به‌کارگیری نموده است.این شرکت با آموزش‌های مداوم و یادآوری اصول احترام به مشتری در کلاس‌های آموزشی حمل‌ونقل بار و اثاث‌کشی در سنندج سعی در جلب هرچه بیشتر رضایت مشتری دارد.

این شرکت با تکیه‌بر توانایی و تخصص کارگران اثاث‌کشی و حمل بار در سنندج سعی در ساختن خاطره‌ای خوب از تماس شما با کارشناسان ما را دارد.


کارگر خالی باربری سنندج

بعضی وقت‌ها پیش می‌آید که خانه و یا مکانی که قصد اثاث‌کشی به آنجا رادارید نزدیک‌تر از آن است که بخواهید ماشینی برای اسباب‌کشی سفارش دهید اما وسایل و اثاثیه شما زیاد است و حمل آن‌ها نیاز به تخصص و مهارت و یا به دلیل سنگینی و غیرقابل‌حمل بودن آن نیاز به نیروی کمکی دارید .

در این صورت است که کارگران باربری سنندج می‌توانند انتخاب مناسب و سریعی برای شما باشند .شما می‌توانید در به هنگام تماس با ما از کارشناسان ما درخواست کارگر باربری خالی را نمایید تا در کمترین زمان ممکن تعداد کارگر لازم برای اسباب‌کشی ما به محل اعزام شوند و به صورت تخصصی و ایمن در امر حمل بار به شما کمک کنند.

باربری بهاران

باربری بهاران

شهرک بهاران سنندج یکی از پرجمعیت و بزرگ‌ترین شهرک‌های غرب کشور است که حول حور روستای قریان و زری مجموعه شهرداری ویژه بهاران است. وسعت و بزرگی شهرک بهاران سنندج باعث شده تا این شهرک به محلات (۳/۱۹)، (۲/۱۹)، (۱/۱۹)، (۱/۱۷)، (۴/۱۹)، تقسیم شود.

بافت جمعیتی و فرهنگی این شهرک به دلیل نزدیکی به مرکز شهر سنندج را اکثراً مستأجر و کارمندان دولتی و سازمانی تشکیل می‌دهد.شهرک بهاران در کنار شهرک ویلا شهر و زاگرس قرارگرفته است و شهرکی که جمعیت آن روزبه‌روز در حال افزایش است ازاین‌رو نیاز به باربری بهاران یک امر طبیعی و الزامی به نظر می‌رسد.

پوشش تمام محلات بهاران ,ویلاشهر و زاگرس توسط شعب باربری بهاران

باربری بهاران با توجه به گسترش و تراکم جمعیت و در جهت ارتقا سطح کیفی خدمات حمل‌ونقل بار در شهرک‌های بهاران و ویلا شهر و زاگرس اقدام به تأسیس شعب باربری با نام همان منطقه و محله نموده است.لیست این باربری‌ها به شرح زیر است.

باربری بهاران

  • باربری 1/17 بهاران
  • باربری1/19 بهاران
  • باربری 2/19 بهاران
  • باربری 3/19 بهاران
  • باربری 4/19 بهاران

باربری شهرک زاگرس سنندج

باربری شهرک ویلاشهر سنندج

باربری زیباشهر سنندج