باربری الوبار شعبه‌ی باربری کردستان از زیر مجموعه های شعبه باربری شهرستان است باسابقه‌ی درخشان در امر باربری و حمل بار به تمام استان‌ها و شهرستان‌های کشور در خدمت شما هم‌میهنان محترم است .از ویژگی‌های بارز باربری کردستان می‌توان به‌سرعت عمل بالا و دقت بی‌نظیر در ارائه خدمات باربری و حمل بار اشاره نمود .رعایت اصول و قواعد اثاث‌کشی منشور اخلاقی کارگران امانت‌داری از نشانه‌های بارز کارگران باربری کردستان است.

ویژگی‌های باربری کردستان

انواع کامیون های باربری کردستان
 • بسته‌بندی حرفه ایی اثاثیه منزل با به‌روزترین روش‌های دنیا
 • استفاده از تجهیزات مناسب بسته‌بندی برای هر وسیله جهت جلوگیری از ضربه دیدن و شکستگی
 • کارگران حرفه ایی برای حمل بار و اثاثیه
 • حمل تخصصی اجسام سنگین مانند یخچال ساید ,گاوصندوق ,پیانو و…
 • نرخ باربری مناسب و منصفانه نسبت به سایر شرکت‌های حمل‌ونقل بار
 • نظارت مستقیم اتحادیه بر امورات شرکت
 • بیمه حمل بار از مبدأ تا مقصد با کمترین هزینه
 • استفاده از کارتن‌های ششش لایه و محکم برای بسته‌بندی به‌صورت تضمینی
 • دارا بودن انواع ماشین‌آلات مانند ایسوزو , وانت ,نیسان ,خاور شش متری و ترانزیت همگی به‌صورت مسقف و موکت کاری شده
 • حمل بار به تمام شهرستان‌ها و استان‌های کشور مخصوصاً شهرستان‌های قروه,کامیاران ,دهگلان ,مریوان,سروآباد ,دیواندره و بیجار

لیست ماشین آلات باربری کردستان

نوع ماشینمبدامقصدقیمت
ترانزیتباربری سنندجکلیه استانهابا کارشناسان ما تماس بگیرید
خاور شش متریاتوبار سنندجکلیه شهرستانها(کامیاران,بیجار,دیوندره,مریوان,سروآباد,قروه و دهگلان)با کارشناسان ما تماس بگیرید
ایسوزوباربری سنندجکلیه شهرستانها(کامیاران,بیجار,دیوندره,مریوان,سروآباد,قروه و دهگلان)با کارشناسان ما تماس بگیرید
نیسانباربری سنندجکلیه شهرستانها(کامیاران,بیجار,دیوندره,مریوان,سروآباد,قروه و دهگلان)با کارشناسان ما تماس بگیرید
وانت باراتوبار سنندجکلیه شهرستانها(کامیاران,بیجار,دیوندره,مریوان,سروآباد,قروه و دهگلان)با کارشناسان ما تماس بگیرید
تمامی ماشین آلات به صورت مسقف به همراه امکانات بسته بندی و مهار اثاثیه می باشد.

بیوگرافی استان کردستان در ویکی پدیا

استان کردستان یکی از استان‌های ایران به مرکزیت شهر سنندج است که در غرب کشور واقع شده‌است. مساحت این استان ۲۹٬۱۳۷ کیلومتر مربع معادل ۱/۷٪ مساحت کل کشور ایران است. این استان که در دامنه‌ها و دشت‌های پراکنده سلسله جبال زاگرس میانی قرار گرفته‌است، از شمال به استان‌های آذربایجان غربی و زنجان، از شرق به همدان و زنجان، از جنوب به استان کرمانشاه و از غرب به اقلیم کوردستان و کشور عراق محدود است. استان کردستان با کشور عراق ۲۰۰ کیلومتر مرز مشترک دارد. استان کردستان براساس آخرین تقسیمات کشوری در سال ۱۳۹۰ دارای ۱۰شهرستان، ۲۹شهر، ۳۱بخش، ۸۶دهستان و ۱۶۹۷آبادی دارای سکنه و ۱۸۷ آبادی خالی از سکنه بوده‌است. شهرستان‌های این استان عبارتند از: سنندج، سقز، مریوان، بانه، قروه، کامیاران، بیجار، دیواندره، دهگلان و سروآباد. بر پایه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ استان کردستان ۱٫۶۰۳٫۰۱۱ نفر جمعیت دارد که ۶۶درصد شهری و ۳۴درصد را جمعیت روستایی تشکیل می‌دهد. تراکم نسبی جمعیت معادل ۵۱٫۲ نفر در کیلومتر مربع است.

ویکی پدیا

صفر تاصد بسته بندی

کارگران متخصص باربری کردستان صفرتا صد بسته‌بندی و چیدمان اثاثیه شمارا بر عهده می‌گیرند و تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان و کارگران ما در محل حاضرشده و به بهترین روش‌ها بسته‌بندی صفرتا صد کار را برایتان انجام می‌دهند.

بسته بندی حرفه ای اتوبار کردستان

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

نکات کاربردی در اثاث کشی و اسباب کشی در کردستان

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

بسته‌بندی اثاثیه اداری برای اثاث‌کشی در باربری کردستان

اولاً، دفترخانه شما حاوی اسناد بسیار مهمی است که شما به‌راحتی قادر به از دست دادن آن‌ها نیستید. همچنین، تقریباً در هر اتاق دفتر کار کتاب‌هایی یافت می‌شود و هنگام بسته‌بندی در جعبه‌ها، کتاب‌ها می‌توانند بسیار سنگین باشند.

ثانیاً، دفترخانه شما دارای تجهیزات الکترونیکی گران‌قیمت است – رایانه، مانیتور، چاپگر، اسکنر، دستگاه کپی، تلفن رومیزی، روترهای Wi-Fi و غیره؛ بنابراین، چگونه باید همه آن تجهیزات اداری را بسته‌بندی کنید؟

ثالثاً، قطعاً نباید فرایند اثاث کشی در کردستان و جابجایی مبلمان اداری خود – میز، صندلی، کتابخانه، کشوی پرونده و غیره را دست‌کم بگیرید. آیا خودتان می‌توانید وسایل اداری خود را بسته‌بندی کنید؟

نکات بسته‌بندی دفتر کار را در زیر بخوانید تا تصور روشنی از اثاث کشی مناسب و کارآمد دفتر کار داشته باشید.

مطالعه نمایید :بهترین باربری در تهران

لوازم اثاث کشی در باربری کردستان را به‌درستی تهیه کنید

بسته بندی باربری کردستان

بسته‌بندی یک دفتر کار خانگی به دلیل همه موارد مهم و گران‌قیمت موجود در آن می‌تواند بسیار مشکل باشد. برای اینکه بتوانید از اسناد حساس، تجهیزات دفتری و مبلمان اداری خود محافظت لازم را انجام دهید، باید مواد اثاث کشی در باربری کردستان مناسب را از قبل تهیه کنید.

در اینجا فهرستی از لوازم بسته‌بندی دفتر کار موردنیاز شما وجود دارد:

جعبه‌های مقوایی ضخیم

یک‌چیز واضح است – شما نمی‌توانید بدون جعبه‌های مقوایی محکم در اندازه‌های مختلف، دفتر کار خود را جمع کنید. خبر خوب در اینجا این است که شما مجبور نیستید فقط از جعبه‌های کاملاً جدید خریداری‌شده از یک فروشگاه لوازم اداری یا از یک شرکت باربری استفاده کنید.

اگر وقت کافی ندارید، بهتر است شما جعبه‌ها را به‌صورت رایگان یا از دوستان، همکاران و همسایگان برای جعبه مقوایی که نیازی به آن‌ها ندارند تهیه کنید.

هنگام جمع کردن تجهیزات دفاتر خانگی خود، باید از جعبه‌های اصلی استفاده کنید که دستگاه‌های الکترونیکی وارد آن شده‌اند زیرا بهترین محافظت ممکن را در جاده‌ها ایجاد می‌کنند. امیدوارم، شما اصلی را درجایی ذخیره کنید که احتمالاً درون انبار شما قرارگرفته است. اگر این کار را نکنید، فقط باید جعبه‌های محکم در اندازه‌های مشابه را پیدا کنید و از مواد بسته‌بندی محافظ بسیار بیشتری نسبت به استفاده از جعبه‌های اصلی استفاده کنید.

کاغذ بسته‌بندی در باربری کردستان

کارتن اثاث کشی کردستان

بسته‌بندی لوازم منزل خود به‌طور کارآمد به کاغذ بسته‌بندی زیادی نیز نیاز دارد. شما برای محافظت از تمام وسایل شکننده دفتر کار خود مانند قطعات تجهیزات الکترونیکی به کاغذ روزنامه تمیز، نرم، سفید و بدون جوهر نیاز خواهید داشت. هرگز از روزنامه‌ها برای بسته‌بندی وسایل در دفتر کار خود استفاده نکنید زیرا جوهر می‌تواند به برخی از مناطق ظریف‌تر منتقل شود و چیزهای ارزشمند شمارا برای همیشه خراب کند.

یک بسته 200 برگه کاغذ بسته‌بندی حدود چند هزار قیمت دارد و می‌توان آن را به‌صورت آنلاین یا از فروشگاه لوازم اداری خریداری کرد.

بسته‌بندی حباب‌دار

بسته‌بندی حباب‌دار بهترین محافظت را برای تمام وسایل شکننده موجود در دفتر کار شما فراهم می‌کند – از بخش‌های ظریف مبلمان اداری خانگی (پانل های شیشه‌ای، درهای شیشه‌ای و غیره) تا وسایل الکترونیکی که به‌راحتی در داخل دفتر شکستنی هستند. حباب‌های پر از هوا به‌عنوان بالشتک‌های نرم برای محافظت از آن چیزهای شکننده از خطرات موجود در طول مسیر عمل می‌کنند.

نوار بسته‌بندی و مارکر برای برچسب زدن

فقط ارزان‌ترین نوار را که می‌یابید خریداری نکنید – در عوض، مقداری هزینه اضافی بپردازید تا چندین رول نوار بسته‌بندی باکیفیت بالا به دست آورید که کار خوبی در تعمیر تمام مواد محافظ و ایمن‌سازی جعبه‌های شما است.

وقتی نوبت به مارکر می‌رسد، احتمالاً چند علامت مناسب دارید که درجایی در دفتر کار خوابیده‌اند. تا زمانی که یک نشانگر برای برچسب زدن به جعبه‌های شما مناسب است، پس‌ازآن برای استفاده در کارهای بسته‌بندی دفتر کار به‌اندازه کافی مناسب است.

نحوه بسته‌بندی اسناد و مدارک اداری در باربری کردستان

کامیون باربری کردستان

هر دفتر شامل تعداد زیادی اسناد مهم است، بنابراین آنچه در مرحله بعد باید انجام دهید این است – اسناد دفتر خود را سازمان‌دهی و بسته‌بندی کنید.

قبل از اثاث‌کشی 5 مرحله بعدی را برای بسته‌بندی مدارک خود دنبال کنید:

مرحله 1. اسناد خود را مرتب کنید

طبق یکی از قوانین اساسی هنگام بسته‌بندی اسباب‌کشی، بسته‌بندی و جابجایی وسایلی که پس از اتمام اسباب‌کشی فقط دور بریزید، فایده‌ای ندارد.

برای جلوگیری از انجام کارهایی که منطقی نیست، اولین قدم شما برای انتقال دفتر خود این است که اسناد جمع شده خود را جمع‌آوری کنید.

مرحله 2. دیگر اسناد موردنیاز را کنار نگذارید

هنگام مرتب‌سازی مدارک، احتمالاً اسناد منسوخ و غیرضروری زیادی پیدا خواهید کرد – وقت خود را برای بسته‌بندی و جابجایی آن‌ها تلف نکنید.

مرحله 3. اسناد باقیمانده را بسته‌بندی کنید

هنگامی‌که چیزی جز اسناد مهم که فقط باید با خود ببرید باقی نمانده، قدم بعدی شما سازمان‌دهی آن‌ها با استفاده از سیستمی است که برای شما مناسب است. سپس، آن‌ها را در پوشه‌های جداگانه قرار داده و در جعبه پرونده‌ها قرار دهید.

اگر جعبه پرونده تخصصی ندارید، می‌توانید از جعبه‌های کاغذی کپی معمولی برای بسته‌بندی اسناد و مدارک دفتر کار خود استفاده کنید.

مرحله 4. جعبه‌های پرونده خود را به‌درستی برچسب‌گذاری کنید

برنامه ریزی برای اثاث کشی

بعدازاینکه جعبه‌ای را با اسناد اساسی بسته‌بندی کردید، درب آن را بچسبانید و با شرح مختصری از محتوای آن، روی آن برچسب مناسب بزنید. همچنین، دفترخانه را روی آن جعبه‌ها بنویسید تا بلافاصله بعد از ورود به خانه جدید، بدانید کجا آن‌ها را ببرید.

مرحله 5. اسناد دفترخانه خود را خودتان منتقل کنید

اگر برای جابجایی وسایل خود یک شرکت باربری استخدام کرده‌اید، پس به خاطر داشته باشید که اسناد مهم، ازجمله اسناد محرمانه، باید همیشه با شما بمانند.

اسناد و مدارک دفترخانه را به‌راحتی به ماشین منتقل کنید زیرا تحویل هرگونه اطلاعات حساس به افراد محرمانه، حتی اگر این افراد حرفه‌ای قابل‌اعتماد باشند، بسیار خطرناک است.

نحوه بسته‌بندی کتاب هنگام انتقال دفتر خود باربری کردستان

یک احتمال خوب وجود دارد که دفتر شما تعداد زیادی کتاب داشته باشد که دوست دارید آن‌ها را به دفترخانه جدید در خانه مقصد منتقل کنید؛ اما قبل از اینکه بتوانید آن کتاب‌ها را حمل کنید، مجبور خواهید بود که آن‌ها را با خیال راحت برای جاده پیش رو بسته‌بندی کنید.

برای بسته‌بندی سریع و بی‌خطر کتاب‌های دفتر خود این 5 مرحله ساده را دنبال کنید:

مرحله 1. تعداد کتاب‌های خود را بهینه کنید

مجموعه کتاب‌های خود را مرور کنید تا ببینید آیا کتاب‌هایی وجود دارد که شما مجبور به بسته‌بندی و جابجایی آن‌ها نیستید. بعضی از کتاب‌ها باگذشت زمان منسوخ می‌شوند، بنابراین همیشه بهتر است آنچه را که دارید مرور کنید و کتاب‌هایی را که دیگر نیازی به آن‌ها ندارید کنار بگذارید.

این کار را نه‌تنها کتاب‌های موجود در دفترخانه خود بلکه با تمام کتاب‌های خانه خود انجام دهید چون نمی‌خواهید برای حمل وسایلی که دیگر برایتان مهم نیست پول بپردازید.

مرحله 2. جعبه‌های بسته‌بندی کتاب را آماده کنید

اثاث کشی به آپارتمان

نکته‌ای که هنگام بسته‌بندی کتاب باید به یاد داشته باشید این است که این کتاب‌ها می‌توانند خیلی سریع سنگین شوند. گول بی‌وزنی یک صفحه را نخورید. در عوض جعبه‌های بسته‌بندی کوچک تا متوسط ​​تهیه‌کرده و ازنظر وجود هرگونه آسیب آن‌ها را بررسی کنید.

برای ایمن‌سازی کارها، پایین هر جعبه‌ای را که قصد دارید برای بسته‌بندی کتاب استفاده کنید، بچسبانید تا از شکستن تصادفی ظروف به دلیل وزن زیاد جلوگیری کنید.

در آخر، به‌عنوان محافظت بیشتر از کتاب‌های خود، در قسمت پایین هر جعبه، چند برگ کاغذ بسته‌بندی قرار دهید.

مرحله 3. کتاب‌ها را در جعبه‌ها مرتب کنید

شروع به انتقال کتاب‌های دفترخانه خود به جعبه‌هایی کنید که تازه آماده کرده‌اید. بسته به‌اندازه و ضخامت کتاب‌ها، می‌توانید آن‌ها را به 3 روش مشخص بسته‌بندی کنید:

 • کتاب‌ها را به‌صورت صاف مرتب کنید و آن‌ها را محکم در کنار جعبه قرار دهید.
 • کتاب‌های خود را به‌صورت قائم مرتب کنید تا قسمت‌های باز آن‌ها رو به‌طرف جعبه باشد.
 • کتاب‌ها را طوری قرار دهید که قسمت‌های باز آن‌ها رو به شما باشد. هرگز کتاب‌های خود را با ستون فقرات رو به روی خود بسته‌بندی نکنید – اگر این کار را انجام دهید، در حین اثاث‌کشی آسیب می‌بینید که صحافی آن‌ها آسیب ببیند.

اگر اتفاقاً صاحب کتاب‌های بسیار ارزشمندی هستید، مطمئن شوید که ابتدا هر نسخه را در کاغذ بسته‌بندی سفید می‌پیچید.

مرحله 4. اقدامات ایمنی ساده را رعایت کنید

به یاد داشته باشید که سنگینی سنگین‌تر از کتاب‌هاست، بنابراین باید سعی کنید هر جعبه کتاب را سبک‌تر نگه‌دارید تا در روز اثاث‌کشی از امنیت بیشتری برخوردار باشید. همان‌طور که در بالا ذکر شد، شما باید پایین هر جعبه را نیز به‌عنوان یک اقدام ایمنی اضافی بچسبانید.

در اینجا یک توصیه از بسته‌بندی دفتر کار در منزل آورده شده است که می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد: اگر چمدان نوردی در خانه خوددارید، فکر کنید که آن را با سنگین‌ترین کتاب‌های خود پرکنید.

مرحله 5. جعبه‌های کتاب را برچسب بزنید

فراموش نکنید که برای شناسایی راحت‌تر، پس از انتقال، روی جعبه‌های خود برچسب‌گذاری کنید. از یک خودکار نشانگر استفاده کنید و روی کتاب بنویسید، به‌این‌ترتیب، همه جعبه‌های پر از کتاب، مانند جادو، در دفتر کار در محل جدید ظاهر می‌شوند.

نحوه بسته‌بندی تجهیزات دفتری (الکترونیکی) در باربری کردستان

اسباب کشی در فصل بهار

مطمئناً، نکات ما در مورد دفتر کار شما همچنین شامل توصیه‌های مفیدی در مورد چگونگی بسته‌بندی وسایل الکترونیکی برای جابجایی می‌شود – به‌هرحال، دفتر کار شما باید با انواع و اقسام دستگاه‌های الکترونیکی مملو باشد: لپ‌تاپ، کامپیوتر رومیزی، نمایشگر، چاپگر، دستگاه کپی، تلفن‌های رومیزی و غیره

همه دستگاه‌های الکترونیکی گران هستند – البته برخی از آن‌ها بیش از سایرین، بنابراین اولویت شما این است که مطمئن شوید برای سفر به مکان جدید از همه آن‌ها به‌خوبی محافظت‌شده است.

مرحله 1. همه سیم‌ها و کابل‌ها را مرتب نگه‌دارید

در هر دستگاه الکترونیکی سیم و کابل وارد و خارج می‌شود، به این معنی که هنگام اثاث کشی دفتر خود برای اسباب‌کشی، تعداد زیادی سیم برای کنترل وجود دارد. درواقع 3 کار وجود دارد که باید برای جلوگیری از دردسر باید انجام شود.

 • از نحوه سیم‌کشی هر دستگاه عکس بگیرید – تنها در صورت نیاز به اتصال به وسایل الکترونیکی، با یک عکس می‌توانید زمان پس از جابجایی را صرفه‌جویی کنید.
 • از استیکرها، نوارهای رنگی یا برچسب‌های شماره‌دار برای تشخیص تفاوت بین کابل‌های مختلف استفاده کنید و حتی در صورت لزوم روی آن برچسب‌ها یادداشت بنویسید – به‌عنوان‌مثال، “R” برای سمت راست، “L” برای چپ و غیره.
 • برای سازمان‌دهی بهتر و شناسایی آسان‌تر پس از اثاث‌کشی، از کش هایی برای جمع‌کردن کابل‌های مشابه استفاده کنید. همه کابل‌ها را به همراه دستگاه‌های مربوطه بسته‌بندی کنید.

مرحله 2. نوع درست جعبه‌ها را آماده کنید

همان‌طور که قبلاً اشاره شد، در هر زمان ممکن باید از جعبه‌های اصلی لوازم الکترونیکی خود استفاده کنید. حدس زدن این دلیل آسان است – یک جعبه اصلی محافظت بهینه را برای دستگاهی که به‌طور سفارشی ساخته‌شده است محافظت می‌کند تا هنگام حمل‌ونقل از آن‌ها محافظت کند؛ بنابراین، اگر تمام یا اصلی‌ترین بسته‌های الکترونیکی را نگه‌دارید، خبر خوبی است.

اگر این کار را نکردید، نگران نباشید – با یافتن جعبه‌های مقوایی دیواره ضخیم با اندازه مشابه و استفاده از پر کردن سخاوتمندانه کاغذ حباب‌دار، بازهم می‌توانید این کار را انجام دهید.

مرحله 3. پشتیبان گیری از تمام اطلاعات مهم

در حین جابجایی در خانه هر اتفاقی ممکن است بیفتد، بنابراین شما باید از کلیه پرونده‌های کار الکترونیکی بسیار مهم در صورت آسیب دیدن برخی از حملات به کامپیوتر خود محافظت کنید.

با پشتیبان گیری از تمام فایل‌های ضروری رایانه در یک درایو فلش قابل‌حمل یا یک دیسک سخت خارجی، آرامش خاطر را تضمین کنید.

مرحله 4. هنگام بسته‌بندی باربری کردستان وسایل الکترونیکی اداری در باربری کردستان از مقدار زیادی بالشتک استفاده کنید.

اتوبار کردستان

تا زمانی که موفق به یافتن جعبه‌های اصلی دستگاه‌های الکترونیکی موجود در دفتر نشده باشید، مجبور خواهید بود که از تعداد زیادی مواد بالشتک برای محافظت از وسایل گران‌قیمت دفتر کار خود در داخل جعبه‌های مقوایی غیر اصلی استفاده کنید.

 • تکه‌های حباب‌دار را در پایین هر جعبه مقوا قرار دهید – این لایه اولیه به‌عنوان کمک‌فنر عمل می‌کند.
 • برش‌های مقوایی را روی صفحه‌های مانیتور یا سایر قسمت‌های بسیار حساس تجهیزات اداری خود قرار دهید.
 • ابتدا هر دستگاه الکترونیکی را در کاغذ نرم بپیچید، سپس از ورقه‌های
 • حباب‌دار به‌عنوان لایه نهایی استفاده کنید. برای محکم نگه‌داشتن همه‌چیز از تکه‌های کوچک نوار بسته‌بندی باربری کردستان استفاده کنید. اجازه ندهید که حباب صفحه‌های لمسی را مستقیماً لمس کند.
 • با استفاده از کیف لپ‌تاپ خود، کامپیوتر لپ‌تاپ خود را با خیال راحت به خانه جدید منتقل کنید. فراموش نکنید که آداپتور برق متناوب را نیز بسته‌بندی کنید.

مرحله 5. بر روی همه جعبه‌های تجهیزات دفتری خانگی برچسب بزنید

بازهم، برچسب زدن صحیح جعبه‌های شما باعث صرفه‌جویی در وقت ارزشمند شما پس از انتقال می‌شود، بنابراین فقط آن را انجام دهید.

پادکست اشتراک تجربه یک همشهری

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3

نحوه بسته‌بندی مبلمان اداری هنگام اثاث‌کشی در باربری کردستان

کارآمدترین راه برای حمل و نقل در باربری کردستان و جابجایی فضای دفتر کار، مراقبت از قطعات مبلمان داخل آن نیز است.

چک‌لیست جابجایی دفتر ما با برخی نکات در مورد بسته‌بندی مبلمان اداری در منزل – آخرین مرحله برای انتقال دفتر کار است.

مطالع نمایید :بهترین باربری در سنندج

مرحله 1. زمان تصمیم‌گیری: مبلمان اداری خود را منتقل کنید یا خیر؟

قبل از اینکه برای تهیه وسایل اداری خود عجله کنید، از خود بپرسید که آیا در شرایط خاص شما منطقی است؟ بیشتر قطعات مبلمان نسبتاً سنگین هستند و حمل‌ونقل آن‌ها به خانه جدید هزینه زیادی برای شما خواهد داشت، خصوصاً اگر آن خانه جدید فاصله زیادی با محل فعلی شما داشته باشد.

بعضی‌اوقات رویکرد مناسب‌تر برای بودجه این است که قطعات مبلمان قدیمی را پشت سر بگذارید (آن‌ها را بفروشید) و پس از پایان جابجایی مبلمان جدید خریداری کنید. آیا واقعاً آن‌قدر مبلمان اداری خود را دوست دارید که حاضر باشید پول زیادی برای انتقال آن به سراسر کشور بپردازید؟

 مرحله 2. باربری کردستان مبلمان اداری خود را جدا کنید

هزینه های یک اثاث کشی

مرحله 2 چک‌لیست اداری بسیار مهم است – شما باید قطعات مبلمان اداری را که خیلی بزرگ نیستند تا بتوانید جابجا کنید، جدا کنید. این مرحله برای میز، کتابخانه و کشوی پرونده به‌جای صندلی اداری و مبلمان اداری کوچک که به‌راحتی و با خیال راحت جابجا می‌شوند، در نظر گرفته‌شده است.

اگر مطمئن نیستید که چگونه مبلمان اداری خود را با خیال راحت جدا کنید، سپس با دستورالعمل‌های خاص مونتاژ آن‌ها (در صورت وجود) مشورت کنید یا کسی را که می‌داند چه‌کاری انجام می‌دهد، پیدا کنید. مطمئن‌ترین گزینه شما در مورد اسباب‌کشی‌های حرفه‌ای است.

بااین‌حال، اگر ایده‌ای برای انجام کاردارید، جعبه‌ابزار دستی خود را تهیه‌کرده و به کار خود بپردازید. به یاد داشته باشید که عناصر چفت‌وبست کوچک مانند پیچ ​​، مهره، رول‌پلاک و غیره را در کیسه‌های پلاستیکی مهروموم کننده قرار دهید تا از بین نرود و جابه‌جا نشود.

مرحله 3. قطعات مبلمان اداری جداشده خود را جمع  کنید

 • هر تکه مبلمان جداشده را در پتوهای ضخیم بپیچید تا از صدمه در امان بماند.
 • به قسمت‌های شکننده اضافی مانند اجزای شیشه توجه ویژه‌ای داشته باشید – ابتدا قسمت‌هایی را که دربسته بندی کاغذ هستند جمع کنید، سپس از بسته‌بندی حباب‌دار به‌عنوان بالشتک استفاده کنید و در آخر آن‌ها را در پتو بپیچید.
 • انتخاب کنید که اجزای کوچک متفرقه را به‌راحتی در کشوهای آن‌ها بگذارید، بدون اینکه آن‌ها را جدا کرده و بسته‌بندی کنید.
 • از چسب حباب‌دار به‌طور مستقیم بر روی سطح قطعات مبلمان اداری خود استفاده نکنید. اگر این کار را انجام دهید، ممکن است یک مجموعه مبلمان را خراب کنید زیرا نوارهای پلاستیکی و پلاستیک می‌توانند روی پوشش‌های ظریف بیرونی آن باقی بمانند.

حتی اگر اثاث کشی یک دفتر کار در منزل برای انجام یک کار بیش‌ازحد پیچیده نیست، ممکن است بازهم نیاز به کمک کارگران حرفه‌ای باربری داشته باشید، مخصوصاً اگر باعجله اثاث‌کشی می‌کنید یا به نظر نمی‌رسد بتوانید وسایل بزرگ دفتر خود را اداره کنید.