باربری پیروزی و اتوبار پیروزی پدیده‌ای نوین باسابقه‌ای بلند در صنعت باربری است.این شرکت یکی از شعب منتخب و برتر باربری الوبار تهران است که با پیگیری‌های مکرر و درخواست شهروندان پیروزی در این منطقه افتتاح گردید.

باربری پیروزی

میزان درخواست‌ها و نیازهای شهروندان این منطقه از تهران بزرگ ما را بر آن داشت تا در پیشبرد و تحقق اهداف سازمانی باربری تهران الوبار شعبه‌ای از این شرکت بزرگ را در منطقه پیروزی بانام تجاری باربری پیروزی و اتوبار پیروزی افتتاح نماییم .

لازم به ذکر است که این شعبه تمامی خدمات حمل‌ونقل و اثاث‌کشی را به‌صورت کامل با پشتوانه‌ی حمل بار الوبار انجام می‌دهد و تمامی زیرساخت‌های لازم برای انجام هرچه بهتر این خدمت را از بهترین نوع‌ها تجهیز و تأمین نموده است.

ارائه خدمات به نحو احسنت و با رویکرد اصلی و اولویت جلب رضایت مشتری در این شرکت باعث شده است تا باربری پیروزی در انتخاب کارشناسان و کارگران حمل بار در پیروزی نهایت دقت را به عمل آورد و در میان جوانان بومی منطقه افرادی باایمان و چشم و دل‌پاک و البته خوش‌اخلاق را به استخدام خود درآورد.

اتوبار پیروزی

اتوبار پیروزی

اتوبار پیروزی یکی دیگر از نام‌های این شرکت است اما به دلیل اینکه قبل‌تر شهروندان ساکن منطقه ما را بانام اتوبار پیروزی می‌شناختند این نام هنوز بر شرکت ما می‌درخشد.اتوبار پیروزی با بیش از 10 سال سابقه در امر خدمات‌رسانی و اثاث‌کشی در پیروزی به روش سنتی و ارائه خدمات به‌صورت تلفنی  تصمیم مدیران شرکت بر آن شد تا خود زیرمجموعه‌ای از یک شرکت معتبرتر باشند بنابراین ایده‌ی ترکیب اتوبار پیروزی و باربری پیروزی با شرکت بزرگ حمل‌ونقل بار الوبار کلید خورد.

خدمات منحصربه‌فرد باربری پیروزی

همان‌طور که قبل‌تر اشاره شد این شرکت تمامی خدمات حمل‌ونقل و اسباب‌کشی در پیروزی را ارائه می‌نماید که برای آشنایی بهتر شما عزیزان چند مورد از آن‌ها را موردبررسی قرار داده‌ایم.در ضمن تمامی این خدمات منحصر به این شرکت است اما شما می‌توانید نرخ باربری پیروزی را با تمام شرکت‌های همکار مقایسه نمایید و تفاوت را در کیفیت و نوع خدمات مقایسه نمایید.

اثاث‌کشی پیروزی

اثاث کشی پیروزی

اثاث‌کشی در پیروزی تهران که یکی از مناطق شرق تهران است از خدمات ویژه‌ی این شرکت است که می‌توانید برای خلاصی از دغدغه‌ها و دردسرهای یک اثاث‌کشی خسته‌کننده از آن استفاده نمایید تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

حمل بار انواع بار در تمام مناطق باربری پیروزی

با توجه به گستردگی این منطقه از تهران خدمات ما منحصر به پیروزی نیست بلکه شما عزیزان می‌توانید برای حمل انواع اثاثیه منزل ,لوازم اداری,حمل میوه و تره‌بار,حمل تخصصی گاوصندوق ,حمل تخصصی پیانو , حمل تجهیزات کارخانه جات,حمل تولیدات کارگاهی ,حمل خشکبار… با ما در تماس باشید.

حمل مواد منجمد در باربری پیروزی

یکی از عمده مشکلات امروزه برای ساکنان مناطق مختلف تهران حمل مواد منجمد مانند مرغ ,ماهی,بستنی و… که نیازمند کامیون و ماشین‌آلات مخصوص است.اما باربری پیروزی با تأمین چندین دستگاه مخصوص حمل مواد منجمد از قبیل کامیون یخچال دار و سایپا یخچال دار این مشکل را به‌راحتی حل نموده است.

بیمه باربری و حمل اثاثیه

بیمه باربری

با استفاده از بیمه‌ی حمل بار پیروزی می‌توانید خیالتان از هر نظر راحت باشد که در صورت هرگونه خسارت به اثاثیه شما یک پشتوانه‌ی معتبر و مرجع برای رسیدگی به شکایت و خیارات وارده به اثاثیه شما وجود دارد هرچند که باتجربه‌ی کاری و سابقه‌ی درخشان این شرکت هیچ جای نگرانی نیست.

ماشین‌آلات مجهز و موکت کاری شده

اتوبار پیروزی تمامی ماشین‌آلات مخصوص حمل بار خود را مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات برای جلوگیری از ضربه دیدن و شکستگی اثاثیه شما کرده است تجهیزاتی مانند لاستیک‌های ضربه‌گیر,کفه و دیواره‌ی موکت کاری شده‌ی کامیون‌ها ,طناب برای مهار اثاثیه ,پتوهای مخصوص برای پوشاندن اثاثیه به‌وفور دیده می‌شود.

چیدمان تخصصی اثاثیه

یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین مراحل اثاث‌کشی و حمل اثاثیه که می‌تواند اثاثیه شما را از بسیاری خطرات ناشی از جابه‌جایی و حمل بار دور کند چیدمان وسایل و اثاثیه در دو مکان مقصد و مبدأ است.

نحوه چیدن اثاثیه در داخل کامیون اگر به‌درستی انجام نشود و اثاثیه خوب به هم چفت و مهار نشوند در حین حرکت لوازم تکان خورده و به هم برخورد می‌کنند که باعث به وجود آمدن شکستگی و آسیب به اثاثیه و لوازم می‌شود.

اما دیگر لازم نیست نگران چنین مواردی باشید چراکه کارگران متخصص باربری پیروزی و اتوبار پیروزی اثاثیه شمارا به بهترین روش ممکن چیدمان کرده و توسط لوازمی مانند طناب و پتو آن‌ها را مهار می‌کنند تا در حین حرکت هیچ تکانی نخورند.

بسته‌بندی توسط کارگر ماهر باربری پیروزی

بسته بندی اثاثیه

همان‌طور که قبل‌تر اشاره شد چیدمان اثاثیه یکی از مراحل مهم اثاث‌کشی است اما از آن‌هم مهم‌تر بسته‌بندی درست و اصولی اثاثیه قبل از حمل و باربری است .

چراکه اگر لوازم شما از بسته‌بندی مناسبی برخوردار نباشد حتی در صورت استفاده از بهترین چیدمان باز امکان بروز خسارات وجود دارد.پس می‌توان گفت به‌نوعی مقدمه‌ی یک چیدمان خوب یک بسته‌بندی خوب است.

اما اگر خودتان توانایی یا وقت و یا مهارت بسته‌بندی را ندارید اصلاً نگران نباشید زیرا کارگران اتوبار پیروزی کار بسته‌بندی تخصصی اثاثیه را برایتان به بهترین روش ممکن و با تجهیزات تخصصی انجام خواهند داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments