باربری پردیس

امورات حمل و نقل و اسباب کشی و حمل اساسی منزل در شهر پردیس یکی از ملزومات انکار ناپذیر ساکنین شهر بزرگ است. شهر جدید پردیس مرکز شهرستان پردیس در استان تهران بزرگ است شهر جدید پردیس با ۴۲۰۰ هکتار و بزرگی و اراضی تحت ساخت آن فاصله ۱۷ کیلومتری با مرکز استان تهران را دارد و در محور تهران آبعلی قرار دارد این شهر از شمال به رشته کوه های البرز از غرب منطقه جاجرود و از شرق به بومهن محدود میشود.

آنجایی که شهر جدید پردیس روز به روز در حال توسعه و با قرار دادن تراکم جمعیت زیادی در خود توانسته است یکی از شهرهای بزرگ تهران مبدل شود قاعدتاً نیازهای روز افزون ساکن این شهر نیز باید مرتفع شود. حمل و نقل بار و اسباب کشی از تهران به پردیس و یا از پردیس تهران و یا به صورت درون شهری یکی از نیازهای بسیار مهم و غیرقابل انکار شهروندان این شهر بزرگ و تازه تاسیس می باشد پاسخ به نیازهای اسباب کشی و اثاث کشی تمامی شهروندان یکی از بزرگترین دغدغه ها و چالش های پیش روی الو بار تهران بوده و می باشد.

تاسیس باربری پردیس

با توجه به نیازهای اسباب کشی و اثاث کشی در شهر پردیس هیئت مدیره باربری الوبار به فکر تاسیس شعبات مختلف در شهر پردیس جهت ارائه خدمات اسباب کشی افتادند که در این راستا اقدام به تاسیس چندین شعبه فعال در مناطق 1-11 نموده اند تا بتوانند شهروندان عزیز در کمترین زمان ممکن به خدمات بهترین باربری پردیس دسترسی مستقیم و بدون واسطه ای داشته باشد.

اتوبار پردیس از همان ابتدای تاسیس خود در مناطق مختلف این شهر سعی شد تا با به کارگیری افراد بومی و جوانان منطقه همبستری برای ایجاد اشتغال برای جوانان در این منطقه باشد و هم اینکه بتواند پاسخگوی نیاز های حمل بار و اسباب کشی در پردیس باشد.

اتوبار پردیس نقطه قوت و تحولی بزرگ در منطقه بود که توسط شعبه اصلی باربری الوبار در جهت رفاه حال مشتریان و شهروندان ساکن در منطقه پردیس تاسیس شد. در تمام شعبات مختلف این باربری انواع خدمات اسباب کشی و اثاث کشی ارائه می شود که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

انواع خدمات قابل ارائه

باربری پردیس

به صورت کلی هر نوع خدماتی که در شعبه اصلی باربری تهران یا همان باربری الوبار تهران ارائه می‌شود در تمامی شعبات تاسیسی توسط این شرکت قابل ارائه بوده و شهروندان عزیز می توانند از تمامی این خدمات به صورت ویژه استفاده نمایند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات جهت حمل و نقل و اثاث کشی
 • حمل انواع لوازم سنگین به صورت تخصصی مانند گاوصندوق پیانو یخچال ساید بای ساید و غیره
 • امکان حمل بار به صورت تخصصی و ویژه توسط باربری ویژه پردیس
 • استفاده از تجهیزات و لوازم مخصوص بسته بندی هر وسیله توسط کارگران متخصص در بسته بندی اثاثیه منزل
 • حمل بار توسط کامیون های مسقف و مخصوص اسباب کشی
 • امکان حمل و نقل بار توسط وانت بار پردیس و نیسان بار پردیس در صورت تمایل و جهت صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل بار
 • بهره‌مندی از کارگران خوش اخلاق و البته ماهر در امور حمل و نقل بار و اسباب کشی
 • ارائه خدمات حمل و نقل بار از پردیس به شهرستان توسط شعبه باربری شهرستان
 • حمل و نقل بار و اثاثیه توسط بهترین باربری پردیس و ارائه خدمات در باربری بومهن باربری رودهن و باربری پردیس فاز ۱۱
 • ارائه خدمات مشاوره به صورت رایگان و بدون دریافت هیچ وجهی از مشتری
 • امکان درخواست کارشناس حضوری جهت تخمین میزان هزینه حمل و نقل بار و اثاثیه

قیمت باربری پردیس و اتوبار پردیس

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد شرکت ارائه انواع خدمات حمل و نقل بار با جدیدترین روش های روز دنیا و با نرخ باورنکردنی و قیمت بسیار مناسب می باشد. نرخ حمل و نقل بار توسط شرکت الو بار تهران و یا باربری تهران به تمامی شعب این شرکت ابلاغ و اطلاع رسانی می شود که این نرخ و قیمت اسباب کشی بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه تعیین می گردد که البته می‌توانید با بهره مندی از تخفیفات ویژه به مناسبت های مختلف که در این شرکت ارائه می شود تمامی خدمات حمل و نقل بار خود را با قیمتی بسیار مناسب تر و پایین تر از عرف بازار دریافت کنید.  این خود می‌تواند به عنوان باربری ارزان پردیس از آن یاد شود.

باربری شهرستان تهران به پردیس

باربری بین شهری

همانگونه که قبل تر نیز اشاره شد یکی از خدمات منحصر به فرد این شرکت ارائه حمل و نقل بار از تهران به پردیس و یا از پردیس به تهران تحت عنوان باربری شهرستان می باشد که شما می توانید با تماس با کارشناسان این شرکت علاوه بر دریافت مشاوره رایگان سفارش خدمات باربری شهرستان خود را توسط وانت بار پردیس و یا کامیون های مصوبه این شرکت به سبز برسانید امید است تا بتوانیم با ارائه بهترین خدمات حمل و نقل بار رضایت شما عزیزان را هر چه بیشتر جلب کنیم.

لیست باربری های پردیس

در حرفه ای و کاری تعداد زیادی شرکت و یا افراد هستند که خدماتی مانند خدمات شما را ارائه می نمایند که این شرکت نیز از قاعده مذکور مستثنا نیست همان گونه که اطلاع دارید باربری های مختلفی در شهر پردیس وجود دارند که به عنوان نمونه می توان از نگین بار باربری ولیعصر باربری دایی مهدی باربری خلیج فارس باربری پیام و بسیاری باربری های دیگر اشاره کرد اما در این میان این کیفیت خدمات و رضایتمندی مشتری است که تعیین می کند شما از کدام شرکت خدمات دریافت کنید.

پیشنهاد ما قبل از ارائه خدمات به شما عزیزان تحقیق در خصوص شرکت ما و مقایسه آن از نظر قیمت و کیفیت خدمات با سایر شرکتهای باربری فعال در منطقه می باشد تا بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری امور اسباب کشی و اثاث کشی خود را به ما بسپارید.

ظریف بار پردیس

بسته بندی ظریف بار

باربری ظریف بار یکی از معتبر ترین باربری های فعال در کل مناطق تهران می باشد که مورد تایید باربری الوبار تهران و حتی مورد تاسیس این شرکت در پردیس میباشد.

ظریف بار پردیس هیچ تفاوتی با سایر شعب منتخب این باربری ندارد و تمامی خدمات قابل ارائه در باربری ظریف بار پردیس توسط الوبار معرفی و قابل کنترل می باشد در صورتی که قصد دریافت خدمات از اتوبار ظریف بار پردیس را داشتید می توانید با یکی از شماره های درج شده در سایت مذکور تماس گرفته و خدمات حمل و نقل بار خود را از شرکت باربری ظریف بار پردیس دریافت نمایید.

یکی از خدمات منحصر به فرد و ویژه ظریف بار پردیس ارائه خدمات کارگر باربری و حمل و نقل بار در پردیس به صورت ویژه می باشد که در این ناخن خدمات شما می توانید با تماس کارشناسان ظریف بار پردیس تنها درخواست کارگر باربری را به ثبت برسانید تا در کمترین زمان کارگر مذکور جهت انجام امورات جابجایی و چیدمان اثاثیه منزل و یا حمل و نقل اثاثیه از طبقه به طبقه دیگر در خدمت شما حاضر باشد ظریف بار پردیس نامی دیگر و درخشان در کارنامه باربری الوبار و باربری پردیس می باشد.

مناطق تحت پوشش باربری محدوده پردیس

علاوه بر ارائه خدمات در خود پردیس به تمامی شهرها و شهرستانهای اطراف خود نیز خدمات ارائه می نماید که از جمله آن می توان به باربری جاجرود باربری بومهن باربری رودهن باربری آبعلی باربری خرمدشت باربری کمرد باربری فیروزکوه باربری دماوند و باربری گیلاوند اشاره کرد. این صورت تمامی ساکنین محترم و شهروندان مناطق مذکور نیز می توانند با تماس با شرکت پردیس بار خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل و بار را از این شرکت دریافت نمایند در صورتی که در جاجرود ساکن هستید می توانید به باربری جاجرود مراجعه کنید و در صورتی که ساکن بومهن یا رودهن هستید نیز میتوانید به باربری بومهن و باربری رودهن مراجعه کنید.