اتوبار پاسداران نامی درخشان و مطمئن در صنعت حمل‌ونقل و باربری در منطقه پاسداران است.نام اتوبار پاسداران خیلی وقت است که با باربری الوبار و اتوبار الوبار تهران عجین شده است و زمانی که حرف از اثاث کشی در پاسداران و اسباب کشی در پاسداران به میان می‌آید .اولین انتخاب شهروندان و ساکنین پاسداران تماس با شعبه‌ی باربری الوبار در پاسداران با نام تجاری اتوبار پاسداران و باربری پاسداران است.

باربری پاسداران

میزان محبوبیت این شرکت در امر اثاث کشی و اسباب کشی تنها به ساکنین منطقه پاسداران خلاصه نمی‌شود بلکه با توجه به وسعت و گسترش شعبات مختلف الوبار در تمام مناطق تهران نام باربری الوبار یک نام آشنا و معتبر به شمار می‌آید.شعبه باربری الوبار در پاسداران یکی از شعب برتر این شرکت است که به صوت شبانه‌روزی انواع مختلف خدمات باربری در پاسداران را به شهروندان و ساکنان محترم منطقه ارائه می‌نماید.

اتوبار پاسداران

اصول و قواعد خاص کاری در باربری پاسداران باعث شده است که اتوبار پاسداران از تمام لحاظ برتری خاصی نسبت به سایر رقبای کاری خود در منطقه داشته باشد.تام کاری مشخص و برنامه‌ریزی‌شده به گونه ایی که به نیروی کاری شرکت و کارشناسان از لحاظ فکری و جسمی فشاری وارد نشود تا بتوانند در هر ساعت از شبانه روز با خوش‌رویی و خوش‌اخلاقی پاسخگو نیازهای مشاوره ایی و خدمات اثاث کشی مشتریان شود .

خدمات اتوبار و باربری منطقه پاسداران :

اثاث کشی در پاسداران

باربری پاسداران و اتوبار پاسداران سعی دارد با افزایش راندمان کاری و تنوع بیشتر در ارائه خدمات حمل‌ونقل باری و اثاثیه خود در منطقه پاسخگو تمامی نیازهای اثاث کشی در پاسداران و سایر نیازهای حمل‌ونقل باری شما عزیزان باشد ازاین‌رو روزبه‌روز بر تنوع خدمات خود افزوده و سعی در گسترش آن دارد .:

انواع خدمات ما

اسباب کشی در پاسداران
 •     داشتن شعبات باربری در تمام نقاط تهران
 •     خدمت‌رسانی در کمترین زمان در باربری پاسداران
 •     بسته بندی دقیق با جدیدترین ابزار روز دنیا در اتوبار پاسداران
 •     وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ و استرچ رپ
 •     حمل پیانو و یخچال ساید بای ساید و وسایل بزرگ در اتوبار پاسداران
 •     خدمت‌رسانی در کمترین زمان ممکن
 •     اثاثیه قابل حمل مشاوره رایگان درزمینهٔ باربری و  بسته بندی
 •     لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی (ظروف، بشقاب و لیوان‌ها، یخچال فریزر، ماشین لباس‌شویی، ظرف‌شویی و…)
 •     حمل بارهای کوچک و بزرگ به تمام نقاط تهران و شهرستان‌ها
 • راه‌اندازی شعبه باربری شهرستان
 • باربری پاسداران به شهرستان
 • باربری تهران به شهرستان
 •     باربری در محدوده منطقه و خیابان پاسداران
 •     حمل بارهای کوچک و بزرگ در باربری پاسداران
 •     استفاده از لوازم به روز و جدید
 •     باربری شبانه‌روزی و به صورت ۲۴ ساعته

حمل اثاثیه پاسداران با تجربه چندین ساله در این زمینه کار خود را شروع کرده و بهترین خدمات را با بهترین کیفیت عرضه می‌کند البته کیفیت ما در پایتخت برای همگان ثابت‌شده است و صرفاً شعار برای جذب مشتری نیست ، برای دریافت خدمات کافی است با ما تماس حاصل کنید .

بسته بندی باربری پاسداران

بهترین باربری پاسداران

یکی از عمده مشکلاتی که افراد در حین اثاث کشی با آن روبه‌رو هستند و حتی برای  اجتناب از آن حاضر می‌شوند اثاث کشی را انجام ندهند بحث بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات است.ازآنجایی‌که بسته بندی اثاثیه یکی از مهم‌ترین بخش‌های انجام یک اسباب کشی در پاسداران است که در صورت صحیح انجام ندادن آن می‌تواند موجب ایجاد خسارات بسیاری شود و یا به دلیل اینکه قبلاً در تجربه یک اثاث کشی ناموفق به دلیل بسته بندی نامناسب اثاثیه موجب  شکستن اثاثیه در حین حمل‌ونقل شده‌اید دوست ندارید که دیگر این خاطره‌ی تلخ برایتان تکرار شود.

باربری پاسداران با بهره‌گیری از به‌روزترین امکانات و با استفاده از بسته بندی مناسب هر وسیله جهت حمل‌ونقل بار در کنار شماست تا بهترین خدمات بسته بندی در باربری پاسداران را به شما ارائه دهد و دیگر لازم نیست نگران شکستن اثاثیه منزل و ادارات در حین حمل‌ونقل باشید .نحوه صحیح بسته بندی و مهارت کافی کارگران اتوبار پاسداران باعث شده است تا از شکستن اثاثیه شما در حین حمل‌ونقل اجتناب شود.

خدمات بسته بندی باربری  و حمل اثاثیه پاسداران شامل :

بسته بندی پاسداران
 •     بسته بندی در خانه مشتری با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
 •     بسته بندی با فوم ، استرچ رپ ، کارتن‌های مخصوص بسته بندی لوازم و لباس
 •     بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
 •     بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاوصندوق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان

البته شما عزیزان می‌توانید بسته بندی اثاثیه خودتان را نیز انجام دهید و نیازی نیست که حتماً به همراه سفارش خدمات اثاث کشی در پاسداران خدمات بسته بندی را نیز سفارش دهید.رضایت خاطر شما آرزویی دست‌یافتنی برای ماست.

کارگر ماهر باربری پاسداران

کارگر حرفه ایی باربری پاسداران

دارا بودن کادری مجرب و متخصص متشکل از نیروهای جوان و کارآمد در مجموعه حمل‌ونقل بار و اسباب کشی در پاسداران باعث شده است تا رؤیای خدمات ارزنده و متنوع به مشتریانمان به حقیقت بپیوندد.ارائه انواع خدمات اثاث کشی و حمل بار در پاسداران توسط کارگر باربری ماهر و ورزیده و همچنین خوش‌اخلاق در مجموعه‌ی ما انجام می‌شود.با الوبار شعبه پاسداران خیالتان از هر نظر راحت و آسوده باشد.

کارگر خالی اثاث کشی

کارگر و نیروی کاری باربری پاسداران را می‌توانید به‌تنهایی و برای انجام امور جابه‌جایی و اثاث کشی بدون سفارش خدمات اثاث کشی در اختیار داشته باشید تا به شما در انجام امور چیدمان منزل و ادارات و جابه‌جایی لوازم و اثاثیه سنگین کمک کند.تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نرخ باربری پاسداران

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

خب جونم براتون بگه که تو قیمت‌ها ما با مشتری‌مان کنار میایم و خیلی سخت نمیگیریم که مشتریان خود را  از دست بدیم  به خصوص با مشتریای اولمون,  نوعروسان و اقشار با وضعیت مالی پایین – حقیقتش هدف ما جلب توجه رضایت مشتری و دائمی کرن حضور اونا در باربریمون به صورتی که اگر دفعات آتی نیاز به اثاث کشی منزل و … را داشتند اولین چیزی که برای جابجایی انتخاب میکنند باربری الوبار باشد . این برایمان افتخار است . اتوبار پاسداران در راستای تکریم به مشتریان و جلب رضایت آن ها نرخ کرایه ها و هزینه های حمل‌ونقل , بسته بندی , چیدمان در درون شهر یا برون شهر رو با قیمت‌های کاملا منصفانه باربری تعیین می‌کند

جهت اطلاع از نرخ کرایه حمل بار و اسباب کشی در پاسداران تهران , شما عزیزان می‌توانید از بخش ( تعرفه‌ها ) قیمت‌ها را مشاهده کنید یا با شماره‌گیری یکی از شماره‌های ما از تمامی قیمت‌های برون‌شهری درون‌شهری و بسته بندی بار اطلاع پیدا کنی.د …

وسایل نقلیه باربری مورداستفاده در اتوبار محدوده پاسداران

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3
تجربه یک مشتری در اثاث کشی در باربری پاسداران

شرکت ما در جهت انتقال صحیح و سالم وسایل منزل – شرکت و …  از ماشین‌های مجهز و مسقف – کاملاً سرویس شده و استاندارد استفاده می‌کند تا به خوبی بار مشتریان از مبدأ به مقصد جابجا شود . تا اینکه ماشین در وسط راه خراب نشود و همین طور در حین جابجایی به بارتان صدمه‌ای وارد نشود . کارگران و رانندگان ما تمامی نکات ایمنی برای انتقال و حمل بار رعایت می‌کند .نسبت به بارتان ماشین مناسب و موردنظرتان را انتخاب می‌شود این‌گونه در هزینه‌های حمل‌ونقل و باربری شما نیز صرفه‌جویی می‌شود . و سریع‌تر بارتان جابجا شود .  جهت انتخاب ماشین مناسب بارتان حتماً از مشاوره رایگان همکاران ما بهره‌مند شوید .

ماشین‌های بکار گرفته‌شده نسبت به بارتان متفاوت است :

 •     وانت‌بار و نیسان بار پاسداران مسقف و مجهز
 •     خاور مسقف و مجهز به ابزارهای اثاث کشی
 • کامیون‌های اثاث کشی از نوع خاور 6 متری ایسوزو و ده تن و ترانزیت

سوالات رایج از شرکت ما

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments