جهت تماس با کارشناسان باربری تهران و اتوبار تهران با پوشش کلیه مناطق و دریافت مشاوره رایگان یکی از شماره تماس های زیر را انتخاب کنید.

تهران شهری بزرگ با جمعیت سرسام‌آور است شهری که روزبه‌روز بر جمعیت آن اضافه می‌شود و تبدیل به پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران شده است.با یک نگاه اجمالی به آمار و ارقام می‌فهمید که تهران بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان است.

اتوبار تهران بزرگ

شهرهای بزرگ مشکلات و دغدغه‌های منحصربه‌فرد خود را دارد .حال اگر بخواهید در چنین شهری اثاث‌کشی و اسباب‌کشی کنید مشکلات شما دوچندان می‌شود و دغدغه‌ها و مشکلات زیادی را باید در نظر بگیرید .

در میان این شهر شلوغ برای کار اثاث‌کشی و اسباب‌کشی شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی وجود دارند که هرکدام به‌نوبه‌ی خود ادعا دار عرصه‌ی حمل‌ونقل و باربری تهران هستند.

با توجه به اینکه کار حمل‌ونقل بار و اسباب‌کشی یک کار بسیار تخصصی و حساس است سپردن اثاثیه منزل و کار باربری به یک شرکت بسیار سخت و دشوار است آن‌هم در چنین زمانی که چه ازنظر اقتصادی و چه ازنظر اجتماعی تمامی ما در مضیقه و فشار هستیم.

این  نگرانی ما را رها نمی‌کند که با سپردن کار اثاث‌کشی خود به یک شرکت نامعتبر کل داروندارمان رو درخطر بیندازیم.اما چاره‌ی کار چیست؟

نیسان بار باربری تهران

به دنبال یک باربری خوب در تهران باشید

اولین راه پیشنهادی ما برای شما پرس‌وجو و پیدا کردن یک باربری خوب و معتبر در تهران است که علاوه بر تنوع خدمات باربری و اثاث‌کشی ,سرعت عمل و دقت را نیز سرلوحه‌ی کار خود قرار دهد.

اگر چنین باربری را سراغ دارید و مطمئن هستید که کار شمارا درست انجام می‌دهد ما پیشنهاد می‌کنیم که تنوع و قیمت خدمات آن را مقایسه کنید و در میان این شرکت‌ها بهترین را از هر نظر و بر اساس معیارها و اولویت‌های خود انتخاب کنید.

باربری تهران

باربری تهران یک انتخاب مطمئن

پیشنهاد ما استفاده از خدمات اتوبار تهران است .اتوبار تهران با بیش از 12 سال سابقه درخشان در امر باربری و اثاث‌کشی در تمام ساعت شبانه‌روز آماده ارائه خدمات متنوع باربری و اسباب‌کشی در کل مناطق تهران است .

آوازه و شهرت این شرکت معتبر را می‌توانید از تمامی مشتریانی که سال‌هاست از ما خدمات دریافت می‌کنند بشنوید .مشتریانی که در هر بار سفارش خدمات از ما به انتخابشان مطمئن‌تر و باانگیزه‌تر می‌شوند.

شما هم می‌توانید یکی از هزاران مشتریان ما باشید تنها کافیه یک‌بار از خدمات ما استفاده کنید.

کارشناس اتوبار تهران

خدمات متنوع ,سرعت و اطمینان ,کارگران باتجربه,رانندگان ماهر,کارگر مخصوص,کارگر خانم برای اماکن خاص مانند مهدکودک‌ها و اماکن زنانه و از همه مهتر حمل بار به شهرستان‌ها که تنها منحصر به شرکت الوبار است و بانام معتبر باربری تهران به شهرستان فعالیت می‌نماید.

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3
آموزش نکات اسباب کشی

باربری تهران به شهرستان

حمل بار از تهران به تمام شهرستان‌های و استان‌های کشور یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد شرکت است .تخصص حمل و جابه‌جایی بار به شهرستان از حساسیت ویژه ایی برخوردار است .

سایت باربری الوبار

نرخ باربری تهران

می‌توانید از سرویس ویژه‌ی این شرکت برای اثاث‌کشی از آن استفاده کنید و با خیالی راحت و آسوده کنار بایستید و نظاره‌گر یک حمل‌ونقل ایمن و مطمئن باشید .

نرخ اتوبار با توجه به تخفیفات فصلی و جشنواره‌های تخفیفی که برگزار می‌شود متفاوت است و در زمان‌ها مختلف نرخ متفاوتی دارد.اما در صورت کلی نرخ اتوبار تهران با نرخ اعلامی اتحادیه باربری است که این نرخ در زمان‌ها مختلف کمتر می‌شود اما بیشتر نمی‌شود.

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

 باربری تهران به شهرستان و انواع مختلف آن

باربری یعنی جابجا کردن وسائل یا یک بار از یک مکان به مکان مورد نظر میباشد. اما باربری دارای انواع مختلفی میباشد که در ادامه مقاله به توضیح آنها میپردازیم. روش های حمل و نقل کالا به سه طریق انجام میشود. همه افرادی که در زمینه واردات و صادرات کالا فعالیت می کنند از طریق سه روش زیر کالاها و محصولات تولید شده شرکت خود را جابجا میکنند :

انواع حمل و نقل

۱( باربری هوایی

حمل و نقل هوایی یعنی فرآیند حمل کالا در داخل هواپیما به روش چیدن کالا روی پایه های چوبی موسوم به پالت است. مقادیر زیادی را نمی توان از طریق هوا حمل و جابجا کرد، زیرا حداقل باری که هواپیمای باری می تواند حمل کند ۱۰۰ تن است و بیشترین بار بزرگترین هواپیمای باری به ۶۰۰ تن بار می رسد در مقایسه با یک کشتی باری که ۴۰۰ هزار تن بار از طریق دریا جابجا میکند چیز اندکی است. از نظر هزینه، حمل و نقل هوایی گرانترین روش حمل و نقل در مقایسه با روشهای دیگر است.

باربری پیشنهادی : باربری سنندج

 ۲( باربری زمینی با اتوبار تهران

باربری زمینی فرآیند حمل کالا از طریق کامیون ها از طریق مرزهای زمینی از یک کشور به کشور میباشد که جابجایی هر بار از یک کشور به کشور دیگر چند روز یا بیشتر طول میکشد.

در روش باربری زمینی، بار کمتری را میتوان نسبت به روش حمل بار هوایی و دریایی جابجا کرد، زیرا حداکثر ظرفیت یک کامیون برای جابجا کردن یک بار از ۳۰ تن بیشتر نیست. با این حال، اگر این روش در دسترس شما است، صرف نظر از اینکه مسافتی که میخواهید بار را جابجا کنید چقدر است، نسبت به سایر روش های حمل و نقل ارازنتر است.

۳( حمل و نقل دریایی

باربری دریایی در مجموعه باربری تهران فرآیند حمل کالا در داخل کانتینرهایی است که روی عرشه یک کشتی باری غول پیکر حمل می شود که هر کشتی باری تقریباً ۱۵ هزار کانتینر میتواند حمل کند و این بدان معناست که یک کشتی باری بزرگ  ۴۰۰ هزار تن بار را جابجا کند.
حمل و نقل دریایی حتی در مقایسه با روش حمل و نقل زمینی اقتصادی ترین روش حمل و نقل کالا است زیرا شما نمیتوانید از  طریق  باربری جاده ای به همه جای دنیا دسترسی پیدا کنید ولی از طریق باربری دریایی میتوان به همه نقاط جهان دسترسی پیدا کنید. باربری دریایی از نظر کمی مقرون به صرفه است چون از این طریق میتوان ۴۰۰ هزار تن بار را جابجا کرد که از طریق زمینی و هوایی نمیتوان اینکارو انجام داد.

امروزه بیشتر شرکت های بزرگ تجاری و تاجران بزرگ برای صادارات کالاهای خود به کشورهای دیگر به دلیل امکان حمل مقدار بیشتری کالا، از روش حمل و نقل دریایی بیش از سایر روشها استفاده میکنند. شما در روش باربری دریایی هر چقدر بار بیشتری داشته باشید هزینه حمل و نقل کاهش می یابد، این به معنای هزینه اضافی کمتر برای محصولات و فرصت های بیشتر برای فروش است.
 در روش باربری دریایی به عنوان مثال اگر قیمت یک کانتینر ۲۰ فوتی برای یک بار ۱۵ تنی  ۱۰۰۰ دلار باشد، شما میتوانید در یک کانتینر ۴۰ فوتی بدلیل داشتن ظرفیت بیشتر میتوانید دو برابر مقدار آن یعنی ۳۰ تن کالا را حمل کنید، اما قیمت آن در حدود ۱۵۰۰ دلار یا کمی بیشتر خواهد بود.

نحوه انتخاب مناسبترین روش برای اثاث کشی باربری تهران به شهرستان

بهترین روش اسباب کشی

پس از دانستن انواع روش های حمل و نقل، چگونگی انتخاب روش مناسب برای حمل کالاهای خود، چه از طریق هوا ، زمین و دریا، باقی می ماند. هنگامی که شما از کشور چین میخواهید محصولاتی را وارد کنید، در باربری تهران ترجیح میدهید در صورت عدم عجله در دوره ورود کالا، حمل و نقل دریایی را انتخاب کنید.
 اگر شرکت شما در کار صادر کننده یا وارد کنند سبزیجات، میوه ها و مواد غذایی است این نوع مواد به این دلیل که طی چند روز از بین میروند و فاسد میشوند باید هر چه سریعتر جابجا کرد که مناسب ترین روش برای شما باربری هوایی است. اما اگر شما از کشوری صادر می کنید یا وارد می کنید که از طریق زمینی قابل حمل و نقل است، قطعاً حمل بار زمینی به دلیل هزینه پایین مناسب ترین روش است.

نمونه کار باربری تهران

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

 سیاست حمل و نقل

پس از دانستن بهترین روشهایی که برای باربری و حمل نقل مناسب هستند، آخرین اطلاعاتی که در این مقاله در مورد آن به توضیحات تکمیلی را خواهیم داد مربوط به یک سند مهم حمل و نقل است که قبض بارنامه نام دارد که دارای شش نوع مختلف میباشد:

  1.  بارنامه دریایی: حمل با کشتی (Lading Of Bill Marine/Ocean )
  2. بارنامه هوایی: حمل با هواپیما (Bill Airway)
  3. بارنامه راه آهن: حمل با قطار (Bill Railway)
  4.  بارنامه: حمل با کامیون (Bill Way TRUCK/CMR)
  5.  بارنامه سراسري: حمل با کامیون، قطار، کشتی (Lading Of Bill Through )
  6. بارنامه حمل مرکب فیاتا (Combined Transport Bill Of Lading)

بارنامه باربری تهران و اتوبار تهران چیست؟

این بارنامه اسباب کشی فاکتور یا قراردادی بین شرکت باربری و صاحب کالا محسوب می شود .که در آن توضیحاتی از جمله مقدار و نوع کالا، تاریخ حمل و نقل، بیمه، مقصد و مبدا در آن شرح داده شده است. و این سیاست توسط شرکت باربری به محض استقرار کالا در وسیله نقلیه اعم از هواپیما، کشتی یا کامیون استخراج می شود.سپس نماینده شرکت باربری قبض را دریافت می کند تا هنگام تخلیه کالا در بندر مقصد، فرایند ترخیص کالا ار گمرک را برای صاحب بار ارسال کند.

باربری تهران به شهرستان

باربری الوبار

پس اگر شما قصد دارید که بار یا وسیله ای را جابجا کنید میتوانید از طریق شرکت های باربری همچون شرکت باربری الو بار وسائل یا بار خود را به هر نقطه از کشور جابجا کنید. امروزه بیشتر مردم از باربری زمینی برای حمل نقل کالاهای خود استفاده میکنند چون هم از لحاظ اقتصادی مقرون بصرفه تر است و هم در دسترس تر میباشد.

چگونه بهترین باربری تهران را انتخاب کنیم

انتخاب یک شرکت باربری خوب می تواند کمی مشکل باشد ، به خصوص اگر این اولین بار است که از خدمات حرفه ای حمل و نقل و اسباب کشی استفاده می کنید. مسئله اصلی برای شما احتمالاً این خواهد بود که شما نمی دانید به کدام شرکت باربری در تهران اعتماد کنید … و هرچه بیشتر در مورد آن دسته از متخصصان حرفه ای تحقیق کنید ، سردرگم می شوید که کدام یک را استخدام کنید.

مسئله این است که شما نمی خواهید دارایی های ارزشمند خود را به هر شرکت نامعتبر اسباب کشی که سر راه شما قرار دارد تحویل دهید. برعکس ، شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که متخصصان اثاث کشی که در روز حرکت از درب شما عبور می کنند ، دارای مهارت ، باتجربه و مودب باشند.

همچنین ، شما به خود شرکت بهترین باربری تهران احتیاج دارید که قابل اعتماد باشد تا آنها تیم خوبی را برای شما ارسال کنند که متشکل از متخصصان واقعی است که دقیقاً می دانند چه کاری انجام دهند تا کار به سرعت و با اطمینان انجام شود.

انتخاب یک شرکت اسباب کشی خوب یک پروسه است – کمی وقت و تلاش در آن سرمایه گذاری کنید و با یک اثاث کشی بدون مشکل خانه و حداقل میزان استرس برای شما پاداش می گیرید. از نشانگرهای اصلی زیر استفاده کنید تا دانش لازم را برای انتخاب بهترین شرکت حرفه ای باربری تهران تحت سناریوی اسباب کشی خاص خود کسب کنید.

چرا کارگر حرفه ای اسباب کشی را به کار بگیریم ؟

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

در این ویدیو میتوانید نمونه ای از بسته بندی اثاثیه را توسط کارگران حرفه ای باربری تهران ببینید.

یک دلیل خوب وجود دارد که چرا اکثر مردم در مواردی که به چیزی برای کمک نیاز دارند ، به جوانب مثبت متوسل می شوند – از داشتن لوله شکسته در خانه (با یک لوله کش تماس بگیرید) تا انتقال اثاثیه سنگین به خانه دیگر (استخدام اسباب کشی  مبلمان ). شما احتمالاً نمی توانید در همه جنبه های زندگی متخصص باشید ، و هنگامی که آماده می شوید از خانه خارج شوید ، این احتمال وجود دارد که به عنوان یک اسباب کشی حرفه ای نیز کار نکنید.

شما باید دلایل خاصی را بدانید که چرا باید در اوایل آماده سازی خود جابجایی حرفه ای را برای کمک به شما در بسته بندی و اسباب کشی در باربری تهران و اتوبار تهران  وسایل خود استخدام کنید. مزایای استفاده از باربری به جای سازماندهی اسباب کشی توسط خودت را انجام دهی؟

تجربه کنید مهم نیست که چگونه به آن نگاه می کنید ، تجربه مربوط به اثاث کشی در باربری تهران برای موفقیت در خانه شما بسیار مهم است. اگر برای اولین بار اسباب کشی می کنید ، پس باید روی حرفه ای هایی که سالها تجربه بسته بندی و جابجایی وسایل افراد را در خانه دارند ، مانند تیم باربری الوبار و باربری تهران حساب کنید.

علاوه بر آموزش های عملی  که کارگران حرفه ای مجموعه باربری الوبار تهران می بینند ، برخورد روزمره با مشکلات مختلف مربوط به اسباب کشی است که مهارت های حل مسئله آنها را توسعه داده است.

نمونه کار باربری تهران الوبار

در پایان روز ، ترفندهای هوشمندانه اسباب کشی و میانبرهای هوشمندانه اثاث کشی در تهران است که فقط از طریق تجربه زندگی واقعی بدست آمده اند که تفاوت زیادی ایجاد خواهد کرد.

بهره وری . به شرطی که یکی از شرکتهای دارای رتبه برتر در شهر یا شهر خود را استخدام کنید ، افرادی که برای کمک به شما در بسته بندی و جابجایی وسایل به خانه شما می آیند باید با سرعتی زیاد کار کنند. این سرعت را با ایمنی ترکیب کنید و به سطحی از کارایی خواهید رسید که شما و گروه دوستانتان نمی توانید با آن مطابقت داشته باشید.

بخاطر داشته باشید که کارایی متخصصان اسباب کشی در باربری شمال تهران نتیجه مستقیم تجربه جابجایی آنها و مهارتهای جابجایی آنها در خانه (دانش فنی) است.

ایمنی . ایمنی در هر مورد اسباب کشی خانه بسیار مهم است. هنگامی که وسایل بزرگ و سنگین از طریق راهروهای کوچک و راهروهای باریک و حتی از پله ها پایین منتقل می شوند ، یک مرحله می تواند منجر به نتایج فاجعه باری شود.

باربری حرفه ای تهران یا همان الوبار ایمنی را در طول حرکت روزانه تضمین می کنند: 1) استفاده از تجهیزات مناسب اسباب کشی ، 2) آوردن انواع مناسب کارتن بسته بندی اثاثیه با کیفیت بالا ، 3) تمرین بسته بندی ایمن و تکنیک های جابجایی و 4) داشتن قدرت بدنی لازم برای کنترل وزن سنگین وسایل خانه شما

صلح از ذهن . چرا باید کارگرهای حرفه ای باربری را استخدام کنید؟ این آرامش ذهنی است که هنگام داشتن متخصصین اسباب کشی با سخت ترین جنبه های اثاث کشی خود به دست می آورید. صفر صدمه دیدن شما یا اعضای خانواده در روند جابجایی و حداقل احتمال آسیب دیدن دارایی های باارزش ، دلایل کافی برای استخدام خدمات یکی از بهترین شرکت های اثاث کشی در کشور مانند الوبار است.

لیست باربری های معتبر تهران

افزایش چشمگیر شکت های مختلف باربری تهران باعث شده تا انتخاب یک شرکت معتبر کاری بسیار دشوار باشد بخصوص که در حال حاظر تعداد زیادی شرکت نامعتبر و بدون مجوز در حال ارائه خدمات هستند.ما در این مبحث قصد داریم لیست باربری های معتبر تهران را به شما ارائه کنیم تا بتوانید در میان همه ی این شرکت ها یک شرکت معتبر را برای حمل اثاثیه خود انتخاب کنید.

نام شرکت باربریآدرستلفن
باربری تهران الوبارشعبه مرکزی سعادت آباد دارای شعب در تمام مناطق تهرانسانترال فون
باربری شهرستانشعبه مرکزی الهیه دارای شعب در کلیه مناطق تهرانسانترال فون
باربری ظریف بارشعبه اصلی در حکیمیه دارای شعب در کلیه مناطق تهرانسانترال فون
وانت بار تهرانفعال در زمینه اسباب کشی با وانت در کلیه مناطق تهرانسانترال فون
باربری اسنپ بارحمل بار توسط کامیون های اسنپ بار سانترال فون
باربری تهران به شهرستانشعبه ای دیگر از باربری شهرستان مخصوص حمل بار از تهران به شهرستانسانترال فون
باربری تهران به مازندرانمخصوص حمل بار از تمام مناطق تهران به کلیه شهرستانهای شمال کشورسانترال فون
باربری غرب تهراندارای شعبه در کلیه مناطق غرب تهران با سرویس دهی به کلیه مناطق تهرانسانترال فون
باربری مرکز تهرانواقع در مرکز تهران و دارای شعبه در کلیه مناطق تهرانسانترال فون

شعبات تحت پوشش باربری تهران

در این بخش میتوانید شعبی را که تحت پوشش و نظارت مستقیم باربری الوبار هستند مشاهده نمایید.توجه نمایید که در صورت تماس با شرکت حتما به آدرس سایت دقت کنید آدرس دقیق سایت alo-bar.com هست و هیچ آدرس دیگری از شعبات این باربری نیست.

ظریف بار غرب

تماس و دریافت مشاوره از کارشناسان ما در کلیه زمینه های باربری و حمل بار رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نیست.

مدیریت الوبار

چگونه به کارگران باربری کمک کنیم؟

یک موضوع بسیار مهم که شاید ذهن شما و بسیاری از همشهریان را به خود درگیر کرده باشه شاید این استه که ما چگونه میتوانیم به کارگرهای باربری کمک کنیم تا کار را سریعتر و بهتر انجام بدن؟این سوال میتواند بر گرفته از بسیاری عوامل همچون نوع دوستی و احساس کمک به همنوع و یا برگرفته از نگرانی شما برای انجام جا به جایی باشد .

شما زمانی که تصور میکنید کارگر باربری در حال انجام کار است و اگر خودتان به آنها کمک نکنید امکان دارد دقت لازم را در اسباب کشی نداشته باشند این سوال را میپرسید.

اما نکته قابل توجه این است که شما اگر تخصصی در حمل بار و اسباب کشی ندارید نباید کوچکترین کاری را انجام دهید و تنها کافیست به عنوان یک ناظر نظاره گر انجام یک اسباب کشی حرفه ایی و تخصصی توسط کارگر باربری تهران باشید چراکه همانگونه که قبلتر اشاره شد کار اثاث کشی یک کار بسیار تخصصی و نیازمند مهارت است.

تنها کاری که لازم است برای انجام یک اسباب کشی اصولی انجام دهید تماس با یک شرکت معتبر و یا به عبارتی بهترین باربری تهران برای انجام اسباب کشی است و دیگر باید کار را به کاردان بسپارید و تنها نظاره گر باشید.البته اگر هم زیاد شوق و اشتیاق کمک کردن دارید میتوانید بر روی بسته بندی هایی که قبلتر انجام داده اید لیبل زده تا در هنگام حمل و نقل و چیدمان اثاثیه شکستنی از بقیه اثاثیه ها جدا شود .

البته اگر بسته بندی لوازم منزل را هم به الوبار سپرده باشید دیگر نیاز به لیبل زدن هم ندارید زیرا که کارگران متخصص ما اثاثیه شما را با بهترین مواد اولیته و وسایل بسته بندی , بسته بندی می کنند و جای هیچگونه نگرانی نیست.

پوشش تمام مناطق جغرافیایی تهران توسط باربری تهران

باربری شمال تهران

شرکت الوبار شعبات مختلف خود را در تمام محلات منطقه شمال تهران گسترش داده است تا بتواند در کمترین زمان ممکن در خدمت همشهریان عزیز باشد کارگران ما در باربری شمال تهران همیشه آماده به خدمت هستند پس نگران هیچ‌چیز نبوده و اگر ساکن هر منطقه از شمال تهران هستید با کارشناسان ما در باربری شمال تهران تماس بگیرید.

باربری جنوب تهران

مناطق جنوب تهران با توجه به تراکم جمعیت و میزان رفت‌وآمد شهروندان بسیار شلوغ  است که البته هرچه تراکم جمعیت در جنوب تهران بیشتر باشد میزان نیازمندی این منطقه به اسباب‌کشی و خدمات باربری در جنوب تهران بیشتر می‌شود .ازاین‌رو باربری الوبار تهران سعی کرده است با توجه به مسیرهای اصلی این محله‌ها شعبه‌های باربری جنوب تهران را به‌گونه‌ای قرار دهد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن در خدمت شما همشهریان عزیز باشند.جهت تماس با کارشناسان باربری جنوب تهران درنگ نکنید .

باربری غرب تهران

باربری غرب تهران یکی دیگر از شعبات منحصربه‌فرد و نمونه باربری تهران است که خدمات ویژه و متنوعی را به شهروندان عزیز ارائه می‌کند این شرکت تحت نظر مستقیم شعبه مرکزی قرار دارد و تمام فعالیت‌های این شعبه تحت رصد و نظارت قرار می‌گیرند تا از نظر کیفیت خدمات‌رسانی باربری غرب تهران سرآمد سایر شرکت‌های رقیب در منطقه باشد.

از دیگر مزایای باربری غرب تهران می‌توان به قیمت و نرخ اسباب‌کشی در غرب تهران اشاره کرد که این نرخ اسباب‌کشی در غرب تهران بسیار مناسب هست و نصبت به سایر رقبا یک قیمت کاملاً رقابتی است.البته قیمت مناسب این شرکت دلیل بر کیفیت پایین خدمات نبوده و ما ضمانت می‌کنیم که بهترین خدمات اسباب‌کشی را از شرکت باربری غرب تهران با کمترین قیمت دریافت خواهید کرد.

اتوبار تهران

اتوبار تهران

داشتن یک سابقه درخشان و نامی پرآوازه در هر کسب و کاری موجب اعتمادسازی بیشتر مشتریان و درنتیجه انجام خدمات منحصربه‌فرد و باکیفیت موجب رضایت مشتریان است.اتوبار تهران با سالها سابقه درخشان و با در اختیار داشتن مجموعه‌ای از بهترین و باتجربه‌ترین کارگران و کارشناسان به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی در خدمت شماست.

این مجموعه تمام تلاش خود را برای خرسندی شما مشتریان عزیز و پاسخ عالی و مطلوب به حسن انتخاب شما می‌کند.اتوبار تهران الوبار به عنوان یکی از مهم‌ترین و البته اولین گزینه‌های انتخاب شرکت حمل بار در تهران در ذهن مشتریانش نقش بسته است.کادر مجرب اتوبار الوبار به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی در خدمت شما هستند تا بتوانند بهترین خدمات حمل اثاثیه منزل و بسته بندی لوازم منزل را به شما عزیزان ارائه کنند .وجود تیمی کار بلد و کارشناسانی دلسوز در مجموعه اتوبار تهران موجب دلگرمی مشتریان عزیزمان است تا خیالشان از بابت انجام یک اثاث‌کشی بی‌دغدغه و دردسر راحت باشد.

اتوبار

اتوبار

اتوبار الوبار تهران به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای تمام امور اسباب کشی در تهران و شهرستان‌ها را انجام می‌دهد و این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که در هنگام حمل بار توسط اتوبار الوبار هیچ‌گونه آسیبی به اثاثیه شما وارد نمی‌شود .

اتوبار الوبار صفر تا صد اسباب کشی در تهران را از بسته بندی تخصصی انواع اثاثیه منزل تا حمل و چیدمان اثاثیه طبق نظر و سلیقه‌ی شما در مقصد توسط کارگران حرفه‌ای و نیرومند انجام خواهد داد.

اتوبار ویژه تهران با خدمات ویژه تر

حمل اثاثیه توسط اتوبار الوبار تهران علاوه بر مزایای کارشناسی رایگان مزایای زیاد دیگری همچون قیمت منصفانه و بسته بندی رایگان اثاثیه منزل را نیز در برمی‌گیرد.تنوع خدمات حمل‌ونقل بار توسط این شرکت توانسته است در کنار کیفیت انجام کار توسط کارگران حرفه‌ای , تفاوت زیادی را میان اتوبار تهران با سایر شرکت‌های حمل‌ونقل بار ایجاد کند به‌گونه‌ای که تا صحبت از اسباب کشی و حمل بار در تهران به میان می‌آید اولین انتخاب به عنوان بهترین اتوبار تهران مجموعه باربری تهران الوبار است.

این موضوع نشان از حسن شهرت و البته اعتماد عالی شما شهروندان عزیز به مجموعه الوبار را دارد . پس خیالتان راحت که ما در این مجموعه قدردان اعتماد شما بوده و سعی داریم با افزایش کیفیت و تنوع خدمات روزبه‌روز پله‌های ترقی و پیشرفت را درکنارتان طی کنیم.

از خدمات ویژه اتوبار تهران می‌توان به دارا بودن کارگر باربری خانم برای حمل و اسباب کشی مراکزی که کارکنانشان خانم هستند به‌کارگیری می‌شوند ازجمله این مراکز می‌توان به مهدکودک‌ها مدرسه‌های دخترانه و اماکنی که ورود آقایان به آنجا ممنوع هست مانند آرایشگاه‌های بانوان اشاره کرد.

حمل اسباب و اثاثیه شما با اتوبار تهران ویژه تجربه‌ای بی‌نظیر و خیالی راحت و آسوده را برایتان به ارمغان می‌آورد .اضافه شدن ضربه‌گیرها و تنوع در وسایل به‌کاررفته دربسته بندی اثاثیه ازجمله مزایای اتوبار تهران است.

این روزها اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل تبدیل به یک معضل بزرگ شده اما با توجه به نیاز روزافزون جامعه و البته کمبود مسکن و درنتیجه افزایش تقاضا برای اجاره‌نشینی ما روزبه‌روز شاهد افزایش تقاضا برای انجام اسباب کشی هستیم . اسباب کشی در هر نقطه از شهر و یا شهرستان باشد سختی‌های خاص خود را دارد به همین دلیل است که همه از انجام یک اسباب کشی می‌ترسند و همیشه اضطراب آن را دارند.اصول و قواعدی که باید در انجام اسباب کشی رعایت شود نیز می‌تواند یکی دیگر از مواردی باشد که به شما بگوید اسباب کشی یک کار تخصصی از و باید کار را به کاردان سپرد.

کارگر باربری تهران

از مشکلات حمل اسباب کشی که می‌تواند شما را از انجام آن منصرف کرد می‌توان به مواردی همچون : نبود دانش و تخصص بسته‌بندی لوازم منزل ,عدم آگاهی نحوه بسته‌بندی لوازم شکستنی و یا آشپزخانه , احتمال وقوع حادثه در هنگام حمل‌ونقل بار , عدم قیمت ثابت جهت اسباب کشی, عدم آشنایی با یک شرکت معتبر باربری و حمل بار در تهران مانند اتوبار تهران الوبار.

این شرکت با نهایت دقت و کیفیت در ارائه خدمات به شما به سبکی درست در خدمت شما عزیزان خواهد بود بعد از انجام این امور خدمات رزرواسیون به شما ارائه داده شده و بعد از انجام این امور یک روز را برای حمل اثاثیه منزل شما در نظرخواهیم گرفت و بعد از انجام این پروسه در مرحله اول کار ، کار بسته‌بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام می‌دهیم ، ارائه خدمات بسته‌بندی به سبک و روالی درست توسط این افراد انجام داده خواهد شد و توسط این افراد به شما بهترین خدمات اخذ می‌شود ولی اگر خودتان قصد دارید تا کار بسته‌بندی را انجام بدهید در مقاله بست بندی اثاثیه منزل نکات مهم بسته‌بندی را بخوانید تا بدانید باید به چه صورتی این خدمات را انجام بدهید.

شعبه حمل باربا وانت در باربری تهران

بسیاری از مواقع پیش می آید که شما قصد حمل و جابه جایی بخشی از وسایل و یا وسایل خاصی دارید در این صورت اگر بخواهید همین وسیله را با کامیون حمل کنید باید هزینه حمل توسط کامیون مسقف باربری را پرداخت کنید با وجود اینکه حتی بخش زیادی از کامیون خالی باشد.

اما راه حل ما برای صرفه جویی در هزینه و زمان شما عزیزان استفاده از سرویس وانت بار تهران این شرکت است .شما با تماس کارشناسان ما میتوانید بسته به نیاز خود ماشین حمل بار خود را انتخاب نمایید بدین صورت که اگر اثاثیه شما قابلیت حمل بار وانت را داشته باشد این کار توسط وانت بار تهران در غیر این صورت در مقیاسی بیشتر و بزرگتر با نیسان بار تهران جا به جا می شود.

تمامی این خدمات تنها با هدف جلب رضایت شما همشهریان عزیز توسط شعبه مرکزی باربری تهران و تحت نظارت الوبار انجام می شود.

ظریف بار تهران

باربری ظریف بار تهران

یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های حمل و نقل بار در تهران که توانسته با جلب 98 % رضایت مشتری در صنعت اسباب کشی و حمل و نقل بار سرآمد همهی شرکت ها باشد شرکت ظریف بار تهران است.این شرکت با دارا بودن بیش از 30 شعبه مختلف در سرتاسر تهران توانسته است کلیه مناطق تهران را تحت پوشش خدمات باربری و اسباب کشی خود قرار دهد.

تعرفه و نرخ باربری ظریف بار تهران و همچنین خدمات متنوعی که ارائه میدهد از عوال مهم جذب مشتریان و البته دلیل بسیار مهمی برای سپردن کار اسباب کشی و اعتماد شما به این شرکت است.

کارگرا حرفه ای و خوش اخلاق موجود در این شرکت به صورت دوره ای تحت آموزش های مختلف قرار میگیرند تا با بهترین و به روزترین روشهای اسباب کشی روز دنیا آشنا شده و علم را با تجربه تلفیق کرده تا یک اسباب کشی روئیایی را برایتان بسازند.

تماس با ظریف بار تهران

تخفیفات باربری

باربری تهران و اتوبار تهران در جهت افزایش رضایت مشتریان و برای رفاه حال آنها و همچنین برای رضایتمندی تمامی مشتریان از خدمات بی نظیر حمل و نقل بار و اثاث کشی در تهران توسط الو بار تهران اقدام به اعمال تخفیفات هیجان انگیز و بسیار خوبی بر روی خدمات حمل و نقل خود کرده است.

شما می‌توانید با بهره مندی از این تخفیفات امور اسباب کشی خود را با کمترین هزینه ممکن و در سریعترین زمان توسط بهترین باربری تهران انجام دهید . امور اسباب کشی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهروندان عزیز می باشد که همیشه برای مرتفع سازی این دغدغه مهم به دنبال بهترین باربری تهران و یا باربری شهرستان می گردند.

الوبار با بهره مندی از به روزترین تجهیزات و کارگرانی خوش برخورد ماهر سعی کرده است تا تمامی نیاز های اساس کشی و اسباب کشی و همچنین بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات شما را از صفر تا صد به بهترین نحو ممکن و با کمترین هزینه انجام دهد حالا با فرا رسیدن سال نو امور اسباب کشی و اثاث کشی در کلیه مناطق و استانهای کشور مجدداً شروع به افزایش کرده است .

دلایل مختلف اسباب کشی می تواند شما را مجاب به انجام یک اثاث کشی توسط شرکت های حمل و نقل بار نماید باربری تهران با اعمال تخفیفات زیادی به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال ۱۴۰۱ و روی خدمات بسته بندی و اسباب کشی سعی دارد تا خدماتی متنوع و با کیفیت را به شما شهروندان عزیز ارائه نماید شما می توانید .

با تماس با هر کدام از شعب باربری تهران واقع در تهران و یا شهرستان ها و یا حتی داستان های دیگر از تخفیفات موجود بر انواع خدمات آن شعبه مطلع و بهره مند شوید. لازم به ذکر است که تخفیفات اعمال شده بر روی خدمات اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه به مدت محدود بوده و بعد از پایان مدت مشخص این تخفیفات بر روی قیمت ها اعمال نخواهد شد.

بنابراین در صورتی که قصد استفاده از تخفیفات باربری تهران را دارید و جهت اطلاع از نرخ باربری تهران می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و نرخ روز اسباب کشی در تهران را مطلع شوید.
از دیگر خدمات منحصر به فرد و متنوع این باربری استفاده از کارگران خانم و بانوان برای اسباب کشی و بسته بندی اساسی اماکنی که مربوط به بانوان است می باشد.

اماکنی مانند آرایشگاه های بانوان باشگاه های ورزشی بانوان خوابگاه های دانشجویی بانوان و غیره که می توانید با تماس با کارشناسان ما و دادن اطلاعات مربوطه به آنها و همچنین بررسی صحت و سقم صحبت های شما توسط کارشناس ما کارگران مربوطه به محل درخواست شده اعزام و مشغول به انجام خدمات اسباب کشی و اثاث کشی توسط کارگر خانوم می شود.

ویژگی های یک باربری خوب در تهران

یکی از دشوارترین کارهایی که در زمان اسباب کشی باید انجام داد انتخاب بهترین باربری در تهران ایا شهرستان ها می باشد. به طور کلی یک شرکت حمل و نقل خوب اهداف خود را در سه زمینه اصلی دنبال می کند و سه هدف اصلی را برای ارائه خدمات به مشتریان دنبال دارد

  • . اول ارائه خدمات حمل بار و بسته بندی و مشاوره به بهترین نحو ممکن به شهروندان
  • دوم رضایت مشتری را در اولویت قرار دادن و اولویت بخشیدن رضایت مشتری بر تمامی فاکتورهای شرکت
  • سومین مورد توسعه کسب و کار با فناوری های جدید و افراد متخصص و همچنین کارگران ماهر در زمینه های مختلف کاری می باشد

برای محقق شدن این اهداف یک شرکت خوب باربری به کارگران و کارمندان خود فرصتی برای یادگیری و رشد حرفه ای در شرکت و مجموعه حمل و نقل بار میدهد در شرکت های خوب بسته بندی به دنبال راه‌هایی برای مطابقت دادن مهارت و تخصص و همچنین اشتیاق کارکنان خود با نیازهای شرکت هستند.

سعی می کنند که استعدادهای کارگران را شناسایی کرده و تا بتوانند در امور مختلف اسباب کشی و اثاث کشی از آنها بهره مند شود ا به تهیه گزارش‌های مستقیم خود این کار را انجام می‌دهند. رفتار تک به تک کارکنان باربری را بررسی می کند و به افراد یاد می دهند که با ارتقاء نقاط قوت خود به پیشبرد شغل خویش بپردازند .

نقاط ضعف خود را به گونه ای پوشش دهند که دیگر به چشم نیاید شرکت های معتبر اسباب کشی افرادی را که ناسازگار نامنظم یا تنبل و یا به تعبیری چشم و دل سیر نیستند خدام نمی‌کنند و به کارگیری آنها را تهدیدی بزرگ برای مجموعه حمل و نقل بار خود می‌دانند .

زیرا که در صورتی کارگر از موقعیت سوء استفاده کرده و خدمات قابل ارائه را به نحو خوبی انجام ندهد این اعتبار و سابقه شرکت است که لطمه جدی می بیند بنابراین از استخدام و بکارگیری این گونه کارگرها اجتناب می کند .

از نشانه‌های کیفیت و استاندارد بودن یک باربری در تهران این است که آن شرکت از مجوزهای لازم که ارگان های مربوطه مانند اتحادیه حمل و نقل بار و باربری تهران صادرمیکند برخوردار باشد داشتن یک مجوز از اتحادیه از اهمیت بالایی برخوردار است.

قدم بعدی برای داشتن بارنامه و بیمه نامه رایگان در حین اسباب کشی و باربری در تهران می باشد یک بیمه نامه خوب میتواند شما را از ضررهای احتمالی که در حین اسباب کشی امکان دارد متحمل شوید در امان نگاه دارد.

سوالات متداول از کارشناسان باربری تهران و اتوبار تهران

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
28 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مصطفی
1 سال قبل

سلام .خسته نباشید .
من دیروز از خدمات باربری شما استفاده کردم.خواستم از این طریق از خدمات خوبتون قدردانی کنم.واقعا حرفه ای بودین ممنون.

امید
1 سال قبل

سلام وقت بخیر…خواستم بگم مشاوره های شرکت باربری تهران واقعا عالیه و همه چیز رو با دقت بررسی می کنند و یک مشاوره عالی در مورد اسباب کشی توی تهران بهتون میدن.پیشنهاد میکنم از مشاوره های باربری تهران استفاده کنید . به راحتی از این امکان رایگان نگزرید.

تاجیک
1 سال قبل

عاغا کارشون عالیه حرف نداره از من بشنو بهترین باربری تهران رو انتخاب کن

آزاده احمدی
1 سال قبل

سلام . من فقط برای کار بسته بندی اثاثیه منزل با باربری تهران تماس گرفتم .با اینکه فکر نمی کردم فقط بسته بندی لوازم منزل رو به تنهایی بدون سفارش ماشین برامون انجام بدن اما به محض اینکه تماس گرفتم سه نفر کارگر ماهر بسته بندی باربری تهران فرستادن به خونمون و همه وسایل رو خیلی عالی و شیک و مجلسی برام جمع کردن.واقعا ممنونم

مجتبی ورمزیار
1 سال قبل

خداروشکر ماعم راضی بودیم .خیلی وقت شناس هستند و همه کاراشون با برنامه ریزی انجام میدن.

فاطمه محمدی
1 سال قبل

سلام.ببخشید من یک سوال دارم اگه کسی میدونه جواب یده ممنون میشم.
من توی اینترنت دنبال یه باربری خوب میگشتم که عبارت باربری تهران رو شرچ کردم اما هزار تا باربری تهران برام آورد منم نمیدونم کدوم اصلیه کدوم فرعیه و تقلبی .خواهشا کمکم کنید میترسم اسباب و اثاثیه ام رو به یه شرکت کلاهبردار بدم.آخرش کدوم شرکت درسته و کار باربری در تهران رو انجام میده و قانونیه؟

اشکین
1 سال قبل
پاسخ به  فاطمه محمدی

سلام .منم مثل شما بودم خیلی استرس داشتم و دنبال یک باربری خوب میگشتم کل اینترنت هم زیرو رو کردم اما به قول شما اینترنت که صاحاب نداره معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ به خاطر همین از یکی از همسایه هامون که اونا هم تازه اسباب کشی کرده بودن پرسیدم اونا هم همین شرکت یعنی باربری الوبار تهران رو بهم معرفی کردن و خیلی هم ازشون تعریف و تمجید کردن منم رو حرف اونا کارو به الوبار سپردم و خداروشکر همه چیز عالی و به موقع انجام شد به شما هم توصیه میکنم اگر همقصد اسباب کشی توی… بیشتر بخوانید

نسترن
1 سال قبل
پاسخ به  فاطمه محمدی

اغا اشکین راست میگه منم بیشتر از ده بار با این شرکت کار کردم هم قیمت هاشون منصفانس هم کارشون درسته

آرمان موسوی
1 سال قبل

سلام و عرض ادب .من داشتم همینجوری نظرهارو میخوندم دیدم همه دارین از این باربری خوب میگین واقعیتش منم یک ماه دیگه اسباب کشی دارم البته اسباب کشی از تهران به شمال و دنبال باربری تهران به شمال میگشتم که وارد این سایت شدم .فقط نمیدونم این شرکت کار باربری تهران به شمال رو انجام میده یا خیر…ممنون میشم راهنمایی کنید.

ارش محمدی
1 سال قبل

میخواستم باهاتون تماس بگیرم ولی گفتم اینجوری بهتره که از همین طریق از تک تک پرسنلتون تشکر کنم بابت صبری که داشتن. ما به کرج اسباب کشی داشتیم واقعا رانندتون کاردرست بود.دمتون گرم.
آرش محمدی هستم همین دوشنبه قبل اسباب کشی داشتم به کرج

فریبا
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید ببخشید نرخ باربری از تهران به اهواز رو میخواستم بدونم چنده ؟؟؟؟

آرتمیس
1 سال قبل

سلام .ببخشید بسته بندی پیانو هم انجام میدین؟ من پیانوم خیلی برام مهمه بار اول با جرثقیل از بالکن اوردیم تو خونه چون راه پله هامون کمی باریکه ترسیدم خط برداره …خواستم بدونم بسته بندی مخصوصی بری پیانو دارین؟

مجید جعفری
1 سال قبل

آقا دمتون گرم همه چی عالی و درجه یک انجام شد خواستم اینجا ازتون تشکر کنم.من تو فرشته هستم واقعا کارگرهاتون کاربلد و بسته بندیتون حرفه ای بود…

محمد
1 سال قبل

عالی و درجه یک

سامان
1 سال قبل

بد نیست کارتون خوبه ولی کمی قیمتهاتون تنده ما انتظار داری از باربری تهران بهمون تخفیف ویژه بده.

امیرحسین بهایی
1 سال قبل

داداش دمتون گرم من قبلا با شرکتهای مختلفی کار کردم و مشکلاتشون رو میدونم چند بر شده بود با راننده سر زیاده خواهیشون دعوامون شد و میخواستن پول اضافه تر از توافقمون ازم بگیرن که متاسفانه با داد و هوار تو کوچه میخواستن آبرومون رو ببرن و من هم مجبور شدم پرداخت کنم واسه همین با هزار ترس و دلهره ازتون خدمات اسباب کشی در تهران رو سفارش دادم البته ناگفته نمونه کلی قبلش تحقیق کردم که واقعا بهترین باربری تهران رو انتخاب کردم ….نه تنها پول اضافه نخواستن بلکه چون بعضی از وسایلم رو لازم نبود ببرم از هزینه… بیشتر بخوانید

مصطفی
1 سال قبل

شما توی سعادت آباد هم شعبه دارید؟ چون من کامیون هاتون رو توی سعادت آباد ندیدم ؟

خارزم
1 سال قبل

اصولا شرکت های باربری که میخوان مشتری جذب کنن میگن ما توی تمام تهران اصلا تمام دنیا شعبه داریم در حالی که حتی مجوز هم ندارن.ما از کجا بدونیم شما راست میگید؟

مریم
1 سال قبل

نه اینجوری نیست یخیلی هاشون هم معتبره ولی باید خودت پیداشون کنی …کمی سخت هست ولی شدنیه….

khanoomi
1 سال قبل

اگه بخوایی یک اسباب کشی خوب و بی دردسر انجام بدی باید تحقیق کنی همینجوری به هر شرکتی اعتماد نکنی چون اخرش می بینی یا سر قیمت دبه می کنن یا کارو درست انجام نمیدن یا کلا کلاهبردار از آب در میان.ولی در کل من با مریم موافقمشرکت های خوب هم هستن مثل همون شر کت باربری سعادت آباد.

آخرین ویرایش1 سال قبل توسط khanoomi
کوچی
1 سال قبل

والا من که تا حالا دو سه باری با الوبار اسباب کشی کردم راضی بودم بنده های خدا هم احترام گیرن هم کارشون رو درست انجام میدن و هم قیمتشون هم از بقیه شرکت ها بهتر و به صرفه تر بوده تازه وانت بار و نیسان بار تهران هم دارن.