جهت تماس با کارشناسان اتوبار ولیعصر و دریافت مشاوره رایگان یکی از شماره تماس های زیر را انتخاب کنید.

باربری الوبار شعبه‌ی ولیعصر در باربری تهران آماده ارائه انواع خدمات باربری ولیعصر و اتوبار ولیعصر هست .این شرکت با سال‌ها سابقه درخشان درزمینهٔ حمل بار و اثاثیه در ولیعصر دارای حسن شهرت خوبی است.

اثاث‌کشی و حمل‌ونقل بار به تمام نقاط تهران از مبدأ ولیعصر تنها یکی از چندین خدمات متنوع این شرکت است.در صورت تمایل و تحقیق در خصوص خدمات و کیفیت آن می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

باربری ولیعصر

اتوبار ولیعصر

اتوبار ولیعصر اساس کار خود را بر جلب رضایت مشتری قرار داده است تا بتواند روزبه‌روز به اهداف سازمانی خود یعنی جذب نیروی متخصص و کارگر ماهر باربری و همچنین گسترش شعب باربری در ولیعصر دست پیدا کند.

خدمات حمل‌ونقل ولیعصر

از خدمات منحصربه‌فرد این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره داشته که علاوه بر کیفیت بالای ارائه خدمات از نرخ و هزینه‌ی مناسبی نسبت به نرخ اتحادیه باربری و سایر شرکت‌های همکار دارند.

  • بسته‌بندی تخصصی اثاثیه منزل ,ادارات,موسسه‌های علمی و دانشگاهی و میدان‌های بار
  • حمل بار از میدان‌های بار برای محموله‌های خشک و خیس با کامیون‌های مخصوص
  • بیمه‌ی باربری و حمل بار با توجه به درخواست مشتری
  • تنوع ماشین‌آلات ارائه خدمات باربری و اثاث‌کشی

انواع ماشین‌آلات باربری ولیعصر

اتوبار ولیعصر
  • وانت‌بار حمل اثاثیه
  • سایپا مخصوص حمل اثاثیه
  • وانت و سایپا مخصوص حمل مبلمان
  • کامیون‌های 6 متری و مسقف
  • ایسوزو مسقف و مجهز برای حمل بار
  • خاور مسقف باربری و اثاث‌کشی ولیعصر

کارگر ماهر اتوبار ولیعصر

کارگر و کارشناسان ماهر اتوبار ولیعصر با تکیه‌بر تجربه‌ی کاری و البته آموزش‌های تخصصی که توسط خود شرکت ارائه می‌شوند این اطمینان را به شما می‌دهند که اثاثیه شما بدون کوچک‌ترین آسیب به مقصد می‌رسد.

در ضمن یکی دیگر از امکانات ویژه این شرکت درخواست کارگر باربری خالی است یعنی برای انجام یک اثاث‌کشی حتماً لازم نیست که کامیون باربری سفارش دهید و می‌توانید از کارگران متخصص ما برای کمک به خودتان در انجام امر اثاث‌کشی استفاده نمایید.

برنامه ریزی باربری ولیعصر

برنامه‌ریزی دقیق برای انجام کارها

کارشناسان ما با توجه به اطلاعاتی که طی تماس تلفنی از شما مشتری گرامی دریافت می‌نمایند و با در نظر گرفتن بسیاری مسائل مانند فاصله مکانی مبدأ تا مقصد ,وضعیت راه‌های مواصلاتی,وضعیت آب و هوا و شرایط کاری و خانوادگی شما اقدام به تنظیم یک برنامه زمانی دقیق و کارآمد می‌نمایند.

شما می‌توانید با پیش برد این برنامه‌ریزی دقیق به تمام کارهایتان رسیدگی کرده و از انجام یک اثاث‌کشی در ولیعصر به صورت کاملاً ایمن و سریع لذت ببرید.اما الزامی برای انجام این برنامه‌ریزی وجود ندارد و همه چیز باسلیقه شخصی شما انجام خواهد شد.

باربری شهرستان

شعبه ی باربری شهرستان ولیعصر از ابتدای تاسیس این شرکت پا به عرصه ی وجود نهاد و از همان ابتدا به امر ارائه خدمات حمل بار به شهرستان با تجهیزات و کامیون های مخصوص پرداخت.

حمل تخصصی اثاثیه منزل به شهرستان توسط کامیون های مسقف و مجهز با بسته بندی تخصصی و ویژهدر هر ساعت از شبانه روز توسط باربری شهرستان انجام می شود.