باربری ولنجک

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک یکی از شعب معتبر و بزرگ باربری الوبار در محله و منطقه ولنجک تهران است .این باربری با بهره گیری از به روزترین امکانات تخصصی و با تکیه بر مهارت و تجربه و دانش نیروی کاری و متخصص خود سعی دارد بهترین خدمات باربری و اثاث کشی را در منطقه ولنجک تهران برای شما همشهریان عزیز و گرامی به ارمغان بیاورد. خدمات متنوع و اصولی باربری ولنجک توانسته است تا موجبات جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز را فراهم سازد.

خدمات منحصر به فرد باربری و اتوبار ولنجک

اتوبار ولنجک

خدمات بسته نبدی اثاثیه

یکی از مهمترین و بهترین خدمات باربری ولنجک خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و ادارات است. از آنجایی که یکی از مهمترین ارکان انجام یک اثاث کشی خوب و بی دردسر تهیه و انجام یک بسته بندی خوب و مطمئن است. اما متاسفانه همه ی ما فکر می کنیم که بسته بندی را به خوبی بلد هستیم و به همین دلیل دوست داریم خودمان بسته بندی اثاثیه در ولنجک را انجام دهیم اما به هر دلیل بسته بندی را خوب انجام نداده و موجب می شویم تا در هنگام حمل و نقل بار و اثاثیه به دلیل نداشتن یک بسته بندی ایمن و استاندارد اثاثیه و وسایل دچار شکستگی و یا خط افتادن شوند.

بسته بندی باربری ولنجک

اما دیگر نگران نباشید کارگران و استادکاران اتوبار ولنجک در کنارتان هستند تا بتوانید به کمک آنها یک اثاث کشی خوب و ایمن را در نهایت آرامش انجام دهید. کارگران ما از صفر تا صد یک اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه در ولنجک را انجام میدهند.

تجهیزات و امکانات باربری ولنجک

اسباب کشی در ولنجک

کامیون های مسقف و مجهز شش متری

یکی از چندین نوع ماشین آلات به کار گرفته شده در باربری ولنجک کامیون های باربری و اثاث کشی است این نوع کامیون ها به صورت کامل برای امر اثاث کشی در ولنجک و اسباب کشی ذر ولنجک تهیه و تجهیز شده اند که از ویژگی های آنها می توان به مسقف بودن کامیون اسباب کشی ,موکت کاری شده,دارای ضربه گیر ها و گوشه گیر های مختلف برای جلوگیری از صدمه دیدن اثاثیه جلوگیری می کند

وانت بار ولنجک و نیسان بار ولنجک

وانت بار ولنجک

یکی دیگر از مشکلات و دغدغه های ساکنین محترم محله ولنجک نیاز به وانت بار ولنجک و یا نیسان بار ولنجک است .قبلتر اگر شخصی برای انتقال و اثاث کشی وسایل کمی داشت زمانی که با باربری های ولنجک تماس میگرفت با وجود اینکه تمام اثاثیه و وسایل در داخل یک وانت و یا نیسان جا می شد اما به دلیل نبود وانت یا نیسان در ولنجک باید یک کامیون بزرگ سفارش میداد و برای اسباب کشی کوچک در ولنجک باید اندازه ی یک اثاث کشی بزرگ هزینه میکرد. از این رو باربری ولنجک و اتوبار ولنجک برای مقابله با این مشکل شعبه ی وانت بار ولنجک و اتوبار ولنجک را راه اندازی نمود تا بتوانید با هزینه ایی کمتر بهترین باربری ولنجک را انتخاب کرده و خدمات اسباب کشی در ولنجک را درخواست نمایید.

خدمات باربری ولنجک تهران :

کامیون باربری ولنجک

همان طور که در لیست زیر می بینید خدمات باربری ولنجک زیاد است که و مانند هر شرکت باربری دیگر خدمات متنوعی را در حوزه باربری و اتوبار ارائه می کند و همه این خدمات با بهترین ابزار روز  دنیا انجام می شوند :

  •     بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  •     بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  •     حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  •     وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
  •     کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  •     ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  •     دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
  •     حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
  •     متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
  •     بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ

بیمه باربری و حمل بار

بیمه باربری مرکزی تهران

بیمه خدمات اثاث کشی و حمل بار یکی از موارد بسیار مهمی است که در بسیاری از موارد مشتریان ما این خدمات را درخواست می نمایند و با وجود اینکه از سپردن اثاثیه خود به بهترین باربری ولنجک اطمینان دارند اما می خواهند با بیمه خدمات باربری و اسباب کشی در ولنجک بیشتر خیالشان راحت باشد که در این صورت این شرکت با ارائه خدمات بیمه حمل و نقل بار معتبر و شناخته شده تمامی مراحل اسباب کشی و حمل بار را بیمه می نماید.

باربری ولنجک به شهرستان

یکی دیگر از خدمات ویژه این سامانه هوشمند حمل و نقل بار در ولنجک حمل بار از ولنجک به شهرستان های مختلف است که بانام باربری ولنجک به شهرستان در حال خدمات رسانی به شهروندان عزیز می باشد.این شرکت تمام خدمات باربری و اسباب کشی در ولنجک را توسط شعبه باربری شهرستان خود که به صورت مستقل از شعبه ی اصلی اما با نظارت مستقیم آن عمل می کند.کامیون و تجهیزات باربری شهرستان بسیار مجهز و مخصوص حمل بار از باربری ولنجک به شهرستان است.این سامانه تمامی شهرستان های کشور را تحت پوشش خدمات حمل و نقل بار خود قرار داده است.

الوبار ولنجک

در ضمن شعبه ی بازگشت باری نیز در این شهرستانها در حال خدمات رسانی می باشد و در صورتی که بار برگشتی از شهرستان مقصد به تهران وجود داشته بباشد این بار شامل تخفیف ویژه ایی می شود.پس منتظر نباشید در هر کجای ایران عزیز هستید با ما در تماس باشید شاید محموله ی شما شامل بار برگشتی شود.

پشتیبانی شبانه روزی خدمات اسباب کشی در ولنجک

کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در دفتر شرکت حضور دارند و پاسخگو شما مشتریان عزیز هستند .شما عزیزان می توانید در طول تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل با ما در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

سوالات متداول از اتوبار ولنجک

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4
نکات اثاث کشی
https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3
تجربه یک مشتری