جهت تماس با باربری هفت تیر یکی از شماره تماس های زیر را لمس نمایید.

باربری هفت‌تیر و اتوبار هفت‌تیر یکی دیگر از شعب پرکار و پرمشغله باربری تهران الوبار است.این باربری با دارا بودن کادری مجرب و کارکشته به‌صورت شانه روزی آماده ارائه خدمات اثاث‌کشی و اسباب‌کشی به شهروندان محترم است.

دارا بودن برنامه‌ی کاری در این شرکت و کارشناسان مجرب و باتجربه توانسته است اهداف باربری میدان هفت‌تیر را با نهایت رضایت مشتری به ثمر برساند.احترام متقابل و اخلاق خوش و رضایت مشتری نه‌تنها سرلوحه‌ی کار اتوبار هفت‌تیر است بلکه تبدیل به یکی از منشور اخلاقی در این شرکت شده است.

باربری هفت تیر

.سابقه‌ی درخشان این شرکت در امر اثاث‌کشی و اسباب‌کشی سببی برافزایش روزافزون مشتریان ثابت و متغیر ما شده است که درنتیجه استقبال شما از خدمات ما افتتاح شعب مختلف این شرکت میسر گشته است.

اتوبار هفت‌تیر

باربری هفت‌تیر

اثاث‌کشی به‌صورت تخصصی یک امر بسیار مهم است که باید در انجام آن بسیار دقت نمود اما متأسفانه شاهد هستیم که افرادی غیرمتخصص این کار را انجام می‌دهند و به‌موجب ای کار خسارات جبران‌ناپذیری را به مالک وارد می‌کنند.

تیم کاری اتوبار هفت‌تیر با گذراندن بیش از 380 ساعت آموزش و کسب مدرک و نمره قبولی در دوره‌های روش نوین خدمات باربری همواره تحت آموزش متداول هستند.این آموزش و تمرین و تکرر به همراه اجرا در کار سبب ایجاد حسی خوب و صمیمی در میان کارکنان و البته ارتقا سطح مهارت کارگران باربری و اتوبار هفت‌تیر شده است.

اتوبار هفت‌تیر نه‌تنها بر روی آموزش تأکید فراوان دارد بلکه عملی نمودن و بومی‌سازی روش‌های جدید حمل‌ونقل اروپا را در باربری هفت‌تیر توسط کارشناسان خود انجام می‌دهد.حمل تخصصی بار و اثاثیه بامهارتی ویژه و بدون دردسر با اتوبار میدان هفت‌تیر آرزویی  دست‌یافتنی است.

باربری میدان هفت‌تیر

اتوبار هفت‌تیر

باربری میدان هفت‌تیر با بهترین تجهیزات و کامیون‌ها و ماشین‌آلات مجهز آماده ارائه خدمات به‌صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل هست.در اتوبار میدان هفت‌تیر همه‌ی کادر این شرکت به‌صورت سه ضیفت خدمت می‌نمایند پس وقتی می‌گوییم پاسخگویی 24 ساعته مطمئن باشید هرلحظه در کنارتان هستیم و در باربری میدان هفت‌تیر شمارا تنها نمی‌گزاریم.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اتوبار هفت‌تیر

شاید در وضعیت کنونی که جهان با انتشار بیماری‌های مختلف درگیر مبارزه است مهم‌ترین اولویت شما رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حین اثاث کش و حمل بار باشد.

این مورد می‌تواند دلایل مختلفی همچون داشتن کودکان خردسال در خانه و یا سالمندان و یا هر دلیل دیگری باشد.ما به شما اطمینان می‌دهیم که تمامی کارکنان این شرکت به‌صورت دورهایی توسط تیم پزشکی ما معاینه می‌شوند و در حین انجام خدمات اثاث‌کشی تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به نحو احسنت رعایت می‌نمایند.

بسته‌بندی باربری هفت‌تیر

بسته‌بندی

یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین کارها که باید قبل از اثاث‌کشی انجام داد بسته‌بندی اثاثیه و لوازم قابل‌حمل است.توجه نمایید که یک بسته‌بندی خوب باید بتواند لوازم شمارا در برابر ضربه و خط و خش محافظت نماید.

اما انجام یک بسته‌بندی خوب نیازمند دانش بسته‌بندی و مهارت بسته‌بندی است.پیشنهاد ما استفاده از خدمات بسته‌بندی باربری هفت‌تیر است.کارگران ماهر ما کار بسته‌بندی اثاثیه را با سرعت و با بالاترین کیفیت ممکن برایتان انجام خواهند داد.

نرخ اسباب‌کشی هفت‌تیر

خدمات اثاث‌کشی و اسباب‌کشی و بسته‌بندی بار و اثاثیه منزل با نرخی منصفانه و حتی کمتر از نرخ اعلامی اتحادیه است اما با ای وجود اتوبار در زمان‌های مختلف تخفیفات زیادی را بر روی هزینه‌های حمل‌ونقل خود اعمال می‌نماید تا مشتری بتواند با کمترین قیمت و ارزان‌ترین باربری هفت‌تیر از بهترین خدمات اتوبار هفت‌تیر بهره‌مند شود.

شماره تماس و مشاوره رایگان

شما عزیزان می‌توانید با هرکدام از شما رهاهای درج‌شده در بالای همین صفحه تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما درخواست خدمات اثاث‌کشی خود را ثبت نمایید.