جهت تماس با کارشناسان اتوبار نیاوران و دریافت مشاوره رایگان یکی از شماره تماس های زیر را انتخاب کنید.

باربری نیاوران با بیش از 7 سال سابقه درخشان و با بهره‌مندی از گروه متخصص حمل‌ونقل بار در منطقه نیاوران همیشه حسن شهرت خوبی داشته است.این باربری با ارائه خدمات متنوع حمل‌ونقل بار و اثاثیه به‌صورت 24 ساعته اماده ارائه خدمات باربری و حمل‌ونقل بار است.

ایسوزو باربری نیاوران

ماشین آلات باربری نیاوران

رعایت تناسب نوع ماشین درخواستی و لازم با مقدار اثاثیه و وسایل قابل‌حمل بسیار مهم است این تناسب موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های حمل‌ونقل بار و اثاثیه شما عزیزان و در مقیاس بزرگ‌تر جلوگیری از ضربه و شکستگی اثاثیه شما می‌شود.

درصورتی‌که خود سابقه حمل بار و اثاثیه رادارید می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با کارشناسان ما در باربری نیاوران تماس گرفته و به‌تناسب وسایل و اثاثیه خود ماشین و کامیون موردنظر خودتان را درخواست نمایید.

اما پیشنهاد ما این است که حتماً بگزارید کارشناسان ما تشخیص دهند که چه ماشینی برای حمل اثاثیه شما مناسب است .بدین‌صورت در هزینه‌های اثاث‌کشی خود نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

باربری نیاوران

این باربری بنا بر نیاز متفاوت شما عزیزان ماشین‌آلات متنوعی را در مجموعه‌ی خود به‌کارگیری نموده است که ازجمله آن‌ها می‌توان به کامیون مسقف,ایسوزو,نیسان بار با چادر ,وانت‌بار با چادر ,خاور 6 متری و حتی پراید وانت اشاره نمود.

چیدمان بعد از اسباب‌کشی توسط کارگران ماهر باربری نیاوران

چیدمان وسایل و اثاثیه در سه محله دارای اهمیت بسیار زیادی است که عدم رعایت آن‌ها می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری به لوازم منزلتان وارد نماید.

بسته بندی بار نیاوران

چیدمان قبل از اثاث کشی:

این نوع چیدمان معمولاً به هنگام بسته‌بندی انجام می‌شود و بدین‌صورت است که بعد از بسته‌بندی اثاثیه منزل آن‌ها را به صورتی بچینید که در سر راه قرار نگرفته و مانع رفت‌وآمد کارگران برای انتقال اثاثیه به کامیون نشود.زیرا در صورت چیدمان بد اثاثیه امکان برخورد با لوازم در حین حرکت و جابه‌جایی وجود دارد.

حمل اثاثیه و انتقال آن‌یک کار تخصصی بوده و بسته به نیاز ترتیب حمل لوازم خانه و انتقال آن‌ها به کامیون متفاوت است که در صورت چیدمان نامناسب امکان رعایت این ترتیب و توالی وجود نخواهد داشت.

چیدمان حین اثاث کشی:

یکی دیگر از مراحل مهم چیدمان اثاثیه حین اسباب‌کشی است.این چیدمان از انتقال اثاثیه در منزل تا چیدمان اثاثیه در کامیون حمل‌ونقل که مهم‌ترین بخش چیدمان است را شامل می‌شود.چیدمان نامناسب اثاثیه در داخل ماشین حمل‌ونقل می‌تواند باعث بروز یک فاجعه شود .حرکت کامیون و عبور از خیابان‌های شلوغ موجب تکان‌های شدید اتاق کامیون و درنتیجه اثاثیه داخل آن می‌شود که در صورت مهار نکردن اثاثیه داخلی کامیون و یا چیدمان نامناسب باعث خراشیدگی و یا افتادن لوازم روی‌هم و شکستگی می‌شود.

مطلب پیشنهادی: حمل بار به شهرستان توسط باربری شهرستان

چیدمان در منزل جدید:

یکی دیگ از دغدغه‌های اصلی شما می‌تواند چیدمان وسایل در مقصد باشد.جابه‌جایی وسایل سنگین مانند پیانو,گاوصندوق , یخچال‌فریزر,کمد و… بخصوص زمانی که نیروی کمکی نداشته باشید کار بسیار دشواری است.

اما نگران نباشید کارگران متخصص و ماهر باربی نیاوران و اتوبار نیاوران شمارا در چیدمان منزل جدیدتان یاری می‌کنند و تا پایا کار شما را تنها نخواهند گذاشت پس لازم نیست نگران هیچ‌چیزی باشید.

بسته‌بندی اثاثیه منزل در باربری نیاوران

بسته بندی لوازم خانه

این باربری با تکیه‌بر نیروی متخصص خود کار بسته‌بندی اثاثیه منزل و ادارات را نیز انجام می‌دهد .باربری نیاوران با استفاده از تجهیزات کامل و مناسب هر وسیله کار بسته‌بندی اثاثیه را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد.

چطور با ما در تماس باشید؟

شما عزیزان می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز در طول تمام‌روزهای هفته حتی روزهای تعطیل با هرکدام از شماره تماس‌های ما تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما درصورتی‌که تمایل خدمت موردنظر خود را سفارش دهید.

مناطق تحت پوشش

این باربری تمامی منطقه نیاوران را تحت پوشش خدمات باربری و حمل بار خود قرار داده است و دیگر لازم نیست نگران اثاث کشی در هر منطقه از نیاوران باشید زیرا این باربری کلیه مناطق را که شامل موارد زیر است تحت پوشش قرار داده و دارای شعبه ی فعال میباشد.

 • صاحب‌قرانیه
 • حصاربوعلی
 • جمال آباد
 • منظریه
 • جماران
 • جمشیدیه
 • گل سنگ
 • دزاشیب
 • کاشانک
 • گلاب‌دره
 • بوکان
 • آجودانیه
 • نخجوان