تهران یکی از شلوغ‌ترین و پر رفت و آمدترین کلان‌شهرهای ایران است .وسعت تهران و ساخت روزافزون شهرک‌ها مختلف برای دسترسی هرچه سریع‌تر به مرکز شهر روزبه‌روز بر وسعت این کلان‌شهر می‌افزاید.

اما این وسعت به‌صورت متمرکز نیست و روزانه تعداد افراد مهاجر به تهران از جمعیت خود این شهر بیشتر است.به‌هرحال وسعت و بزرگی و مشکلات کوچک و بزرگ تهران باعث به وجود آمدن مشاغل و یا حتی ازدیاد یک سری مشاغل در تهران شده است.

باربری مرکز تهران

یکی از این مشاغل که تحت تأثیر مستقیم تراکم جمعیت و به‌تبع افزایش تقاضا و احساس نیاز به حمل‌ونقل درون‌شهری و برون‌شهری ‌قرارگرفته است .باربری و اتوبار در سطح تهران است.تهران ازنظر موقعیت جغرافیایی به چند بخش تقسیم می‌شود.

مناطق مختلف تهران

شمال تهران,جنوب تهران,شرق تهران ,غرب تهران و مرکز تهران که هرکدام از این مناطق شهرستان‌ها و محله‌های خاص خود را شامل می‌شوند.ازآنجایی‌که احساس نیاز به اثاث‌کشی در این مناطق از نیازهای ویژه است.شرکت باربری‌های مختلفی در این مناطق به وجود آمده است .

مشکلات زیادی ازجمله سو استفاده از اعتماد مشتری ,نرخ‌های باربری نجومی ,حمل‌ونقل غیرتخصصی و بسیاری مشکلات دیگر ما را بر آن داشت تا با گسترش شعبات باربری تهران الوبار با نام باربری مرکز تهران شما را با لذت اثاث‌کشی اصولی و ایمن آشنا کنیم.

اتوبار مرکز تهران

اتوبار مرکزی تهران یکی از شعب برتر الوبار است که در جهت رفع نیازهای اثاث‌کشی و حمل‌ونقل شهروندان ساکن و یا کاسب مناطق تأسیس و به بهره‌برداری رسید.

اتوبار مرکز تهران

باربری مرکز تهران با سال‌ها سابقه درخشان و ارائه خدمات متنوع بسته به نیاز مشتری توانسته است در تمام مناطق مرکز تهران حسن شهرت بسیار خوبی به دست آورد.بوشش تمام مناطق مرکز تهران باعث شده است تا این شرکت به هیچ‌یک از نیازهای مشتریانش نه نگوید و همیشه برای خدمت گذاری حاضر باشد.

سابقه‌ای بلندپایه و وجود پشتیبانی معتبر چون باربری تهران الوبار توانسته است مهر تأیید بسیار محکمی بر ادعاهای ما برای ارائه بهترین خدمات باربری و حمل اثاث در کل مناطق تهران به‌ویژه مرکز تهران باشد.

مناطق تحت پوشش خدمات باربری مرکز تهران

کامیون باربری مرکزی تهران

اتوبار مرکز تهران تمام مناطق را تحت پوشش خدمات باربری و حمل بار خود قرار داده است و در آنجا دارای شعبه‌ی اختصاصی با نام همان منطقه است.تأسیس شعبه‌های مختلف در مناطق مختلف تهران سرعت عمل و کارایی و وسعت باربری مرکزی تهران را به رخ می‌کشد.

در پایین فهرستی از مناطق تحت پوشش اثاث کشی مرکز تهران را می‌توانید مشاهده نمایید.

باربری مطهری و اتوبار مطهری

باربری گیشا و اتوبار گیشا

باربری یوسف‌آباد و اتوبار یوسف‌آباد

باربری امیرآباد و اتوبار امیرآباد

باربری فاطمی و اتوبار فاطمی

باربری ملاصدرا و اتوبار ملاصدرا

خدمات ویژه باربری مرکز تهران

بیمه باربری مرکزی تهران
  • استفاده از کامیون‌های مسقف ,نیسان بار وانت‌بار و ایسوزو مسقف
  • استفاده از تجهیزات بسته‌بندی حرفه‌ای برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • استفاده از بیمه باربری و حمل‌ونقل بار
  • بهره‌گیری از کارگران حرفه‌ای برای حمل اثاثیه
  • حمل تخصصی یخچال‌های ساید ,گاوصندوق ,پیانو و اجسام فوق سنگین
  • سرعت عمل در انجام کار با دقت لازم
  • پوشش تمام مناطق شمال تهران
  • ارسال بار از شمال تهران به شهرستان

اثاث کشی منزل و ادارات

این شرکت به‌صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات حمل‌ونقل بار در تمام مناطق مرکزی تهران است .فرقی نمی‌کند که بخواهید خانه‌ی خود را جابه‌جا کنید و یا قد انتقال دفتر کاری و تجاری خود به جای دیگری رادارید.

درهرصورت می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.با استفاده از خدمات حمل‌ونقل بار و اسباب‌کشی ما دیگر لازم نیست نگران زمان‌بندی کارهایتان باشید.