جهت تماس با کارشناسان اتوبار مرزداران و دریافت مشاوره رایگان یکی از شماره تماس های زیر را انتخاب کنید.

باربری مرزداران با ارائه خدمات متنوع باربری و حمل‌ونقل بار در منطقه مرزداران و دارا بودن بیش از 13 سال سابقه درخشان همیشه نامی آشنا و قابل‌اعتماد برای ساکنان منطقه بوده است.

باربری مرزداران

باربری مرزداران و اتوبار مرزداران یکی از شعب اصلی و زیرمجموعه‌ی باربری غرب تهران است که باربری غرب تهران نیز به پشتوانه‌ی یک باربری بزرگ‌تر بانام باربری الوبار در حال ارائه خدمات است.

باید توجه داشت که داشتن پشتوانه ایی معتبر و نام دار در هر کاری دلیل خوبی برای انتخاب شماست.

تمامی خدمات قابل‌ارائه در این شرکت توسط پشتوانه‌ی خود تأمین و پشتیبانی می‌شود .پس خیالتان از هر نظر راحت و آسوده باشد.

نحوه ارائه خدمات باربری مرزداران

این شرکت با بیش از 40 دستگاه ماشین‌آلات و حمل بار و با دارا بودن تمامی امکانات و ملزومان حمل و بسته‌بندی بار همیشه در حال ارائه برترین و بهترین خدمات حمل‌ونقل بار است.

شما عزیزان در هر بار تماس به کارشناسان شعبه‌ی اصلی ما وصل می‌شوید و بنا بر موقعیت مکانی شما دوباره به کارشناسان مربوطه که در اینجا باربری مرزداران مدنظر است متصل می‌شوید.

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان باربری

با هر بار تماس می‌توانید شرایط محموله و اثاثیه ایی که قصد جابه‌جایی آن رادارید به کارشناسان ما توضیح داده و از آن‌ها مشاوره رایگان در خصوص نحوه‌ی حمل بار,تعداد کارگر لازم برای اثاث‌کشی,ماشین لازم برای اثاث‌کشی و هر سؤال دیگری که ذهن شمارا به خود مشغول کرده است دریافت نمایید.

ما در اینجا به برخی از سؤالاتی که بیشترین تکرار را در تماس با باربری مرزداران داشته‌اند آورده اییم و به آن‌ها پاسخ داده اییم.

سوالات متداول باربری مرزداران

آیا خدمات باربری منطقه مرزداران شامل بیمه باربری هم میشود؟

در پاسخ به ین سؤال باید گفت کلیه خدمات باربری شامل بیمه حمل‌ونقل بار ,بیمه بسته‌بندی اثاثیه,بیمه جابه‌جایی و چیدمان و…شامل بیمه می‌شود که در صورت درخواست مشتری بر روی کار اعمال خواهد شد.

آیا امکان امکان باربری مرزداران به شهرستان هم وجود دارد یا بهتر بگم آیا باربری شهرستان هم دارید؟

حمل بار به شهرستان یکی از اساسی‌ترین نیازهای شهروندان است که بدان نیاز دارند و ما مفتخریم که بگوییم شعبه باربری شهرستان این شرکت نیز فعال بوده و امکان اثاث‌کشی و اسباب‌کشی را به شهرستان‌ها میسر ساخته است.

سایر خدمات اتوبار مرزداران چیست؟


از خدمات برتر این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
بسته‌بندی تخصصی اثاثیه منزل
کارگر خالی(درخواست کارگر حرفه ایی باربری)
چیدمان مبدأ و مقصد
مشاوره رایگان حمل بار و اثاثیه
فروش اقلام بسته‌بندی تخصصی
حمل بار درون‌شهری
باربری به شهرستان

خرید اقلام بسته بندی چگونه است و قیمت کارتن بسته بندی چند است؟

برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید اقلام بسته‌بندی تخصصی اثاثیه برای بسته‌بندی توسط خودتان یا کارگر بسته‌بندی با شماره‌های ما در تماس باشید.

امکان رزرو برای چند روز آینده وجود دارد؟

شما می‌توانید در حین دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان اتوبار مرزداران درخواست رزرو امکانات و ماشین‌آلات لازم برای چند روز آینده را ثبت نمایید.

بسته بندی رایگان اثاثه و لوازم منزل وقعیت دارد یا شایعه است؟

در هر شغل و صنفی تعداد زیادی شرکت در حال ارائه خدمات هستند به‌تبع در صنعت حمل‌ونقل نیز بدین‌صورت است به همین دلیل قدرت انتخاب شما زیاد شده است اما امکان کلاه‌برداری نیز زیاد است .

شایعه بسته بندی رایگان

اگر کسی یا شرکتی چنین ادعایی نمود ابتدا در مورد ان شرکت نهایت دقت و تحقیق را به عمل‌آورید زیرا هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست .شرکت‌هایی هستند که آن‌قدر هزینه‌های حمل‌ونقلشان بالا است که حتی اگر هزینه بسته‌بندی را هم دریافت نکنند بازهم سرتان کلاه گذاشته‌اند.
جهت اطمینان از انتخابتان پیشنهاد می‌کنم مطلب چالش‌های انتخاب باربری خوب را مطالعه نمایید.

نرخ بسته بندی

بسته‌بندی بار و اثاثیه منزل در باربری مرزداران دارای هزینه‌ی جداگانه بوده و بر روی هزینه‌های حمل‌ونقل و باربری محاسبه می‌شود اما با بهره‌مندی از جشنواره‌های تخفیفی می‌توان این هزینه‌ها را کاهش داد اما متأسفانه شرکت‌ها و حتی افراد بدون مجوز هستند که ادعا می‌کنند که هزینه‌ی بسته‌بندی را از شما دریافت نمی‌کنند و یک بسته‌بندی اثاثیه و لوازم منزل رایگان برایتان انجام می‌دهند.

ساعت کاری باربری مرزداران چگونه است؟

کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته و در طول هفت روز هفته آماده ارائه خدمات باربری و اثاث‌کشی در کل منطقه مرزداران هستند.

چه بخش هایی از منطقه مرزداران شامل ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه می شوند؟

همان‌گونه که اطلاع دارید منطقه مرزداران در غرب تهران قرار دارد و شهرتی فرا منطقه ایی دارد.این منطقه در شهرداری منطقه 2 تهران و شمال غربی تهران قرار دارد.باربری مرزداران با دارا بودن شعب متعدد کلیه منطقه مرزداران را تحت پوشش خدمات حمل‌ونقل خود قرار داده است.

نرخ اتوبار مرزداران

نرخ اتوبار با توجه به تخفیفات فصلی و جشنواره‌های تخفیفی که برگزار می‌شود متفاوت است و در زمان‌ها مختلف نرخ متفاوتی دارد.اما در صورت کلی نرخ اتوبار مرزداران با نرخ اعلامی اتحادیه باربری است که این نرخ در زمان‌ها مختلف کمتر می‌شود اما بیشتر نمی‌شود.