باربری قروه

حمل بار و باربری از تمام نقاط ایران به شهرستان قروه که از شهرستان های استان کردستان می باشد در مجموعه باربری الوبار قرار گرفت.

تاسیس شعبه حمل تخصصی و ویژه بار از باربری تهران توسط باربری الوبار تحولی بزرگ و خبری بسیار خوشایند برای تمامی شهروندان عزیز شهرستان قروه میباشد.

شعبه الوبار در شهرستان قروه تمامی خدمات حمل بار و اسباب کشی به تهران و سایر استان ها و شهرستان ها را نیز انجام می دهد.

خدمات باربری قروه

خدمات باربری قروه

الوبار شعبه قروه با نام تجاری باربری قروه در تاریخ ۱۵ ۱۱ ۱۴۰۰ شروع به فعالیت کرد که این تاسیس شعبه بر اساس نیاز شهروندان عزیز قوهای به اسباب کشی درون شهری و حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها و سایر استان‌ها تاسیس گردید. تا بتواند خدماتی به روز و منحصر به فرد را جهت جلب رضایت شهروندان عزیز ارائه نماید این خدمات شامل موارد زیر می باشد.

  • حمل تمامی اثاثیه منزل به صورت درون شهری و داخل شهرستان قروه
  • اسباب کشی و اثاث کشی از قروه به تمامی شهرستان‌های دیگر و سایر استانهای کشور عزیزمان
  • بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل و یا سایر کالاهای قابل حمل
  • کارگران متخصص و بومی شهر قروه
  • استفاده از کامیون های مسابقه و تجهیزات بروز جهت حمل بار به صورت درون شهری و برون شهری
  • حمل تخصصی بار از شهرستان قروه به استان تهران و از تهران به شهرستان قروه که به نام باربری قروه به تهران و باربری تهران به غرب شناخته می شود
  • ارائه خدمات اثاث کشی و اسباب کشی توسط ماشین آلات سبک مانند وانت بار قروه و نیسان بار قروه
  • قیمت به صرفه و نرخ باربری جهت صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل بار و اسباب کشی

مناطق تحت پوشش و محل قرار گیری شعبه اصلی باربری قروه

شهرستان قروه خود دارای چندین منطقه بزرگ نیز می باشد که از جمله آنها می توان به منطقه قلا سراب سریش آباد و غیره اشاره کرد.

لازم به ذکر است که این باربری تمامی مناطق این شهرستان را تحت پوشش خدمات حمل و نقل خود قرار داده است و شما می توانید در هر منطقه که باشید. با کارشناسان ما در تماس بوده و درخواست خود را از طریق شماره تماس باربری قروه به ثبت برسانید.

بسته بندی تخصصی بار و اثاثیه منزل

بسته بندی پلاستیکی

حمل و بسته بندی تخصصی بار یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی به شمار می رود بنابراین در این باربری سعی شده است تا در امور بسته بندی اثاثیه منزل حمل و نقل بار حساسیت ویژه‌ای به خرج بدهیم .

مطلب پیشنهادی: چیدمان اثاثیه در کامیون

چرا که اگر در سایر مراحل حمل و نقل بار و اسباب کشی نهایت تلاش خود را انجام دهیم اگر بسته بندی خوبی انجام نگرفته باشد .میزان صدمات به اثاثیه و محموله قابل حمل توسط باربری قروه افزایش خواهد یافت بنابراین سعی کرده‌ایم تا بهترین بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات را انجام دهیم.

شعب باربری سنندج و باربری دهگلان

تضمین بار سنندج

از آنجایی که شهرستان قروه در میانه راه دو شهرستان سنندج و دهگلان نیز قرار دارد تمامی امور و خدمات حمل و نقل بار توسط باربری سنندج و باربری دهگلان را نیز انجام می دهد.

با این وجود پیشنهاد می شود در صورتی که قصد حمل بار به صورت درون شهری در سنندج را دارید و یا اینکه میخواهید بار و محموله خود را از سنندج به استان دیگری حمل کنید از شعبه باربری سنندج الوبار استفاده نمایید چراکه در صورتی که از باربری ستفاده نمایید بار از قروه محاسبه می گردد .

بنابراین پیشنهاد میگردد در هر شهرستانی که هستید از خدمات حمل و نقل بار همان شهرستان مانند باربری دهکلان جهت امور اسباب کشی به صورت درون شهری و برون شهری استفاده نمایید.