همکاران گرامی جهت درج شماره تماس خود در ظریف بار با تلفن زیر در تماس باشید.

ظریف بار در تمام مناطق تهران

باربری ظریف بار

ظریف بار یکی دیگر از شعب الوبار است که بانام ظریف بار در حال ارائه خدمات باربری و اثاث‌کشی به شهروندان عزیز است. با تنوع در ارائه خدمات حمل‌ونقل همیشه سرآمد و زبان زد بوده است.

ویژگی خدمات باربری ظریف بار

 • حمل بار به تمام نقاط کشور
 • دارای شعبه در سراسر تهران و شهرستان‌ها
 • بسته‌بندی تخصصی بار توسط کارگران
 • چیدمان بار قبل و بعد از اثاث‌کشی توسط کارگران باتجربه و آموزش‌دیده
 • نیروی کاری خوش‌اخلاق و متعهد
 • دارای بیمه باربری و حمل بار
 • استفاده از بهترین روش‌های حمل‌ونقل بار توسط نیروهای متخصص باربری
 •  دارای انواع ماشین‌آلات باربری مانند کامیون‌های مسقف و نیسان بار و وانت‌بار

نرخ حمل بار یکی از عوامل مهم در انتخاب یک شرکت معتبر است اما توجه نمایید که عامل اصلی نیست

 • نرخ باربری متعارف و منصفانه بدون اضافه‌بار
 • حمل روباری و خرده بار در صورت وجود سرویس منطقه موردنظر با کمترین هزینه
 • آشنایی کامل رانندگان و کارشناسان باربری و اتوبار ظریف بار به مسیرهای کم ترافیک و نزدیک به مقصد
 • رصد لحظه ایی و دقیق راننده و محموله باری شما توسط کارشناسان اتوبار ظریف بار
 • استفاده از انواع تجهیزات بسته‌بندی تخصصی بار جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم و اثاثیه شما

سوالات متداول از کارشناسان اتوبار ظریف بار

کارشناسان ظریف بار
ساعت کاری باربری ظریف بار چگونه است؟

کارشناسان باربری ظریف بار به‌صورت شبانه‌روزی حتی در روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

آیا باربری ظریف بار از بیمه حمل بار ستفاده می‌نماید؟

بله این باربری تمامی محموله‌های خود را به درخواست مشتری بیمه حمل بار می‌نماید.

نرخ ظریف بار و اثاث‌کشی چگونه محاسبه می‌شود؟

تمامی قیمت‌های حمل بار و باربری برابر نرخ اعلامی اتحادیه و به‌صورت کاملاً قانونی است.

امکان ارسال بار به خارج از کشور توسط ظریف بار وجود دارد؟

بله یکی از ویژگی‌های برجسته این باربری امکان ارسال محموله‌های باری به خارج از کشور است.

آیا خدمات ظریف بار تنها به اسباب‌کشی و اثاث‌کشی محدود می‌شود؟

خیر خدمات ظریف بار تنها به اثاث‌کشی و حمل اثاثیه منزل محدود نمی‌شود.و اثاث‌کشی تنها یکی از خدمات متنوع باربری ظریف بار است.

آیا حمل بار به شهرستان‌ها توسط ظریف بار انجام می‌شود؟

بله ظریف بار تمامی خدمات حمل بار و اسباب‌کشی را در کل کشور انجام می‌دهد و تنها منحصر به تهران نیست.

آیا ظریف بار برای حمل بارهای کمتر از نیسان هم استفاده مینماید؟

بله ظریف بار به جهت صرفه‌جویی در هزینه‌های شما عزیزان از نیسان بار و وانت‌بار به تشخیص کارشناسان باربری نیز استفاده می‌نماید.

درخواست نیسان بار

بعضی‌اوقات جابه‌جایی‌های ما به‌اندازه ایی زیاد نیست که بخواهیم برای این جابه‌جایی درخواست یک کامیون سقف را در الوبار ثبت کنیم که در صورت ثبت چنین درخواستی هزینه‌های زیادی را برای خود ایجاد می‌کنیم. البته اگر قبل از ثبت درخواست با کارشناسان الوبار در تماس باشید بهترین ماشین را برای جابه‌جایی شما با توجه به حجم و وزن و نوع بار شما انتخاب می‌نمایند و این‌گونه می‌توانید در هزینه‌های حمل‌ونقل خود صرفه‌جویی نمایید.

نیسان بار ظریف

با ما در تماس باشید

ظریف بار یا ظریف بار شمال تهران با فراهم کردن حمل‌ونقل بار توسط نیسان و وانت قدم بزرگی را در تأمین آسایش مشتریان خود برداشته است و مشتریان عزیز می‌توانند در هرلحظه از شبانه‌روز درخواست خود را برای اعزام نیروهای متخصص و کارگران باتجربه جهت اثاث‌کشی به همراه یک وانت یا نیسان را به ثبت برسانند.

ظریف بار شمال تهران

ظریف بار شمال تهران یکی از چندین شعب مختلف و پرکار این باربری است که خصوصاً تمامی مناطق تهران ره تحت پوشش خدمات باربری و حمل‌ونقل بار قرار داده است.لازم به ذکر است که تمامی خدمات این شرکت در تمامی شعب مختلف به‌صورت یکسان‌سازی شده و توسط کارشناسان خبره این باربری ارائه می‌شود.این شرکت نه‌تنها در شمال تهران بلکه در تمام مناطق تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب را پوشش داده و از مقصد تمامی این مناطق به‌کل کشور آماده ارائه خدمات است.

چرا ما انتخاب شهروندان هستیم؟

داشتن برنامه‌ی کاری منظم ,رزومه‌ی کاری هر یک از کارکنان و سابقه‌ی درخشان آن‌ها که منجر به خوش‌نامی و شهرت درخشان شرکت شده است می‌تواند از دلایل محکمی باشد که از انتخابتان مطمئن شوید اما برترین دلایل برای اطمینان از انتخابتان که هم شمارا خشنود و هم راضی نگه می‌دارد می‌تواند چند ویژگی منحصربه‌فرد شرکت ما باشد که شامل :

 • ایمنی:رعایت اصول ایمنی برای مراقبت از وسایل و اثاثیه شما در اولویت کاری ماست به گونه ایی که طبق اساس‌نامه‌ی شرکت تمامی کارگران و کارشناسان ظریف بار باید آن را به نحو احسنت اجرا نمایند.ایمنی یکی از پایه‌ترین و اساسی‌ترین مبانی شروع کار است که البته تخصص و آموزش مهارت‌های به‌روز می‌تواند در تعالی بخشیدن این ایمنی تاثیرگزار باشد بنابراین کارگران ما برای حفاظت از خود و اثاثیه شما همواره باید تحت آموزش‌های نوین باربری قرار بگیرند.
 • اطمینان:بهره‌مندی از روش‌های روز دنیا ,به‌کارگیری کارگران متخصص و باتجربه به همراه نظر کارشناسان این مجموعه اطمینان خاطر را برایتان به ارمغان می‌آورد که البته این اطمینان خاطر با بیمه‌ی مخصوص اتوبار ظریف کامل‌تر می‌شود.سابقه‌ی درخشان مجموعه‌ی ما نشان از اطمینان چند دهه‌ی شهروندان عزیز به این مجموعه را دارد.

ظریف بار شهرستان

حمل بار به شهرستان و باربری به شهرستان‌های مختلف از مقصد تهران همیشه یکی از مهم‌ترین و بااهمیت‌ترین دغدغه‌های مشتریان ما بوده ازاین‌رو هیئت‌مدیره شرکت ظریف بار تصمیم به تأسیس شعبه‌ی حمل بار به شهرستان گرفتند که بتواند به‌صورت تخصصی و البته زیر نظر مستقیم شعبه‌ی مرکزی امورات حمل‌ونقل بار و اثاث‌کشی به شهرستان‌ها را انجام دهد.

بعد از گذشت مدت‌زمان کوتاهی و ارائه انواع خدمات باربری در شعبه ظریف بار شهرستان دیگرکسی وجود نداشت که مشتری ما باشد و برای جابه‌جایی بار به هر نقطه از ایران دغدغه و مشکلی داشته باشد و این برگ زرین دیگری بود بر کارنامه‌ی درخشان ما,کارنامه ایی که روزبه‌روز به لطف نظرات و پیشنهاد‌های سازنده‌ی شما و در میان گذاشتن مشکلاتتان با کارشناسان ما همیشه سعی در رفع آن‌ها داشته و داریم.و سعی می‌نماییم تا بهترین خدمات را از هر لحاظ ارائه نماییم.

خدا را شاکریم که بعد از گذشت چند دهه و داشتن سابقه ایی درخشان دیگرکسی نیست که شهرت و آوازه‌ی باربری ظریف بار را نشنیده باشد.