ظریف بار در تمام مناطق تهران

باربری ظریف بار

ظریف بار یکی دیگر از شعب الوبار است که بانام ظریف بار الوبار در حال ارائه خدمات باربری و اثاث‌کشی به شهروندان عزیز است. با تنوع در ارائه خدمات حمل‌ونقل همیشه سرآمد و زبان زد بوده است.

ویژگی خدمات باربری ظریف بار

 • حمل بار به تمام نقاط کشور
 • دارای شعبه در سراسر تهران و شهرستان‌ها
 • بسته‌بندی تخصصی بار توسط کارگران
 • چیدمان بار قبل و بعد از اثاث‌کشی توسط کارگران باتجربه و آموزش‌دیده
 • نیروی کاری خوش‌اخلاق و متعهد
 • دارای بیمه باربری و حمل بار
 • استفاده از بهترین روش‌های حمل‌ونقل بار توسط نیروهای متخصص باربری
 •  دارای انواع ماشین‌آلات باربری مانند کامیون‌های مسقف و نیسان بار و وانت‌بار

نرخ حمل بار یکی از عوامل مهم در انتخاب یک شرکت معتبر است اما توجه نمایید که عامل اصلی نیست

 • نرخ باربری متعارف و منصفانه بدون اضافه‌بار
 • حمل روباری و خرده بار در صورت وجود سرویس منطقه موردنظر با کمترین هزینه
 • آشنایی کامل رانندگان و کارشناسان باربری و اتوبار ظریف بار به مسیرهای کم ترافیک و نزدیک به مقصد
 • رصد لحظه ایی و دقیق راننده و محموله باری شما توسط کارشناسان اتوبار ظریف بار
 • استفاده از انواع تجهیزات بسته‌بندی تخصصی بار جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم و اثاثیه شما

درخواست نیسان بار

بعضی‌اوقات جابه‌جایی‌های ما به‌اندازه ایی زیاد نیست که بخواهیم برای این جابه‌جایی درخواست یک کامیون سقف را در الوبار ثبت کنیم که در صورت ثبت چنین درخواستی هزینه‌های زیادی را برای خود ایجاد می‌کنیم.

البته اگر قبل از ثبت درخواست با کارشناسان الوبار در تماس باشید بهترین ماشین را برای جابه‌جایی شما با توجه به حجم و وزن و نوع بار شما انتخاب می‌نمایند و این‌گونه می‌توانید در هزینه‌های حمل‌ونقل خود صرفه‌جویی نمایید.

نیسان بار ظریف

با ما در تماس باشید

ظریف بار یا ظریف بار شمال تهران با فراهم کردن حمل‌ونقل بار توسط نیسان و وانت قدم بزرگی را در تأمین آسایش مشتریان خود برداشته است و مشتریان عزیز می‌توانند در هرلحظه از شبانه‌روز درخواست خود را برای اعزام نیروهای متخصص و کارگران باتجربه جهت اثاث‌کشی به همراه یک وانت یا نیسان را به ثبت برسانند.

ظریف بار شمال تهران

ظریف بار شمال تهران یکی از چندین شعب مختلف و پرکار این باربری است که خصوصاً تمامی مناطق تهران ره تحت پوشش خدمات باربری و حمل‌ونقل بار قرار داده است.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات این شرکت در تمامی شعب مختلف به‌صورت یکسان‌سازی شده و توسط کارشناسان خبره این باربری ارائه می‌شود.این شرکت نه‌تنها در شمال تهران بلکه در تمام مناطق تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب را پوشش داده و از مقصد تمامی این مناطق به‌کل کشور آماده ارائه خدمات است.

چرا ما انتخاب شهروندان هستیم؟

داشتن برنامه‌ی کاری منظم ,رزومه‌ی کاری هر یک از کارکنان و سابقه‌ی درخشان آن‌ها که منجر به خوش‌نامی و شهرت درخشان شرکت شده است می‌تواند از دلایل محکمی باشد که از انتخابتان مطمئن شوید.

اما برترین دلایل برای اطمینان از انتخابتان که هم شما را خشنود و هم راضی نگه می‌دارد می‌تواند چند ویژگی منحصربه‌فرد شرکت ما باشد که شامل :

 • ایمنی:رعایت اصول ایمنی برای مراقبت از وسایل و اثاثیه شما در اولویت کاری ماست به گونه ایی که طبق اساس‌نامه‌ی شرکت تمامی کارگران و کارشناسان ظریف بار باید آن را به نحو احسنت اجرا نمایند . ایمنی یکی از پایه‌ترین و اساسی‌ترین مبانی شروع کار است که البته تخصص و آموزش مهارت‌های به‌روز می‌تواند در تعالی بخشیدن این ایمنی تاثیرگزار باشد بنابراین کارگران ما برای حفاظت از خود و اثاثیه شما همواره باید تحت آموزش‌های نوین باربری قرار بگیرند.
 • اطمینان:بهره‌مندی از روش‌های روز دنیا ,به‌کارگیری کارگران متخصص و باتجربه به همراه نظر کارشناسان این مجموعه اطمینان خاطر را برایتان به ارمغان می‌آورد که البته این اطمینان خاطر با بیمه‌ی مخصوص اتوبار ظریف کامل‌تر می‌شود.سابقه‌ی درخشان مجموعه‌ی ما نشان از اطمینان چند دهه‌ی شهروندان عزیز به این مجموعه را دارد.
اتوبار ظریف

نکات و توصیه های یک شهروند در خصوص اثاث کشی در تهران

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3

ظریف بار شهرستان

حمل بار به شهرستان و باربری به شهرستان‌های مختلف از مقصد تهران همیشه یکی از مهم‌ترین و بااهمیت‌ترین دغدغه‌های مشتریان ما بوده ازاین‌رو هیئت‌مدیره شرکت ظریف بار تصمیم به تأسیس شعبه‌ی حمل بار به شهرستان گرفتند که بتواند به‌صورت تخصصی و البته زیر نظر مستقیم شعبه‌ی مرکزی امورات حمل‌ونقل بار و اثاث‌کشی به شهرستان‌ها را انجام دهد.

بعد از گذشت مدت‌زمان کوتاهی و ارائه انواع خدمات باربری در شعبه ظریف بار شهرستان دیگرکسی وجود نداشت که مشتری ما باشد و برای جابه‌جایی بار به هر نقطه از ایران دغدغه و مشکلی داشته باشد.

این برگ زرین دیگری بود بر کارنامه‌ی درخشان ما,کارنامه ایی که روزبه‌روز به لطف نظرات و پیشنهاد‌های سازنده‌ی شما و در میان گذاشتن مشکلاتتان با کارشناسان ما همیشه سعی در رفع آن‌ها داشته و داریم.و سعی می‌نماییم تا بهترین خدمات را از هر لحاظ ارائه نماییم.

خدا را شاکریم که بعد از گذشت چند دهه و داشتن سابقه ایی درخشان دیگرکسی نیست که شهرت و آوازه‌ی باربری ظریف بار را نشنیده باشد.

ظریف بار سعادت اباد

شعبه های مختلف ظریف بار در تمام تهران گسترش یافته و در حال فعالیت می باشند اما رقیب سرسخت این شرکت که در حال پیشی گرفتن از آن است باربری الوبار در سعادت اباد ایت که ظریف بار سعادت آباد را با اختلاف زیادی پشت سر گذاشته و روز به روز بر مشتریان وفادار خود می افزاید.

هرچند که ظریف بار سعادت اباد خدمات متنوع و خوبی ارائه میکرد اما این موضوع را به یاد داشته باشید که همیشه بهترین برنده است یعنی بهترین ظریف بار سعادت اباد که همان الوربار است.

نمونه خدمات حمل و نقل بار در شرکت باربری ظریف بار

این باربری خدمات متنوعی را ارئه میکند که بهترین این خدمات در حال حاظر در اختیار و انحصار ماست .کارگران متخصص و ماهر در امر اثاث کشی و حمل و نقل بار و اثاثیه از خانه ها و مکانهای بسیار باریک و سعب العبور باعث شده است تا مهارت و تخصص ما بیشتر به چشم بیاید. نمونه ای از این خدمات را در زیر مشاهده می نمایید.

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4
نمونه ای از بسته بندی حرفه ای اثاثیه خانه در باربری و اتوبار ظریف بار

بسته بندی های متناسب و حرفه ایی توسط کارگرانی ورزیده باعث می شود تا اثاثیه شما از هرگونه اثاثیه در امان بماند

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

بهترین باربری ظریف در تهران

بهترین خدمات و متنوعترین خدمات حمل و نقل بار با بیمه باربری و اثاث کشی را تنها از ما بخواهید.کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند. پوشش مناطق تهران توسط شعبات مختلف این شرکت انجام می شود تا بتوانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را به شما عزیزان ارائه کنیم. لازم به ذکر است این شعبه از باربری الوبار هیچ ربطی به ظریف بار با شماره 1500 ندارد.

پایبندی و دارا بودن اصول و قواعد همراه با برنامه ریزی دقیق حمل و نقل میتواند بهترین مکمل برای انجام یک اثاث کشی روئیایی در تهران باشد .اگر نمی توانید یا وقت ندارید خود این برنامه ریزی را انجام دهید کارشناسان خبره و کاربلد ما به صورت رایگان این برنامه ریزی را انجام میدهند . تنها کافی است با ما در ارتباط باشید.

کارگر باربری ظریف بار

دردسر ها و خطرات سپردن اثاث کشی به شرکت های نامعتبر

متاسفانه فضای مجازی تبدیل به میدانی بدون کنترل برای انجام انواع مختلف کلاهبرداری ها شده که اگر در هر زمینه ای تخصص کافی و لازم را نداشته باشید میتوانند با حربه های مختلف شما را گول زده و از شما کلاهبرداری کنند .

کلاهبرداری در فضای مجازی از بنده شدن در مسابقه های فیک و الکی تا تاسیس شرکتهای بدون مجوز باربری وجود دارد.نبود نظارت کافی و مرجع تایید کننده این کسب و کارها باعث شده تا کلاهبرداران به هر نحوی کار خودشون رو پیش ببرند اما در نهایت این شما هستید که متضرر می شوید.

ما در این کلیپ مجموعه ای از نکات مهم در اثاث کشی ,که مورد تایید شرکت باربری ظریف بار تهران است را از زبان صدا و سیمای ملی به گوش شما عزیزان می رسانیم خواهشمندیم به این نکات توجه نمایید و برای انتخاب یک باربری مطمئن مانند اتوبار ظریف بار نهایت دقت خود را داشته باشید.

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/05/350f3ae5d2b5ea3cbe57d51ead3f7fb831363830-240p.mp4
دردسر های اثاث کشی از نگاه صدا و سیما

مجموعه ترفندهای اثاث کشی راحت و بسته بندی

همانگونه که مطلع هستید بسته بندی اثاثیه منزل یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است که کارکنان و کارگران ظریف بار به بهترین نحو ممکن و به صورت تضمینی با بهترین تجهیزات و لوازم بسته بندی انجام می دهند و شما میتوانید امر بسته بندی خود را به کارگران حرفه ای ما بسپارید .

اما اگر قصد دارید خودتان بسته بندی اثاثیه منزل و یا اداره را انجام دهید بهتر است نکات بسته بندی ما را دنبال کنید .در ویدیو زیر ما مجموعه ای از نکات و ترفند های بسته بندی را به شما عزیزان اموزش داده ایم.

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/05/e19e2775f2f5334537ad45ca3fbaada731383590-360p.mp4

ظریف بار غرب

پوشش تمام مناطق غرب تهران توسط باربری ظریف بار

ظریف بار غرب

کلان شهر تهران با توجه به جمعبت روزافزون آن یکی از بزرگترین شهرهای ایران و جهان محسوب می شود که هر منطقه ی محدود خود به اندازه ی یک شهر کامل است.جمعیت 8.5 ملیون نفری این شهر نیازهای زیادی را می طلبند که باید مسئولین هر روز به فکر مرتفع سازی آنها باشند.

در چنین شهر بزرگی به طور قطع اسباب کشی یکی از مهمترین نیازهای شهروندان است که اگر به صورت درست و اصولی مرتفع نشود میتواند زمینه کلاهبرداری و فرصت طلبی برخی را فراهم سازد .از این رو باربری ظریف بار با تلاش برای گسترش خدمات و شعب خود امروز مفتخر است که تمامی مناطق غرب تهران را تحت پوشش خدمات حمل و نقل و اسباب کشی خود قرار داده است .

شعب شرکت مستقر در مناطق غرب تهران

ظریف بار پونک

پونک یکی از محلات غرب تهران است که ظریف بار پونک به صورت تخصص تحت پوشش خدمات اسباب کشی پونک قرار داده است.حمل و نقل بار در محله پونک همانند تمامی مناطق تحت پوشش این شرکت می باشد و هر خدمتی که توسط ظریف بار پونک ارائه می شود تحت نظر مستقیم شعبه اصلی می باشد.

خدمات متنوع این شرکت در مجموعه شعبات خود بخصوص ظریف بار پونک باعث جلب رضایت شما عزیان و شهروندان محترم این منطقه شده است.درخصوص ساعات کاری این شرکت نیز باید گفت که تمامی خدمات اسباب کشی پونک در ظریف بار پونک به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل نیز انجام می شود.بنابراین نیازی نیست نگران ساعات کاری ما باشید .

ما در مجموعه ظریف بار پونک هر ساعت و هر مکان در کنارتان هستیم تنها کافیست با ما در تماس باشید تا کارشناسان حرفه ای ما به صورت رایگان شما را در خصوص انجام یک اسباب کشی در پونک راهنمایی کنند.

بسته بندی در ظریف بار پونک

بسته بندی در این شرکت به مانند دیگر شعب حمل و نقل بار و اثاث کشی انجام می شود .بسته بندی یک کار تخصصی است که نیازمند مهارت زیادی است پس خواهش می کنیم اگر تخصص کافی در خصوص نحوه بسته بندی لوازم ندارید لطفا به هیچ وجه خودتان کار بسته بندی ظریف بار پونک را انجام ندهید و این کار را به کارشناسان ماهر ما بسپارید و یا در غیر انصورت از مجموعه آموزش های بسته بندی ما استفاده نمایید تا بتوانید یک بسته بندی ایمن و استاندارد را انجام دهید.

سوالات متداول مشتریان ما و جواب کارشناسان ما

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
14 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
شاهپسند
1 month ago

سلام.خسته نباشید.یه سوال داشتم.خواستم بدونم در صورت سفارش خدمات از شما تعرفه و قیمتهاتون چجوریه؟ممنون میشم خواب بدین.

عقاب
1 month ago

واقعا ممنونم از پرسنل و خدمات بی نظیرتون .کارتون درسته.

مجید لطفی
1 month ago

خیلی هم عالی…

حمید رضایی
1 month ago

خوب بود کارشونو به موقع انجام میدن ما که راضیم ان شاالله خدا هم راضی باشه….

اهورا
1 month ago

لطفا کمی بیشتر روی استخدام کارگرهاتون وقت بزارید یکیشون اصلا اعصاب نداشت.ولی در کل خوب بود

نازیان
1 month ago

ببخشد شما فقط اثاثیه حمل میکنید یا کامیون برای حمل مواد منجمد و یخ زده هم دارید؟

امیرعلی قلی پور
1 month ago

عاااااااااالی بود همه چیز مرتب و به موقع همراه با کارگران باربری حرفه ای واقعا که ازتون راضیم ظریف بار ….

اسرا محمدی
1 month ago

من توی شمال تهران هستم و خدمات باربری ظریف بار رو برای شمال تهران سفارش دادم کمی تاخیر داشتن و آدرس رو پیدا نمی کردن ولی در مجموع خوب بود.

کاوه سلطانی
1 month ago

من توی غرب تهران ساکنم و با ظریف بار غرب تهران تماس گرفتم که خیلی به موقع و سروقت اومدن و کارها رو انجام دادن در ضمن من بسته بندی اثاثیه هم به خودشون سپردم که خیلی شیک و مجلسی همه چیزو خودشون جمع کردن و بسته بندی شده بردن توی خونه ی جدید ما که راضییم

ناردونی
1 month ago

میشه بفرمایین چه وقتی می تونیم با ظریف بار تماس بگیریم و سفارش اثاث کشی و حمل اثاثیه بدیم؟