22385779

44961473

88107817

یکی از خدمات منحصربه‌فرد باربری تهران (الوبار) دارا بودن شعب در اکثر شهرستان‌ها و استان‌های دیگر است. باربری شهرستان و اتوبار شهرستان با دارا بودن انواع ماشین‌آلات آماده ارائه خدمات به تمام شهرستان‌ها است.

باربری شهرستان

حمل بار از مبدأ تهران به شهرستان‌های دیگر توسط شعبه مرکزی الوبار صورت می‌گیرد اما حمل بار به شهرستان در بخشی تخصصی از باربری بانام باربری شهرستان انجام می‌شود. اصولاً اثاث‌کشی در داخل محدوده شهری کاری آسان‌تر و راحت‌تر نسبت به باربری شهرستان است. مسافت طولانی بین‌شهری, خطرات داخل جاده‌های بین‌شهری, محدوده‌های ترافیک و پیچ‌وخم جاده‌های شهرستان‌ها جدا از مشکلات و دغدغه‌هایی که برای انتخاب یک شرکت حمل بار خوب برایتان ایجاد می‌کند, خود بار اضافه و دغدغه‌ی فکری زیادتری را برایتان به وجود می‌آورد. اما چاره‌ی کار چیست؟

در جستجو باربری شهرستان خوب

راه حل شما تماس با باربری شهرستان

باربری شهرستان به‌صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات باربری و اثاث‌کشی به ما عزیزان است.

این شرکت با بهره‌گیری از باتجربه‌ترین کارگران حمل‌ونقل بار سلامت بار شمارا تضمین می‌نماید تنها کافی است تلفن را برداشته و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا به‌صورت رایگان به شما مشاوره دهند .شما مشتریان گرامی می‌توانید در تمامی سؤالات خود را در خصوص نحوه حمل بار ,نرخ و نحوه عملکرد شرکت ,سابقه کاری و نمونه کارها و یا هر سؤال دیگری که برایتان پیش‌آمده است از کارشناسان ما بپرسید .کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان شما عزیزان می‌باشند.

نمونه ماشین‌های حمل بار به شهرستان

کامیون‌های یخچال دار حمل بار به شهرستان

یکی از منحصربه‌فردترین امکانات باربری الوبار دارا بودن کامیون‌های مخصوص حمل مواد و اقلام منجمد است .

کامیون یخچالدار باربری تهران

شاید برایتان این شوال پیش‌آمده باشد که آیا اتوبار شهرستان تنها درزمینهٔ حمل اثاثیه و اسباب‌کشی فعالیت می‌نماید؟جواب شما خیر است .این شرکت با دارا بودن انواع ماشین‌آلات آماده حمل انواع محصولات و فراورده‌های منجمد مایع و ویژه نیز است .این شرکت با دارا بودن کامیون‌های یخچال دار می‌تواند انواع مواد و فراورده‌های فاسدشدنی که برای حمل‌ونقل نیاز به سردکن و یخچال داشته باشند را نیز حمل نماید.

ویژگی های باربری شهرستان

دارا بودن ویژگی های نحصر به فرد این شرکت توانسته نام الوبار را سرآمد نام شرکت های حمل بار به شهرستان نماید و هر زمان که بخواهید اثاث کشی نمایید اولین نامی که به ذهنتان خطور میکند الوبار است.دارا بودن چندین شعبه با تمام امکانات رفاهی و ایمنی در تمام نقاط کشور توانسته روز به روز رضایت بیشتر مشتریان را به ارمغان بیاورد و ستاره یدرخشان دیگری بر سابقه ی این شرکت باشد.پایبند بودن به اصول و قواعد و قوانین مشخصی که برای حمل بار ,کامیون ها ,کارگران,کارشناسان و متخصصان این شرکت تعریف شده توانسته است تنها با یک بار تجربه کار با الوبار را به یک خاطرهی خوب بدل نماید .ویژگی هایی که این شرکت را از سایر شرکت های اسباب کشی جدا کرده است شامل موارد زیر می شود .شما میتوانید با تکیه بر این ویژگی ها و اعتماد به تیم متخصص ما یک خاطرهی خوب و به یاد ماندنی را از جا به جایی اثاثیه تان بسازید.

 • دارا بودن کارگر باتجربه و خوش‌اخلاق
 • منشور اخلاق با مشتری و لزوم رعایت آن توسط تمامی کارکنان و کارشناسان
 • بسته‌بندی حرفه ایی توسط کارگران باتجربه
 • انجام صفرتا صد جابه‌جایی به‌صورت اصولی و مطمئن
 • قابلیت رصد لحظه ایی بار و کامیون در جاده
 • قیمت و نرخ مصوب اتحادیه حمل‌ونقل بار
 • برگزاری جشنواره‌های تخفیفی به‌صورت دوره ایی و امکان ثبت درخواست کد تخفیف
 • رانندگانی باتجربه و آشنا به مسیرهای مختلف
 • پوشش کامل تمامی مناطق تهران و شهرستان‌ها
 • دارا بودن انواع ماشین‌آلات سبک و سنگین, مسقف و روباز
 • دارا بودن نیسان بار و وانت‌بار جهت حمل بارهای سبک‌تر که نیازی به کامیون ندارند