یکی از خدمات منحصربه‌فرد باربری تهران (الوبار) دارا بودن شعب در اکثر شهرستان‌ها و استان‌های دیگر است. باربری شهرستان و اتوبار شهرستان یا باربری تهران به شهرستان با دارا بودن انواع ماشین‌آلات آماده ارائه خدمات به تمام شهرستان‌ها است.

حمل بار از مبدأ تهران به شهرستان‌های دیگر توسط شعبه مرکزی الوبار صورت می‌گیرد اما حمل بار به شهرستان در بخشی تخصصی از باربری بانام باربری شهرستان انجام می‌شود. اصولاً اثاث‌کشی در داخل محدوده شهری کاری آسان‌تر و راحت‌تر نسبت به باربری شهرستان است.

مسافت طولانی بین‌شهری, خطرات داخل جاده‌های بین‌شهری, محدوده‌های ترافیک و پیچ‌وخم جاده‌های شهرستان‌ها جدا از مشکلات و دغدغه‌هایی که برای انتخاب یک شرکت حمل بار خوب برایتان ایجاد می‌کند, خود بار اضافه و دغدغه‌ی فکری زیادتری را برایتان به وجود می‌آورد. اما چاره‌ی کار چیست؟

در جستجو باربری شهرستان خوب

راه حل شما تماس با باربری شهرستان

باربری شهرستان به‌صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات باربری و اثاث‌کشی به ما عزیزان است.

این شرکت با بهره‌گیری از باتجربه‌ترین کارگران حمل‌ونقل بار سلامت بار شمارا تضمین می‌نماید تنها کافی است تلفن را برداشته و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا به‌صورت رایگان به شما مشاوره دهند .

شما مشتریان گرامی می‌توانید در تمامی سؤالات خود را در خصوص نحوه حمل بار ,نرخ و نحوه عملکرد شرکت ,سابقه کاری و نمونه کارها و یا هر سؤال دیگری که برایتان پیش‌آمده است از کارشناسان ما بپرسید .کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان شما عزیزان می‌باشند.

کارگران ماهر و کار بلد در شرکت

مجموعه باربری الو بار در تمام شعب خود که تحت مدیریت شعبه ی مرکزی می باشد و از جمله ی آنها میتوان اتوبار شهرستان را نام برد از کارگران کار بلد و با تجربه استفاده می نماید کارگرانی که با دارا بودن سالها تجربه ی کاری درخشان و حمل انواع اثاثیه در محل ها و راه رو های تنگ و راه پله های باریک حالا دیگر راه و چاه کار رو بلد هستند و میتوانند با در دست گرفتن قلق کار بهترین حمل و نقل را بدون کوچکترین آسب به اثاثیه و وسایل انجام دهند.

حمل بار و اثاثیه در این مجموعه توانسته است رضایت هرچه بیشتر مشتریان را جلب نماید که این کار تماما مدیون بهره مندی اتوبار شهرستان از کارگران باربری ماهر و با تجربه است.لازم به ذکر است که تمامی کارگران این شرکت از میان جوانان مومن و چشم و دل سیر انتخاب شده اند پس خیالتان از نظر امنیت وسایل و اثاثیه منزل نیز راحت باشد .ما تا آخرین لحظه در کنارتان هستیم.

ویدیو نمونه کارگر حرفه ایی باربری شهرستان حین حمل اثاثیه

حمل اثاثیه منزل به بهترین و ایمنترین روش در راه پله های باریک و بدقلق توسط کاران ماهر و حرفه ایی باربری شهرستان را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.توجه نمایید که در حین حمل بار و اثاثیه توسط یک کارگر به صورت تجمیع شده یک شخص پشتیبان از او حمایت و مراقبت می کند تا در حین حمل و نقل و اثاث کشی دچار مشکل نشوند.

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

نمونه ماشین‌های حمل بار به شهرستان

کامیون‌های یخچال دار حمل بار به شهرستان

یکی از منحصربه‌فردترین امکانات باربری الوبار و اتوبار شهرستان دارا بودن کامیون‌های مخصوص حمل مواد و اقلام منجمد است .

کامیون یخچالدار باربری تهران

شاید برایتان این شوال پیش‌آمده باشد که آیا اتوبار شهرستان تنها درزمینهٔ حمل اثاثیه و اسباب‌کشی فعالیت می‌نماید؟جواب شما خیر است .این شرکت با دارا بودن انواع ماشین‌آلات آماده حمل انواع محصولات و فراورده‌های منجمد مایع و ویژه نیز است .این شرکت با دارا بودن کامیون‌های یخچال دار می‌تواند انواع مواد و فراورده‌های فاسدشدنی که برای حمل‌ونقل نیاز به سردکن و یخچال داشته باشند را نیز حمل نماید.

نکات و ترفند های اثاث کشی

با استفاده از نکات اثاث کشی که در مجموعه باربری شهرستان به شما عزیزان آموزش داده می شود میتوانید به بهترین نحو ممکن وسایل و اثاثیه منزلتان را برای انجام یک اسباب کشی راحت و بی دردسر آماده کنید.در ویدیو زیر ما مجموعه ایی از این نکات را به شما آموزش می دهیم.پیشنهاد می شود برای ایمنی بیشتر در حین حمل و نقل اثاثیه به این نکات توجه ویژه ایی داشته باشید.

ویژگی های باربری شهرستان و اتوبار شهرستان

دارا بودن ویژگی های نحصر به فرد این شرکت توانسته نام الوبار را سرآمد نام شرکت های حمل بار به شهرستان نماید و هر زمان که بخواهید اثاث کشی نمایید اولین نامی که به ذهنتان خطور میکند الوبار است.

دارا بودن چندین شعبه با تمام امکانات رفاهی و ایمنی در تمام نقاط کشور توانسته روز به روز رضایت بیشتر مشتریان را به ارمغان بیاورد و ستاره یدرخشان دیگری بر سابقه ی این شرکت باشد.پایبند بودن به اصول و قواعد و قوانین مشخصی که برای حمل بار ,کامیون ها ,کارگران,کارشناسان و متخصصان این شرکت تعریف شده توانسته است تنها با یک بار تجربه کار با الوبار را به یک خاطرهی خوب بدل نماید .

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

ویژگی هایی که این شرکت را از سایر شرکت های اسباب کشی جدا کرده است شامل موارد زیر می شود .شما میتوانید با تکیه بر این ویژگی ها و اعتماد به تیم متخصص ما یک خاطرهی خوب و به یاد ماندنی را از جا به جایی اثاثیه تان بسازید.

 • دارا بودن کارگر باتجربه و خوش‌اخلاق
 • منشور اخلاق با مشتری و لزوم رعایت آن توسط تمامی کارکنان و کارشناسان
 • بسته‌بندی حرفه ایی توسط کارگران باتجربه
 • انجام صفرتا صد جابه‌جایی به‌صورت اصولی و مطمئن
 • قابلیت رصد لحظه ایی بار و کامیون در جاده
 • قیمت و نرخ مصوب اتحادیه حمل‌ونقل بار
 • برگزاری جشنواره‌های تخفیفی به‌صورت دوره ایی و امکان ثبت درخواست کد تخفیف
 • رانندگانی باتجربه و آشنا به مسیرهای مختلف
 • پوشش کامل تمامی مناطق تهران و شهرستان‌ها
 • دارا بودن انواع ماشین‌آلات سبک و سنگین, مسقف و روباز
 • دارا بودن نیسان بار و وانت‌بار جهت حمل بارهای سبک‌تر که نیازی به کامیون ندارند
https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3
تجربه مشتریان باربری تهران به شهرستان

از شعب نمونه و پر کار باربری الوبار: باربری ظریف

باربری تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان

توسعه حمل بار  طی سال‌های گذشته روند رو به افزایشی داشته است این بدان معنا است که تعداد کالاهای بیشتری در مسافت‌های طولانی تر حمل می شوند. حمل بار برای هر اقتصادی یک بخش استراتژیک  و یکی از موتورهای اصلی صنعت و بخش خدمات محسوب می شود، زیرا بدیهی است که بدون وجود یک شبکه حمل بار خوب، مبادله مؤثر محصولات تجاری امکان‌پذیر نخواهد بود.  

 ما در اتوبار شهرستان به اهمیت و مزایای روش اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان می‌پردازیم و آن را با سایر روش‌های حمل بار مانند هوایی و دریایی مقایسه می‌کنیم. اسباب کشی  یک عنصر اساسی در توسعه منابع مختلف است که از خدمات آن بهره مند می‌شوند. علاوه بر این بدون حمل‌ونقل جاده‌ای، ساخت‌وساز، خرید مواد غذایی، تجارت الکترونیک و بسیاری از کارهای روزمره غیرممکن خواهد شد، در واقع حمل بار از طریق جاده یک ستون بسیار مهم برای زندگی روزمره است. اتوبار شهرستان

مزایای اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان

کامیون باربری شهرستان

اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان پرکاربردترین روش حمل بار برای مسافت‌های کوتاه  خصوصا در رابطه با حمل و نقل جاده ای محسوب می شود و از آنجایی که مسافت های کوتاه معمولا با تحویل کالا به مشتری نهایی همراه هستند.

به همین دلیل  اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان از نظر رضایت مصرف کننده رتبه بالایی  را دارا می باشد همچنین از آنجایی که مقرون به صرفه ترین نوع حمل بار محسوب می شود، مورد علاقه بسیاری  از شرکت است.

هنگامی که یک شرکت، مشتری یا تامین کننده نیاز به ارسال کالایی دارد، اولین کاری که انجام می دهد جستجوی بهترین روش حمل بار است، اگر چه انتخاب یک شرکت حمل باروقت شناس و مقرون به صرفه آسان نیست. با این حال، نوع حمل بار مورد استفاده در قیمت نهایی حمل و نقل بسیار تاثیر گذار است.

بدیهی است که اگر بسته ای را برای چین یا ترکیه ارسال کنیم، قیمت یکسان نیست، با این وجود، اگر چه مسافت مهم است اما اما عامل مهمی که بیشترین تاثیر را در قیمت نهایی دارد، نوع حمل بار مورد استفاده است.

یکی دیگر از مزایای اسباب کشی از طریق جاده، امکان حمل انواع بار به لطف امکان تطبیق انواع کامیون باربری تهران به شهرستان و تریلر با شکل لازم برای هر کالا است علاوه براین  کامیون باربری تهران به شهرستان ها می توانند به عنوان یک  حلقه ارتباطی با سایر وسایل حمل و نقل نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

کامیون باربری تهران به شهرستان

 در حمل نقل زمینی با کامیون باربری تهران به شهرستان از آنجایی که سیستم های GPS امکان قرارگیری دقیق کامیون باربری تهران به شهرستان را فراهم می کنند(فناوری بر پیشرفت های این سیستم اثر گذاشته است).

این امر به معنی کنترل بهینه بارها است  و به آنها امکان می دهد تحت نظارت قرار بگیرند و بدانند دقیقا در کجای مسیر قرار دارند و پیش بینی مشکلاتی مانند قطع جاده، ترافیک یا عوامل خارجی مانند برف و باران را امکان پذیر می سازد.برنامه ریزی صحیح مسیرها باعث بهبود نتایج در مورد استفاده از منابع موجود می شود.

پیشنهاد می کنم مالعه کنید: کامیون های مسقف باربری الوبار

اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان بر خلاف کشتی ها، قطارها و هواپیماها می تواند به تمام نقاط نقشه زمینی برسد و به همین دلیل درصد زیادی از محموله هایی که در اغلب کشورها  جابچا می شوند از طریق زمینی و بوسیله کامیون باربری تهران به شهرستان انجام می شود، این درصد بالای جابجایی به وسیله کامیون باربری تهران به شهرستان نشان دهنده اهمیت حیاتی این نوع حمل بار است.

اسباب کشی به لطف مزایای منحصر به فردی که در مقایسه با سایر گزینه های حمل بار ارائه می دهد به یک صنعت لجستیک تبدیل شده است.

حمل اثاثیه به شهرستان با وانت بار شهرستان و نسیان بار شهرستان

بیشتر بخوانید…

از جمله محموله هایی که اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان برای آنها مناسب است:

باربری تهران به شهرستان

مصالح ساختمانی، ماشین آلات و کالاهای بزرگ: با استفاده از تریلرهای بزرگ می توان مواد بزرک را به طور ایمن حمل کرد.

کالاهای فاسد شدنی: به لطف توانایی کامیون باربری تهران به شهرستان های یخچال دار، می توان کالاهایی را حمل کرد که به دلیل ویژگی های خاص خود، برای داشتن شرایط مناسب برای مصرف به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارند.

حیوانات زنده:با استفاده از تریلرهایی از نوع قفس، که برای ایجاد تهویه در طول سفر طراحی شده اند، انتقال حیوانات زنده به راحتی امکان پذیر شده است.

وسایل نقلیه: با بکارگیری تریلرهای بزرگ، حداکثر 21 وسیله نقلیه یا یک بار تا وزن 35 تن قابل حمل است.

کارشناس الوبار

محموله مایع: کامیون باربری تهران به شهرستان های با مخازن مخصوص توانایی حمل بارمایع تا  حداکثر 35000 لیتر را دارند، این کامیون باربری تهران به شهرستان ها امکان حمل محصولات شیمیایی، پتروشیمی، مواد غذایی و سایر موارد را فراهم می کنند.

تاثیرات اقتصادی اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

هزینه اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان تحت تاثیر حجم محموله  و فاصله حمل بار قرار دارد و به طور کلی به به دو نوع هزینه ثابت و متغییر تقسیم می شوند.

هزینه های ثابت: اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان در مقایسه با سایر روش های حمل بار مانند دریایی و هوایی هزینه ثابت کمتری دارد، عملیات در ترمینال های باری به تجهیزات گران قیمت نیاز ندارد و از طرف دیگر کار بارگیری و تخلیه کامیون باربری تهران به شهرستان ها بسیار ارزان تر از قطارها، کشتی ها و هواپیماها است.

هزینه های متغیر: هزینه های متغییر اسباب کشی معمولا بیشتر است، به دلیل اینکه تحت تاثیر پرداخت مالیات بر بنزین و و عوارض جاده ای که با آن ساخت جاده ها و نگهداری آنها پرداخت می شود قرار دارند.

به طور خلاصه، اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان، به دلایل ذکرشده در بالا مورد علاقه بسیاری از کشورها است. آیا می خواهید در مورد یک شرکت حمل بار که با برنامه ها و محموله های شما سازگار است اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ درباره خدمات ما در وب سایت ما بیشتر بیاموزید.

نرخ باربری و حمل بار در باربری تهران به شهرستان

نرخ اثاث کشی و حمل بار توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین می شود و هر ساله یک نرخ مصوب برای اعمال و کنترل قیمت ها به شرکت های باربری در تهران ارائه می شود اما ما به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که نرخ اثاث کشی با الوبار بسیار پایینتر از نرخ مصوب اتحادیه نیز می باشد که البته این موضوع دلیل بر بی کیفیت بودن خدمات ما نمی شود.

می توانید کلیه خدمات الوبار را با سیار باربری ها مقایسه کرده و از میان آنها بهترین را انتخاب کنید.نرخ های زیر مربوط به حمل اثاثیه در شرکت الوبار می باشد که البته این قیمت ها به روز نبوده و برای دریافت قیمت به روز باید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مقصد باربری شهرستانوانت بار شهرستان نیسان بار شهرستان کامیون روباز شهرستان کامیون مسقف شهرستان تک و 911کامیون جفت شهرستان
باربری تهران به اصفهان6500007500001100000140000016000001800000
باربری تهران به مشهد100000013000001800000140000025000002900000
باربری تهران به شیراز100000013000001800000230000025000002900000
باربری تهران به تبریز7000009500001200000230000015000002000000
باربری تهران به قزوین 450000550000800000160000012000001600000
باربری تهران به زنجان2500008000001200000100000017000001900000
باربری تهران به بجنورد75000010000001300000150000020000002000000
باربری تهران به شهرکرد6500009000001000000170000017000002000000
باربری تهران به اهواز100000012000002000000150000027000003000000
باربری تهران به زاهدان150000018000002800000250000035000004000000
باربری تهران به بندر بوشهر90000014000001800000320000028000003000000
باربری تهران به بندر عباس140000017000002600000300000032000003500000
باربری تهران به اراک450000600000800000100000013000001700000
باربری تهران به قم400000600000800000100000012000001800000
باربری تهران به سمنان5500007000001000000130000015000001600000
باربری تهران به کرمان12000001600000200000027000003000003000000
باربری تهران به کرمانشاه90000011000001300000160000021000002500000
باربری تهران به ایلام70000010000001300000170000019000003000000
باربری تهران به همدان6000007500001000000100000015000002000000
باربری تهران به سنندج110000010000001700000200000020000002500000
باربری تهران به ساری7500007500001300000150000020000002000000
باربری تهران به چالوس9000009500001000000140000015000002000000
باربری تهران به رامسر90000010000001200000150000015000002000000
باربری تهران به رشت8000009000001300000150000017000002200000
باربری تهران به تالش90000010000001200000150000019000002300000
باربری تهران به آستارا100000012000001300000180000020000002000000
باربری تهران به بندر انزلی8500009000001400000160000017000002300000
باربری تهران به آمل7500008000001200000150000016000002000000
باربری تهران به گرگان70000010000001100000150000017000002100000
باربری تهران به اردبیل 70000010000001200000150000018000002000000
باربری تهران به یزد75000010000001300000170000019000002000000
باربری تهران به یاسوج100000013000001800000220000024000002800000

دردسرهای و خطرات اثاث کشی از نگاه صدا و سیما

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/05/350f3ae5d2b5ea3cbe57d51ead3f7fb831363830-240p.mp4

بسته بندی حرفه ایی اثاثیه منزل

یکی از مهمترین نکاتی که برای حمل و نقل بار به شهرستان باید توجه ویژه ایی به آن داشت بسته بندی حرفه ایی اثاثیه منزل جهت حمل و نقل بار توسط کارگران باربری است.این نکته را هرگز از یاد نبرید که یک بسته بندی خوب میتواند اثاثیه شما را از آسیب دیدن محفوظ نگه دارد.

حتی اگر این اثاثیه توسط افراد نا آشنا به اثاث کشی حمل شود و بی دقتی و بی تجربگی آنها باعث افتادن اثاثیه شما از ارتفاع شود اگر وسایل و اثاثیه شما به نحوه ی صحیح بسته بندی شده باشد و در بسته بندی آن از تجهیزات و لوازم مناسب استفاده شده باشد هیچ آسیبی نخواهند دید.

پیشنهاد می کنم مطالعه کنید: کامیون های اثاث کشی تهران

اما با توجه به این توضیحات به نظر می رسد که اهمیت یک بسته بندی خوب و حرفه ایی را در اثاث کشی درک کرده باشید حالا اگر خودتان قصد بسته بندی را دارید پیشنهاد می شود حتما ویدیو های باربری الوبار را دنبال کنید تا با نحوه صحیح انجام یک بسته بندی اشنا شوید و بتوانید یک کار حرفه ای را انجام دهید اما اگر به هر دلیل مانند کمبود وقت و یا نداشتن تجربه کافی در بسته بندی نمی توانید این کار را انجام دهید.

نگران نباشید زیرا کارگران حربه ایی ما در کنارتان هستند و صفر تا صد یک بسته بندی حرفه ایی را برایتان انجام می دهند. تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط بوده و درخواست خود را برای اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه به ثبت برسانید.فاصله ما با شما تنها یک تماس است.

ویدیو نمونه کار بسته بندی اثاثیه منزل توسط کارگر باربری تهران به شهرستان

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

مشکلات اثاث کشی با باربری شهرستان نامعتبر

حمل بار به شهرستان و سایر نقاط شهر زوایای مختلفی دارد یکی از مهمترین زاویه این پروسه که بسیار مورد توجه مشتریان و کاربران است هزینه های حمل و نقل بار به شهرستان است.در حال حاظر شرکت های زیادی وجود دارند که نرخ باربری متفاوتی را نسبت به یکدیگر ارائه می کنند اما متاسفانه باید بگوییم بسیاری از این شرکت ها که بیشتر در فضای مجازی فعالیت میکنند دارای مجوز قانونی حمل و نقل بار در تهران نبوده و به صورت غیرقانونی در حال ارائه این خدمات هستند .

این شرکت ها با وعده های مختلف سعی دارند تا مشتریان زیادی را جذب کنند اما متاسفانه بعد از جذب مشتری در هنگام حساب و کتاب طلب مبلغ بیشتری از حق خود کرده و اثاثیه شما را گروگان می گیرند و یا با داد و فریاد کردن سعی در تحت فشار قرار دادن شما برای پرداخت هزینه ای مازاد دارند.در این حرفه به دلیل متفاوت بودن شرایط و نوع خدمات ارائه شده متاسفانه قیمت و نرخ خاصی وجود ندارد. به همین دلیل کلاهبرداران از این موضوع سواستفاده کرده و شما را تحت فشار قرار میدهند.

ارسال بار به شهرستان

موضوعات و خدماتی که باعث ابهام در قیمت گذاری خدمات حمل بار به شهرستان می شوند

 • تعداد کارگر باربری جهت اثاث کشی
 • تعداد طبقات که باید اثاثیه بالا یا پایین برود
 • خدمات بسته بندی بار و اثاثیه منزل
 • مقدار و نوع لوازم مورد استفاده در بسته بندی اثاثیه
 • خدمات مشاوره حمل بار
 • حمل بار با وانت بار به نام وانت بار شهرستان
 • خدمات چیدمان در مقصد
 • و…

انبارهای نگهداری لوازم منزل در اتوبار شهرستان

انبار لوازم منزل باربری شهرستان

یکی از خدمات ویژه و مخصوص این شرکت ارائه انبارهای خصوصی جهت نگهداری لوازم و اثاثیه منزل است.این نبارها به صورت خصوصی طراحی شده اند و دارای قفل و کلید خصوصی می باشند .

شما عزیزان زمانی که قصد اسباب کشی به شهرستان و یا هر جای دیگری را داشته باشید اما به هر دلیلی خانه ی مقصد شما آماده نشده و مجبور هستید خانه ی قبلی را نیز خالی کنید , می توانید کلیه اثاثیه و لوازم منزلتان را در انبارهای مخصوص لوازم منزل قرار داده و با زدن قفل مخصوص خودتان از ایمنی و امنیت آن مطمئن شوید.

قیمت انبارهای اجاره ای جهت نگهداری لوازم منزل

انبار اتوبار شهرستان

نرخ و قیمت این انبارهای اجاره ی بسته به مواردی همچون زمان اجاره و مدت لازم جهت اجاره متفاوت می باشد .می توانید جهت استعلام قیمت این انبارها با کارشناسان باربری شهرستان در تماس باشید و ضمن دریافت مشاوره رایگان با اعلام شرایط خود و همچنین ملزومات قمیت دهی ,قیمت اجاره انبار لوازم و اثاثیه منزل را جویا شوید.

امکانات انبار لوازم و اثاثیه اتوبار شهرستان

این انبارها دارای محیطی بسیار تمیز و موکت کاری شده می باشند که میتواند اثاثیه شما را از هرگونه اسیب در امان بدارد .همچنین یکی دیگر از ویژگی های این انبارها دارا بودن فضای بزرگ و جادار است که میتوانید کلیه اثاثیه خود را در آن قرار دهید .

لازم به ذکر است که شما خودتان می توانید اثاثیه خود را داخل انبار بچینید و یا اینکه از کارگران ماهر ما برای چیدمان داخل انبار کمک بگیرید تا با تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند اثاثیه شما را به نحوی چیدمان نمایند که همه ی آنها جا شوند و نیاز به اجاره انبار دوم نداشته باشید .

شما میتوانید با دادن آمار و تعداد لوازم منزلتان به کارشناسان اتوبار شهرستان از تعداد انبار مورد نیاز جهت نگهداری اثاثیه مطلع شوید.

سوالات متداول از باربری شهرستان