[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”1949″ primary_title=”بسته بندی تخصصی باربری شهرستان” hover_title=”بسته بندی”]

بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل توسط کارگران حرفه ای و کاربلد در کمترین زمان ممکن توسط اتوبار شهرستان

[/vc_hoverbox][vc_column_text]یکی از خدمات منحصربه‌فرد باربری تهران (الوبار) دارا بودن شعب در اکثر شهرستان‌ها و استان‌های دیگر است. باربری شهرستان و اتوبار شهرستان یا باربری تهران به شهرستان با دارا بودن انواع ماشین‌آلات آماده ارائه خدمات به تمام شهرستان‌ها است.

 

حمل بار از مبدأ تهران به شهرستان‌های دیگر توسط شعبه مرکزی الوبار صورت می‌گیرد اما حمل بار به شهرستان در بخشی تخصصی از باربری بانام باربری شهرستان انجام می‌شود. اصولاً اثاث‌کشی در داخل محدوده شهری کاری آسان‌تر و راحت‌تر نسبت به باربری شهرستان است.

مسافت طولانی بین‌شهری, خطرات داخل جاده‌های بین‌شهری, محدوده‌های ترافیک و پیچ‌وخم جاده‌های شهرستان‌ها جدا از مشکلات و دغدغه‌هایی که برای انتخاب یک شرکت حمل بار خوب برایتان ایجاد می‌کند, خود بار اضافه و دغدغه‌ی فکری زیادتری را برایتان به وجود می‌آورد. اما چاره‌ی کار چیست؟

 

در جستجو باربری شهرستان خوب

 

راه حل شما تماس با باربری شهرستان

باربری شهرستان به‌صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات باربری و اثاث‌کشی به ما عزیزان است.

این شرکت با بهره‌گیری از باتجربه‌ترین کارگران حمل‌ونقل بار سلامت بار شمارا تضمین می‌نماید تنها کافی است تلفن را برداشته و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا به‌صورت رایگان به شما مشاوره دهند .

شما مشتریان گرامی می‌توانید در تمامی سؤالات خود را در خصوص نحوه حمل بار ,نرخ و نحوه عملکرد شرکت ,سابقه کاری و نمونه کارها و یا هر سؤال دیگری که برایتان پیش‌آمده است از کارشناسان ما بپرسید .کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان شما عزیزان می‌باشند.

 

کارگران ماهر و کار بلد در شرکت

مجموعه باربری الو بار در تمام شعب خود که تحت مدیریت شعبه ی مرکزی می باشد و از جمله ی آنها میتوان اتوبار شهرستان را نام برد از کارگران کار بلد و با تجربه استفاده می نماید کارگرانی که با دارا بودن سالها تجربه ی کاری درخشان و حمل انواع اثاثیه در محل ها و راه رو های تنگ و راه پله های باریک حالا دیگر راه و چاه کار رو بلد هستند و میتوانند با در دست گرفتن قلق کار بهترین حمل و نقل را بدون کوچکترین آسب به اثاثیه و وسایل انجام دهند.

حمل بار و اثاثیه در این مجموعه توانسته است رضایت هرچه بیشتر مشتریان را جلب نماید که این کار تماما مدیون بهره مندی اتوبار شهرستان از کارگران باربری ماهر و با تجربه است.لازم به ذکر است که تمامی کارگران این شرکت از میان جوانان مومن و چشم و دل سیر انتخاب شده اند پس خیالتان از نظر امنیت وسایل و اثاثیه منزل نیز راحت باشد .ما تا آخرین لحظه در کنارتان هستیم.

 

ویدیو نمونه کارگر حرفه ایی باربری شهرستان حین حمل اثاثیه

حمل اثاثیه منزل به بهترین و ایمنترین روش در راه پله های باریک و بدقلق توسط کاران ماهر و حرفه ایی باربری شهرستان را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.توجه نمایید که در حین حمل بار و اثاثیه توسط یک کارگر به صورت تجمیع شده یک شخص پشتیبان از او حمایت و مراقبت می کند تا در حین حمل و نقل و اثاث کشی دچار مشکل نشوند.

 

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

 

نمونه ماشین‌های حمل بار به شهرستان

 

 

کامیون‌های یخچال دار حمل بار به شهرستان

یکی از منحصربه‌فردترین امکانات باربری الوبار و اتوبار شهرستان دارا بودن کامیون‌های مخصوص حمل مواد و اقلام منجمد است .

 

کامیون یخچالدار باربری تهران

شاید برایتان این شوال پیش‌آمده باشد که آیا اتوبار شهرستان تنها درزمینهٔ حمل اثاثیه و اسباب‌کشی فعالیت می‌نماید؟جواب شما خیر است .این شرکت با دارا بودن انواع ماشین‌آلات آماده حمل انواع محصولات و فراورده‌های منجمد مایع و ویژه نیز است .این شرکت با دارا بودن کامیون‌های یخچال دار می‌تواند انواع مواد و فراورده‌های فاسدشدنی که برای حمل‌ونقل نیاز به سردکن و یخچال داشته باشند را نیز حمل نماید.

 

نکات و ترفند های اثاث کشی

با استفاده از نکات اثاث کشی که در مجموعه باربری شهرستان به شما عزیزان آموزش داده می شود میتوانید به بهترین نحو ممکن وسایل و اثاثیه منزلتان را برای انجام یک اسباب کشی راحت و بی دردسر آماده کنید.در ویدیو زیر ما مجموعه ایی از این نکات را به شما آموزش می دهیم.پیشنهاد می شود برای ایمنی بیشتر در حین حمل و نقل اثاثیه به این نکات توجه ویژه ایی داشته باشید.

 

باربری شهرستان نمونه: باربری سنندج

 

ویژگی های باربری شهرستان و اتوبار شهرستان

دارا بودن ویژگی های نحصر به فرد این شرکت توانسته نام الوبار را سرآمد نام شرکت های حمل بار به شهرستان نماید و هر زمان که بخواهید اثاث کشی نمایید اولین نامی که به ذهنتان خطور میکند الوبار است.

دارا بودن چندین شعبه با تمام امکانات رفاهی و ایمنی در تمام نقاط کشور توانسته روز به روز رضایت بیشتر مشتریان را به ارمغان بیاورد و ستاره یدرخشان دیگری بر سابقه ی این شرکت باشد.پایبند بودن به اصول و قواعد و قوانین مشخصی که برای حمل بار ,کامیون ها ,کارگران,کارشناسان و متخصصان این شرکت تعریف شده توانسته است تنها با یک بار تجربه کار با الوبار را به یک خاطرهی خوب بدل نماید .

 

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/04/MyVideo_5.mp4

ویژگی هایی که این شرکت را از سایر شرکت های اسباب کشی جدا کرده است شامل موارد زیر می شود .شما میتوانید با تکیه بر این ویژگی ها و اعتماد به تیم متخصص ما یک خاطرهی خوب و به یاد ماندنی را از جا به جایی اثاثیه تان بسازید.

 

 • دارا بودن کارگر باتجربه و خوش‌اخلاق
 • منشور اخلاق با مشتری و لزوم رعایت آن توسط تمامی کارکنان و کارشناسان
 • بسته‌بندی حرفه ایی توسط کارگران باتجربه
 • انجام صفرتا صد جابه‌جایی به‌صورت اصولی و مطمئن
 • قابلیت رصد لحظه ایی بار و کامیون در جاده
 • قیمت و نرخ مصوب اتحادیه حمل‌ونقل بار
 • برگزاری جشنواره‌های تخفیفی به‌صورت دوره ایی و امکان ثبت درخواست کد تخفیف
 • رانندگانی باتجربه و آشنا به مسیرهای مختلف
 • پوشش کامل تمامی مناطق تهران و شهرستان‌ها
 • دارا بودن انواع ماشین‌آلات سبک و سنگین, مسقف و روباز
 • دارا بودن نیسان بار و وانت‌بار جهت حمل بارهای سبک‌تر که نیازی به کامیون ندارند

 

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/videoplayback-1.mp3
تجربه مشتریان باربری تهران به شهرستان

 

از شعب نمونه و پر کار باربری الوبار: باربری ظریف

 

باربری تهران به شهرستان

 

باربری تهران به شهرستان

توسعه حمل بار  طی سال‌های گذشته روند رو به افزایشی داشته است این بدان معنا است که تعداد کالاهای بیشتری در مسافت‌های طولانی تر حمل می شوند. حمل بار برای هر اقتصادی یک بخش استراتژیک  و یکی از موتورهای اصلی صنعت و بخش خدمات محسوب می شود، زیرا بدیهی است که بدون وجود یک شبکه حمل بار خوب، مبادله مؤثر محصولات تجاری امکان‌پذیر نخواهد بود.

 ما در اتوبار شهرستان به اهمیت و مزایای روش اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان می‌پردازیم و آن را با سایر روش‌های حمل بار مانند هوایی و دریایی مقایسه می‌کنیم. اسباب کشی  یک عنصر اساسی در توسعه منابع مختلف است که از خدمات آن بهره مند می‌شوند. علاوه بر این بدون حمل‌ونقل جاده‌ای، ساخت‌وساز، خرید مواد غذایی، تجارت الکترونیک و بسیاری از کارهای روزمره غیرممکن خواهد شد، در واقع حمل بار از طریق جاده یک ستون بسیار مهم برای زندگی روزمره است. اتوبار شهرستان

 

مزایای اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان

 

کامیون باربری شهرستان

اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان پرکاربردترین روش حمل بار برای مسافت‌های کوتاه  خصوصا در رابطه با حمل و نقل جاده ای محسوب می شود و از آنجایی که مسافت های کوتاه معمولا با تحویل کالا به مشتری نهایی همراه هستند.

به همین دلیل  اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان از نظر رضایت مصرف کننده رتبه بالایی  را دارا می باشد همچنین از آنجایی که مقرون به صرفه ترین نوع حمل بار محسوب می شود، مورد علاقه بسیاری  از شرکت است.

هنگامی که یک شرکت، مشتری یا تامین کننده نیاز به ارسال کالایی دارد، اولین کاری که انجام می دهد جستجوی بهترین روش حمل بار است، اگر چه انتخاب یک شرکت حمل باروقت شناس و مقرون به صرفه آسان نیست. با این حال، نوع حمل بار مورد استفاده در قیمت نهایی حمل و نقل بسیار تاثیر گذار است.

بدیهی است که اگر بسته ای را برای چین یا ترکیه ارسال کنیم، قیمت یکسان نیست، با این وجود، اگر چه مسافت مهم است اما اما عامل مهمی که بیشترین تاثیر را در قیمت نهایی دارد، نوع حمل بار مورد استفاده است.

یکی دیگر از مزایای اسباب کشی از طریق جاده، امکان حمل انواع بار به لطف امکان تطبیق انواع کامیون باربری تهران به شهرستان و تریلر با شکل لازم برای هر کالا است علاوه براین  کامیون باربری تهران به شهرستان ها می توانند به عنوان یک  حلقه ارتباطی با سایر وسایل حمل و نقل نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

 

کامیون باربری تهران به شهرستان

 در حمل نقل زمینی با کامیون باربری تهران به شهرستان از آنجایی که سیستم های GPS امکان قرارگیری دقیق کامیون باربری تهران به شهرستان را فراهم می کنند(فناوری بر پیشرفت های این سیستم اثر گذاشته است).

این امر به معنی کنترل بهینه بارها است  و به آنها امکان می دهد تحت نظارت قرار بگیرند و بدانند دقیقا در کجای مسیر قرار دارند و پیش بینی مشکلاتی مانند قطع جاده، ترافیک یا عوامل خارجی مانند برف و باران را امکان پذیر می سازد.برنامه ریزی صحیح مسیرها باعث بهبود نتایج در مورد استفاده از منابع موجود می شود.

 

پیشنهاد می کنم مالعه کنید: کامیون های مسقف باربری الوبار

اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان بر خلاف کشتی ها، قطارها و هواپیماها می تواند به تمام نقاط نقشه زمینی برسد و به همین دلیل درصد زیادی از محموله هایی که در اغلب کشورها  جابچا می شوند از طریق زمینی و بوسیله کامیون باربری تهران به شهرستان انجام می شود، این درصد بالای جابجایی به وسیله کامیون باربری تهران به شهرستان نشان دهنده اهمیت حیاتی این نوع حمل بار است.

اسباب کشی به لطف مزایای منحصر به فردی که در مقایسه با سایر گزینه های حمل بار ارائه می دهد به یک صنعت لجستیک تبدیل شده است.

 

حمل اثاثیه به شهرستان با وانت بار شهرستان و نسیان بار شهرستان

بیشتر بخوانید…

 

از جمله محموله هایی که اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان برای آنها مناسب است:

 

باربری تهران به شهرستان

مصالح ساختمانی، ماشین آلات و کالاهای بزرگ: با استفاده از تریلرهای بزرگ می توان مواد بزرک را به طور ایمن حمل کرد.

کالاهای فاسد شدنی: به لطف توانایی کامیون باربری تهران به شهرستان های یخچال دار، می توان کالاهایی را حمل کرد که به دلیل ویژگی های خاص خود، برای داشتن شرایط مناسب برای مصرف به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارند.

حیوانات زنده:با استفاده از تریلرهایی از نوع قفس، که برای ایجاد تهویه در طول سفر طراحی شده اند، انتقال حیوانات زنده به راحتی امکان پذیر شده است.

 

وسایل نقلیه: با بکارگیری تریلرهای بزرگ، حداکثر 21 وسیله نقلیه یا یک بار تا وزن 35 تن قابل حمل است.

کارشناس الوبار

محموله مایع: کامیون باربری تهران به شهرستان های با مخازن مخصوص توانایی حمل بارمایع تا  حداکثر 35000 لیتر را دارند، این کامیون باربری تهران به شهرستان ها امکان حمل محصولات شیمیایی، پتروشیمی، مواد غذایی و سایر موارد را فراهم می کنند.

 

تاثیرات اقتصادی اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان

 

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

هزینه اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان تحت تاثیر حجم محموله  و فاصله حمل بار قرار دارد و به طور کلی به به دو نوع هزینه ثابت و متغییر تقسیم می شوند.

هزینه های ثابت: اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان در مقایسه با سایر روش های حمل بار مانند دریایی و هوایی هزینه ثابت کمتری دارد، عملیات در ترمینال های باری به تجهیزات گران قیمت نیاز ندارد و از طرف دیگر کار بارگیری و تخلیه کامیون باربری تهران به شهرستان ها بسیار ارزان تر از قطارها، کشتی ها و هواپیماها است.

هزینه های متغیر: هزینه های متغییر اسباب کشی معمولا بیشتر است، به دلیل اینکه تحت تاثیر پرداخت مالیات بر بنزین و و عوارض جاده ای که با آن ساخت جاده ها و نگهداری آنها پرداخت می شود قرار دارند.

به طور خلاصه، اسباب کشی با کامیون باربری تهران به شهرستان، به دلایل ذکرشده در بالا مورد علاقه بسیاری از کشورها است. آیا می خواهید در مورد یک شرکت حمل بار که با برنامه ها و محموله های شما سازگار است اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ درباره خدمات ما در وب سایت ما بیشتر بیاموزید.

 

نرخ باربری و حمل بار در باربری تهران به شهرستان

نرخ اثاث کشی و حمل بار توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین می شود و هر ساله یک نرخ مصوب برای اعمال و کنترل قیمت ها به شرکت های باربری در تهران ارائه می شود اما ما به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که نرخ اثاث کشی با الوبار بسیار پایینتر از نرخ مصوب اتحادیه نیز می باشد که البته این موضوع دلیل بر بی کیفیت بودن خدمات ما نمی شود.

می توانید کلیه خدمات الوبار را با سیار باربری ها مقایسه کرده و از میان آنها بهترین را انتخاب کنید.نرخ های زیر مربوط به حمل اثاثیه در شرکت الوبار می باشد که البته این قیمت ها به روز نبوده و برای دریافت قیمت به روز باید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

مقصد باربری شهرستان وانت بار شهرستان نیسان بار شهرستان کامیون روباز شهرستان کامیون مسقف شهرستان تک و 911 کامیون جفت شهرستان
باربری تهران به اصفهان 650000 750000 1100000 1400000 1600000 1800000
باربری تهران به مشهد 1000000 1300000 1800000 1400000 2500000 2900000
باربری تهران به شیراز 1000000 1300000 1800000 2300000 2500000 2900000
باربری تهران به تبریز 700000 950000 1200000 2300000 1500000 2000000
باربری تهران به قزوین 450000 550000 800000 1600000 1200000 1600000
باربری تهران به زنجان 250000 800000 1200000 1000000 1700000 1900000
باربری تهران به بجنورد 750000 1000000 1300000 1500000 2000000 2000000
باربری تهران به شهرکرد 650000 900000 1000000 1700000 1700000 2000000
باربری تهران به اهواز 1000000 1200000 2000000 1500000 2700000 3000000
باربری تهران به زاهدان 1500000 1800000 2800000 2500000 3500000 4000000
باربری تهران به بندر بوشهر 900000 1400000 1800000 3200000 2800000 3000000
باربری تهران به بندر عباس 1400000 1700000 2600000 3000000 3200000 3500000
باربری تهران به اراک 450000 600000 800000 1000000 1300000 1700000
باربری تهران به قم 400000 600000 800000 1000000 1200000 1800000
باربری تهران به سمنان 550000 700000 1000000 1300000 1500000 1600000
باربری تهران به کرمان 1200000 1600000 2000000 2700000 300000 3000000
باربری تهران به کرمانشاه 900000 1100000 1300000 1600000 2100000 2500000
باربری تهران به ایلام 700000 1000000 1300000 1700000 1900000 3000000
باربری تهران به همدان 600000 750000 1000000 1000000 1500000 2000000
باربری تهران به سنندج 1100000 1000000 1700000 2000000 2000000 2500000
باربری تهران به ساری 750000 750000 1300000 1500000 2000000 2000000
باربری تهران به چالوس 900000 950000 1000000 1400000 1500000 2000000
باربری تهران به رامسر 900000 1000000 1200000 1500000 1500000 2000000
باربری تهران به رشت 800000 900000 1300000 1500000 1700000 2200000
باربری تهران به تالش 900000 1000000 1200000 1500000 1900000 2300000
باربری تهران به آستارا 1000000 1200000 1300000 1800000 2000000 2000000
باربری تهران به بندر انزلی 850000 900000 1400000 1600000 1700000 2300000
باربری تهران به آمل 750000 800000 1200000 1500000 1600000 2000000
باربری تهران به گرگان 700000 1000000 1100000 1500000 1700000 2100000
باربری تهران به اردبیل 700000 1000000 1200000 1500000 1800000 2000000
باربری تهران به یزد 750000 1000000 1300000 1700000 1900000 2000000
باربری تهران به یاسوج 1000000 1300000 1800000 2200000 2400000 2800000

 

دردسرهای و خطرات اثاث کشی از نگاه صدا و سیما

 

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/05/350f3ae5d2b5ea3cbe57d51ead3f7fb831363830-240p.mp4

 

بسته بندی حرفه ایی اثاثیه منزل

یکی از مهمترین نکاتی که برای حمل و نقل بار به شهرستان باید توجه ویژه ایی به آن داشت بسته بندی حرفه ایی اثاثیه منزل جهت حمل و نقل بار توسط کارگران باربری است.این نکته را هرگز از یاد نبرید که یک بسته بندی خوب میتواند اثاثیه شما را از آسیب دیدن محفوظ نگه دارد.

حتی اگر این اثاثیه توسط افراد نا آشنا به اثاث کشی حمل شود و بی دقتی و بی تجربگی آنها باعث افتادن اثاثیه شما از ارتفاع شود اگر وسایل و اثاثیه شما به نحوه ی صحیح بسته بندی شده باشد و در بسته بندی آن از تجهیزات و لوازم مناسب استفاده شده باشد هیچ آسیبی نخواهند دید.

 

پیشنهاد می کنم مطالعه کنید: کامیون های اثاث کشی تهران

اما با توجه به این توضیحات به نظر می رسد که اهمیت یک بسته بندی خوب و حرفه ایی را در اثاث کشی درک کرده باشید حالا اگر خودتان قصد بسته بندی را دارید پیشنهاد می شود حتما ویدیو های باربری الوبار را دنبال کنید تا با نحوه صحیح انجام یک بسته بندی اشنا شوید و بتوانید یک کار حرفه ای را انجام دهید اما اگر به هر دلیل مانند کمبود وقت و یا نداشتن تجربه کافی در بسته بندی نمی توانید این کار را انجام دهید.

نگران نباشید زیرا کارگران حربه ایی ما در کنارتان هستند و صفر تا صد یک بسته بندی حرفه ایی را برایتان انجام می دهند. تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط بوده و درخواست خود را برای اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه به ثبت برسانید.فاصله ما با شما تنها یک تماس است.

 

ویدیو نمونه کار بسته بندی اثاثیه منزل توسط کارگر باربری تهران به شهرستان

 

https://alo-bar.com/wp-content/uploads/2021/01/نکات-باحال-اثاث-کشی.mp4

 

مشکلات اثاث کشی با باربری شهرستان نامعتبر

حمل بار به شهرستان و سایر نقاط شهر زوایای مختلفی دارد یکی از مهمترین زاویه این پروسه که بسیار مورد توجه مشتریان و کاربران است هزینه های حمل و نقل بار به شهرستان است.در حال حاظر شرکت های زیادی وجود دارند که نرخ باربری متفاوتی را نسبت به یکدیگر ارائه می کنند اما متاسفانه باید بگوییم بسیاری از این شرکت ها که بیشتر در فضای مجازی فعالیت میکنند دارای مجوز قانونی حمل و نقل بار در تهران نبوده و به صورت غیرقانونی در حال ارائه این خدمات هستند .

این شرکت ها با وعده های مختلف سعی دارند تا مشتریان زیادی را جذب کنند اما متاسفانه بعد از جذب مشتری در هنگام حساب و کتاب طلب مبلغ بیشتری از حق خود کرده و اثاثیه شما را گروگان می گیرند و یا با داد و فریاد کردن سعی در تحت فشار قرار دادن شما برای پرداخت هزینه ای مازاد دارند.در این حرفه به دلیل متفاوت بودن شرایط و نوع خدمات ارائه شده متاسفانه قیمت و نرخ خاصی وجود ندارد. به همین دلیل کلاهبرداران از این موضوع سواستفاده کرده و شما را تحت فشار قرار میدهند.

 

ارسال بار به شهرستان

 

موضوعات و خدماتی که باعث ابهام در قیمت گذاری خدمات حمل بار به شهرستان می شوند

 

 • تعداد کارگر باربری جهت اثاث کشی
 • تعداد طبقات که باید اثاثیه بالا یا پایین برود
 • خدمات بسته بندی بار و اثاثیه منزل
 • مقدار و نوع لوازم مورد استفاده در بسته بندی اثاثیه
 • خدمات مشاوره حمل بار
 • حمل بار با وانت بار به نام وانت بار شهرستان
 • خدمات چیدمان در مقصد
 • و…

 

انبارهای نگهداری لوازم منزل در اتوبار شهرستان

 

انبار لوازم منزل باربری شهرستان

یکی از خدمات ویژه و مخصوص این شرکت ارائه انبارهای خصوصی جهت نگهداری لوازم و اثاثیه منزل است.این نبارها به صورت خصوصی طراحی شده اند و دارای قفل و کلید خصوصی می باشند .

شما عزیزان زمانی که قصد اسباب کشی به شهرستان و یا هر جای دیگری را داشته باشید اما به هر دلیلی خانه ی مقصد شما آماده نشده و مجبور هستید خانه ی قبلی را نیز خالی کنید , می توانید کلیه اثاثیه و لوازم منزلتان را در انبارهای مخصوص لوازم منزل قرار داده و با زدن قفل مخصوص خودتان از ایمنی و امنیت آن مطمئن شوید.

 

قیمت انبارهای اجاره ای جهت نگهداری لوازم منزل

 

انبار اتوبار شهرستان

نرخ و قیمت این انبارهای اجاره ی بسته به مواردی همچون زمان اجاره و مدت لازم جهت اجاره متفاوت می باشد .می توانید جهت استعلام قیمت این انبارها با کارشناسان باربری شهرستان در تماس باشید و ضمن دریافت مشاوره رایگان با اعلام شرایط خود و همچنین ملزومات قمیت دهی ,قیمت اجاره انبار لوازم و اثاثیه منزل را جویا شوید.

 

امکانات انبار لوازم و اثاثیه اتوبار شهرستان

این انبارها دارای محیطی بسیار تمیز و موکت کاری شده می باشند که میتواند اثاثیه شما را از هرگونه اسیب در امان بدارد .همچنین یکی دیگر از ویژگی های این انبارها دارا بودن فضای بزرگ و جادار است که میتوانید کلیه اثاثیه خود را در آن قرار دهید .

لازم به ذکر است که شما خودتان می توانید اثاثیه خود را داخل انبار بچینید و یا اینکه از کارگران ماهر ما برای چیدمان داخل انبار کمک بگیرید تا با تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند اثاثیه شما را به نحوی چیدمان نمایند که همه ی آنها جا شوند و نیاز به اجاره انبار دوم نداشته باشید .

شما میتوانید با دادن آمار و تعداد لوازم منزلتان به کارشناسان اتوبار شهرستان از تعداد انبار مورد نیاز جهت نگهداری اثاثیه مطلع شوید.

 

انتخاب باربری مطمئن برای اسباب کشی بین شهری


اولین نکته در انتخاب باربری مطمئن بین شهری ارائه بیمه نامه و بارنامه قابل اطمینان در این شرکت است.صدور بیمه معتبر و بارنامه به شما این تضمین را می دهد. که اثاثیه و بارتان در باربری بین شهری به صورت تضمین شده به مقصد می رسد. این نکته از بارزترین ویژگی های یک شرکت مطمئن است.


رسیدگی به شکایات و امور مشتریان از نکات مهم در انتخاب یک شرکت به خصوص حمل و نقل بین شهری است. کنترل کیفیت تجهیزات و ماشین های اسباب کشی و رانندگان از دیگر ویژگی های یک شرکت حمل و نقل خوب است. همچنین تجهیزاتی که در بسته بندی و حمل بار توسط یک شرکت به کار گرفته می شود. از دیگر معیارهایی است که با آن می توان به خوب یا بد بون آن پی برد. یک شرکت خوب به اثاثیه و لوازم مشتری اهمیت می دهد. از این رو از بهترین تجهیزات در بسته بندی و حمل بار استفاده می کند.
کادر پرسنلی شرکت از دیگر معیارهای انتخاب آن است.


به خدمت گرفتن پرسنل خوب و ارائه آموزش های لازم لازمه بالا بردن کیفیت ارائه خدمات در اتوبار شهرستان است. وقت شناسی و برنامه ریزی اصولی از دیگر ملاک ها است. گسترده بودن خدماتی اعم از درون شهری و بین شهری از دیگر ویژگی های شرکت خوب است. الو بار با دارا بودن تمامی ویژگی های بالا خود را به عنوان معتبرترین شرکت در تهران معرفی نموده است.

 

وانت بار شهرستان

 

وانت بار شهرستان

حمل ار از تهران به شهرستان دردسر های خاص خودش را دارد به همین خاطر است که با یک باربری معتبر مانند باربری شهرستان و اتوبار شهرستان تماس میگیریم تا بدون هیچگونه دردسر و آسیب به اثاثیه یک اسباب کشی خوب و راحت را به شهرستان برایمان انجام دهند.اما  زمانی که شما اسباب اثاثیه کمی داشته باشید و قصد اسباب کشی داری بهترین گزینه برای انجام اثاث کشی شما استفاده از یک شرکت معتبر در زمینه حمل بار توسط وانت بار شهرستان است .

حمل بار با وانت بار شهرستان یکی از خدمات ویژه ی اتوبار شهرستان است که در جهت جلب رضایت مشتریان این شرکت ارائه شده است .وانت بار شهرستان خدمتی متنوع و ویژه است که در آن کارگران ما همراه با وانت بار شهرستان در محل حاظر شده و تمامی اثاثیه شما را بدون کوچکترین آسیبی در وانت بار میچینند و همین روند را در مقصد یعنی چیدمان تخصصی اثاثیه شما توسط کارگران باربری شهرستان انجام می دهند.

 

توسعه شعب وانت بار شهرستان

اخیرا باربری الوبار تهران در راستای افزایش خدمات رسانی به شهروندان اقدام به توسعه شعب اسباب کشی با وانت بار شهرستان نموده است تا بتواند در کمترین زمان ممکن در هر کجای تهران که باشید در کنارتان باشید. خدمات وانت بار شهرستان تماما توسط شعبه اصلی وانت بار تهران مدیریت و پشتیبانی می شود.

 

چگونه درخواست برای وانت بار شهرستان رو ثبت کنم؟

درخواست برای حمل بار توسط وانت بار شهرستان را میتوانید در زمان تماس با کارشناسان ما به ثبت برسانید .کارشناسان اتوبار شهرستان بر اساس نیاز شما و با بررسی مقدار اثاثیه ,حجم و وزن اثاثیه و البته نوع آنها بهترین پیشنهاد و بهینه ترین پیشنهاد را برای حمل ارزان با وانت بار شهرستان به شما ارائه می دهند.

 

ارسال بار به شهرستان

از دیگر خدمات این شرکت که بسیار مورد استقبال مشتریان باربری شهرستان قرار گرفته است امکان ارسال بار به شهرستان است.این قابلیت برای شرکت ها و یا افرادی که قصد دارند محموله و یا اثاثیه خود را از تهران به شهرستان و یا از هر استان دیگر به شهرستان ارسال نمایند و خودشان همراه بار حضور ندارند بسیار کاربردی می باشد.

کارگران و راننده شرکت باربری شهرستان به هنگام ارسال بار به شهرستان محموله را در مقصد بر طبق لیست موجودی تحویل گرفته و همین محموله را در شهرستان مقصد به هنگام ارسال بار از تهران به شهرستان بر طبق لیست و با امضای تحویل گیرنده تحویل میدهند.در این سرویس هیچ نیازی به حضور مالک محموله نمی باشد به همین دلیل این خدمت بسیار مورد توجه کارخانه جات و شرکت های تولیدی که قصد حمل بار برای ارسال به مشتریانشان دارند قرار گرفته است.

 

سوالات متداول از باربری شهرستان

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
27 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سارا
1 سال قبل

سلام خسته نباشید .من یه کامیون مسقف میخواستم. لطفا یه قیمت بهم میدین؟

مجتبی
1 سال قبل

سلام آغا این راننده شما بود یه کم هیکلیه سنشم تقریبا 42 یا 43 سالشه , اسمش و نمی دونم ولی کارش خیلی درسته خداییش حلالش هرچی در میاره از طرف من بازم ازش تشکر کنید.

رخزاد
1 سال قبل
پاسخ به  مجتبی

سلام من کدش رو میدونم کدش 435 هستش اسمش هم آقا رضاست خدایش کارش درسته هم با ادبه هم کاربلد.

موسوی
1 سال قبل

سلام خواستم بدونم شما وانت بار شهرستان و یا نیسان بار برای اسباب کشی به شهرستان هم دارید؟ اگر هست نرخ وانت بار شهرستان چنده؟

جعفری
1 سال قبل

سلام و خسته نباشد .ببخشید من یه سوال داشتم من با کارشناستون تماس گرفتم قیمت گرفتم بعد کامیون مسقف برای حمل بار به شهرستان سفارش دادم اما آخر کار قیمتی که راننده ازم میخواست با قیمتی که کارشناستون گفته بودن یکی نبود کلی هم جرو بحث کردیم.لطفا رسیدگی کنید.این هم شماره تماسم 0912***2325

سزاوار
1 سال قبل

سلام ببخشید شما ماشین برای حمل بار به استان دیگه هم دارید یا فقط اسباب کشی به شهرستانهای تهران رو انجام میدین؟

نسرین
1 سال قبل

سلام. من کارگر خالی برای اسباب کشی میخواستم .بعد می خوام توی همه کارا ماهر باشه و چیدمان داخل خونه جدید هم برام انجام بده یعنی من بگم چیو کجا بزاره اونم انجامش بده .همچین کسیو دارین؟ فقط لطفا خوش اخلاق و چشم و دل پاک باشه من اثاثیه ام خیلی برام عزیز و گرون قیمت هستن.

مصطفی
1 سال قبل

سلام ببخشید من یه ماشین می خواستم برای اسباب کشی از تهران به ملایر ولی نمیدونم چه ماشینی بگیرم …لطفا راهنمایی کنید.

مجید
1 سال قبل

سلام خسته منباشید ببخشید من 4 تا کارگر خالی می خواستم برای خالی کردن انبار .یک سری اثاثیه داخل انباره مونه می خوام جا به جا کنم ببریم بیرون واسه همین کارگر خالی میخواستم .

شرکت جابریون
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید ما یه کارگاه تولیدی جوراب داریم برای حمل محصولمون به فروشگاه ها از باربری های مختلفی استفاده کردیم اما متاسفانه با خیلی از اونا به دلایل مختلفی مثل قیمت و کیفیت و زمان به مشکل و اختلاف خوردیم به خاطر همین به صورت ثابت با هیچ شرکتی کار نکردیم .خواستم بدون شما قرار داد همکاری هم دارید ؟ شرایط همکاری با شما به صورت ثابت چیه ؟

مهری
1 سال قبل

سلام نرخ باربری تهران به جیرفت چنده ؟ من توی لیست نرخ باربری تهران به شهرستان گشتم اما نرخ باربری تهران به شهرستان جیرفت توش نبود.

حیدرزاده
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید .خواستم بابت خدمات خوبتون تشکر کنم واقعا به موقع به دادم رسیدین و اینکه یک تشکر ویژه از غلام آقا کارگر نمونه تون کنم واقعا هم خوش اخلاق هم کاری هم حرفه ای اند ایشون .در کل دمتون گرم…

کوچی
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید آقا ما میخواستیم اگه خدا بخواد تو ماه اینده اسباب کشی داشته باشیم به جزیره کیش خواستم بدونم شما باربری تهران به کیش هم انجام میدین یا خیر؟

اختیاری
1 سال قبل

داداش چابهار هم بار میبرین ؟ بار من لوله پولیکا هستش اسباب اثاثیه منزل نیست واسه همین یه تریلر کفی می خواستم …خواستم ببینم دارید؟

کوچی
1 سال قبل

ببخشید اگه اسباب کشی به کیش و قشم رو داشته باشید هزینه حمل بار تو کشتی و لنج هم بر عهده شماست یا ما ؟در کل نرخ باربری به کیش از مبدا تهران چنده؟

اصولی
1 سال قبل

دوستان من یه کامیون مسقف میخواستم برای رفتن سنندج خودم هم توی هفت تیر زندگی میکنم الن نمیدونم باید با باربری سنندج تماس بگیرم یا باربری هفت تیر؟؟؟؟