77591697

09128804323

22897456

44354307
88453375

باربری و اتوبار سعادت‌آباد یکی از معتبرترین شعب اصلی باربری تهران یا همان الوبار است که در منطقه سعادت‌آباد در حال ارائه انواع خدمات حمل‌ونقل بار و اثاث‌کشی است .این باربری با سال‌ها سابقه درخشان در صنعت حمل‌ونقل بار و اثاثیه در خدمت شماست.

باربری سعادت آباد

تنها کافی است با یکی از شماره تماس‌های ما ارتباط بگیرید تا به کارشناسان مربوطه وصل شده و از خدمات مشاوره رایگان و خدمات متنوع این شرکت مطلع شده و بهره‌مند شوید.دارا بودن منشور اخلاقی و چهارچوب قانونی در باربری سعادت‌آباد موجب شده است تا ما بهترین‌ها را برای انجام امور حمل‌ونقل اثاثیه و اسباب‌کشی شما به‌کارگیری نماییم.

بنابراین می‌توانید خیالتان از هر نظر آسوده باشد که کا را به کاردان سپرده‌اید.سابقه درخشان و حسن شهرت باربری سعادت‌آباد گواهی بر ادعاهای ماست.

اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد

اتوبار سعادت‌آباد با در نظر گرفتن نیازهای روز حمل‌ونقل شهری سعی در برآورده کردن آن‌ها به بهترین شیوه و روش ممکن روز را دارد یعنی به‌طور مثال با استفاده از کارشناسان محقق خود برترین و بهترین روش‌های حمل‌ونقل پیانو و گاوصندوق که جزو سنگین‌ترین اجسام وسایل خانه یا اداره هستند را پیداکرده و با ایجاد کمی تغییرات آن‌ها را به‌کارگیری می‌کنند.

اتوبار سعادت‌آباد نمونه‌ای از یک تحول عظیم در بخش حمل‌ونقل و باربری در سعادت‌آباد است که به پشتوانه و نظارت مستقیم باربری الوبار در حال خدمات‌رسانی است.دارا بودن امکانات ویژه حمل‌ونقل بار در کنار به‌کارگیری کارگر باربری متخصص و خوش‌اخلاق توانسته ما را به هدفمان که همان رضایت مشتری است نزدیک‌تر نماید.

خدمات قابل ارائه در باربری سعادت آباد

این شرکت تمامی خدمات مربوط به حمل‌ونقل و باربری درون‌شهری و برون‌شهری را ارائه می‌نماید که نمونه‌ای از این خدمات به شرح ذیل است.

بسته بندی بار و اثاثیه

دیگر نیازی نیست دست به سیاه‌وسفید بزنید زیرا تنها با یک تماس می‌توانید کارگران متخصص بسته‌بندی بار و اثاثیه ما را در کنار خود داشته باشید تا در کمترین زمان ممکن تمامی اثاثیه و لوازم اداری و یا خانه را برایتان بسته‌بندی نمایند.

بسته‌بندی اثاثیه منزل با توجه به نوع و حجم اثاثیه با لوازم متنوعی انجام می‌شود و نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد.کارتن‌های 6 لایه ,چسب محکم,کارتن مخصوص لباس,نایلون‌های مخصوص بابل رپ و حباب‌دار سلفون‌های مخصوص و … از ملزومات بسته‌بندی هستند که کارگران باربری سعادت‌آباد برای انجام یک بسته‌بندی حرفه‌ای همیشه همراه خوددارند.

چیدمان تخصصی اثاثیه

چیدمان اثاثیه و یا محموله باری یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک اثاث‌کشی و حمل‌ونقل است کارگران و کارشناسان ما با سال‌ها تجربه می‌دانند که چه چیزی را کجا و در چه حالتی قرار دهند تا هم آسیبی به بقیه اثاثیه در حین حرکت وارد نشود و هم خودش آسیب نبیند.

البته چیدمان اثاثیه منزل نیز یک معضل بزرگ است مشکلاتی از قبیل کوچک بودن جا و سنگینی اثاثیه برای حمل‌ونقل و جابه‌جایی از چشمگیرترین مشکلات چیدمان در مقصد است اما نگران نباشید کارگر باربری سعادت‌آباد چیدمان مقصد را هم برایتان انجام خواهد داد.

حمل بار به شهرستان

حمل بار از مناطق مختلف به‌تمامی شهرستان‌ها و استان‌های کشور توسط انواع ماشین‌آلات مجهز و مسقف از دیگر خدمات شعبه باربری شهرستان این شرکت است.

مشکلات مختلف حمل بار به شهرستان همیشه گریبان گیر صاحب بار و حتی راننده‌های مختلف شده و می‌شود مشکلاتی از قبیل طولانی بدن مسیر و خستگی راننده و عدم مهارت راننده و عدم آشنایی به مسیر چشمگیرترین آن‌ها هستند.بنابراین این شرکت همیشه رانندگانی ماهر و باتجربه و البته آشنا به مسیر را برایتان در نظر گرفته است تا خیالتان از هر نظر آسوده باشد.

اطلاع لحضه ایی از وضعیت بار و محموله

در بسیاری مواقع صاحب بار خودش هم همراه راننده سوار کامیون بارکش می‌شود و راننده را تا رسیدن به مقصد همراهی می‌نماید این کار از دو جنبه قابل توجیه است اول اینکه صاحب بار نگران اثاثیه و محموله‌ی باری خواست که به‌سلامت به مقصد برسد دوم اینکه از سلامت راننده مطمئن شود.

اما لازم به توضیح است که بازم نیست خودتان همراه بار تا مقصد بروید بلکه تنها کافی است با یکی از کارشناسان باربری سعادت‌آباد تماس گرفته و به‌صورت لحظه‌ای از وضعیت دقیق محموله مطلع شوید.

حمل خورده بار و یا روباری

در بعضی مواقع پیش می‌آید که شما قصد حمل یک وسیله‌ی کوچک را دارید که نیازی برای اجاره کردن ماشین و یا حتی وانت‌بار هم نمی‌بینید و یا اینکه می‌خواهید در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی نمایید .در این صورت می‌توانید با کارشناسان اتوبار سعادت‌آباد تماس گرفته و درخواست حمل رو باری را مطرح نمایید.

در زمان موردنظر شما اگر محموله‌ای باری به مقصد موردنظر شما از باربری سعادت‌آباد قصد حرکت داشته باشد شما می‌توانید بار و محموله‌ی خود را در صورت وجود فضای خالی به‌اندازه‌ کافی همراه با همان کامیون ارسال نمایید.این‌گونه هزینه‌ی کمتری نیز پرداخت خواهید کرد.

اثاث کشی تهران

تجهیزات داخل کامیون و ماشین آلات سعادت بار تهران

مشتریان قدیمی باربری سعادت‌آباد را بانام سعادت‌بار تهران نیز می‌شناسند. درهرصورت اتوبار سعادت‌آباد تمامی ماشین‌آلات حمل‌ونقل خود را برای جلوگیری از بروز هرگونه آسیب به بار و اثاثیه شما عزیزان به‌صورت کامل با موارد زیر تجهیز نموده است.

  • کامیون باربری مسقف
  • کامیون باربری موکت کاری شده
  • پتو مخصوص برای محافظت هرچه‌تمام‌تر اثاثیه در برابر ضربه
  • طناب‌های محکم برای مهار اثاثیه
  • لاستیک‌های ضربه‌گیر
  • کارگر مخصوص و مهار برای چیدمان به‌صورت حرفه‌ای و چفت