20 نکته برای چگونگی جابجایی ماشین ظرف‌شویی

به فکر انتقال ماشین ظرف‌شویی به خانه جدید هستید؟

امروزه بسیاری از مردم ماشین ظرف‌شویی را از قبل در آشپزخانه خود نصب‌کرده‌اند. بااین‌وجود، ممکن است دلیل خوبی داشته باشید که بخواهید ماشین ظرف‌شویی خود را به مکان جدیدی که به آنجا منتقل می‌شوید جابجا کنید.

ادامه مطلب

راهنمای بسته بندی اثاثیه آشپزخانه

بسته بندی ملحفه ، لباس و کتابهای زیبا و جعبه ای و دستمال کاغذی آسان بود. حالا بعد از اینکه بقیه وسایلتان در جعبه ها چیده شد ، بسته بندی اثاثیه آشپزخانه دیگر همه چیز – گلدان شیشه ای عتیقه  مادربزرگ – برای شما باقی مانده است. ظروف چینی و نقره خوب؛ آینه تزئینی مورد علاقه شما چگونه قرار است همه این وسایل فوق العاده شکننده و غیرمعمول را بسته بندی کنید؟

در اینجا ، دوستان شما در راهنمای بسته بندی اثاثیه آشپزخانه لیستی از نکات را برای کمک به آماده شدن برای انتقال نسیم گرد آورده اند – مهم نیست که چه وسایلی را بسته بندی می کنید! با پیروی از این دستورالعمل های ساده همه چیز را ایمن و مطمئن نگه دارید.

ادامه مطلب

کاربرد اثاث کشی با جعبه های پلاستیکی

جعبه‌های مقوایی برای بسته‌بندی و اثاث کشی با جعبه های پلاستیکی وسایل مختلف خانه اولین تصویری است که افراد هنگام اسباب‌کشی روی آن متمرکز می‌شوند. در حقیقت، ظروف مقوایی به لطف چندین دلیل خوب مترادف با روند جابجایی خانه شده‌اند: جعبه‌های مقوایی نسبتاً مقرون‌به‌صرفه، بسیار متنوع، بسیار راحت و به‌راحتی در دسترس هستند. همچنین، مقوا یک ماده 100٪ قابل‌تجزیه بیولوژیکی است، بنابراین استفاده از ظروف مقوایی نیز کاملاً سازگاربامحیط‌زیست است.

باوجود تمام مزایای بارز استفاده از جعبه‌های مقوایی هنگام اثاث‌کشی، ممکن است متوجه شوید که استفاده از جعبه‌های پلاستیکی در حین جابجایی برای شما نیز بهتر خواهد بود.

ادامه مطلب را بخوانید تا از مزایای بی‌شمار استفاده از جعبه‌های پلاستیکی هنگام نقل‌مکان از خانه‌ای به خانه دیگر مطلع شوید. همچنین، شما یاد خواهید گرفت که برای تهیه بسته‌بندی پلاستیک باید از کجا اقدام کنید و مهم‌تر از همه – نحوه بسته‌بندی ظروف پلاستیکی برای جابجایی چگونه است.

ادامه مطلب

10 نکته اثاث کشی در فصل بهار

اثاث کشی در فصل بهار درست مثل روند جابجایی از یک‌خانه به خانه دیگر، فصل بهار نیز تغییر می‌کند. بهار فصل پربرکت سال است که همه ما آن را با تولد دوباره و تجدید حیات مرتبط می‌دانیم. دنیای یخ‌زده اطراف ما بیدار می‌شود و ما را به تماشای رؤیایی گل‌های زیبای بهاری شکوفا و لذت بردن از پرتوهای نوازشگر خورشید گرم می‌کشاند.این انتقال خارق‌العاده زمستان و بهار بیشتر مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد زیرا آن‌ها تمایل دارند بیشتر در این فصل اسباب‌کشی کنند.

در حقیقت، اثاث کشی در فصل بهار ممکن است بعضی از افراد در ماه‌های طولانی و سرد زمستان اسباب‌کشی کردن را دوست نداشته باشند که در درون خود احساس کنند که زمان آن فرارسیده است که بار دیگر به فصل جدیدی از زندگی خود منتقل شوند. به‌طور خلاصه، آن‌ها تصمیم خود را برای اسباب‌کشی در فصل بهار می‌گیرند.

ادامه مطلب

چگونه به کارگران باربری کمک کنیم؟

چگونه به کارگران باربری کمک کنیم؟ این سوال خیلی از شهروندان است .اگر در حال اسباب کشی هستید و یک شرکت اسباب کشی حرفه ای استخدام می کنید تا به شما کمک کند ، مواردی وجود دارد که می توانید انجام دهید و سایر مواردی که برای تسریع روند کار نباید انجام دهید. اثاث کشی مطمئن باعث می شود که همه با هم کار کنند و این بدان معناست که شما باید بدانید چه موقع باید به کارگران کمک کنید و چه موقع باید از دور فقط بنگرید.

ادامه مطلب

اثاث کشی از آپارتمان به خانه ویلایی

چه چند سالی است که در یک آپارتمان زندگی می کنید یا بیش از یک دهه اکنون ، ممکن است زمان اثاث کشی شما فرا رسیده باشد – ممکن است خانواده شما در حال گسترش باشد ، شما ممکن است یک خانه ویلایی ویلایی بخواهید که سلیقه شما را منعکس کند ، شما ممکن است در آرزوی داشتن یک باغ یا استخر حیاط پشتی و غیره باشد. به هر دلیلی که باشد ، ممکن است به فکر ترک آپارتمان و اسباب کشی به خانه ویلایی باشید.  

اسباب کشی از آپارتمان به خانه ویلایی یک مرحله بزرگ و مهیج است – شما در دارایی خود سرمایه گذاری خواهید کرد ، فضای خانه بیرونی خواهید داشت و خانه ویلایی شما مال شما خواهد بود تا مطابق میل خود بازسازی و تزئین کنید. زندگی در خانه ویلایی با مسئولیت های بسیار بیشتر – و هزینه های بسیار بیشتر – از زندگی در یک آپارتمان همراه است. و گذار به آسانی که به نظر می رسد نیست.

ادامه مطلب

نکات اثاث کشی در دوران انتشار کرونا

در حالی که به نظر می رسد بسیاری از جنبه های زندگی ما در این روزها متوقف شده است ، هنوز هم بسیاری از مردم در سراسر کشور تصمیم به اثاث کشی دارند زیرا ما برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کنار هم کار می کنیم .. برای برخی از آنها نرخ باربری مناسب یا انتخاب نزدیکتر بودن به خانواده است – برای دیگران اشتیاق به فضا و طبیعت است که زندگی در شهر ارائه نمی دهد یا این درک تازه ای است که در واقعیت های فعلی کار ما از خانه یک دفتر خانه می تواند باشد. هر جا. هنوز هم ، بسیاری از مردم تعجب می کنند ، “آیا اثاث کشی در طول COVID-19 خطرناک است؟”

ادامه مطلب

برآورد هزینه های یک اثاث کشی

باربری الوبار

”با سلام به الوبار خوش آمدید .توجه نمایید که مطلب هزینه های یک اثاث کشی فقط جنبه آموزش دارد و محتوای آن از نظر قیمت گزاری دقیق نمی باشد لطفا برای دریافت هزینه های باربری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.“

– کارشناس باربری الوبار

دانستن اینکه به طور متوسط ​​هزینه یک اثاث کشی چند است ، به شما کمک می کند اسباب کشی خود را به بهترین شکل برنامه ریزی کنید.

بسیاری از موارد مهم وجود دارد که باید هنگام اثاث کشی به خانه توجه کنید ، به خاطر بسپارید و آنها را در خاطر داشته باشید ، اما هیچ چیز قابل مقایسه با دانستن (از قبل!) شرکتهای باربری در سناریوهای مختلف مربوط به اسباب کشی نیست.

همانطور که مشخص شد ، هزینه های یک اثاث کشی حرفه ای به طور موثری معضل همیشه موجود را حل می کند که آیا شما باید یک شرکت باربری استخدام کنید یا خودتان این کار را انجام دهید. در حقیقت ، هزینه جابجایی به عوامل مهمی از جمله نوع اسباب کشی خود بستگی دارد – آیا این یک اسباب کشی درون شهری است یا یک اسباب کشی به شهرستان ؟

ادامه مطلب

نکات استفاده از کارتن اثاث کشی

بهترین اندازه کارتن اثاث‌کشی جهت بسته‌بندی

اکثر افراد به معمولاً فکر می‌کنند کارتن و جعبه‌های بزرگ بهترین گزینه برای اثاث کشی است زیرا شما می‌توانید اثاثیه بیشتری در یک جعبه بزرگ قرار دهید و دیگر نیازی به خرید جعبه های کوچک زیادی ندارید. این یک ایده عالی است ، اما کاربردی نیست. جعبه های بزرگ با وسایل زیاد به معنای حمل چیزهایی بسیار بزرگ شکل است. 

این به معنای جا به جایی و رفت و آمد کمتر برای حمل و نقل آنها است ، اما باید توجه نمایید که جعبه ها و کارتن های اثاث کشی بزرگ به سختی جا به جا می شوند. زیرا بیشتر از حد معمول سنگین هستند و باعث می شود به همان اندازه زمان که برای جا به جایی جعبه ها و کارتن های اثاث کشی کوچک وقت نیاز دارید وقت ببرد. یکی از راه حلها این است که تعدادی کارتن اثاث کشی بزرگ مورد نیاز خود را تهیه کنید اما هرگز آنها را پر نکنید.

ادامه مطلب

اثاث کشی بهتر است یا بازسازی خانه

آیا باید خانه را بازسازی یا اسباب کشی کنم؟ اگر این سوال را از خود می پرسید ، پس صاحب خانه ای هستید. که از وضعیت زندگی فعلی خود راضی نیستید. لزوماً مجبور به اثاث کشی نیستید (اینطور نیست که شما در یک شهر دیگر .یا هر چیز دیگری شروع به کار می کنید) ، اما چیزی در مورد مکان شما وجود دارد که شما آن را دوست ندارید. و رفتن به یک خانه جدید ایده خوبی به نظر می رسد.

با این حال نقل و انتقال خانه یک روند دشوار ، گران و پرتنش است – بنابراین ، شما ممکن است واقعاً از احتمال اثاث کشی هیجان زده نشوید. به خصوص با توجه به اینکه گزینه خوب دیگری نیز دارید – بازسازی خانه یا آپارتمان فعلی خود برای تبدیل آن به خانه رویایی خود.با این وجود بازسازی یک پروژه آسان نیست – این شامل بسیاری از مشکلات ، ناراحتی ها و کارهای سخت است. و به هیچ وجه ارزان نیست. علاوه بر این ، بازسازی خانه شما ممکن است تمام مسائلی را که در زمینه زندگی شما وجود دارد حل نکند. اسباب کشی یا بازسازی خانه

ادامه مطلب