لوگو جدید باربری الوبار

همان‌گونه که میدانید باربری تهران یا همان باربری الوبار سال‌ها فعالیت خود را درزمینهٔ حمل‌ونقل بار و اثاثیه در تمام نقاط تهران به انجام رسانده است و این وظیفه اساسی هنوز توسط اتوبار تهران و اتوبار الوبار در حال انجام است. این شرکت بنا به نیاز شهروندان مناطق مختلف تهران و در جهت حفظ ارزش و شهرت خود و البته احترام به مشتری روزبه‌روز بر خدمات حمل‌ونقل بار و اثاث‌کشی خود افزوده و می‌افزاید که این رویکرد همچنان در الوبار رویکردی اصلی و اساسی است.

ادامه مطلب

نقش کارتن اثاث‌کشی در بسته بندی

گاهی اوقات کمی بیشتر از آنچه دوست دارید زمان می‌برد. ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که لازم نیست به شرطی که فکر می‌کنید یا به همان سختی کارکنید.

امروز ما به شما نکاتی را در مورد بسته‌بندی ارائه خواهیم داد که باعث می‌شود شما در مکان جدید خود به سرعت احساس راحتی کنید. 

ادامه مطلب

اثاث‌کشی ارزان در تهران بهتر است یا بازسازی و تغییر خانه؟

آیا باید خانه را بازسازی کنم یا اینکه یک اثاث‌کشی انجام بدم؟ اگر این سؤال را از خود می‌پرسید، پس صاحب‌خانه‌ای هستید که از وضعیت زندگی فعلی خود راضی نیستید. شما لزوماً مجبور به جابجایی نیستید (این‌طور نیست که شما در یک شهر دیگر یا هر چیز دیگری شروع به کار می‌کنید)، اما چیزی در مورد مکان شما وجود دارد که دوست ندارید و رفتن به یک‌خانه جدید ایده خوبی به نظر می‌رسد. این یعنی شما قصد اثاث‌کشی دارید…

بااین‌وجود اثاث‌کشی خانه یک‌روند دشوار، گران و پرتنش است – بنابراین، شما ممکن است واقعاً از احتمال جابجایی هیجان‌زده نشوید. به‌خصوص با توجه به اینکه گزینه خوب دیگری نیز دارید – بازسازی خانه یا کاشانه فعلی خود برای تبدیل آن به خانه رؤیایی خود.

ادامه مطلب

حمل اتومبیل با کامیون خودروبر

برای حمل انواع ماشین های صفرکیلومتر ,مسابقه ایی و لوکس با کارشناسان باربری الوبار در تماس باشید.

کارشناسان حمل و نقل سنگین باربری الوبار

اسباب کشی به یک شهر دیگر یا به طور کلی کشور دیگر قطعاً توانایی تصمیم گیری شما را آزمایش می کند. یکی از مهمترین تصمیماتی که باید بگیرید این است که چگونه می خواهید وسیله نقلیه خود را به مقصد نهایی منتقل کنید – آیا خودتان آن را رانندگی می کنید یا یک شرکت باربری حمل و نقل معتبر اتومبیل پیدا می کنید تا این کار را برای شما انجام دهد؟

ادامه مطلب

آموزش بسته‌بندی کتاب جهت اثاث‌کشی

هرکسی که عشق خود را به کتاب می‌داند قطعاً یک گنج واقعی است. این همان کتاب‌هایی است که والدین ما هنگام خواب برای ما می‌خواندند و سال‌ها بعد، ما برای بازدید از دنیاهای جدید خیالی در جهان موازی یا کشف مکان‌های شگفت‌انگیز خود استفاده کردیم.

بدون تردید، کتاب‌ها می‌توانند تأثیر زیادی در زندگی ما داشته باشند. درواقع، ارزش و اهمیت آن‌ها حتی با هیچ روش استاندارد دیگری قابل‌اندازه‌گیری نیست، زیرا یک کتاب واحد می‌تواند تا حد زیادی بر نحوه تفکر، درک و پردازش جهان پیرامون تأثیر بگذارد و درنتیجه، ما را به سمت بهتر تغییر دهد.

ادامه مطلب

چالش های اولین اسباب‌کشی در تهران

طبق داده‌های آماری، متوسط ​​ایرانی‌ها هر 5 سال یک‌بار به خانه جدیدی اسباب‌کشی می‌کنند.

این بدان معناست که اساساً دیر یا زود، خود شما هم برای اولین بار با یک جابجایی و اسباب‌کشی روبرو خواهید شد و وقتی این اتفاق می‌افتد، بهتر است برای این کار آماده‌باشید.

در اکثر موارد، اثاث‌کشی برای اولین بار به دلیل اینکه تجربه کافی ندارید سخت است و به دلیل نداشتن چنین تجربه‌ای انجام برخی اشتباهات تازه‌کار کاملاً طبیعی است و مشکلی ندارد. البته مگر اینکه اشتباهی مرتکب شوید و یک اشتباه پرهزینه باشد.

ادامه مطلب

اثاث‌کشی به شهرستان سردسیر

اثاث‌کشی به شهرستان با آب‌وهوای سرد دارای مزایای زیادی است که نمی‌توان آن‌ها را موردبحث قرارداد: حشرات بسیار کمتر، کاهش آلرژی، خواب بهتر و فعالیت‌های سرگرم‌کننده در فضای باز در برف.

بااین‌حال، هنگام اثاث‌کشی به شهرستان با آب‌وهوای گرم به یک آب‌وهوای سرد برای اولین بار، خطرات و تهدیدهایی نیز وجود دارد. خطرات آب‌وهوای سرد که باید قبل از تکمیل اثاث‌کشی آن‌ها را به‌خوبی بدانید.

در اینجا باید مهم‌ترین مواردی که هنگام اثاث‌کشی به یک شهرستان سرد بدانید تا بتوانید ایمن بمانید و همه اطرافیان خود را نیز ایمن نگه‌دارید.

ادامه مطلب

نکات پس از اسباب کشی

ممکن است به امنیت خانه جدید رسیده باشید (تبریک می‌گوییم!)، اما کارهای خانه شما واقعاً تمام نخواهد شد تا زمانی که به سخت‌ترین کارهای پس از جابجایی رسیدگی کنید.

در این صورت می‌توانید نفس راحتی بکشید که تمام‌کارها را به‌درستی انجام داده باشید. خبر خوب این است که شما به مرحله آخر اثاث‌کشی در خانه رسیده‌اید و اکنون باید کارها ساده‌تر شود.

ادامه مطلب را بخوانید تا یاد بگیرید که پس از انتقال به مکان جدید، چه‌کار باید بکنید. ناآشنایی از محیط کاملاً جدید احتمالاً در ابتدا شمارا به فکر فرومی‌برد، حتی تا حدی شمارا گیج می‌کند، اما در اینجاست که باید چک‌لیست انتقال به یک‌خانه جدید را به کار ببرید.

ادامه مطلب

کامیون مسقف باربری تهران

یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که هنگام جابجایی در خانه باید بگیرید این است که تصمیم بگیرید آیا از خدمات یک شرکت حرفه‌ای باربری استفاده می‌کنید یا اینکه خودتان کارها را انجام می‌دهید.

اگر در مسافت کوتاهی اثاث‌کشی می‌کنید – چه درون‌شهری و چه برون‌شهری، پس ممکن است سعی کنید اسباب‌کشی خود را نیز سازمان دهید.

اگر وسایل خانه زیادی برای بسته‌بندی و جابجایی ندارید، بله – اسباب‌کشی به مکان دیگر بدون کمک گرفتن از کارگران حرفه‌ای امکان‌پذیر است؛ و اگر می‌دانید که می‌توانید به دوستان خود اعتماد کنید تا به شما کمک کنند،باید بتوانید یک جابجایی خوبی انجام دهید.

ادامه مطلب

رضایت همسر به اسباب‌کشی

وقتی شما می‌خواهید اسباب‌کشی و اثاث‌کشی در تهران کنید ولی همسرتان نمی‌خواهد ، پس کاملاً واضح است که مسئله‌ای وجود دارد که به‌زودی می‌تواند به یک مشکل جدی تبدیل شود.

شما واقعاً می‌خواهید به مکان دیگری اسباب‌کشی و اثاث‌کشی در تهران کنید زیرا احساس می‌کنید در شهر مقصد شما فرصتی طلایی در انتظار شماست حالا به هر دلیلی مثلاً کار بهتری باشد ، آب‌وهوای مناسب‌تر ، خانه‌ای رؤیایی یا مقصد بازنشستگی کامل.

ادامه مطلب