باربری تهران به کیش

یکی دیگر از خدمات به روز و مهمی که باربری الو بار تهران ارائه می نماید و از استقبال بسیار زیاد شهروندان برخوردار شد خدمات باربری و یا حمل اثاثیه منزل از تهران به کیش است.

این خدمات شامل حمله انواع لوازم و اثاثیه منزل و ادارات ارسال محموله و اسباب کشی باربری کرج به کیش است. هزینه باربری از تهران به کیش و یا هزینه حمل و نقل بار به کیش از مقصد تهران و هزینه حمل اساسی منزل و همچنین شماره تلفن باربری کیش در ادامه مطلب به شما ارائه شده است.

می توانید با مطالعه این مطلب تمامی این موارد را در اختیار داشته باشید در آینده نزدیک خدمات حمل بار باربری کیش نیز به مجموعه خدمات باربری الوبار تهران در شعبه مرکزی و سایر شعب منتخب اضافه خواهد شد.

هزینه باربری از تهران به کیش و یا نرخ باربری تهران به کیش

هزینه باربری تهران به کیش بر طبق نرخ اعلامی اتحادیه باربری در باربری تهران الوبار تنظیم شده است که البته این نرخ با بهره مندی از تخفیفات مختلف حتی پایین تر از نرخ اتحادیه باربری تهران نیز می باشد.

هزینه های اعلامی با احتساب هزینه لندیگراف تا کیش و یا همان مسیر دریا ذکر شده است که البته تمامی این هزینه ها برای سال ۱۴۰۰ بوده و جهت دریافت هزینه به روز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نرخ باربری تهران به کیش

نوع وسیله حمل بارنرخ حمل بار از تهران به کیش
نرخ باربری با نیسان از تهران به کیش3میلیون و 250 هزار تومان
نرخ باربری با خاور مسقف تهران به کیش4 میلیون و 630 هزار تومان
نرخ باربری با خاور رو باز تهران به کیش4 میلیون و 450 هزار تومان
نرخ باربری با تزیلی از تهران به کیش11 میلیون و 300 هزار تومان

حمل اثاث منزل به کیش

باربری بین شهری

جهت حمل اثاثیه منزل از تهران به کیش پیشنهاد می شود که تمامی اساسی منزل و یا ادارات خود را با بهترین نحو ممکن بسته‌بندی نمایید تا در میانه مسیر به دلیل بسته بندی نامناسب و استفاده از تجهیزات نامناسب در بسته بندی اثاثیه شما آسیب نبیند.

حال اگر شخص خودتان قصد بسته بندی دارید پیشنهاد میشود از آموزش های بسته بندی باربری الوبار جهت بسته بندی اثاثیه استفاده نمایید.

یا در غیر اینصورت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست کارگر بسته بندی اثاثیه منزل را به ثبت برسانید تا در کمترین زمان ممکن کارگران ما در محل حاضر شده و لوازم  شما را به بهترین نحو ممکن و با تجهیزات به روز بسته‌بندی نمایند.

در صورتی که از سایر باربری های کیش استفاده می کنید و یا قصد دریافت خدمات از این باربری ها را دارید خاطرتان باشد که یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه نمایید بیمه نامه و بارنامه میباشد.

در صورت آسیب دیدن اثاثیه بتوانید از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند شوید سامانه باربری الوبار در زمینه حمل اثاثیه منزل و ادارات از تهران به کیش که شامل حمل انواع بار اعم از تجاری اداری ساختمانی پوشاک و تولیدات کارخانجات و کارگاههای کوچک و غیره است آماده ارائه انواع خدمات بسته بندی محمول حمل بار به تمام نقاط کشور از جمله کیش توسط شعب فعال خود می باشد.

باربری میرحسینی در کیش

یکی از معتبرترین باربری ها و سامانه های حمل و نقل بار در کیش شرکت باربری یا هلدینگ باربری میرحسینی یا گروه حمل و نقل مهرگان می‌باشد .

حمل کالا به صورت دربستی و خرده بار با انواع وسیله حمل با کاربری های متفاوت و مختلف از مبدا تهران تا کیش توسط این شرکت باربری انجام می‌شود.

در ادامه قیمت باربری و هزینه حمل اثاثیه و کالا از تهران به جزیره کیش توسط شرکت حمل و نقل میرحسینی ارائه شده است آورده شده است تا بتوانید با توجه به این قیمت ها یک شرکت مناسب جهت حمل و نقل اثاثیه و بار خود از مبدا تهران به کیش بیابید.

نوع کامیونکرایه حملهزینه کشتی و کابوتاژعوارض و پایانههزینه خواب به ازای هر ساعت
خاور21000000467000015000065000
تک 6 تن350000005185000150000100000
جفت 15 تن396000005680000150000135000
تریلر کفی460000007260000150000180000
تریلر چادری490000007260000150000180000

باید توجه نمایید که هزینه خواب بر اساس تعرفه اداره راه و ترابری استان هرمزگان و متعلق به راننده است و هیچ ارتباطی با گروه حمل و نقل مهرگان و یا باربری حسینی میرحسینی ندارد.

این هزینه بر اساس زمان ورود کامیون به بندر چارک که تا زمان خروج کامیون از کیش و سوار شدن دوباره به کشتی لندینگ کرافت -۷ ساعت برای تخلیه محاسبه می گردد که هزینه این زمان در بیشتر مواقع مبلغ قابل توجهی نخواهد بود .

حمل کالا به صورت خرده بار از دفتر تهران تا دفتر ترکیش از یک کارتون طاهر حجم وزن مورد نیاز در ادامه این مطلب آورده شده است که پیشنهاد می شود هزینه های حمل و نقل را با سایر شرکت ها مقایسه نمایید.

باربری هوایی تهران به کیش

باربری خارج کشور

در صورتی که قصد ارسال بار به صورت هوایی را دارید پیشنهاد می شود که به صورت مستقیم با خود شرکت‌های هواپیمایی در ارتباط باشید زیرا که بیشتر شرکت های باربری که امور اسباب کشی و حمل بار را به صورت جاده انجام می‌دهند.

فاقد امکانات و ناوگان حمل بار به صورت هوایی از تهران به کیش می باشند و در صورتی که به این شرکتها درخواست ارائه خدمات باربری هوایی تهران به کیش را نمایید این شرکت‌ها به عنوان یک واسطه عمل کرده و خود نیز از طریق آژانس های هوایی مانند ایران ایر و شرکت ماهان امورات حمل بار شما را به صورت هوایی و با هواپیماهای همان شرکت ها انجام میدهند.

در این صورت مبلغی نیز به صورت پورسانت بر مبلغی که شرکت باربری هوایی و یا شرکت هواپیمایی ارائه می نماید اضافه خواهد شد پس بهترین کار مراجعه مستقیم به شرکت‌های هواپیمایی می باشد.

سفارش حمل بار به کیش و یا باربری تهران به کیش

بهترین زمان اسباب کشی

جهت دریافت خدمات اسباب کشی و یا باربری تهران به کیش میتوانید با شماره تماس های شرکت باربری الو بار تماس حاصل کرده و درخواست خدمات خود را به ثبت برسانید الوبار به صورت ۲۴ ساعته فعال بوده و با ارائه مشاوره های رایگان و کارشناسی شده بهترین راه حمل و نقل بار را برای شما پیشنهاد می نماید.

مسیر باربری تهران به کیش

بعد از بارگیری محموله و یا اثاثیه شما توسط شرکت باربری الوبار کامیون حاوی محموله از تهران به سمت بندرعباس و بعد به سمت بندر چارک یا بندر آفتاب و درنهایت به مقصد کیش در مسیر دریایی یا لندیگراف حرکت می‌نماید که مسیر لندیگراف حدود ۳۲ کیلومتر می باشد که با شناورها چیزی حدود دو تا دو و نیم ساعت زمان خواهد برد.

خدمات حمل بار توسط نیسان بار

وانت بار غرب تهران

بعضی مواقع پیش می آید که اساسی و یا کالایی که می خواهید به مقصد کیش حمل کنید در یک نیسان بار و یا وانت بار تهران جا می شود و قابل حمل است که در این صورت می توانید از خدمات وانت بار تهران به کیش و یا نیسان بار تهران به کیش که توسط شرکت باربری الو بار تهران ارائه می شود استفاده نمایید تا به این صورت در هزینه های حمل و نقل بار خود از مقصد تهران به کیش صرفه جویی کنید.

حمل بار از طریق وانت بار تهران به طرفی کیش توسط شعبه باربری شهرستان صورت میگیرد که تحت نظر مستقیم شعبه مرکزی علاوه بر آن نیز می باشد.