باربری ترانزیت تهران

حمل و جابجایی بار و اثاثیه و محموله‌های سنگین توسط ترانزیت و تریلی از تهران به تمام شهرستان‌ها و نقاط کشور توسط شعبه باربری ترانزیت تهران الوبار انجام می‌شود.

باربری با مناسب ترین نرخ حمل و نقل بار توسط ترانزیت به شهرستان همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر توسط باربری آنلاین الوبار به همراه استعلام کرایه ترانزیت از تهران به باربری شهرستان.

شعبه ترانزیت بار الوبار دارای انواع ماشین آلات تریلی و ترانزیت های مختلف جهت حمل انواع کالاها و محموله های مجاز قابل حمل و نقل جاده ای میباشد.

حمل انواع بارهای سنگین درون شهری و بین شهری با تریلی ترانزیت همراه با استعلام کرایه آنلاین در باربری های لوبار شرکتهای بار سال ۱۳۹۰ خود را به صورت آنلاین آغاز کرده و با قدمت ۳۰ ساله یکی از قدیمیترین شرکت های فعال در زمینه حمل بار از تهران به شهرستان و یا باربری تهران به شهرستان می باشد.

نرخ حمل و نقل بار به صورت ترانزیتی در شرکت انبار بر اساس نرخ اتحادیه کمتر از آن می باشد جهت دریافت قیمت و نرخ باربری ترانزیت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شما می توانید در زمان کوتاهی با استفاده از خدمات ترانزیت بار تولیدات کارخانجات و کارگاههای خود را در حجمهای زیاد و بزرگ به هر نقطه از ایران که بخواهید جابجا و حمل نمایید و یا اینکه توسط شعبه باربری بین المللی الوبار تولیدات خود را به سایر کشورهای همسایه منتقل نمایید.

انواع ماشین آلات ترانزیتی در باربری ترانزیتی الوبار تهران

ترانزیت های باربری تهران

این شرکت جهت رفع نیازهای مختلف حمل انواع محموله های مختلف اقدام به بکارگیری انواع ترانزیت های کفی ترانزیت های چادری و ترانزیت کانتینر ترانزیت جهت حمل مایعات و ترانزیت جهت حمل محصولات سردخانه ای نموده است.

به دلایل مختلف به کارگیری زیاده ماشین آلات ترانزیتی در حمل و نقل بارهای کارخانه ها بر طبق قراردادهایی که شرکت باربری الوان برای حمله فرآورده های آنها بسته است جهت حمل محموله ها �اقل ۳ روز قبل از تاریخ حمل و کارشناسان ما در ارتباط بوده و هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

مشخصات تریلی ترانزیتی چادری جهت حمل بار به شهرستان.

تریلی ترانزیت چادری یکی از انواع مختلف تریلی های اسکی در شعبه ترانزیتی علاوه بر به کارگیری می‌شود و عموماً برای حمل بارهای تجاری و فرآورده های کارخانجات جهت صادرات به کشورهای همسایه توسط بخش باربری بین المللی انا بار می باشد این تریلی ها دارای طول حدود ۱۳ و نیم متر و در برخی موارد ۱۳ متر و در برخی دیگر حدود ۱۲ متر می باشد.

به دلیل محدودیت های ارتفاعی که برای کامیون ها و تریلی ها تعریف شده است ارتفاع قابله مدلینا تریلی ها نیز دو متر و ۵۰ تا ۶۰ سانت می باشد.

نیروی کشندگی و توان حمله این نوع تریلی ها بر اساس نوع کشنده و وزن آن حدود ۲۳ تا ۲۴ تان می باشد.

نرخ کرایه تریلی ترانزیت استعلام آنلاین کرایه تریلی ترانزیت از تهران به شهرستان.

نرخ کرایه ترانزیت و تریلی نسبت به نوع محموله مبدا و مقصد که قصد جابجایی در آن را دارید و زمان درخواست سفارش نیز متفاوت می باشد یکی دیگر از عواملی که بر این نرخ تأثیرگذار خواهد بود نوع تریلی و کامیون درخواست شما است.

شرایط بارگیری برای تریلی در مکان و زمان های مختلف با کامیون متفاوت می باشد نرخ کرایه نیز بر اساس شرایط و عوامل متعددی مشخص می گیرد و از جمله کمبود کامیونی آمار افزایش یا کاهش هزینه‌های رانندگان نیز به صورت مستقیم در هزینه باربری تاثیرگذار خواهد بود.

جهت اطلاع دقیق از نرخ کرایه ترانزیت باربری تهران به شهرستان میتوانید به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان باربری الو بار در تماس بوده و نرخ به روز و آنلاین کرایه تریلی ترانزیت را جویا شوید.

کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته و در طول تمام روزهای هفته و تعطیلات رسمی با مشاوره رایگان آماده ارائه خدمات به شما همشهریان و هموطنان عزیز می باشد.

مطلب پیشنهادی : نرخ کرایه کامیون باربری تهران

بیمه نامه حمل انواع محموله ها توسط باربری تهران

یکی از مهمترین عواملی که باید در هنگام سفارش خدمات حمل و نقل به آن توجه کرده دارا بودن بیمه نامه معتبر حمل بار توسط شرکت ارائه دهنده خدمات باربری است.

همانگونه که مطلع هستید سایت باربری الو بار به عنوان یک پلتفرم واسط میان رانندگان و مشتریان عمل کرده و هیچ دخالتی در نحوه ارائه خدمات ندارد بنابراین در هنگام دریافت خدمات از شرکت باربری علاوه بر داشتن بیمه نامه معتبر به ارائه آن توسط شرکت و راننده حمل بار توجه نمایید.

خدمات باربری بر اساس ارزش بار یا محمول تحت پوشش بیمه حمل و نقل بار قرار میگیرد بیمه نامه تمامی خسارات احتمالی وارده به بارا در حین ارائه خدمات باربری به حمل و نقل به شما ارائه می نماید.

مراحل درخواست ترانزیت جهت باربری تهران به شهرستان

  • انتخاب شرکت باربری امین بار توسط مشتری
  • تماس با کارشناسان باربری الو بار جهت سفارش ترانزیت
  • مشاوره رایگان کارشناسان باربری الوبار
  • اعلام قیمت توسط کارشناسان باربری به مشتری و توضیح خدمات قابل ارائه
  • تایید مشتری و ثبت درخواست ترانزیت باربری تهران به شهرستان
  • ارسال کامیون و تریلی ترانزیتی به همراه تجهیزات و ملزومات جهت حمل کالا و بار از مقصد به مبدا مورد نظر شما